HBO GO izdvojena tema

poruka: 147
|
čitano: 128.732
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO GO".
12 godina
offline
Re: HBO GO
Eto ja nemam tih problema sa streamom , treba mu sekund dva da izostri sliku i onda nema oscilacija. Net mi je 80 /6. Jedino ti mogu savjetovati da probaš spojit kabelom, ne preko wi - fi-a ako već nije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO
Kill Frenzy kaže...
Cijela dva dana mi je hbo go radio na ps4. Od maloprije mi izbacuje gresku na slici. Obrisao app i ins ponovo ali mi sad nece nista. Nece mi uopce uci u app.

Jeli ti je jučer isto izbacivalo ovu poruku?

Cijelu večer mi HBO GO nije radio niti na mobilnom niti na TV (Samsung Smart TV). Krepalo je negdje oko 20:00 

Mobilni je javljao grešku "GroupList bla bla nešto. Error". A TV je bacao točno isto kao i na tvojoj slici.

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 15:48 (Zura).
14 godina
offline
HBO GO

sad mi par dana radi bez geske.doduse sinoc ga nisam gledao

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HBO GO
Kill Frenzy kaže...

sad mi par dana radi bez geske.doduse sinoc ga nisam gledao

 Pa noć nije dan

15 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO
Kill Frenzy kaže...

sad mi par dana radi bez geske.doduse sinoc ga nisam gledao

Nisam probao detaljnije troubleshootat, ali pretpostavljam da su im serveri banana, a aplikacija se ne zna nositi s time. Jer jučer mi je oko 18h aplikacija nakon pokretanja serije počela javljati DRM error. Nakon što sam ponovo pokušao navečer iza 23h radilo je ok.

Srećom to ne plaćam jer sam dobio probno i nakon početnog entuzijazma (i razmišljanja da bi to mogao i platiti nakon probe) sada sam mišljenja da ne vrijedi tih novaca

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
HBO GO

ja sam se vec udomacio sa njihovom sluzbom za korisnike, evo ni sad ne radi aplikacija ni na androidu ni na ps4, dok na PC-u radi...

a vise mi se ni neda pisat mejlove svakih par sati, po meni je ovo bas zajebavanje korisnika sto svako malo ne radi aplikacija, mislim nije da je HBO neka nova streaming startup firma pa da se desavaju ovakve greske svako malo...

da sam ovakvu uslugu platio 50kn mjesecno, bio bih poprilicno ljut  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Da li imate problem sa chromecastom sa hbo go na tv (imam phillips android tv sa ugradjenim google castom)? 

Problem je i sa streamom sa hbo go s mobitela i sa laptopa.

Nekad se skroz zablokira stream, nekad daje duplu sliku a nekad je ok.. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HBO GO

opet sinoc neradi aplikacija ni na jednom OS-u, serveri su im ocito za k...

Bas ono trebas potrefit vrijeme kada app radi  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Da li ti radi chromecast dok app radi? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HBO GO
shilev kaže...

Da li ti radi chromecast dok app radi? 

 radi, ja imam CC2 ustekan u TV, jucer navecer sve radilo OK, nikakvih problema

14 godina
offline
HBO GO

Nije mi jasno kako je bivša aplikacija radila bez ovako velikih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HBO GO

ja sam prije 2 dana gledao svitu (entourage)  na skoro svakoj mi se mjenja kvaliteta streama...stalno salta na valjda 320p kvalitetu slike i onda vrati na koliko vec ide nznm...

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HBO GO
Spike1983 kaže...
shilev kaže...

Da li ti radi chromecast dok app radi? 

 radi, ja imam CC2 ustekan u TV, jucer navecer sve radilo OK, nikakvih problema

 Mozes li provjeriti da li ti je verzija 1.29.104827 ili 1.29.104695? Moj built in je ova druga, a zadnja verzija cc2 bi trebala biti ova prva

15 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO
sseennoonn kaže...

ja sam prije 2 dana gledao svitu (entourage)  na skoro svakoj mi se mjenja kvaliteta streama...stalno salta na valjda 320p kvalitetu slike i onda vrati na koliko vec ide nznm...

 Slično mi se dešavalo baš prije dva dana. Gledao sam Igru prijestolja i stalno se slika mutila i povremeno trzala. Brzina pristupa na mojoj strani je bila ok. Ali zato nisam imao problema sa aplikacijom (tj. spajanjem), što je osvježenje.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: HBO GO
shilev kaže...
Spike1983 kaže...
shilev kaže...

Da li ti radi chromecast dok app radi? 

 radi, ja imam CC2 ustekan u TV, jucer navecer sve radilo OK, nikakvih problema

 Mozes li provjeriti da li ti je verzija 1.29.104827 ili 1.29.104695? Moj built in je ova druga, a zadnja verzija cc2 bi trebala biti ova prva

Nema frke, provjerim kad dođem doma 

Ma meni se isto nedavno tak mutilo iz sekunde u sekundu a brzina neta doma mi je 100 mbits 

Kontakrirao njih a oni meni vele zbrisite pa ponovo instalirajte aplikaciju na svim uređajima, odlogirajte se pa ulogirajte, provjerite net bla bla, ja rekao evo dok se meni kruzic ucitavanja vrti na vasoj bajnoj aplikaciji u isto vrijeme upalim speedtest i imam prek 90mbits, mislim ono wtf???

Naravno nece oni rec da je greska sa njihove strane al ocito je da imaju neadekvatne servere za primit toliku kolicinu ljudi, pogotovo se to vidi subotom navecer kad nes upalis, il je greska pa nemres ni uc il ucitava do sutra il je slika 240p svakin 15 sec... 

 

Dok kad sam bio na 4mbits i placao Netflix nekoliko mjeseci sve je islo kao san, nikakva ucitavanja, slika besprijekorna ma cudo 

 

12 godina
offline
HBO GO

Moze onda verzija cc2? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Evo citam o problemima sto imate , fkt cudno jbt, cak nekima i sa pravo dobrom konekcijom ??

Preko koje usluge gledate , samostalna  usluga  ili preko operatera  ? To kazem jer sam  primjetio  neke nedostatke u samostalnoj verziji naspram ove putem operatera ( koristio obe ).  npr.  ne daju key za aplikacije na Smart uređajima i PS4 konzolama  na samostalnoj  , pa se pitam da slucajno jos kako nisu zakinuli kvalitetom usluge korisnike samostalne HBO usluge ?? Kod mene je  preko operatera , koristim na  LG  Smart TV i ponekad na bratov PS4 preko aplikacija i nema problema koje spominjete . Par sitnih bugova (npr . na LG WebOS apk  ne pamti sto sam gledao ) , ali kvalitet stream-a je odlican , nakon par sek izostri sliku ,ide glatko i nema padova kvalitete . Evo upravo gledam GOT 6. sezonu :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HBO GO

ja sam mjesec dana isao direkt preko njih, nazalost ne mogu preko operatera, kvalitet slike je ok, ali bagovita app do bola...na mobilnom je radila ok, na kompu takodje, al na LG web OS nikako jer ne daju famozni kod, a nije radila ni na android media playeru pa sam ih do daljnjeg cancel...odgovaraju na mail odmah, al sta vrijedi kad nista ne popravljaju

13 godina
offline
Re: HBO GO
shilev kaže...

Moze onda verzija cc2? 

 sorry, zaboravio, evo: 1.29.104827

 

 btw: sinoc oko 21h upalim aplikaciju i pustim na TV, odma zblurana slika, pa kruzic za ucitavanje, pa par sec zblurano, pa se ocisti, pa onda opet kruzic, i tak unedogled... jebote takva usluga  i oni to naplacuju 50kn, wtf???

 ja ga imam preko HT-a u sklopu HBO Premium paketa na 2 god za 5kn, al 50kn placat za ovo neoptimizirano govno je koma deal...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 10:29 (Spike1983).
12 godina
offline
HBO GO

meni je na built in u philipsu 1.29.104695

al ocito nije ni do verzije jer kazes da i tebe zeza, ocito je hbo go app sranje. sto mi je nevjerojatno za tako mocnu firmu, pa nije to tv mrkonjic grad..

 

i ja imam preko t-coma, al za 29.5 kn 24 mj premium hbo

 

steta, izbor serija je dobar (po meni u rangu netflixa), ima i dobrih dokumentaraca (tu mi je netflix jaci).

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 10:45 (shilev).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HBO GO

ma do njih je, meni je CC2 udaljen 5cm od rutera na vezi od 100mbits pa stalno problemi sa ucitavanjem... a realno mogao bih nekoliko paralelnih 4K streamova pratit sa tom vezom.

sto se tice izbora filmova/serija nemam prigovora, stvarno ima svega i stalno pune sadrzaj, skroro svakih par dana i slika je dobra KAD RADI  al kad ne radi onda đabe ti da imas i 10 000 filmova u bazi kad ne radi...

 

SZK im je brza i sve je to ljubazno i krasno al ne rjesavaju nista, al bas nista.

nedavno im prijavio da im titlovi na jednoj epizodi jako kasne, covjek iz SZK provjerio i rekao je istina, proslijedit cu odmah tehnickoj sluzbi i evo 2 tjedna kasnije nista nije popravljeno 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Na laptopu meni super radi,  steta sto im casting na tv radi katastrofa.. A i nemaju app za philips android tv

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
HBO GO

Osobno ga koristim već nekih 7 mjeseci preko optime i to besplatno :-) free na android tv i ponekd računalu... Nikada problema do sada dobro osim jednom sa hr titlovima na android tv no bilo je to dosta brzo riješeno par poziva i jedan mail gotovo... Generalno sam zadovoljan samo što sam im rekao nekako osobno jako nedostaje da recimo ubace hbo programe u samu apk po meni to bi bio vrh ali koliko znam nažalost nemaju to za sada u planu...

Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Jel zna netko dal se moze/smije hbo go istovremeno gledati na vise razlicitih lokacija kao netflix? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Smije na 4-5  , ali mislim na dva  istovremeno . 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 3:10 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Ovi iz t coma kazu na 4 istovremeno. Ali me zanima dal provjeravaju ip adrese. Znaci da li mogi u isto vrijeme gledati ljudi koji nisu na istoj lokaciji.. Netflix to dopušta pa ljudi dijele troskove acconta

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

Ne znam za tcom , mada ne vjerujem da provjeravaju . Koristim bratov od operatera iz Hr a  zivim u BiH , tako da  mislim da  nema razloga da ne mozes i ti .

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 21:51 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: HBO GO

Na tcomu radi na više IP adresa, ja gledam kad sam na putu, a moji doma, pa to mu je i namjena zar ne?

Iako mislim da je u uvjetima definirano da usluga radi samo unutar HR, u BiH mi je isto radio, za ostale zemlje ne znam.

16 godina
offline
HBO GO

Zna li neko kako raširiti sliku na 21:9 preko čitavog ekrana na PC-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HBO GO

Pozdrav!

Imam (u najmanju ruku) čudan, ali iritantan problem sa HBO GO aplikacijom na Samsung TV-u... Naime, aplikaciju najčešće koristim kada mi dijete gleda crtane filmove koji su sinkronizirani i nekako po defaultu uvijek sinkronizaciju baci na slovenski jezik pa ja moram ručno prebacivati na hrvatski. Problem je što kad crtani film završi, nova epizoda opet krene na slovenskom. Znači svakih 5 minuta moram ručno mijenjati jezik sinkronizacije. Problem je samo kada aplikaciju koristim na TV-u, na mobitelu i tabletu radi normalno... Inače, koristim ovaj TV, a u postavkama (što same aplikacije, što samog TV-a) nisam mogao ili znao pronaći rješenje problema pa se nadam da bude mi netko od Vas uspio pomoći jer vidim iz prijašnjih postova da korisnička slušba baš i ne radi kako treba...

Hvala!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice