HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

poruka: 395
|
čitano: 277.311
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
razer1911 kaže...
Mitch kaže...
bojim se da ce RTL2 prešišat sve kanale u prime terminima, imaju najprodavanije serije i po nekim magazinima najveću gledanost u tim terminima

glupost, samo reprize serija big banga po 15 puta iste epizode, malkom u sredini vec znam napamet sta ce reci na kojoj sceni. bolje da ubace nove serije i nove epizode, jer ovo nema smisla. isto fail kanal

zato kazem, zbog toga i dobivaju gledanost

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
15 godina
offline
Re: HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u
Imao sam dobro misljenje o HRT3 na pocetku, ali sad mi je postao uzasno dosadan i prebacio sam ga skroz iza.

Nadam se da ce HRT4 imat redovne vijesti ako ce vec bit informativnog tipa i da ce imat financijska izvjesca kao sto ima DJH
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Sluzbeno potvrdjeno da HRT 4 starta i u DVB-T mreži

 

http://media-sat.net/sat-vijesti/1460-slu%C5%BEbeno-potvr%C4%91en-start-hrt-4.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

 

Novi informativni kanal Hrvatske radiotelevizije, HRT 4, započinje s emitiranjem 24. prosinca a  već 21. prosinca kreće testno emitiranje. 

Gledatelji  HRT-a time će za isti iznos pristojbe od sada imati čak četiri tv kanala, a novi  program informirat će ih 24 sata na dan. 

HRT 4 zamišljen je kao pilot-projekt budućeg multifunkcionalnog povezivanja HRT-a. Naime, četvrti program zajedničkim će naporima raditi sve sastavnice  javnog servisa  – televizija, radio i novi mediji, odnosno web redakcija, koja će proizvoditi sadržaje za Infokanal u sklopu četvrtog programa.

Vijesti, razgovorne emisije, informativni dokumentarci - sve su to sadržaji koji će činiti bazu novog kanala javnog servisa.

Vijesti će se emitirati čak sedam puta na dan i to u duljini od 10 odnosno 15 minuta.

HRT 4 imat će brojna uključenja u tv centre širom Hrvatske, a po prvi puta gledatelji će na nacionalnoj razini  moći vidjeti sve županijske panorame, ili drugim riječima,  zahvaljujući HRT 4,  gledatelji će imati mogućnost na nacionalnoj razini vidjeti što se događa lokalno.

Za novi program oformljena je i nova voditeljska ekipa koju čine Dajana Antonija Bebek, Anita Bilić, Lana Gašparac, Josip Gavranović, Gordan Žvanović te Maja Kubik.

Idejni začetnik projekta HRT 4 je Tena Perišin, a za operativni dio zadužena je Sanja Gvozdanović, čiji tim čine i Dražen Majić te Vlasta Bartolec.

U digitalnoj zemaljskoj mreži (DVB T) HRT 4 nalazit će se u MUX B mreži, a bit će dostupan i satelitski i to na istom satelitu i parametrima kao i ostala tri kanala:

 

EUTELSAT Hot Bird 13A 

Prijamni parametri su: 

Pozicija: 13° E (stupnjeva istočno)

Prijamna frekvencija: 12 520 MHz 

Polarizacija: Y (vertikalna) 

Symbol rate: 27 500 

FEC(Forward Error Correction): 3/4 

Sustav kodiranja: VIACCESS Francuska

Područje pokrivanja: Europa, Sjeverna Afrika i Bliski istok  

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice