Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

poruka: 129
|
čitano: 93.977
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Pozz, zanima me gdje u ZG-u mogu kupiti INFINITY 8000HD i po kojoj cijeni?   Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Evo samo da vas obavijestim, izasao je novi FW za Infinity 8000 HD prije par dana. Mozete ga preuzeti na:

 

http://www.antene.com/antene/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=204&Itemid=54

Biljezim se sa stovanjem...
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

evo da ne otvaram novu temu imam jedno pitanje vezano uz dotični uređaj Infinity 8000 HD

 

da li je normalno kod Infinity 8000 HD kad se učita avi (divx) sa titlovima i kad krene video, da se kod pojačavanja i stišavanja dešava to da na daljinskom kad stiščem - + za pojačat i stišat zvuk, da izbornik (menu) koji pokazuje koliko je pojačan zvuk, šteka, znači ne reagira odmah kad stisnem + ili - za zvuk, nego nakon 5-6 sekundi se tek pojavi menu linija koja pokazuje kolko je zvuk pojačan. kod gledanja tv programa, indikator pojačavanja i stišavanja zvuka se pali instantno.
pliz, ako mi to netko može provjeriti na svom uređaju.
hvala unaprijed.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 21:08 (sage).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Evo dobio Infinity 8000 hd na poklon i prilicno sam zadovoljan. Isprobao sam sve cega sam se sjetio i sve zasad radi.

No zanima me taj update firmwarea...kako tocno da napravim update a da ne zabrljam nesto? Pitam zbog sigurnosti.

 

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Prima li taj Infinity i analogni signal?

Naime moja televizija je priključena na satelit od zgrade i ja kao i moji susjedi primamo hrvatske kanale te njemačke, slovenske, nešto talijanskih, BBC, CNN... Ja za ovo digitalnu televiziju ništa nisam trebao kupovat. Isto mi je sad kao i prije 5 g. No ja sam se ipak odlučio kupit novi prijamnik jer mi se prijamnik u televizoru pokvario. Ne pamti kanale, svaki dan treba nanovo programirat. Digitalna televizija s time nema veze jer mi se to javilo prije uvođenja digitalne televizije. Sad mene zanima dali ću i dalje primat te iste kanale sa ovim digitalnim prijamnikom. Dali će ih prepoznat?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 17:45 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

bump

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Nećeš moći hvatati analogne programe s Infinityem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Iman firmware verziju 1.01 vidio sam da ima kod novijih verzija problema pogotovo kod 1.04 pa izbjegavan nadogradnju, ali iman problem kod puštanja hd videa ne radi zvuk jel ima ko kakav savjet da se to sredi, ne da mi se konvertirat svaki video zbog toga

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Meni ponekad zna na par sekundi nestati zvuka, pa onda nestane i slike i začas se sve vrati u normalu. Pripisujem to codecu.

Ali u svakom slučaju ti preporučam da koristiš stražnji USB ulaz ako ga već nisi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Racoen kaže...

Meni ponekad zna na par sekundi nestati zvuka, pa onda nestane i slike i začas se sve vrati u normalu. Pripisujem to codecu.

Ali u svakom slučaju ti preporučam da koristiš stražnji USB ulaz ako ga već nisi.

ja neman tih problema vec nema zvuka u hd-u uopće jel to do dekodera ka vidija san to negdi da treba neki uređaj spojit na neki ulaz iza ali neman pojma o čemu se radi

Come to the dark side.... we have cookies :)
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Player je bugav i usran. Al dobro, i jeftin je tako da nisam puno popusio.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
tnakir kaže...

Player je bugav i usran. Al dobro, i jeftin je tako da nisam puno popusio.

Ja nisam imao baš puno problema s playerom... OK, titlove zna nekad odrezati, pa držim na najmanjem fontu, pa je OK... Većinu fileova koje sam mu dao je pročitao, a jedini problem koji sam imao je prije par dana kad sam gledao Inception (1280x500 i nešto sitno, mkv) - a to je bilo da pred kraj filma (dvadesetak min) zvuk i slika više nisu bili sinkronizirani, ali je pomogao STOP pa PLAY... :)

Potpis ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
alias_noname kaže...
Racoen kaže...

Meni ponekad zna na par sekundi nestati zvuka, pa onda nestane i slike i začas se sve vrati u normalu. Pripisujem to codecu.

Ali u svakom slučaju ti preporučam da koristiš stražnji USB ulaz ako ga već nisi.

ja neman tih problema vec nema zvuka u hd-u uopće jel to do dekodera ka vidija san to negdi da treba neki uređaj spojit na neki ulaz iza ali neman pojma o čemu se radi

Mislim da uređaj ne podržava datoteke sa DTS zvukom... Ukoliko film ima takav zvuk trebaš ga pretvoriti u AC3

 

http://www.videohelp.com/tools/PopCorn_MKV_AudioConverter

Potpis ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 22:49 (Danijel).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Danijel kaže...
alias_noname kaže...
Racoen kaže...

Meni ponekad zna na par sekundi nestati zvuka, pa onda nestane i slike i začas se sve vrati u normalu. Pripisujem to codecu.

Ali u svakom slučaju ti preporučam da koristiš stražnji USB ulaz ako ga već nisi.

ja neman tih problema vec nema zvuka u hd-u uopće jel to do dekodera ka vidija san to negdi da treba neki uređaj spojit na neki ulaz iza ali neman pojma o čemu se radi

Mislim da uređaj ne podržava datoteke sa DTS zvukom... Ukoliko film ima takav zvuk trebaš ga pretvoriti u AC3

 

http://www.videohelp.com/tools/PopCorn_MKV_AudioConverter

eee tnx to je kod mene problem ali jel ima koje rjesenje da se ne triba konvertirat jer mi je komp usran i starno mi se ne da svaki video konvertirat

Come to the dark side.... we have cookies :)
15 godina
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Danijel kaže...
tnakir kaže...

Player je bugav i usran. Al dobro, i jeftin je tako da nisam puno popusio.

Ja nisam imao baš puno problema s playerom... OK, titlove zna nekad odrezati, pa držim na najmanjem fontu, pa je OK... Većinu fileova koje sam mu dao je pročitao, a jedini problem koji sam imao je prije par dana kad sam gledao Inception (1280x500 i nešto sitno, mkv) - a to je bilo da pred kraj filma (dvadesetak min) zvuk i slika više nisu bili sinkronizirani, ali je pomogao STOP pa PLAY... :)

Upravo to sto si reko, reze titlove, zvuk mi nije sinkroniziran na HD filmovima (ne pomaze stop > play), nekada ni na obicnim Divx-ima (manje) bez obzira sto ih cita sa brzog vanjskog diska, nekoliko puta se resetirao sam od sebe itd...

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Izašla je nova verzija softvera 1.0.6.

CHANGELOG:
-info prozor prikazuje ispravno informacije
-info prozor se ne pojavljuje nakon premotavanja
-dodan prikaz vremena prilikom premotavanja sadržaja
-dodana opcija nastavka gledanja filma
-ispravljen bug prilikom gašenja uređaja
-poboljšano brzo premotavanje sadržaja
-tipkom play pokreće se video zapis u fullscreen modu

i dalje obavezno koristiti stražnji USB konektor za punjenje softvera

Može se skinuti na stranicama uvoznika ili klikom ovdje

14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Nisam još stavio novi FW napravit ću to danas pa javim kako je prošlo.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Jos pederi nisu ispravili ispadanje titlova i kasnjenje zvuka?

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Stavio novi FW 1.0.6 i sve radi OK.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 11:46 (TCC).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

On nema svoj AC3 procesor pa zato nemas zvuka na tv-u ako je zvuk snimljen u DTS-u.Ako ga spojis na neko pojacalo ili kucno kino koje ima AC3 procesor imat ces zvuk.

15 godina
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
laik30 kaže...

On nema svoj AC3 procesor pa zato nemas zvuka na tv-u ako je zvuk snimljen u DTS-u.Ako ga spojis na neko pojacalo ili kucno kino koje ima AC3 procesor imat ces zvuk.

Problem je u kasnjenju zvuka. Ne u neimanju zvuka

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Jel ima netko problema sa snimanjem, ponekad mi preskoči snimanje programa.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

a kako spojiti na kucno kino???

Come to the dark side.... we have cookies :)
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Imam jos jedno pitanje. Kad idem gledat DVD koji se nalazi na disku, pa imam onaj DVD Menu, kako setam po njemu? Imam par filmova koje zelim pogledat, a zapnem na tom meniju?

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
tnakir kaže...

Imam jos jedno pitanje. Kad idem gledat DVD koji se nalazi na disku, pa imam onaj DVD Menu, kako setam po njemu? Imam par filmova koje zelim pogledat, a zapnem na tom meniju?

Jel moze on puštati takvu vrstu, probaj nadogradit na novu verziju

 

Jel se moze on spojit preko bilo kojeg koaksijalnog kabela na kućno kino pa da iman zvuka u hd filmovima?

Come to the dark side.... we have cookies :)
16 godina
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
alias_noname kaže...
tnakir kaže...

Imam jos jedno pitanje. Kad idem gledat DVD koji se nalazi na disku, pa imam onaj DVD Menu, kako setam po njemu? Imam par filmova koje zelim pogledat, a zapnem na tom meniju?

Jel moze on puštati takvu vrstu, probaj nadogradit na novu verziju

 

Jel se moze on spojit preko bilo kojeg koaksijalnog kabela na kućno kino pa da iman zvuka u hd filmovima?

ne, dts ne radi na njemu i jednostavno se ne moze "kanalizirat"

 

to je bas hendikep ovog playera, najveci po meni, brdo mkv-a je s dts-om...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2011 22:58 (Batista).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Mislim da uređaj ne podržava datoteke sa DTS zvukom... Ukoliko film ima takav zvuk trebaš ga pretvoriti u AC3

 

http://www.videohelp.com/tools/PopCorn_MKV_AudioConverter

eee tnx to je kod mene problem ali jel ima koje rjesenje da se ne triba konvertirat jer mi je komp usran i starno mi se ne da svaki video konvertirat

Jesi li uspio to napraviti? Da li ti je sa zvukom sada sve u redu?

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Nego jos jednom da pitam? Jel moguce setati po izborniku DVD-a? Znam da sam jednom bio uspio pritiskajuci random buttone, ali nisam to uspio ponoviti?

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
tnakir kaže...

Nego jos jednom da pitam? Jel moguce setati po izborniku DVD-a? Znam da sam jednom bio uspio pritiskajuci random buttone, ali nisam to uspio ponoviti?

Kako misliš šetati? Ajd malo detalnije objasni, možda ti mogu pomoći...

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Izašla je verzija 1.0.7
Ispravljen je bug sa volume tipkama
Ispravljen bug sa brisanjem snimki
U TV modu od sad tipkom "PLAY" ulazi se direktno u multimedia player

može se skinuti ovdje

 

 

Nisam probao, stavit ću ga danas.

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice