LG RH298H snimač - vrijedi li

poruka: 4
|
čitano: 4.022
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
LG RH298H snimač - vrijedi li

kupih prije 4-5-6 godina, bio super, onda prešlo s analogno na digitalno pa sam prestao snimat jer nisam nešto mogao pronać pa odustao..

 

sad me opet interesira to snimanje, pa me zanima jel se to može kako naštelat da lovi digitalno ili treba kupit novi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG RH298H snimač - vrijedi li

Ako je snimač opremljen samo analognim tunerom, tada je jedino moguće spojiti vanjski DVB-T prijemnik putem SCART-a i tako snimati.

KaeR
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG RH298H snimač - vrijedi li
KaeR kaže...

Ako je snimač opremljen samo analognim tunerom, tada je jedino moguće spojiti vanjski DVB-T prijemnik putem SCART-a i tako snimati.

1. kako da provjerim jel opremljen analognim ili digitalnim tunerom?

2. ako bih išao na scart varijantu, dal to i dalje znači da mogu kao nekad snimat i dok je televizor u potpunosti ugašen i dok sam ja na putu?

15 godina
offline
Re: LG RH298H snimač - vrijedi li

Po uputama (ima ih na internetu ako više nemaš papirnati primjerak) ili jednostavno pogledaj u meni za podešavanje kanala, spominjat će se negdje digitalni kanali ako je to podržano. Ali koliko sam ja brzinski uspio naći, taj snimač ima samo analogni tuner.

Sa scart varijantom (ako koristiš zasebni DVB-T prijemnik) mogao bi na isti način snimati bez uključenog TV-a, ali DVB-T prijemnik bi morao ostaviti uključen ili i njega programirati da se uključi u željeno vrijeme (tj. ne samo DVD snimač već oba uređaja).

Ako nemaš zasebni DVB-T prijemnik, nego samo TV opremljen DVB-T tunerom, tada moraš TV programirati (ako je moguće) da se uključi u vrijeme snimanja kako bi postojao signal na scart-u koji će se snimati.

KaeR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice