MaxTV putem satelita - korisne stvarčice

poruka: 13
|
čitano: 10.657
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
MaxTV putem satelita - korisni savjeti

Dakle, budući da se selim na prostor gdje je tv signal lošiji, a nemam telefon niti ga planiram staviti, odlučio sam se za maxtv putem satelita.

Budući da nemam satelitsku antenu i moram u nabavku opreme, a ne želim se voditi samo sa korisničkim uputama, zanimaju me vaše preporuke oko nabavke opreme. Postoji li nešto na što moram obratiti pažnju. Također mi je rečeno u t centru da trebam dva lnb-a pa me zanima o čemu se ovdje radi i zašto.

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MaxTV putem satelita - korisne stavrčice

A zašto ne uzet i njihovu antenu i postavljanje? Radim na tome u HT-u i po izračunima se prođe i jeftinije nego sa onih prvih 9 mjeseci sa 50%...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice
MENIT kaže...

A zašto ne uzet i njihovu antenu i postavljanje? Radim na tome u HT-u i po izračunima se prođe i jeftinije nego sa onih prvih 9 mjeseci sa 50%...

eto, nisam na to računao, potpisao sam već ugovor...

13 godina
neaktivan
offline
MaxTV putem satelita - korisne stavrčice

Slobodno odi u T-Centar da ti storniraju zahtjev i neka se unese instalacija od strane HT-a i antenski sustav. Ukupna cijena ti je onda 99,42 kn mjesecno uz ugovornu obvezu od 24 mj.

 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice
Bazen21 kaže...

Slobodno odi u T-Centar da ti storniraju zahtjev i neka se unese instalacija od strane HT-a i antenski sustav. Ukupna cijena ti je onda 99,42 kn mjesecno uz ugovornu obvezu od 24 mj.

 

da li je rok 15 dana (kako kaže kolega s foruma), ako jeste onda je to prošlo...

16 godina
offline
MaxTV putem satelita - korisne stavrčice

dakle mxtv je aktiviran i programi nađeni (zvao sam ljude koji se time bave) međutim programi na frekvenciji 11512 MHz poput National geographica imaju smetnje i vidi se da je kvaliteta signala lošija... Ostale frekvencije su ok i kvaliteta signala je dobra.

Savjeti?

 

 

Edit: bolji LNB je riješio problem prijema problematične frekvencije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 10:44 (igy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MaxTV putem satelita - korisne stavrčice

Jeste vidjeli  ovo?? https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat?gclid=CLSB-5vX8MMCFSYYwwodz1QAvg

 

Jel ima to smisla uzimat? Bilo bi fora da si mogu nosit na more i na put.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice
ivansljiva kaže...

Jeste vidjeli  ovo?? https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat?gclid=CLSB-5vX8MMCFSYYwwodz1QAvg

 

Jel ima to smisla uzimat? Bilo bi fora da si mogu nosit na more i na put.

 Uz uvijet da ti TV ima CI+ i DVB-S2, te sat tanjur s LNB-om na 16-ici...

13 godina
neaktivan
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice

To znači da ne mogu samo uzeti tu karticu i nositi ju sa sobom, tipa u inozemstvo i na more?

11 godina
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice
ivansljiva kaže...

To znači da ne mogu samo uzeti tu karticu i nositi ju sa sobom, tipa u inozemstvo i na more?

Možeš je nosit u torbi al se nećeš nagledat. 

Max TV to GO tražiš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 13:38 (ruzcheHR).
13 godina
neaktivan
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice

Piše da možeš ponijeti modul i karticu sa sobom, a jedini uvjet je da TV ima CI+ (common interface plus) utor, mogućnost primanja DVB-S2 signala sa satelita Eutelsat 16A. Fora je to što nema mjesečnog računa, nego godišnje plaćaš jednokratno ili na rate. Ali s obzirom da se ne kužim u te stvari što su uvjet, ne znam jel to nešto što ima svaki TV ili bi bilo prekomplicirano?

16 godina
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice
ivansljiva kaže...

Piše da možeš ponijeti modul i karticu sa sobom, a jedini uvjet je da TV ima CI+ (common interface plus) utor, mogućnost primanja DVB-S2 signala sa satelita Eutelsat 16A. Fora je to što nema mjesečnog računa, nego godišnje plaćaš jednokratno ili na rate. Ali s obzirom da se ne kužim u te stvari što su uvjet, ne znam jel to nešto što ima svaki TV ili bi bilo prekomplicirano?

 CI+ nema svaki Tv, ali najčešće imaju noviji. inače kažu da taj tv ci+ ne radi baš idealno. Ne znam da li je to općenito problem ili problem nekolicine.

16 godina
neaktivan
offline
Re: MaxTV putem satelita - korisne stavrčice
igy kaže...

 CI+ nema svaki Tv, ali najčešće imaju noviji. inače kažu da taj tv ci+ ne radi baš idealno. Ne znam da li je to općenito problem ili problem nekolicine.

 Ne znam tko to kaže. Imam taj CI CAM+ i radi perfektno.

Kupi mi majko kišobran da ne šetam po livadi bos.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice