Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.606
|
čitano: 655.314
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

i meni je jučer došla nadogradnja, sada napokon led svjetlo ne treperi 
a i ima se sat 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Koja je razlika u hd preko maxtv iptv i satelitske?dal je bolja slika preko maxtv iptv?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ghost13 kaže...
Koja je razlika u hd preko maxtv iptv i satelitske?dal je bolja slika preko maxtv iptv?

 bolja slika, odnosno kvalitetnije jer kada ti je kiša, vjetar, nepogode, satelit šteka i ima smetnje a iptv odnosno kabel dela ko lud dok je struje 

12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Kad je jaka kisa i grmljavina zeza i preko neta, bar nama koji nemamo optiku.. Potvrdilo vise ljudi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kod mene i na bakru kada grmi ne radi kako treba, stalno koči slika

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
shilev kaže...
Kad je jaka kisa i grmljavina zeza i preko neta, bar nama koji nemamo optiku.. Potvrdilo vise ljudi

 

KiX777 kaže...

Kod mene i na bakru kada grmi ne radi kako treba, stalno koči slika

 oprostite dečki ako griješim no u mojem slušaju (otok Rab) imam samo smetnje kada mi je grmljavina onda slika zastajkuje....

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...
shilev kaže...
Kad je jaka kisa i grmljavina zeza i preko neta, bar nama koji nemamo optiku.. Potvrdilo vise ljudi

 

KiX777 kaže...

Kod mene i na bakru kada grmi ne radi kako treba, stalno koči slika

 oprostite dečki ako griješim no u mojem slušaju (otok Rab) imam samo smetnje kada mi je grmljavina onda slika zastajkuje....

 

Ništa čudno. Munje uzrokuju opako elektromagnetsko zračenje i ako kablovi nisu dobro izolirani, a većinom nisu, onda se induciraju smetnje u njima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 9:17 (Bitanga).
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

sve u svemu koliko imam max tv preko lan kabla ja zadovoljan  i super je ova zadnja nadogradnja softvera što lampica više ne treperi dok je uređaj isključen.....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jos samo da CEC srede....

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Jedno pitanje - jesu li vas tražili (HT) da vratite stari receiver i ako nisu ima li netko info hoće li ga tražiti u budućnosti? Hvala.

Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Lieutenant commander Data kaže...

Jedno pitanje - jesu li vas tražili (HT) da vratite stari receiver i ako nisu ima li netko info hoće li ga tražiti u budućnosti? Hvala.

Moj doma još skuplja prašinu, i ne vjerujem čisto zbog novih tehnologija da će netko ikada nas upitati za "onu staru kutiju" 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja evo upravo pripremio pred vratima da bacim Scientific Atlantu koju čuvam od 2009 kad sam raskinuo prvi maxtv ugovor (tek prije par mjeseci sam ga opet uzeo). Jel treba nekom? :-) Nikad me nitko nije tražio da ju vratim.

Al su mom tastu nakon godinu dana poslali račun za izgubljenu opremu jer im nije nikad vratio stari kad je prvi put raskinuo. Iako mu je tehničar koji je bio kod njega rekao da ga ne treba vratiti. Srećom pa ga nije bacio nego ga je čuvao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 17:51 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Dali se moze i di nabavit još jedan daljinski upravljac? Trebaju mi dva.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Lieutenant commander Data kaže...

Jedno pitanje - jesu li vas tražili (HT) da vratite stari receiver i ako nisu ima li netko info hoće li ga tražiti u budućnosti? Hvala.

 mene nikada nisu, dapče skuplja prašinu a tehničar mi je rekao ako vratim da mogu a ako ne da nije problem. Jer bi ga trebao nositi u najbliži HT centar (Rijeka) a ja sam s Raba

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Lieutenant commander Data kaže...

Jedno pitanje - jesu li vas tražili (HT) da vratite stari receiver i ako nisu ima li netko info hoće li ga tražiti u budućnosti? Hvala.

 Ako si dobio novi STB od HP/Overseas-a i poslije toga te nakon par dana nitko ništa nije tražio/obavijestio ili prilikom dostave ovog novoga onda ga neće trebati vratiti, a ako kojim slučajem u sustavu stoji kod zamjene STB-a ISPORUKA + POVRAT onda će ti HP kad donese novi STB tražit da im predaš stari. U nekim slučajevima se zna dogoditi da zovu osobu ili direktno dođu kod kuće i traže stari bez da isporuče novi. Ukoliko se to dogodi onda treba sačekati isporuku novoga, a staroga naknadno predati u poštu.

 

mrkac666 kaže...

Dali se moze i di nabavit još jedan daljinski upravljac? Trebaju mi dva.

 Otiđi u najbliži T-Centar i kupi ga za 120kn

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

mali no zanima me (vi koji imate) zakoliko su vam aktivirali OYO uslugu (agent je rekao kako ide akrivacija za max 24h), mene zanima vaše iskustvo......

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

mali no zanima me (vi koji imate) zakoliko su vam aktivirali OYO uslugu (agent je rekao kako ide akrivacija za max 24h), mene zanima vaše iskustvo......

 

Služba ti odmah aktivira u pozivu, nema čekanja.

10 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

kako na novom max tv-u namjestiti da se ne prikazuju programi paketa kojih nemam? dakle, na starom receiveru prikazali su se samo oni programi koje imam, a programi ostalih paketa su se preskakali. sada mi se prikazuju svi programi, a one pakete koje nemam piše poruka da ih nemam te kako ih mogu kupiti. kako namjestiti da se ti programi više ne prikazuju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Stisnes plavi gumb na daljinskom.
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

ekipa dal se kome dešava da mu se reciver ako se ne koristi recimo stoji na meniju da se nakon nekog vremena na ekranu pojavi "vaš uređaj ide u stanje pripravnosti za 160sekundi" i onda krene odbrojavanje.

 

Kako to mogu maknuti, odnosno gdje pod postavkama.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Postavke-Postavke sustava-Automatsko gašenje
mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
online
Novi MAXTV reciver

Im ali neki ingfo kad "gase" staru platformu i kad ce se moci gledait samo na novim uredjajima. Dobio sam taj novi STB prije nekih 45 dana (premda sam im reko da ne salju) ali mi ne pashe jer nema chinch konektore pa gledam do kad imam fore da pishem zalbu i "odjavim" bez penala zbog nemogucnosti koristenja.

Hvala.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

zar maxtv nema u ponudi eurosport 1 i 2 na hrv :

imam prošireni sportski paket ali ga ja ne popisu nemam....

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

zar maxtv nema u ponudi eurosport 1 i 2 na hrv :

imam prošireni sportski paket ali ga ja ne popisu nemam....

Nema ga već dvije godine, i ja im zbog toga svima po spisku    i  svako toliko! 

 

Najgore mi je osobno, kada nemogu gledati 24h Le Mans utrku, i možda još pokoju endurance utrke, a ima i ostalih dobrih evenata, ali su meni ovi Must Have Najbitniji 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Lewis

 

Možeš uzeti 3,5 mm - 3x RCA kabel (od 22 kn). Ili tražiti od njih da ti pošalju, iako sumnjam da će ti to naparaviti jer unutra već ima 3,5 mm na SCART koji bi trebao pokriti potrebu za analognim izlazom.

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ATJLučko kaže...

Nema ga već dvije godine, i ja im zbog toga svima po spisku    i  svako toliko! 

 

Najgore mi je osobno, kada nemogu gledati 24h Le Mans utrku, i možda još pokoju endurance utrke, a ima i ostalih dobrih evenata, ali su meni ovi Must Have Najbitniji 

 zaista odličan program te velika šteta što ga nemaju......

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Lewis kaže...

Im ali neki ingfo kad "gase" staru platformu i kad ce se moci gledait samo na novim uredjajima. Dobio sam taj novi STB prije nekih 45 dana (premda sam im reko da ne salju) ali mi ne pashe jer nema chinch konektore pa gledam do kad imam fore da pishem zalbu i "odjavim" bez penala zbog nemogucnosti koristenja.

Hvala.

 Imaš TV iz 20. stoljeća?

Sinoć sam lega jutros...
11 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
BlackMoon kaže...
Lewis kaže...

Im ali neki ingfo kad "gase" staru platformu i kad ce se moci gledait samo na novim uredjajima. Dobio sam taj novi STB prije nekih 45 dana (premda sam im reko da ne salju) ali mi ne pashe jer nema chinch konektore pa gledam do kad imam fore da pishem zalbu i "odjavim" bez penala zbog nemogucnosti koristenja.

Hvala.

 Imaš TV iz 20. stoljeća?

 Ne, nego ima spojena sva tri izlaza a stara Atalanta, Siemens i Albis pucaju sliku na sva tri izlaza (HDMI, Scart, Chinch) odjednom bez problem a ovaj novi moze u najboljem slucaju dva jer nema chinch opciju ako je spojen rca na scart opciju.

@kivi_91 - hvala za link budem pogledao ali to mi onda ubija scart izlaz tj. nemogu imait tri aktivna izlaza.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Lewis kaže...

 Ne, nego ima spojena sva tri izlaza a stara Atalanta, Siemens i Albis pucaju sliku na sva tri izlaza (HDMI, Scart, Chinch) odjednom bez problem a ovaj novi moze u najboljem slucaju dva jer nema chinch opciju ako je spojen rca na scart opciju.

@kivi_91 - hvala za link budem pogledao ali to mi onda ubija scart izlaz tj. nemogu imait tri aktivna izlaza.

 

Pa kupi si neki HDMI splitter, a na analogne zaboravi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Nemam nekih problema s novom platformom. Jedini problem čine mi tilovi na HD programima, dosta su manji od onih standardnih na SD kanalima.

Da, radi se o  full HD televizoru od 32 incha. Ima li kakve opcije za povećanje titlova. Opcija kupi veći tv ne dolazi u obzir.

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice