Novi MAXTV reciver

poruka: 1.594
|
čitano: 648.593
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
pukycro kaže...

Nemam nekih problema s novom platformom. Jedini problem čine mi tilovi na HD programima, dosta su manji od onih standardnih na SD kanalima.

Da, radi se o  full HD televizoru od 32 incha. Ima li kakve opcije za povećanje titlova. Opcija kupi veći tv ne dolazi u obzir.

 

Titlovi na HD kanalima su smeće, mutni i loši. Meni nisu presitni, ali su mutni.

Na drugim kanalima su ok, tako da očito nešto loše rade sa HD kanalima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

dali se ikako može popraviti slika recimo da je nekako "kockasta" to sam primjetio da se dešava na recimo carltonnetwork i sličnima... dal netko zna kako kome doskočiti ili?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
pukycro kaže...

Nemam nekih problema s novom platformom. Jedini problem čine mi tilovi na HD programima, dosta su manji od onih standardnih na SD kanalima.

Da, radi se o  full HD televizoru od 32 incha. Ima li kakve opcije za povećanje titlova. Opcija kupi veći tv ne dolazi u obzir.

 

Bitanga kaže...
pukycro kaže...

Nemam nekih problema s novom platformom. Jedini problem čine mi tilovi na HD programima, dosta su manji od onih standardnih na SD kanalima.

Da, radi se o  full HD televizoru od 32 incha. Ima li kakve opcije za povećanje titlova. Opcija kupi veći tv ne dolazi u obzir.

 

Titlovi na HD kanalima su smeće, mutni i loši. Meni nisu presitni, ali su mutni.

Na drugim kanalima su ok, tako da očito nešto loše rade sa HD kanalima.

 Nažalost, nisu samo loši na HD programima već i na SD. Primjer History. Pošli tjedan titlovi OK, ovaj nekako tanki i smanjeni.

Plehani vikleri
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

One kolege koji imaju problema sa titlovima, jedno pitanje?! 

 

Koju rezoluciju imate na televizorima, FullHD ili neku još veću, obzirom sam ja još na 720p, pa ne uočavam so far nekih bitnijih problema, istina na 32incha tevejcu ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ATJLučko kaže...

One kolege koji imaju problema sa titlovima, jedno pitanje?! 

 

Koju rezoluciju imate na televizorima, FullHD ili neku još veću, obzirom sam ja još na 720p, pa ne uočavam so far nekih bitnijih problema, istina na 32incha tevejcu ?! 

 

Ja imam 4k TV. Al MAXtv receiver outputa 1080p ionako. Na 720p se slika vjerojatno izoštri radi downsamplinga pa to ne skužiš ti toliko.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

već više puta primjetio sam da mi je na pojedinim programima slika kockasta (slika u privitku) pa me zanima dali se to može razvući na cijeli zaslon ili nije moguće? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

već više puta primjetio sam da mi je na pojedinim programima slika kockasta (slika u privitku) pa me zanima dali se to može razvući na cijeli zaslon ili nije moguće? 

 

U opcijama odaberi da ti razvuče sliku. Ima negdje ne znam napamet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...

 

U opcijama odaberi da ti razvuče sliku. Ima negdje ne znam napamet.

 jer vidim da će tako recimo na nekoliko kanala... pogledam pa se svakako popodne javim 

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...
Bitanga kaže...

 

U opcijama odaberi da ti razvuče sliku. Ima negdje ne znam napamet.

 jer vidim da će tako recimo na nekoliko kanala... pogledam pa se svakako popodne javim 

 

Da, ja sam to odmah upalio. Nisam mogao vjerovati da se u 2017oj još uvijek nešto emitira u 4:3.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ziher  neki lokalni program 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

Ziher  neki lokalni program 

Da bar, meni na MAX TV-u je tako kanal 606, onaj sa '70, '80 i '90 Classic Rock sadržajem! 

Meni se prije vidi da neki kanali jednostavno "nemaju" drukčiji sadržaj od onog snimljenog u 4 : 3 standardu 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ATJLučko kaže...

Meni se prije vidi da neki kanali jednostavno "nemaju" drukčiji sadržaj od onog snimljenog u 4 : 3 standardu 

 recimo boomerang tako emitira... i naravno lokalni neki kanali... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ima u opcijama za postavke slike.
Tamo di riktate rezoluciju dolje ima za promjenit u razvučeno.
I bude onda sasvim pristojno razvuceno na 16:9
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kad se spoji novi uredjaj i pozeli se vratiti onaj stari to ce radit bez problema ili jednom kad se spoji novi stari vise nece bit funkcionalan?

Da li se zna okvirno do kad ce ovi stari uredjaji biti u funkciji...kraj godine, duze-krace?

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

Kad se spoji novi uredjaj i pozeli se vratiti onaj stari to ce radit bez problema ili jednom kad se spoji novi stari vise nece bit funkcionalan?

Da li se zna okvirno do kad ce ovi stari uredjaji biti u funkciji...kraj godine, duze-krace?

 Do početka studenog trebala bi se ugasiti stara platforma, tako da stari uređaji više neće raditi...

Sinoć sam lega jutros...
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

svakako pogledam popodne, pa javim 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jesu HD kanali besplatni (Nova,Nick,HBO...) ili je i dalje potreban paket na novoj platformi?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Krivi post, sorry.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 11:07 (IcyTexx).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
donnie_dark kaže...
Jesu HD kanali besplatni (Nova,Nick,HBO...) ili je i dalje potreban paket na novoj platformi?

 Đabe su da, oni od 30-39 su svi u HD-u bez dodatnog plaćanja, i arena 1 i 2, HBO nebus imo ak ne kupis paket jel.

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Spike1983 kaže...
donnie_dark kaže...
Jesu HD kanali besplatni (Nova,Nick,HBO...) ili je i dalje potreban paket na novoj platformi?

 Đabe su da, oni od 30-39 su svi u HD-u bez dodatnog plaćanja, i arena 1 i 2, HBO nebus imo ak ne kupis paket jel.

 Zašto onda nije otključan 30 i 31 (NatGeo HD i Wild) na novim uređajima (već samo History HD i Nova HD) a na starom Albisima je bio otključan.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ag008 kaže...
Spike1983 kaže...
donnie_dark kaže...
Jesu HD kanali besplatni (Nova,Nick,HBO...) ili je i dalje potreban paket na novoj platformi?

 Đabe su da, oni od 30-39 su svi u HD-u bez dodatnog plaćanja, i arena 1 i 2, HBO nebus imo ak ne kupis paket jel.

 Zašto onda nije otključan 30 i 31 (NatGeo HD i Wild) na novim uređajima (već samo History HD i Nova HD) a na starom Albisima je bio otključan.

Kod mene rade

15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Meni je otključan samo 32 (History HD), 35 (Nova HD), 37 (Nickelodeon HD) i ovi od 40 nadalje jer imam sportski plus paket.

 

Jel ima negdje na webu to napismeno da bi trebali raditi i svi ovi od 30 na novoj platformi? Imam ultra max 3m, prošireni, sportski plus, a ovi nesposobni na facebooku neznaju ništ od toga i stalno govore o HD paketu.

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 17:19 (bugi.kc).
8 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Za ostale HD kanale trebaš imati zakupljen HD paket kao što su ti nesposobni na fejsu odgovorili.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 17:42 (wAlpha).
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Zašto onda nekima rade svi (30-39), nekima ne? Zašto nekima radio na staroj platformi, a sada ne?

 

Molim link za HD paket gdje se može naručiti, ne pronalazim ga, a u MojTv na MaxTv-u nemam za odabrati HD paket da ga naručim/aktiviram.

 

Hvala.

mag.inf
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
bugi.kc kaže...

Zašto onda nekima rade svi (30-39), nekima ne? Zašto nekima radio na staroj platformi, a sada ne?

 

Molim link za HD paket gdje se može naručiti, ne pronalazim ga, a u MojTv na MaxTv-u nemam za odabrati HD paket da ga naručim/aktiviram.

 

Hvala.

 

Šta će ti HD paket, sama smeća su u njemu. Ništa korisno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

U biti mi netreba, nego neki govore da na novoj platformi su već uključeni(tj. imaju već dostupne hd te kanale 30-39 + sve ostale ovisno koji dodatni paket imaš; sport, hbo...), a dok drugi pričaju da treba dodatno naručiti baš HD paket kao i ranije. Pa zato od njih tražim neka mi kažu gdje/kako aktivirati taj paket, jer evo, ne mogu ga pronaći. Kažem, u Moj Tv na Maxtv-u, kao i na Moj Telekom portalu pod dodatnim uslugama/paketima koji su mi dostupni za aktivaciju, nigdje na popisu nema HD paket.

 

Znam pogledat tu i tamo NG, pa ono, ako ima HD, gledat ću preko njega...

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 19:03 (bugi.kc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Meni rade svi ti hd kanali na novom prijemniku, nemam hd paket.. Imam extra, sportski plus i hbo premium.

Btw, nat geo hd i nat geo sd imaju skroz drugačiju programsku shemu
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

ja imam sve te HD kanale popaljene, ne placam HD uslugu, imam samo HBO Premium od paketa

i na optici sam 100/20

a i ti HD kanali meni osobno nis ne znace, jedino kaj se gleda je Nova TV HD

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 11:57 (Spike1983).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Ispričavam se ako je već odgovoreno, ali ovako na brzinu nisam pronašao.

 

Strašno me nervira što svaki put kad uplaim max tv s novim prijemnikom imam menu i onda mora izaci iz menija prije nego vidim sliku. A nisam našao da se to može maknuti. Ne znam jesam dobro objasnio :D znači na starom prijemniku kad upališ odmah je bio program na kojem si ugasio, a na novom kad upališ prvo bude na meniju.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
udarnik60 kaže...

Ispričavam se ako je već odgovoreno, ali ovako na brzinu nisam pronašao.

 

Strašno me nervira što svaki put kad uplaim max tv s novim prijemnikom imam menu i onda mora izaci iz menija prije nego vidim sliku. A nisam našao da se to može maknuti. Ne znam jesam dobro objasnio :D znači na starom prijemniku kad upališ odmah je bio program na kojem si ugasio, a na novom kad upališ prvo bude na meniju.

 sve nas zivcira, nisi jedini 

 moramo cekat neki apdejt da to sranje maknu, nemres nigdje namjestit da ti odma da TV program.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice