Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.604
|
čitano: 652.948
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Čekajte, to oko učitavanja vam se događa bez obzira što je Način stanja pripravnosti podešen na Standardno, a ne Eco ?

mag.inf
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja sam prvo imamo brzinu interneta 40 Mb te mi je jedan dan došao mail da su mi prihvatili zahtjev za 30Mb. Pitam ih zašto su mi smanjili brzinu, a njihov odgovor je bio da ne mogu imati i max tv i 40MB, iako sam do sada više od godine dana imao i jedno i drugo i nikakvih problema. Sad imam novi maxtv i nemam HD programe te brzinu 30MB jer "nova platforma" zahtjeva više i da trenutno koristim maksimalnu propusnost linije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Tako i meni ja sam imao 40mb i max tv sa hd kanalima,i prelaskom na premium paket iskljuce hd kanale i pri ponovnom ukljucenju mi smanje na 30mb....kazu nemogu imat vise a prije mi na 40 mb radilo super...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...
Moze 2 SS Speedtest-a sa i bez ukljucenim MaxTV-om.

Hvala

 Evo, nevjerni Toma 3 SSa

 

 

 

 

prije uključivanja maxtv-a prije uključivanja maxtv-a
uključen maxtv - natgeo hd kanal uključen maxtv - natgeo hd kanal
"ugašen" maxtv "ugašen" maxtv
Plehani vikleri
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Super, upload je uvijek isti.
Kao sto su naveli neki forumasi prije, nekima radi tako nekim je isto (s upaljenim/ugasenim MaxTV-om).
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
online
Novi MAXTV reciver

preso sa max 3 biram dvostruko premium na max 3 premium novi paket u magenti inace je 499 ali je promocija neka po 325 lol! novi ugovor na 24mj.

do sad sam placao 365...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 19:59 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

preso sa max 3 biram dvostruko premium na max 3 premium novi paket u magenti inace je 499 ali je promocija neka po 325 lol! novi ugovor na 24mj.

do sad sam placao 365...

 

 

Moraš bit žestoki kreten da za to platiš 499kn :-)

Vidim na njihovim stranicama da je promocija 349kn al samo prvih 12 mj. Možda si ti dobio neki specijalni deal, kao ja nedavno. Samo ja plaćam još dosta manje, al nemam sve kao ti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
online
Novi MAXTV reciver

sasvim slucajno dns(zvao za promjenu paketa radi SK ondnosno NBA-a) i lik mi kaze da su novi paketi stigli lol...


tu spada HBO premium,SKiArene,,prosireni paket+ HD(dakle ono kaj se moglo rotirati sad je sve u paketu)

net + telefon - dezzer i max to go ostaju isti...

 

 

ps imam 1 mob prek njih, a u magenti sam od 1. dana ,pa mozda zato 25kn manje i novi ugovor(produljit jer ovaj iz 5.mj)...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 20:18 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
To je staro, 209 kn max 3+15sport plus hd+prosir 5kn
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

OBRISANO

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 0:06 (Stux).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...
4mal kaže...

preso sa max 3 biram dvostruko premium na max 3 premium novi paket u magenti inace je 499 ali je promocija neka po 325 lol! novi ugovor na 24mj.

do sad sam placao 365...

 

Moraš bit žestoki kreten da za to platiš 499kn :-)

Vidim na njihovim stranicama da je promocija 349kn al samo prvih 12 mj. Možda si ti dobio neki specijalni deal, kao ja nedavno. Samo ja plaćam još dosta manje, al nemam sve kao ti.

 Nije to specijalni ponuda... to je ova jesenska m1/max 3 premium. Inace je 375kn unutar magente na ugovor od 24mj, ali on nije iskoristio popust od 50kn po mobilnom dijelu pa su mu ga dali na fiksni i to ti je 375 - 50kn.

16 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
14 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Ivanjino96 kaže...

Da se nadovežem na gornje postove. Imam u kući dva MaxTV-a u tarifi Max 3 Premium. Imam puštenu brzinu 30Mbit. Kada je upaljen jedan MaxTV brzina je i dalje ista (testirao sam i sa upaljenim HD programima). Kada se upali drugi MaxTV i na njemu isto HD onda mi brzina padne na nekih 20-25 Mbit ovisi, varira. 

 Znaci uspio si isposlovati dva maxa i hd uslugu, jer do nedavno to nije bilo moguce.Cim bi uzeo drugi iskljucili bi ti hd bez obzira koliku propusnost imao.

11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Novi profili za ovaj nextTV maxtv su jos u izradi, platforma je malo sje*ana, koliko se radi na tome, ne znam. Ali ljudi zovu za raznorazne probleme, koji se konstantno ponavljaju, ali nitko jos to ne rjesaje...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
bugi.kc kaže...

Čekajte, to oko učitavanja vam se događa bez obzira što je Način stanja pripravnosti podešen na Standardno, a ne Eco ?

 meni svaki put, bez obzira kako je postavljeno...

15 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Stux kaže...
Bitanga kaže...
4mal kaže...

preso sa max 3 biram dvostruko premium na max 3 premium novi paket u magenti inace je 499 ali je promocija neka po 325 lol! novi ugovor na 24mj.

do sad sam placao 365...

 

Moraš bit žestoki kreten da za to platiš 499kn :-)

Vidim na njihovim stranicama da je promocija 349kn al samo prvih 12 mj. Možda si ti dobio neki specijalni deal, kao ja nedavno. Samo ja plaćam još dosta manje, al nemam sve kao ti.

 Nije to specijalni ponuda... to je ova jesenska m1/max 3 premium. Inace je 375kn unutar magente na ugovor od 24mj, ali on nije iskoristio popust od 50kn po mobilnom dijelu pa su mu ga dali na fiksni i to ti je 375 - 50kn.

 

Ok, al to je onda samo prvih 12 mjeseci. Nakon toga je 499kn. To mi se čini too much u prosjeku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Dvije su promotivne ponude za M1.

 

Jedna je 12 mjeseci za 249/299 kuna a nakon toga je 399/449 ili svih 24 mjeseca za 324kn/374kn ovisno ako si iskoristio 50 kuna popusta na mobitele.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 10:18 (siljo90).
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja nemam M1 pa imam prvih 12 mj 350 a nakon 450kn. Imam MAX 3 Premium, Sportski prošireni, HBO (i još dodatno regionalni te oyo)....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Dobio sam informaciju od T-coma da ako ste još uvijek u ugovornoj obvezi, s novim maxtv uređajem na dar dobijete i HD programe. Ako vam je istekao ugovor, nema ni HD programa.

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jel ima tu netko da su mu ukljuceni hd kanali 30-39 s osnovnim paketom? Meni na fejsu sad kazu da ovo https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/programski-paketi/maxtv/maxtv-hd vise ne postoji i da moram uzet neki paket s hd kanalima da bi mi se aktivirali.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Pročitaj barem stranicu prije, pisali smo o tome. Malo su si oni tamo zbunjeni oko toga.

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 19:56 (bugi.kc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Da ali svi imaju pakete s hd kanalima pa me to buni jer tako i oni govore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Alen_NA kaže...
Jel ima tu netko da su mu ukljuceni hd kanali 30-39 s osnovnim paketom? Meni na fejsu sad kazu da ovo https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/programski-paketi/maxtv/maxtv-hd vise ne postoji i da moram uzet neki paket s hd kanalima da bi mi se aktivirali.

 I onda kao ja imaš Sport Plus HD a ne puste ti sve HD programe od 30-39...

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Evo dodan je novi program na 15. kanalu news bar ....

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
pukycro kaže...

Evo dodan je novi program na 15. kanalu news bar ....

 bio je vec news bar samo na kraju negdje, 700-800 kanali...

 

11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ide li ovo nekako preko novog stb-a ?

 

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/hbbtv-za-potpuno-drugaciji-dozivljaj-televizije-dovoljan-je-pritisak-na-crveni-gumb---492448.html 

 

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kad se spoji novi MaxTV da li treba imati PIN? Ako da, da li radi PIN od prije ili treba zvat SZK i trazit novi PIN?

 

Nasao sam u kutiji papir sa svim podacima i PIN-ovima

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 20:23 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Dobijes sa kutijom pismo koje je zaljepljeno samo za sebe i unutri pise sve.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
pukycro kaže...

Evo dodan je novi program na 15. kanalu news bar ....

 čini mi se kako će ovo biti najomiljeniji kanal

16 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver

I meni uz CC 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice