Nytro box 4001 - titlovi

poruka: 12
|
čitano: 11.183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nytro box 4001 - titlovi

Bok

Gledam filmove s HDD-a na NytroBox-u ali nemože naći titlove... u mapi s filmom su titlovi... ima koji način da ih pustim s filmom ??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nytro box 4001 - titlovi

Neka ti titlovi budu istog imena ko i film.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nytro box 4001 - titlovi

Ok hvala probat ću

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nytro box 4001 - titlovi

Radi... hvala

16 godina
neaktivan
offline
Nytro box 4001 - titlovi

Imam isti Nytro box pa me zanima ima li načina da se vide dijakritički zakovi u titlovima?

Hvala.

MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 3GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nytro box 4001 - titlovi
krek kaže...

Imam isti Nytro box pa me zanima ima li načina da se vide dijakritički zakovi u titlovima?

Hvala.

Slična tema već postoji.

 

Ako imaš odgovarajući firmware - može. Tipkom "EPG" na daljinskom namještaš jezik fonta; pretpostavljam da ti treba "windows-1250".

 

Pomoću tipki "Page up/down" mijenjaš titlove (ukoliko ih više datoteka s titlovima).

 

Pomoću "TV/Radio" tipke možeš uključiti ili isključiti titlove.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nytro box 4001 - titlovi

Zahvaljujem na odgovoru. U međuvremenu sam to i sam pronašao. U uputstvima o tome ne piše ništa, našao sam informaciju na nekom forumu.

MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 3GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
14 godina
neaktivan
offline
Nytro box 4001 - titlovi

imam problem sa titlovima.stavio sam u isti folder film i titl (istog naziva) i uopce mi ne ocitava titl..namjestim na gumbu da podnaslov bude "on" ali ga ne ocitava..stavio sam 3 razlicita titla kasnije i opet nitijednog nije ocitao..nezz kaj da radim?kupio sam ga zbog toga sto bi se trebalo moci gledati film preko USBa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nytro box 4001 - titlovi

Mogu li se kako povećati titlovi na nytro box-u?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nytro box 4001 - titlovi

Netko?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nytro box 4001 - titlovi

ne uspijevam pokrenut subtile....kako da izmjenim da film i titlovi budu istog naziva?hvala na svakoj pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nytro box 4001 - titlovi
marjag kaže...

ne uspijevam pokrenut subtile....kako da izmjenim da film i titlovi budu istog naziva?hvala na svakoj pomoci

http://etc.usf.edu/techease/win/files-sharing/how-do-i-rename-a-file-in-windows/

 

Moraš imati dvije datoteke, film i titl. Oboje preimenuješ da imaju isti naziv, npr. Film. Razlika je jedino u ekstenziji, film ima .avi, a titl .srt

Albis STB-7710 Firmware Development: http://blagus.info
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice