NytroBox NB-4001 T USB

poruka: 109
|
čitano: 109.738
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: NytroBox NB-4001 T
16 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Pozdrav,

moze li mi netko objasniti kako se spaja ovaj reciver u kombinaciji sa satelitskim reciverom i ako netko zna pri reprodukciji divx filmova preko usb porta uvijek rastegne 16:9 sliku da stane u 4:3 (stari crt TV)

ima opcija na njemu 16:9 al to pak odreze sa ljeve i desne strane komad slike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Ja ga imam spojeneg ovako. Satelit u VCR, VCR u reciver pa na tv.

 

 

Jedno pitanje. Kako snimati TV program na USB? Namjestio sam sve u postavkama te snimanje na pritiskom na tipku na daljenskom, al neće početi snimati. Ima li to kakve veze da je u njemu SW od mjeseca lipnja 2009.?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
MariusEight kaže...

Ja ga imam spojeneg ovako. Satelit u VCR, VCR u reciver pa na tv.

 

 

Jedno pitanje. Kako snimati TV program na USB? Namjestio sam sve u postavkama te snimanje na pritiskom na tipku na daljenskom, al neće početi snimati. Ima li to kakve veze da je u njemu SW od mjeseca lipnja 2009.?

Malo glupi komentar, ali da li ti je usb stick spojen na njega? Da li ga je prepoznalo?

 

Filmove na crt-u ti prikazuje u formatu u kakvom jesu. Ako je format filma 16:9, onda ga razduži po cijelom ekranu

 

Evo, uređaj posjedujem već tjedan dana, zasad nema nekih problema u radu ni nema problema sa snimanjem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2009 20:09 (denix).
16 godina
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Meni se također rastegne slika na 4:3. A kad stavim mod, na postavkama recivera, u 16:9 onda je pri vrhu neka crta. Užasno smeta.

 

Skužio sam sad kak radi snimanje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2009 12:58 (MariusEight).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

ako spojim na njega video rekorder sa scart-scart kablom dali ču moči snimat na video kazetu program ali ovaj digitalni ?mama bi snimala neke serije svaki dan skoro jer nestigne pogledat :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
William_Munny kaže...

ako spojim na njega video rekorder sa scart-scart kablom dali ču moči snimat na video kazetu program ali ovaj digitalni ?mama bi snimala neke serije svaki dan skoro jer nestigne pogledat :)

 

Moći ćeš, ali prijemnik mora biti uključen na programu koji misliš snimati (tj. za vrijeme snimanja ne smiješ prebacivati programe), a na videorekorderu odaberi snimanje sa scarta (AV ili slična oznaka programa).

KaeR
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

ok...fala na infu...ali to je problem ipak...jer ona recimo nekad snima jedan program a gleda neki drugi...jel ču to moči nekako iskombinirat ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

spojio sam dakle sa skartom u tv resiver...iz videa u resiver sa skartom...i ništa ...nema slike preko videa :(

 

opet nemnogu snima na video kazetu program sa tv-a !!!!

 

kupio več 4 kabla i neče radit da ga j...š !!!!

 

ako netko zna rješenje neka javi... ( tv i video imaju po jedan skart odozada)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB

Pitaj OVDJE

16 godina
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Koliko se sjećam sa onih spotova sa tv-a za prelazak na digitalnu televiziju, na svim uređajima moraš imati 2 scart priključka. Pa onda spajaš u krug tv->dvb-t receiver->video redorder->tv. Mislim da je tako bilo, nisam 100% siguran (probaj naći na netu, vjerojatno negdje ima tih spotova)

Ako nejde, ima besplatni telefon 0800 112 011

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

slika mi stalno puca i lomi se...piše da mi je signal 18% a kvaliteta 68%

 

ja sam iz đakova...odskeniro je automatski...šta mi je činit ? okretat antenu ili šta ? imam riblju kost na krovu kuće...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

oj decki... ovako imam problem imam nytrobox NB-4001 t usb i ocu gledat mađarske programe a on daje zvuk i sve a sliku nece dat... zna li tko koji je to problem? zvuk daje tek kad podesim promijenim LL ili LR. imam tv max ŠPP od 45db i yagi antenu s 19db. i da teletekst se vidi normalno i radi normalno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 13:59 (ProboY_kc).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Imam problem...... Stavim snimanje i sve radi kako treba , ali kada stisnem stop ništa se ne snimi , u mojim zapisima nema ničega.

Uređaj za snimanje je USB i nytro box ga prepoznaje , sve je u redu , jedino se ne sprema ništa.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB

jel se može kako napravit da prikazuje čžžđš u titlovima ispravno?

16 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
dejo6 kaže...

jel se može kako napravit da prikazuje čžžđš u titlovima ispravno?

 

Ako imaš odgovarajući firmware - može. Tipkom "EPG" na daljinskom namještaš jezik fonta; pretpostavljam da ti treba "windows-1250".

 

Pomoću tipki "Page up/down" mijenjaš titlove (ukoliko ih više datoteka s titlovima).

 

Pomoću "TV/Radio" tipke možeš uključiti ili isključiti titlove.

16 godina
offline
NytroBox NB-4001 T USB
ProboY_kc kaže...

oj decki... ovako imam problem imam nytrobox NB-4001 t usb i ocu gledat mađarske programe a on daje zvuk i sve a sliku nece dat... zna li tko koji je to problem? zvuk daje tek kad podesim promijenim LL ili LR. imam tv max ŠPP od 45db i yagi antenu s 19db. i da teletekst se vidi normalno i radi normalno.

 

 

 

 

Ne rade Mađari ni Slovenci jer je uređaj samo Mpeg2, ne Mpeg4. Ako želiš gledati njihove programe onda moraš kupiti prijamnik s podrškom za Mpeg4 ili TV s ugrađenim Mpeg4 tunerom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2010 13:38 (MariusEight).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB

saznao sam odgovor. Problem je u Nytro boxu treba biti hd a ne običan. a taj prijamnik košta 499kn u mke na dalje.

15 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Ovdje mozete skinuti firmware za NB 4001 USB ako nekome stekaju hr znakovi.

Napomena:

Ovo radite na vlastitu odgovornost.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

zna li mozda netko gdje se moze kupiti NytroBox NB-4001t USB na podrucju Rijeke ili okolice??

online kupnja me ne zanima

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
F1-IVO kaže...

Ovdje mozete skinuti firmware za NB 4001 USB ako nekome stekaju hr znakovi.

  Koliko sam shvatio sa MKE stranica novi modeli sa antenskim prolazom dolaze i s novim firmware-om koji podržava hr znakove (piše da se mijenja EPG tipkom). Da li je netko kupio u zadnje vrijeme i može potvrditi to?

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
16 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
danygirl kaže...

zna li mozda netko gdje se moze kupiti NytroBox NB-4001t USB na podrucju Rijeke ili okolice??

 

Prema informacijama sa shop.mke.hr:

 

Rijeka Ivana Čikovića Beloga 6 tel. 051/264753

15 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

moze li netko usporediti ovaj reciver sa infinity 6000T!? pogotovo me zanima PVR, timeshift, divx i titlovi! hvala unaprijed..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB

Help,spojio sam receiver sa tv-om,i vidi se menu ali slika bježi,na ekranu piše NEMA SIGNALA!

16 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
MrBlc kaže...
F1-IVO kaže...

Ovdje mozete skinuti firmware za NB 4001 USB ako nekome stekaju hr znakovi.

  Koliko sam shvatio sa MKE stranica novi modeli sa antenskim prolazom dolaze i s novim firmware-om koji podržava hr znakove (piše da se mijenja EPG tipkom). Da li je netko kupio u zadnje vrijeme i može potvrditi to?

 

Kupio prije par dana gore navedeni model (sa antneskim prolazom) i sve štima sa titlovima koje mjenjaš sa EPG tipkom...

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 23:30 (robit).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB

Sve radi,danas došlo i Kanal Ri,Nit,Tv Nova,Ritv..uglavnom za svaku pohvalu Iznenađen

Receiver dođe ipak samo 230 kn a očito ima jako dobar tuner...jel zna netko kako dobiti teletekst na njemu

15 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
kiksy kaže...

jel zna netko kako dobiti teletekst na njemu

stisneš zelenu tipku. ili možeš s daljinskim od TVa

16 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Da li se s njegovim daljinskim upravljačem može kompletno upravljati televizorom? Daljinski na televizoru mi ne radi dobro, a i sa ovim zamjenskim nisam zadovoljan, malo malo pa moram kod ponovo ukucavat da bi radio. Znači pitanje je da li mi je uopće potreban daljinski od TV-a ili mogu sve raditi sa daljinskim od digitalnog prijemnika?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB

Pa uopće ti nije potreban daljisnki od tva, s njime samo upališ i prebaciš na AV ukoliko sam ne prebaci, a sve ostalo radi daljinski od NB-a.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
neaktivan
offline
NytroBox NB-4001 T USB

Da li vam se kod prebacivanja programa na trenutak smrzne slika?...Negdje oko pola sekunda, možda i manje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NytroBox NB-4001 T USB
Ag008 kaže...

Pa uopće ti nije potreban daljisnki od tva, s njime samo upališ i prebaciš na AV ukoliko sam ne prebaci, a sve ostalo radi daljinski od NB-a.

Super, onda ću obrisati sve umemorirane kanale na TV-u, pa ću imati samo AV odmah kad upalim TV. Cool

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 17:00 (ajde).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: NytroBox NB-4001 T
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice