Otkaz MaxTV-a nakon roka?

poruka: 17
|
čitano: 13.380
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Help

Ovako imam max tv i ponuda traje do 25.12.2010 da se vrati pa me zanima jel se moze vratit?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Help molim vas

Kako ces vratit kad kasnis tjedan dana...................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Help molim vas
ak nisi skužil to je prošlo...
osim ak nemaš neke "Prince of Persia" sposobnosti vraćanja vremena, nemoš vratit
Acta, non verba.
15 godina
neaktivan
offline
Help molim vas

možda da si kod b.neta ili optime,ali t-com {#}

West Side
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Help molim vas

ma pls help vidim jedan kaze more jedan nemore

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Help molim vas

Kak ćeš vratit ako je pounda prošla?...:O

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkaz MaxTV-a nakon roka?

Ček, to je onaj probni rok od 3 mjeseca? Pošto je on prošao, njima to znači da uzimaš maxtv i sad si pod ugovorom od 12 mjeseci, ako se nevaram. Možeš otkazati ugovor, sad neznam koliko se plaća, ali poprilično.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 20:27 (denix).
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Otkaz MaxTV-a nakon roka?

U svakom slučaju ih zovi pa pitaj.

Sumnjam da možeš vratiti.

Zašto si čekao?!

Ali vrlo je vjerovatno da si već na ugovoru (udici {#}).

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkaz MaxTV-a nakon roka?

Naravno da moze vratit... al ce platit masne penale loool

 

Sve se moze otkazat kod t-coma samo kaj te u tom slucaju oderu skoro pa vise nego da placas i gledas dok ti traje ugovor 

 

Zao mi je stari al si zgorio, ja sam bio pametan pa sam svoj vratio nakon mj dana ;)

The best way to be boring is to leave nothing out.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 21:09 (Sale_ds).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Help
mad9dog kaže...

Ovako imam max tv i ponuda traje do 25.12.2010 da se vrati pa me zanima jel se moze vratit?

ne možeš ga vratiti - sad si pod ugovorom slijedeća 24 mjeseca sa t-šrotom. niti ne možeš u ovom trenutku raskinuti taj ugovor jer oni penale i raskid obračunavaju po kvartalima.

 

sretno ti bilo naredne dvije godine u braku s t-šrotom {#}

8 godina
neaktivan
offline
Otkaz MaxTV-a nakon roka?

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Otkaz MaxTV-a nakon roka?
zanetti4 kaže...

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

Ako ti je istekao ugovor normalnim putem (nisi prijevremeno prekinio) ne trebaš im vraćat ništa. Oprema je tvoja, "otplatio" si je kroz dvogodišnji ugovor.

Bar je tako bilo u mom slučaju prije par godina, još uvijek imam kod kuće router i maxtv prijamnik.  

13 godina
offline
Re: Otkaz MaxTV-a nakon roka?

@zanetti4 ide maxtv prijemnik, adapter, utp kabel, hdmi kabel daljinskki.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Otkaz MaxTV-a nakon roka?

Ok. Imam sve osim HDMI kabela, nisam ga ni koristio pri spajanju...Zahvaljujem se na odgovoru. U ponedjeljak idem u poštu odnijeti pa ćemo vidjeti kako će proći povrat...

16 godina
offline
Re: Otkaz MaxTV-a nakon roka?
MacTheBig kaže...
zanetti4 kaže...

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

Ako ti je istekao ugovor normalnim putem (nisi prijevremeno prekinio) ne trebaš im vraćat ništa. Oprema je tvoja, "otplatio" si je kroz dvogodišnji ugovor.

Bar je tako bilo u mom slučaju prije par godina, još uvijek imam kod kuće router i maxtv prijamnik.  

 nekad je bila takva situacija, ali su jedne godine (oko 2010-te otprilike) promijenili stavku da oprema više ne prelazi u trajno vlasništvo nego je u najmu pa se treba vratiti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Otkaz MaxTV-a nakon roka?
denix kaže...
MacTheBig kaže...
zanetti4 kaže...

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

Ako ti je istekao ugovor normalnim putem (nisi prijevremeno prekinio) ne trebaš im vraćat ništa. Oprema je tvoja, "otplatio" si je kroz dvogodišnji ugovor.

Bar je tako bilo u mom slučaju prije par godina, još uvijek imam kod kuće router i maxtv prijamnik.  

 nekad je bila takva situacija, ali su jedne godine (oko 2010-te otprilike) promijenili stavku da oprema više ne prelazi u trajno vlasništvo nego je u najmu pa se treba vratiti.

Nezz, ja sam presao 2012. na H1. I nisam im vraćao ništa.

16 godina
offline
Re: Otkaz MaxTV-a nakon roka?
Da, zaboravio sam reci - gleda se datum potpisa ugovora. Ako je bio prije te promjene - oprema je ostajala, ako poslije - vraćala se.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice