Preko cega gledati tv: maxtv, kodi ili satelit?

poruka: 5
|
čitano: 5.383
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Preko cega gledati tv: max tv, kodi ili satelit?

Brzo selim na drugi kat svoje obiteljske kuce te planiram nabaviti nekakvu opciju gledanja tv sa dosta programa, pogotovo sportskih, i da mogu gledati na 2 tv odvojeno. Nisam dovoljno strucan ni kompetentan preko cega tocno da gledam buduci tv, s toga bi molio vasu pomoc.

Najjednostanije po meni jest da bi dao prednost Max tv preko satelita jer imaju sve Arene uz SK, kao i kupnju dodatnog uredjaja, samo ovisi koliko je to financijski izdrzivo u odnosu na druge opcije.

Zanima me sto bolji i strucniji ljudi preporucuju da se oko cega tocno zabavim, Max tv, Kodi ili kupnja satelitske opreme uz mjesecno placanje programa.

Kad bi se povukla crta u odnosu na financije, zahtjevnost, koji bi bio najbolji izbor?
Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 5:05 (game789).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preko cega gledati tv: max tv, kodi ili sateli
game789 kaže...

Brzo selim na drugi kat svoje obiteljske kuce te planiram nabaviti nekakvu opciju gledanja tv sa dosta programa, pogotovo sportskih, i da mogu gledati na 2 tv odvojeno. Nisam dovoljno strucan ni kompetentan preko cega tocno da gledam buduci tv, s toga bi molio vasu pomoc.

Najjednostanije po meni jest da bi dao prednost Max tv preko satelita jer imaju sve Arene uz SK, kao i kupnju dodatnog uredjaja, samo ovisi koliko je to financijski izdrzivo u odnosu na druge opcije.

Zanima me sto bolji i strucniji ljudi preporucuju da se oko cega tocno zabavim, Max tv, Kodi ili kupnja satelitske opreme uz mjesecno placanje programa.

Kad bi se povukla crta u odnosu na financije, zahtjevnost, koji bi bio najbolji izbor?
Hvala.

 koristim maxtv sat i nemam nikakve zamjerke. gledajući moje koji imaju maxtv preko adsla imam puno manje problema. Kod satelita je problem što se mora precizno namjestiti i što ne radi pri lošem vremenu, kad gušća oblačna masa "zaklanja" satelit. Što se tiče izbora, druge stvari nisam probao. Vjerojatno izbor ovisi o ponudi paketa i cijeni, a taj izbor je na tebi 

11 godina
neaktivan
offline
Preko cega gledati tv: maxtv, kodi ili satelit?

Jos netko kakva iskustva, savjeti? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preko cega gledati tv: maxtv, kodi ili satelit?

Tekme gledam preko KODI-a putem streamtvbox usluge. Zasad sve radi savršeno, ima sve što me zanima, a i koštalo me puno manje od maxtv-a ili slične usluge.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Preko cega gledati tv: maxtv, kodi ili satelit?

kodi, za mene koji malo gledam tv

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice