Preporuka receivera, tanjura, LNB-a... izdvojena tema

poruka: 130
|
čitano: 116.129
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Znam da nemogu gledati HD programe, ali mi je prijatelj rekao da mora biti DBS-2 reciever da bih mogao koristiti cardsharing.

9 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

kji dreambox klon se najvise isplati kupiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
DeceiverOfFools kaže...

kji dreambox klon se najvise isplati kupiti?

500 HD ili 800HD se pod uvjetom da je sim 2 unutra.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
Durda kaže...
DeceiverOfFools kaže...

kji dreambox klon se najvise isplati kupiti?

500 HD ili 800HD se pod uvjetom da je sim 2 unutra.

ovo - www.aliexpress.com/item/dreambox-DM800HD-SE-with-triple-tuner-V2-sunray4-800HD-se-Sim2-2-white-color-sunray-sr4/2016870796.html

ovo - http://www.aliexpress.com/item/Satellite-receiver-Dm800hd-se-BCM4505-turner-sim2-10-card-DM800se-Linux-Operating-System-Enigma-2-FEDEX/1714723677.html?s=p

ovo - http://www.aliexpress.com/item/Satellite-Receiver-Sunray-800se-DM800se-Wifi-Free-Shipping-by-FEDEX-WIFI-Inside-DM800-hd-se-Wifi/656182033.html

 

 

15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
DeceiverOfFools kaže...
Durda kaže...
DeceiverOfFools kaže...

kji dreambox klon se najvise isplati kupiti?

500 HD ili 800HD se pod uvjetom da je sim 2 unutra.

ovo - www.aliexpress.com/item/dreambox-DM800HD-SE-with-triple-tuner-V2-sunray4-800HD-se-Sim2-2-white-color-sunray-sr4/2016870796.html

ovo - http://www.aliexpress.com/item/Satellite-receiver-Dm800hd-se-BCM4505-turner-sim2-10-card-DM800se-Linux-Operating-System-Enigma-2-FEDEX/1714723677.html?s=p

ovo - http://www.aliexpress.com/item/Satellite-Receiver-Sunray-800se-DM800se-Wifi-Free-Shipping-by-FEDEX-WIFI-Inside-DM800-hd-se-Wifi/656182033.html

 

Već ako kupu

Već ako kupuješ sa ove stranice mislim da ti je bolje ovaj noviji model LINK sa više memorije i rama

12 godina
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Pozdrav,


Evo da ne otvaram novu temu zanima me sta je tocno cardsharing? Dali preko toga mogu gledati Skysports i ostale programe koji prenose jedino nogomet tj Premierligu koja mi je najbitnija. Moze mi netko malo poblize reci sta je to i o tome malo? Hvala

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

cs je sa one strane zakona ;)  i ima velike mogucnosti, uglavnom bi zadovoljio sve tvoje zelje a i vise pa cak i fullHD3d, ako hoces samo gledati i neulaziti  dublje u sistem uzmi ovakav medju najjeftinijim sat prijemnicima http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=2057 a ako imas extra novaca i zelis nekakav linux prijemnik na npr enigmi2 onda cijena ide od 100€ na dalje.

 

prijemnik mora biti online dok gledas...

 

a same linije nije frka naci.... 

 

lp

12 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
mafimuf kaže...

cs je sa one strane zakona ;)  i ima velike mogucnosti, uglavnom bi zadovoljio sve tvoje zelje a i vise pa cak i fullHD3d, ako hoces samo gledati i neulaziti  dublje u sistem uzmi ovakav medju najjeftinijim sat prijemnicima http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=2057 a ako imas extra novaca i zelis nekakav linux prijemnik na npr enigmi2 onda cijena ide od 100€ na dalje.

 

prijemnik mora biti online dok gledas...

 

a same linije nije frka naci.... 

 

lp

Dobro razumijem te, dovoljno mi je taj receiver,ali sada me zanima sta ide sljedecem. Kako ja to napravim ? Trebam kupit neku karticu ili stA?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
11 godina
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

treba ti samo: sat prijemnik, tanjur i LNB.  okrenes na astru19E ili HB13E ovisi koji te paket zanima,  nadjes nekog sa linijama na specijaliziranim forumima, njuskalu, trazi na test 24h neki daju i 5-6 dana. pa ti tu liniju ubacis kod sebe u prijemnik pomocu daljinca ona izgleda npr. ovako  C:bugonline.no-ip.org  login:pivo   pass: popio  

ustekas prijemnik u internet, vidis da je linija nakacena na server i online, i kad gledas kriptirani prog svakih 10 sec povuce neki mali podatak, to je cijeli dan kad gledas  cca 10MB

Uglavnom mora raditi besprijekorno :)

 

poslije kad se usavrsis uzmes motor koji je usals ili diseqc 1.3 tj sam okrece motor na zeljeni satelit cijena mu je  280 kn.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 15:03 (mafimuf).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Jel može preporuka tanjura (oko 100-100cm, lnb-ova (uzeo bih 4 kom - 13,16,19,28), diseqc-a, kablova, sve što mi treba osim resivera (uzimam dreambox clone 800hdse). Hitno mi je i unaprjed hvala. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
jomi kaže...

Jel može preporuka tanjura (oko 100-100cm, lnb-ova (uzeo bih 4 kom - 13,16,19,28), diseqc-a, kablova, sve što mi treba osim resivera (uzimam dreambox clone 800hdse). Hitno mi je i unaprjed hvala. 

 

Uzmi gibertini antenu 105 cm i šinu za 4 satelita i miran si do kraja života.

Što se tiče lnb-ova samo provjeri da nisu previše debeli tako da bi stati jedan do drugoga (13,16 i 19 su jako blizu jedan drugog).

U biti svaki će odradit posao, nema tu neke velike razlike. 

9 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

Pozdrav. Pošto sam totalni laik za digitalnu televiziju, a planiram jednu nabavit .Zanima me sljedeće ; koji je najbolji resiver za unošenje ključeva i da li se nešto gubi ako se uzme onaj ravni tanjur?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

Od receivera dosta jednostavan je Opticum X405p a što se tanjura tiče držž se "klasike" cca 97 cm što je dovoljno za 3-4 satelita.

9 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

Nisam u mogućnosti postaviti taj..nego sam onaj ravni.. točnije moram ga staviti u sobu ispred prozora..pa zbog toga mi odgovara ovaj ravni jer je dosta manji. Zanima da li je moguće tako nešto, dal će primati signal kroz staklo(mada ne vidim razlog zašto ne).. imaju li neke mane ovi tanjuri?    Dal mogu uzeti bilo koji ravni tanjur i da će štimati sa ovim resiverom?

 

Ima li neki tutorial kako unijeti ključeve u Opticum?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 22:43 (suntu).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

pozdrav

ja imam neotion box 501 resiver,pa ako netko želi da ga uzme (može i zamjena) neka se javi

sandro
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

Zdravo svima,

 

Ja sam novi na ovaj forum, dolazim iz Makedonije.

Vidio sam da imate odlicne postove oko resiverima pa sam odlucio da pisem.

I ja zelim promeniti moj resiver jer sad koristim Openbox S10 vec tri godine.Da budem iskren resiver  i pogotovo UI je sranje. Pre toga sam imao DM500se i bas je super ona folder/satelit interfejs.

Isto tako koristim shering od jednog decka.

Pa sam zeleo pitati neko preporuku koi da kupim, planiram da narucim od aliexpress ili tako nesto.

Treba mi savjet za dobar klon, stabilan, dobra slika i dobar UI.

Vidim ljudi pricaju Vu+ Solo, Sunray, Amiko i slicno, ali da budem iskren ne razumem bas sto kako pa trebam pomoc.

 

Fala unapred

mister
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...
HarlequinMKD kaže...

Zdravo svima,

 

Ja sam novi na ovaj forum, dolazim iz Makedonije.

Vidio sam da imate odlicne postove oko resiverima pa sam odlucio da pisem.

I ja zelim promeniti moj resiver jer sad koristim Openbox S10 vec tri godine.Da budem iskren resiver  i pogotovo UI je sranje. Pre toga sam imao DM500se i bas je super ona folder/satelit interfejs.

Isto tako koristim shering od jednog decka.

Pa sam zeleo pitati neko preporuku koi da kupim, planiram da narucim od aliexpress ili tako nesto.

Treba mi savjet za dobar klon, stabilan, dobra slika i dobar UI.

Vidim ljudi pricaju Vu+ Solo, Sunray, Amiko i slicno, ali da budem iskren ne razumem bas sto kako pa trebam pomoc.

 

Fala unapred

 

Bilo ko?

mister
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...
HarlequinMKD kaže...
HarlequinMKD kaže...

Zdravo svima,

 

Ja sam novi na ovaj forum, dolazim iz Makedonije.

Vidio sam da imate odlicne postove oko resiverima pa sam odlucio da pisem.

I ja zelim promeniti moj resiver jer sad koristim Openbox S10 vec tri godine.Da budem iskren resiver  i pogotovo UI je sranje. Pre toga sam imao DM500se i bas je super ona folder/satelit interfejs.

Isto tako koristim shering od jednog decka.

Pa sam zeleo pitati neko preporuku koi da kupim, planiram da narucim od aliexpress ili tako nesto.

Treba mi savjet za dobar klon, stabilan, dobra slika i dobar UI.

Vidim ljudi pricaju Vu+ Solo, Sunray, Amiko i slicno, ali da budem iskren ne razumem bas sto kako pa trebam pomoc.

 

Fala unapred

 

Bilo ko?

Cloud IBox III ili Vu+ SOlo Pro?

mister
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

hah ovdje su popularni OVI receiveri zbog dobre cijene, enigme2, stabilnog rada....

svakako za preporučiti !

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 18:23 (2oop).
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

kupio bi hd sat. prijemnik. čitao sam dosta o  njima i nisam siguran što odabrati. izbor bi sveo na neki klon, ili gore spomenuti post iznad za 700 kn jeftini original.

dakle da li za 180$ naručiti sa dostavom sa alija dm 800 hd se v2, sim 2.2 ili neki vu+ klon 150 $, nešto treće,ili tu nešto kupiti...??

da li uzeti sa jednim ili 3 tunera, u čemu je razlika??{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 17:15 (bing01).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

zanemarite gornji post jer sam se snašao van foruma.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
s-type15 kaže...

Ako nekome treba dobar davatelj usluge za cijenu od 50kn / mj neka mi se javi na PM ;)

 Moglo bi meni trebati , aj posalji mi na PM , poz.....

8 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera

Pozdrav,

 

trebam preporuku za HD receiver koji bi složio mojima, bitno je da radi CS na njemu i da se može spojiti na router putem WiFi. Po mogućnosti da nije tlaka urediti listu kanala. Gledam malo prijemnike u kategoriji 500 kn (Amiko, Alma,..), zadovoljavaju li oni minimalne uvjete za casual gledanje pod navedenim uvjetima? Koliki je problem što nemaju CCcam?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Preporuka receivera dbv-t

molim preporuku digitalnog zemaljskog prijemnika  --- dbv-t

 

ovi su mi upali u oko na nabavi net

 

 

Strong 8201 DVB-T2 receiver

DVB-T2 receiver SYNAPS THD-2900
 

Nytro Box NB-4002 HD DVB-T2

TeleSystem TS 6700 DVB-T2 HD

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka receivera dbv-t

toplo ti savjetujem da ne uzimaš digitalni prijemnik

 

jer vrlo vjerovatno za 5 godina prelazimo na novi sustav emitiranja dvb-t2 h.265 iliti hevc standard

trenutno na našem tržištu ne postoji niti jedan reciever koji ima podržan hevc

to je sve u fazi testiranja i tek je u italiji nedavno predstavljen prvi reciever sa podržanim h.265. vrlo će brzo oni doći kod nas, iduće godine 100%

 

tako da ako sad kupiš obični dvb-t2 ili dvb-t2 h.264 morat ćeš ga mijenjat za 5 godina

a ako ti je baš hitno uzmi polovni mpeg2 sa njuškala

12 godina
offline
Re: Preporuka receivera dbv-t
linuxproblemajme kaže...

toplo ti savjetujem da ne uzimaš digitalni prijemnik

 

jer vrlo vjerovatno za 5 godina prelazimo na novi sustav emitiranja dvb-t2 h.265 iliti hevc standard

trenutno na našem tržištu ne postoji niti jedan reciever koji ima podržan hevc

to je sve u fazi testiranja i tek je u italiji nedavno predstavljen prvi reciever sa podržanim h.265. vrlo će brzo oni doći kod nas, iduće godine 100%

 

tako da ako sad kupiš obični dvb-t2 ili dvb-t2 h.264 morat ćeš ga mijenjat za 5 godina

a ako ti je baš hitno uzmi polovni mpeg2 sa njuškala

Glupost, nekom predlagati da ćeka 5 godina za bilo kakav standard, jer u 5.god. se može počet sa naseljavanjem marsa.

Drugo, u HR se vrši lobij da na T2 standardu bude mpeg-4, odnosno h.264/AVC, h.265 mala vjerojatnost zbog troškova...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 20:41 (HrcHC).
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

Molim pomoc.... imam xsolo mini2 reciver i od pocetka me zafrkava , malo malo mi se rusi enigma , koristio sam i openatv , i openpli image ali konstantno mi se rusi enigma zastooo????

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 18:04 (zacs13).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...
zacs13 kaže...

Molim pomoc.... imam xsolo mini2 reciver i od pocetka me zafrkava , malo malo mi se rusi enigma , koristio sam i openatv , i openpli image ali konstantno mi se rusi enigma zastooo????

Kopija?
I dok staviš novu enigmu se ruši?

Ohne Audi geht es nicht..
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2015 18:32 (andreas11).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...

da klon je to me lik koji mi je slagal nagovorio uzmi taj rec taj je dobar....i sad normalno nema odgovora....nekuzim se bas previse o tome ...stavljao sam samo image ...neznam sto je to enigma niti koja je enigma u njemu

15 godina
offline
Re: Preporuka receivera, tanjura, LNB-a...
zacs13 kaže...

da klon je to me lik koji mi je slagal nagovorio uzmi taj rec taj je dobar....i sad normalno nema odgovora....nekuzim se bas previse o tome ...stavljao sam samo image ...neznam sto je to enigma niti koja je enigma u njemu

Enigma je operativni sustav. Znači kao windowsi za pc, tako je enigma za receiver.

Ako se rusi i dok je na novo stavljena enigma onda nije problem u njoj nego je vrlo vjerojatno da je hardwerski problem.

 

Neznam kolko si platio navedeni receiver ali uvijek je bolje uzeti orginal i miran si jer ako ti što prdne nosiš i dobiješ drugo. 

Ohne Audi geht es nicht..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice