Preporuka receivera, tanjura, LNB-a... izdvojena tema

poruka: 130
|
čitano: 116.118
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Ne moras na Vi, ipak je ovo forum. Savjetujem ti da se malo pozabavis sa tom tematikom na drugim strucnijim forumima vezanim uz sat tv, puno je domacih foruma i informacija ima i vise no dovoljno. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Pozdrav dečki,nov sam na ovom forumu,dakle zanima me card sharing več 2-3 godine pa sam tako sad konačno odlučio da ću prijeći na njega,ono što me zanima kome se obratit za njega,tko je pouzdan,čito sam po netu ljudi svašta pišu da su prevareni,koliko sam skonto o resiverima i ono što sam čito po forumima je to da postoje resiveri koji funkcioniraju kao  serveri i oni koji funkcioniraju kao klijenti,e sad što se bolje isplati,kupiti resiver koji može biti server ili  resiver koji može biti  klijent pa da onda nekom plaćam da mi šalje ključeve,dakle koliko takav  resiver-server košta i kako taj sistem funkcionira te kako se dolazi do tih linija...a drugo u slučaju da kupim resiver klijent,koji kupiti onda...gledo sam neke jeftinije..nytrobox 6000 hd combo...amiko shd-8000...opticum x405p full hd..opticum hd ts 9600....neke od tih sam gledao jer su povoljni...molim sveone koji znaju nešt više o ovome neka mi odgovorei da me upute...bio bih jako zahvalan..:)

MARIO POSAVAC
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

u visnjevcu ima neki lik koji trazi 2500 kn za opremu (resiver, antena, lnb, kabal...) i montazu. znaci, ti samo sjednes i gledas! plus 100 kn mjesecno.

 

ovo ti govorim zato sto vidim da si iz punitovaca ;)

 

e sad, kakve su cijene drugdje, neznam.. jedino sam za ovoga cuo.

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Gledaj da prodjes sto jeftinije sa opremom. Kupi neki hd resiver, tri lnb-a, antena oko 90 cm, sat kabel. Placas cs, to je to. Nikakav server i bakraci. Kada to budes imao javi se na pp, moras imati Skype, decki samo preko njega rade. Dobijes testne linije na 24h ako si zadovoljan platis od 70-100 kn, zavisi od koga uzmes.

B-A-R-C-A
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Tanjur imam od prije..mislim da je oko 90 cm promjer....imam jedan lnb na njemu...ja želim gledat bulsat i sve što na njemu otvara...to mi je dovoljno za sada i to za sada zadovoljava moje potrebe jer ako se nevaram na bulsatu su programi sa prijevodom tako da mi to štima a ima svega...imam nytrobox 6000hd combo u ponudi i one što sam naveo...čujem da je taj kopija dreamboxa i daje dobar...e sad ako neko pozna nekoga tko radi cs pouzdano nek mi napiše ovdje...ili nek mi da mail njegov...skype...itd...

MARIO POSAVAC
14 godina
protjeran
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
Kupi jos dva tri lnb-a. Trebaju ti. Njihove se informacije ne daju po forumima.
B-A-R-C-A
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

aha...nije problem...kupit ću lnb...a kako onda da dođem do njih..?

MARIO POSAVAC
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
Bacelj kaže...

u visnjevcu ima neki lik koji trazi 2500 kn za opremu (resiver, antena, lnb, kabal...) i montazu. znaci, ti samo sjednes i gledas! plus 100 kn mjesecno.

 

ovo ti govorim zato sto vidim da si iz punitovaca ;)

 

e sad, kakve su cijene drugdje, neznam.. jedino sam za ovoga cuo.

 

 

koji resiver si dobio za te pare?

11 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Meni jedan lik traži 450 za polovni nytrobox 6000 hd combo...imam još par u polovnih ponudi...amiko SHD-8000 za 200 kn star je 2,5 godine,polovni opticum ts 9600 hd za 450 kn...i imam par novih...opticum x405p hd za 450 kn novo,HDTV ALMA S2200 PVR Ready isto novi za 420 kn i HD ALMA S2250 za 445 nova....to sam sve našo na njuškalu od povoljnijh...e sad što je od toga najbolje...uzet neki polovni ili novi...csijena je odprilike tu skoro ista...

 
MARIO POSAVAC
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
čoče kaže...

Meni jedan lik traži 450 za polovni nytrobox 6000 hd combo...imam još par u polovnih ponudi...amiko SHD-8000 za 200 kn star je 2,5 godine,polovni opticum ts 9600 hd za 450 kn...i imam par novih...opticum x405p hd za 450 kn novo,HDTV ALMA S2200 PVR Ready isto novi za 420 kn i HD ALMA S2250 za 445 nova....to sam sve našo na njuškalu od povoljnijh...e sad što je od toga najbolje...uzet neki polovni ili novi...csijena je odprilike tu skoro ista...

 

 

 

od ALME BJEŽI!!!!! zlo i naopako stvorenje :D

 

vidim sve HD resiveri, koliko para misliš izdvojiti?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
čoče kaže...

Meni jedan lik traži 450 za polovni nytrobox 6000 hd combo

Klik

11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

pa tako oko 400 ili 500 kn max...ovaj nytrobox je 450 kn polovni...a ovaj amiko shd-8000 neznam kako se pokazo i opticumi isto...kako biti pametan tu i što uzeti?..ja nemam neke sad prohtijeve neznam kakve...bitno mije da radi i da nije sad spor ko magla...gledanje filmova preko njega me ne zaniuma..znači bitno je samo da radi i da valja...da mogu normalno gledati...mene osobno zanima bulsat..to mi je dovoljno za sada...imamtamo sve štome zanima..dokumentarni...hbo prog..arene..za početak dovoljno...e sad jedino da stavim još koji lnb pa da mogu još nešto gledati eventualno...

MARIO POSAVAC
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

vidio sam ja i taj ali nisam bio siguran da taj podržava cs..vidio sam da piše da nema čitača kartica...pa koja je razlika između nytroboxa 6000 hd combo i toga...

MARIO POSAVAC
11 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

sve što ću ti reći koliko para toliko muzike :)

isprobao sam te jeftine uređaje i požalio, skupio pare i kupio dreambox HD za 1200 kn i sad sam miran

 

ovako tša imam kod sebe

 

http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/dm800-hd-pvr-original-oglas-10083110

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2014 15:24 (HDesignz).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Ne treba ti čitač kartica ako ćeš koristiti CS samo kao klijent.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Ma znam i meni je jasno...ali nemam toliki buđet trenutno...za početak bi uzeo neki od onih koje sam naveo..kažem mene zanima bulsat za sada akolko sma čuo onda će mi takav neki resiver biti ok...a kasnije bih mogao kupiti neki dreambox...

MARIO POSAVAC
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
čoče kaže...

Ma znam i meni je jasno...ali nemam toliki buđet trenutno...za početak bi uzeo neki od onih koje sam naveo..kažem mene zanima bulsat za sada akolko sma čuo onda će mi takav neki resiver biti ok...a kasnije bih mogao kupiti neki dreambox...

 

tako su i meni pričali dok nisam isprobao na vlastitoj koži i više mi nepada napamet kupit neki lošiji uređaj, ako imaš mogućnost na rate kupi u trgovini :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

a jbt sad si me zabrinio...pa što se može naći da je dobro recimo za 700-800 kn...tolko bi još podnio...

MARIO POSAVAC
14 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Evo na brzinu da odgovorim. Znači što se tiče resivera Samo DreamBox ili VU+
DreamBox ima dosta kopija (klonova) koji se prodaju po cijeni od 1200 - 1500KN. Tu se radi o HD reciverima, točnije DreamBox 500HD Ferrari clon. Imao sam taj reciver. Mališa je zvjer. Pogledaj malo po netu. Trenutno imam DM800HD SE (Second Edition). Ni za živu glavu ne kupuj obični 800HD jer je smeće. 800 HD SE je zvjerka. Što se tiče Almi, Nitroboxova I ostalih smeća, bježi od toga. Za ove Ferrari clonove imaš odličnu podršku. Potraži na internetu DM500HD Ferrari Clon. Dođe oko 1100kn, možda malo skuplje. Reciver je zvjer. Ništa ispod toga nemoj kupovati. Ako nemaš novca štedi još koji mjesec pa kupi pravu stvar, a ne neko Nytro sra...
Linija ti dođe oko 100kn mjesečno. Sve ispod toga će ti trzati I neće raditi dobro. One od 50kn niti nemoj gledati. Njuška ti je puna oglasa za CS

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2014 16:01 (izzy007).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

pa onda moram razmisliti dobro...vidit ću onda...a što kažeš na ovaj SKY BOX Mini solo (Vu+Solo)..eo linka  http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/sky-box-mini-solo-hd-vu-solo-oglas-9888615


 

MARIO POSAVAC
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

a Skybox F5S HD...750 kn traži čovjek za njega...nema linux ali ima instalirane sve emulatore unutra i kaže da cs radi super...http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/skybox-f5s-hd-1080p-oglas-10222387

MARIO POSAVAC
15 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Imam Nytro Box NB-7000 5 godina. CS koristio više od dvije godine (od kolovoza 2013. više ne). Nikad nikakvih problema nije bilo. Nikada reciever se nije zablokao. Jedini problem tu je bio lista kanala što sve mora ići preko kompa inače se izbrišu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
HDesignz kaže...
Bacelj kaže...

u visnjevcu ima neki lik koji trazi 2500 kn za opremu (resiver, antena, lnb, kabal...) i montazu. znaci, ti samo sjednes i gledas! plus 100 kn mjesecno.

 

ovo ti govorim zato sto vidim da si iz punitovaca ;)

 

e sad, kakve su cijene drugdje, neznam.. jedino sam za ovoga cuo.

 

 

koji resiver si dobio za te pare?

nemam ja to, nego jedan kolega. koji ce resiver, pojma nemam, samo znam da je nytrobox.

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
izzy007 kaže...

Evo na brzinu da odgovorim. Znači što se tiče resivera Samo DreamBox ili VU+
DreamBox ima dosta kopija (klonova) koji se prodaju po cijeni od 1200 - 1500KN. Tu se radi o HD reciverima, točnije DreamBox 500HD Ferrari clon. Imao sam taj reciver. Mališa je zvjer. Pogledaj malo po netu. Trenutno imam DM800HD SE (Second Edition). Ni za živu glavu ne kupuj obični 800HD jer je smeće. 800 HD SE je zvjerka. Što se tiče Almi, Nitroboxova I ostalih smeća, bježi od toga. Za ove Ferrari clonove imaš odličnu podršku. Potraži na internetu DM500HD Ferrari Clon. Dođe oko 1100kn, možda malo skuplje. Reciver je zvjer. Ništa ispod toga nemoj kupovati. Ako nemaš novca štedi još koji mjesec pa kupi pravu stvar, a ne neko Nytro sra...
Linija ti dođe oko 100kn mjesečno. Sve ispod toga će ti trzati I neće raditi dobro. One od 50kn niti nemoj gledati. Njuška ti je puna oglasa za CS

 

imam dreambox 800HD imao sam problema sa ventićem, zamjenili ga i mali pegla 100 na sat, zadovoljan sam za tih 1000 kn što me koštao :)

15 godina
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Moja preporuka je da uzmes kao sto je i kolega prije napisao Dreambox 500hd ili 800hd se.
Imao sam 800hd i bio je prespor i vent je zujio kao avion.

Sad imam mjesec i pol VU+ solo 2. I to mogu reci da je prava zvjer i da se svaki dreambox moze sakriti. Ima dual core proc, niti jedamput jos zablokao. Istina da kosta 2400kn ali radi kao komp.

Ohne Audi geht es nicht..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Što kažeš na Optibox evo hd ili Skybox vu mini solo hd?...navodno su isto ok...

MARIO POSAVAC
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
andreas11 kaže...

Moja preporuka je da uzmes kao sto je i kolega prije napisao Dreambox 500hd ili 800hd se.
Imao sam 800hd i bio je prespor i vent je zujio kao avion.

Sad imam mjesec i pol VU+ solo 2. I to mogu reci da je prava zvjer i da se svaki dreambox moze sakriti. Ima dual core proc, niti jedamput jos zablokao. Istina da kosta 2400kn ali radi kao komp.

 

defalutni ventići su totalno smeće, pod garancijom je, daš u ZED i promjene i posliej toga se ništa ne čuje :D

15 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Predložite mi neki solidan reiver do 100 eura s mogućnošću cs-a (enigma2, CCam) i da je fullHD.

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 14:40 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Imam Xtrend et4000 platio sam ga 130 eura sa dostavom,risiver je orginal nije clon nčiji i  Linux je .Radi jako dobro.Usporedi ga sa Dremboxom hd 800 se pa ćeš vidjeti specifikacije.Staviš E2 OpenPLI  i programira se preko DDC-E2 kao i Drimbox.

15 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Odakle si ga uzeo? može link?

Ima li mogućnost za wifi stick?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2014 22:40 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice