Preporuka receivera, tanjura, LNB-a... izdvojena tema

poruka: 130
|
čitano: 116.109
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

E2 mu se ubacuje preko USB  http://oscarmagno.hr/index.php/xtrend-et-4000.html 

Vidim da je sad poskupio.Ima jako dobru podršku.

Imaš sa desne strane kontakt osobe.Možeš platiti prilikom priuzimanja.

Može i Warles preko stika ima jaku podršku na njemačkim forumima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2014 17:05 (Navi77).
11 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Pozdrav,dakle eo riješio sam cs...kupio sam sky boy mini solo vu+ enigma 2 na preporuku više njih koji imaju cs...o resiveru mogu reći daje jednostavan,ima odličnu listu i brz je,slika preko njega je vrhunskaa pogotovo u HD-u...ono što želim pitat,znači radi mi super i sve ok,na canal + špa gledam nogomet i tamo mi se slika smrnze na jedno 4-5 sekundi i onda opet nadođe a nekad se podpuno smrzne za ostale pakete neznam točno..znamd a sam gledo sky uk i niti jednom nije trznulo..i kad se to desi smrzavanje onda nekad resetiram emulatora a nekad cijeli resiver,to se dogodi odprilike nekad 4-5 puta tokom utakmice recimo...isprobavam dvije linije trenutno od dva tipa..kod prvog mi štekalo reko ajd da probam od drugog ali ista stvar i kod drugog..oba dvojica su pouzdani,,oni kažu da kod nih ništa nešteka...resiver se negrije..signal je dobar...oko 78...dakle što bi to moglo biti...dali je možda do emulatora ili do njihovih linija(servera)...imam ferarri addons i tamo sam skinio cccam 2.1.3,2.1.4 i mg camd 1.38...ako nekoima sličan problem nek javi..

MARIO POSAVAC
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 12:40 (čoče).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Do davatelja usluge ti je. Pogledaj vrijeme odziva (ecm) te kartice.

14 godina
protjeran
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
čoče kaže...

Pozdrav,dakle eo riješio sam cs...kupio sam sky boy mini solo vu+ enigma 2 na preporuku više njih koji imaju cs...o resiveru mogu reći daje jednostavan,ima odličnu listu i brz je,slika preko njega je vrhunskaa pogotovo u HD-u...ono što želim pitat,znači radi mi super i sve ok,na canal + špa gledam nogomet i tamo mi se slika smrnze na jedno 4-5 sekundi i onda opet nadođe a nekad se podpuno smrzne za ostale pakete neznam točno..znamd a sam gledo sky uk i niti jednom nije trznulo..i kad se to desi smrzavanje onda nekad resetiram emulatora a nekad cijeli resiver,to se dogodi odprilike nekad 4-5 puta tokom utakmice recimo...isprobavam dvije linije trenutno od dva tipa..kod prvog mi štekalo reko ajd da probam od drugog ali ista stvar i kod drugog..oba dvojica su pouzdani,,oni kažu da kod nih ništa nešteka...resiver se negrije..signal je dobar...oko 78...dakle što bi to moglo biti...dali je možda do emulatora ili do njihovih linija(servera)...imam ferarri addons i tamo sam skinio cccam 2.1.3,2.1.4 i mg camd 1.38...ako nekoima sličan problem nek javi..

Resiver ti ne valja.

B-A-R-C-A
12 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Ako nekome treba dobar davatelj usluge za cijenu od 50kn / mj neka mi se javi na PM ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
Durda kaže...

Do davatelja usluge ti je. Pogledaj vrijeme odziva (ecm) te kartice.

*EDIT

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 21:00 (cyclone).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

ma nebi reko da resiver sam kupio na hvlau par tipova koji imaju cs..većinom ovaj nude svi...i kažu da je dobar..navodno kopija db 800 hd..

MARIO POSAVAC
14 godina
protjeran
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
čoče kaže...

ma nebi reko da resiver sam kupio na hvlau par tipova koji imaju cs..većinom ovaj nude svi...i kažu da je dobar..navodno kopija db 800 hd..

Onda je do softwera. Jer nema prekidanja ako su dobre linije.

B-A-R-C-A
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

unutra je enigma 2....imam cccam 2.1. i 2.1.4 i mg camd 1.38..pa ili je do neta ili je do emulatora.,..

 

MARIO POSAVAC
15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
čoče kaže...

unutra je enigma 2....imam cccam 2.1. i 2.1.4 i mg camd 1.38..pa ili je do neta ili je do emulatora.,..

 

 

Probaj promijeniti image.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Ima prekidanja ako operete server oni koji daju uslugu i zavisi ako je hop 1,2 itd do 5 .hopa može ici.A to znaci da nije direktni nego iznajmljeni .

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
Navi77 kaže...

Ima prekidanja ako opterete server oni koji daju uslugu i zavisi ako je hop 1,2  do 5 .hopa može ici.A to znaci da nije direktni nego iznajmljeni  itd.

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
izzy007 kaže...

Evo na brzinu da odgovorim. Znači što se tiče resivera Samo DreamBox ili VU+
DreamBox ima dosta kopija (klonova) koji se prodaju po cijeni od 1200 - 1500KN. Tu se radi o HD reciverima, točnije DreamBox 500HD Ferrari clon. Imao sam taj reciver. Mališa je zvjer. Pogledaj malo po netu. Trenutno imam DM800HD SE (Second Edition). Ni za živu glavu ne kupuj obični 800HD jer je smeće. 800 HD SE je zvjerka. Što se tiče Almi, Nitroboxova I ostalih smeća, bježi od toga. Za ove Ferrari clonove imaš odličnu podršku. Potraži na internetu DM500HD Ferrari Clon. Dođe oko 1100kn, možda malo skuplje. Reciver je zvjer. Ništa ispod toga nemoj kupovati. Ako nemaš novca štedi još koji mjesec pa kupi pravu stvar, a ne neko Nytro sra...
Linija ti dođe oko 100kn mjesečno. Sve ispod toga će ti trzati I neće raditi dobro. One od 50kn niti nemoj gledati. Njuška ti je puna oglasa za CS

Po čemu je to obični DM800 HD smeće?

15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Bespredmetno je komentirati ista iz tog posta.S obzirom da je toliko gluposti izreceno mislim da bi na nekom sat forumu ovo konkuriralo za post mjeseca ili best of foruma.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2014 0:36 (cyclone).
13 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

ha?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

*EDIT

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 21:00 (cyclone).
14 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
cyclone kaže...

Govorim o ovom sto je izy007 napisao a ti si citirao. Hrpa neutemeljenih izjava u stilu "kupi golfa,golf je najbolji"

 ne uspjedoh citirsti i kolegu od prije i njegovo pitanje po čemu je smeće.

evo odgovor obojici. Dm800hd je već sad prestar i podrška za image nije kao u novijih modela. Imao je probleme s ventilatorom, spor zap, volio se grijati. Bilo bi tragično da uzme taj resiver pored dm500hd ili 800hd se. Imao sam sva tri, trenutno imam 800hd se i od svih, najbolji mi je bio mališa. 500hd. Jednostavno najbrži od svih navedenih. A brzina prebacivanja mi je jako bitna. Ne govorim ja kupi golfa već kupi ono što ima podršku. Azbox se reklamirali kao novi popcorn i hd resiver a smeće imalo nikakvu podršku. Ništa nije radilo kako treba. Srećom pa ga ne kupih. Šta mi znači resiver bez pravog imagea i drivera?? Najbolja podrška ti je za dreambox i vu+ sve ostalo su priče za neznalice koji će nasjesti i biti preveslani žedni preko vode. A da ne govorim o linijama za 50kn koje ne trzaju. Možda ne trzaju ali u nekoj drugoj dimenziji!!! A ti mi argumentima odgovori ako nisam u pravu, a ne tipa golf, golf golf.

15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

*EDIT

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 20:59 (cyclone).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!

Pozdrav,eo vidim da si iskusan što se tiče resivera i imagea pa te želim pitati,imam skybox mini solo vu+ enigma 2 u kojem je bio ferrari adons,svi od kojih sam htio uzeti cs su mi preporučivali taj,probao sam desetak linija i svima ponešto trza,neki kažu to mora tako jer cs nemože radit savršeno,neko kaže to je i do signala na tanjuru ali na tanjuru mi  signal na većini satelita od 70 do 80,pa neko kaže da je do servera sa od kojeg uzimam,neko kaže da je to zato što taj od kog uzimam nema org kartice,neko opet da je baš do tog image pa onda do emulatora,neko preporuča oscam za recimo gledanje bulsata a neko mg camd itd itd....probao sam kažem od mnogih ijedino do sada sam primjetio da samo možeš naći onaj koji manje trzne ili onaj više trza,promjenio sam i image,ubačen je backup od dreamboxa i cijeli komplet meni i izgled je ko na dreamboxu i sad više nije ferrari nego nego TSpanel..ali i dalje je to slično sve...

MARIO POSAVAC
10 godina
neaktivan
offline
Re: problem - slika

Ja imam Opticum HD x405p i na njemu cardsharing funkcionise perfektno.U sustini ta dva resivera su ista,znaci da je do linije...Imao sam problema ne bas tako kao u tebe ali je znalo ponekad zakociti sa starom linijom ali sa ovom linijom koju sad imam sve je ok...

Karabasic
11 godina
neaktivan
offline
Re: problem - slika

imam sad  liniju od jednog dečka sa Zapada da se tako izrazim..ima sve org kartice(tako bar kaže) i za sad sam zadovoljan..max mu šteka a kolko sam čuo da to svima osim onim koji daju zasebnu liniju za max..,na maxu mi je signal 60...možda je i do toga malo..uglavnom sve ostalo mu radi ok...probo sam mnogei u suštini j eto sve manje više sve slično...mislim da emožeš naći neku da baš nikad ne trzne malo...kod onoih prije linija bio bed što se znalo da mi do 4-5 puta u tekmi zasšteka na 4-5 sekundi i to mi j ebio problem..nije problem ako ona malo presječe..imo sam ja i orginal max tv pa me nekad zezalo...a moguće da je i do neta jer znao me zezat..

MARIO POSAVAC
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
ima li neko za prodaju xtrend et 4000 hd resiver i koja cena u evrima.
hvala unapred na odgovoru.
zi ci
9 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

molim nekoga ako zna gde mogu nabaviti hd resiver xtrend et 4000 i koja je cena u evrima.

hvala unapred.

zi ci
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
zikazile kaže...

molim nekoga ako zna gde mogu nabaviti hd resiver xtrend et 4000 i koja je cena u evrima.

hvala unapred.

 

 

http://oscarmagno.hr/index.php/xtrend-et-4000.html

 

jel baš želiš taj ili tražiš neki hd rec????

Current Device:HUAWEI Ascend Y530 Stock ROM: JB 4.3
9 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

hvala na odgovoru volim taj resiver zanima me da li moze da se posalje na kosovo.javi mi da znam hvala unapred.puno pozdrava.

zi ci
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
mariclius kaže...

za 750 kn nema boljeg trenutno dok je ta cijena !!

11 godina
neaktivan
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

jel netko iz osijeka i jel ima dreambox :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cardsharing-preporuka receivera!!

Može li se danas uz pomoć Dreamboxa 7000S koristiti CS?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cardsharing-preporuka receivera!!
eldorado82 kaže...

Može li se danas uz pomoć Dreamboxa 7000S koristiti CS?

Naravno da može. Samo ne možeš gledati HD programe niti Max TV na 16e.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice