Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Silver

poruka: 6
|
čitano: 4.752
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Silver

Serbus bagro! :)

 

Daklem, sada već ima neko vrijeme kako gledam uzeti GoPro kameru konačno.

 

Prvenstveno se dvoumim između navedenih kamerica pa kako sam pregledao sve tehničke karakteristike triju kamera, zanimaju me iskustva i savjet koja bi mi najbolje odgovarala.

 

Kamerica mi treba iskreno za sve - motor, skijanje, kite surfing, bicikliranje... Daklem za široku paletu gluposti :)

 

Ima li koja dobra duša da mi savjetuje koje je najbolje uzeti jer iskreno, nije da mi treba 4K video no ne bih baš niti najlošiju sliku jel...

 

Kakva su iskustva s kamerama navedenim?

 

 

Mnogo zahvaljivam :)

 

Serbus!

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2015 18:48 (Sinke7).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Sil
Sinke7 kaže...

Serbus bagro! :)

 

Daklem, sada već ima neko vrijeme kako gledam uzeti GoPro kameru konačno.

 

Prvenstveno se dvoumim između navedenih kamerica pa kako sam pregledao sve tehničke karakteristike triju kamera, zanimaju me iskustva i savjet koja bi mi najbolje odgovarala.

 

Kamerica mi treba iskreno za sve - motor, skijanje, kite surfing, bicikliranje... Daklem za široku paletu gluposti :)

 

Ima li koja dobra duša da mi savjetuje koje je najbolje uzeti jer iskreno, nije da mi treba 4K video no ne bih baš niti najlošiju sliku jel...

 

Kakva su iskustva s kamerama navedenim?

 

 

Mnogo zahvaljivam :)

 

Serbus!

 Jesi razmatro opciju drugih brendova? Pogledaj si Garmin Virb XE ima ti sve moguce senzore i sve ti prati pa si mozes u video ubacit po potrebi jel.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
neaktivan
offline
Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Silver

Ahoi!

 

Thanks na brzom odgovoru... Baš mi sada frend savjetovao da pogledam ovo -> Drift Ghost-S Camera

 

Daklem, dobije se mnogo puno toga s kamerom a vele po reviewima da je odlična... Ima tko iskustva s time ili je GoPro najjači ili kaj?

 

Mislim, nekako sam mišljenja da je to sve same shit made in Taiwan :)

...he who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man...
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Sil
Sinke7 kaže...
Mislim, nekako sam mišljenja da je to sve same shit made in Taiwan :)

 Čuj, nije baš tako. GoPro se koristi u TV produkciji, čak i kod nas (friški primjer - pogledaj na kraj posta) i daje fantastične rezultate, toliko da ljudi s kojima sam pričala svi odreda tvrde da je bolja od broadcast kamera koje su... nekoliko desetaka puta skuplje. Dobro, to je jako pretenciozno i još više neznanstveno razmišljanje, ali mislim da konkurenti nemaju što tražiti uz GoPro, bilo najnovije ili malo starije generacije. Čujem da je ostalima najveći problem dinamički raspon...

 

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2015 15:17 (Arendelle).
14 godina
offline
Re: Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Sil
Arendelle kaže...
Sinke7 kaže...
Mislim, nekako sam mišljenja da je to sve same shit made in Taiwan :)

 Čuj, nije baš tako. GoPro se koristi u TV produkciji, čak i kod nas (friški primjer - pogledaj na kraj posta) i daje fantastične rezultate, toliko da ljudi s kojima sam pričala svi odreda tvrde da je bolja od broadcast kamera koje su... nekoliko desetaka puta skuplje. Dobro, to je jako pretenciozno i još više neznanstveno razmišljanje, ali mislim da konkurenti nemaju što tražiti uz GoPro, bilo najnovije ili malo starije generacije. Čujem da je ostalima najveći problem dinamički raspon...

 

 Go pro ima super senzor i kvalitetu slike, ali dali on ima ikakve senzore koje bi dale "gustocu" video zapisu? Npr Virb XE o kojem sam gore spomenuo. Smatram da Video + informacije  = bolji dozivljaj gledaocu kakvi su uvjeti.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dvojba: GoPro Hero 3+, Hero+ LCD ili Hero4 Sil
Fake_Alert kaže...

Go pro ima super senzor i kvalitetu slike, ali dali on ima ikakve senzore koje bi dale "gustocu" video zapisu? Npr Virb XE o kojem sam gore spomenuo. Smatram da Video + informacije  = bolji dozivljaj gledaocu kakvi su uvjeti.

 Nemam pojma što bi gustoća videozapisa uopće trebala biti. (Mislim da si tražio riječ dubina.) Ja bih je, ako bih morala, definirala kao kvalitetu samog materijala, a ne informacije sa raznih senzora koje kamerin softver lijepi na materijal. Kako god, za GoPro isto tako sigurno postoje dodaci koji na sebi imaju senzore, a za mjerenje brzine ili visine može pomoći i mobitel koji ti je u džepu. Da rezimiram, kada se konkurenti već ne mogu mjeriti kvalitetom slike i ozbiljnošću, razmeću se takvim stvarima koje su napola marketinški trikovi, a napola nešto što u drugom pakiranju nudi i konkurencija.

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice