Panasonic HDC-SD20 vs. Sony HDR-CX105E

poruka: 3
|
čitano: 2.935
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Panasonic HDC-SD20 vs. Sony HDR-CX105E

Nekako mi je ostao na izbor ove dvije HD kamere. Molim ako neko ima savjet ili iskustvo. Kamerom ću snimati obiteljske snimke (bebač stiže u veljači).

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Panasonic HDC-SD20 vs. Sony HDR-CX105E

bok...nemam odgovor na toje pitanje nego neznam kako se otvori tema...imam temperaturu :D...

ali ja ti imam panasonic hdc - sd20 i imam problem sa njom pa bi molila da mi netko pomogne molim vas jer je ful hitno i dosta ozbiljno jerbo je nisam ni otplatila još...

sve u svemu kamera je dobra kupila sam ju zbog ful HD A...ALI!!!

inače koristim najnoviji PREMIER za montažu a format u kojem ova kamera snima je m2ts i iz nekog razloga na kompu mi je fuuul loša slika...PIKSELIZACIJA ALI I U PREMIERU...i onda mi još ne želi eksportirat u dv pal...a sa kamerom sam dobila i softver za skidanje i monatažu koji je ful neki bezveze i on mi samo eksportira u mpeg...u čemu je stvar?????

 

dali sam stavila preveliku rezoluciju ? ali to nebi trebao biti problem...molim vas pomagajte ...hehehe @dmrdjo prodam ti ja onda ovu kameru svoju ako ne misliš montirat filmove u premieru/to ti je profi alat i bit će ti super. dobiš skonto

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Panasonic HDC-SD20 vs. Sony HDR-CX105E

Na camcorder.info kažu da je Panasonic dobar

http://www.camcorderinfo.com/content/Panasonic-HDC-SD20-Camcorder-Review-36365/Conclusion.htm

 

osobno sam imao Sony prije, ali sada (od prije 3 god) imam Panasonic.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice