Toshiba Camileo P10

poruka: 100
|
čitano: 88.525
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Toshiba Camileo P10

evo dobio sam kameru od tcoma i imam sljedeći problem: kad u postavkama namjestim onu stabilizaciju slike kad snimam i automatsku bljeskalicu za slike, te mi se postavke ponište kada ugasim kameru pa je ponovno upalim! jel ima netko sličnih problema? mislim malo me iritira da svaki put moram paliti te opcije...i da još nešto. zašto nema zvuka kad prebacim video na komp? ima slike a zvuka nema :(

Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3200+(Venice) @ 2.7 GHz, 1 GB(2*512) Kingmax @ 360 MHz, PNY 7800 GS(AGP) @ 480/1410 MHz, Corsair TX650
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10

Ja sam je isto danas dobio, još je nisam raspakirao.

15 godina
offline
RE: Toshiba Camileo P10

ajde javi ako imaš isti problem! baš me zanima jel samo kod mene tako...

Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3200+(Venice) @ 2.7 GHz, 1 GB(2*512) Kingmax @ 360 MHz, PNY 7800 GS(AGP) @ 480/1410 MHz, Corsair TX650
14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10

Možda je sutra raspakiram, nego osim ovog problema kakva ti se videokamera pokazala?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2010 18:44 (Antun Cezar).
15 godina
offline
RE: Toshiba Camileo P10

a gledaj video je odličan ako snimaš po danu(prirodna svijetlost) u hd ili full hd rezi! po mraku je slika prihvatljiva... a što se tiče slikanja, očekivo sam lošije slike, al me iznenadila kvaliteta jer ovo ipak nije fotoaparat :)

Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3200+(Venice) @ 2.7 GHz, 1 GB(2*512) Kingmax @ 360 MHz, PNY 7800 GS(AGP) @ 480/1410 MHz, Corsair TX650
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

Evo jučer ga i ja raspakirao, slike su ok prebacivao sam ih na comp, video sam snimao ali nisam ga prebacivao na comp pa neznam to za zvuk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

Imam problem kada snimljeni materijal želim prebaciti na računalo, ton ide u realnom vremenu, a snimka je usporena, kasni, dakle snimak koji traje 1 minutu, ton i traje 1 minutu a snimak traje otprilike 1 minut i 20 sekundi, neznam dali je problem u računalu, možda grafičkoj kartici, može mi netko objasniti o čemu se radi, inače kada kameru spojim na tv sve je ok

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

Kamera je kod mene radila punih 7 dana. pokušao sam je zapalitii nekoliko dana ponovo no ne daje nikakve znakove života. kad ju stavim na adapter svijetli crveno, ali ne puni baterija. Tješi me činjenica da nije totalna krepalina. Ako itko zna molio bi savijet ili pomoć. Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10

Ja ga baš puno i nekoristim pogotovo kameru, jedino ponekad za slikavanje. Tako da ti sa nikakvim savjetom nemogu pomoć.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10
host kaže...

Imam problem kada snimljeni materijal želim prebaciti na računalo, ton ide u realnom vremenu, a snimka je usporena, kasni, dakle snimak koji traje 1 minutu, ton i traje 1 minutu a snimak traje otprilike 1 minut i 20 sekundi, neznam dali je problem u računalu, možda grafičkoj kartici, može mi netko objasniti o čemu se radi, inače kada kameru spojim na tv sve je ok

 na dva mjesta sam stavi iskustvo s kamerom i sa baterijom doticne

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija/max-tv-hd-kamera/40050.aspx?page=0&jumpto=862730&sort=asc&view=flat

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10

e care i kod mene je isti problem ako sta saznas javi miu hvala unaprijed

14 godina
offline
Toshiba Camileo P10

Imam tu kameru već neko vrijeme i nisam baš oduševljen(Sony W290 fotoaparat ima 3x bolji video), ali zanima me mogu li je koristiti kao WebCam, tražio sam na netu, ali ništa nisam našao. Pa ako netko zna nešto, molio bih ga za savijet. 

Hvala!

Apple rulz!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Toshiba Camileo P10

Mislim da se ne može koristiti kao web kamera :(

13 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10
Uriah kaže...

Kamera je kod mene radila punih 7 dana. pokušao sam je zapalitii nekoliko dana ponovo no ne daje nikakve znakove života. kad ju stavim na adapter svijetli crveno, ali ne puni baterija. Tješi me činjenica da nije totalna krepalina. Ako itko zna molio bi savijet ili pomoć. Hvala.

 moram reći da je to bilo i kod mene ali pošto sam iz međimurja morao sam ju dati susjedu koji je otišao u zagreb i besplatno(pod garancijom su zamijenili bateriju)

 

vi kojima slika ili zvuk štekaju instalirajte si vlc media player jer s vindows media ili winamp ili nešto treće neće dobro raditi

PUC´ GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2010 9:50 (jurek95).
13 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

i dali znate to što su već ovi gore pitali,zašto se neke funkcije jednostavno resetiraju,ne mora se isključiti kamera nego samo pogledat slike ili video i već su postavke resetirane...Viče

PUC´ GA MEDO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Toshiba Camileo P10
jurek95 kaže...

i dali znate to što su već ovi gore pitali,zašto se neke funkcije jednostavno resetiraju,ne mora se isključiti kamera nego samo pogledat slike ili video i već su postavke resetirane...Viče

  a to je valjda neka softverska greška -.-'   i mene to muči al štaš...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba Camileo P10

jednostavno, kamera je teški šhit, lijepo vam je t-scum uvalio. postoji brdo tema o tome i brdo žalbi, ali ništa od toga.

13 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

evo ,došla baterija sa servisa i za 2 dana se opet pokvarila!!!!!!!!!!!!!!!!!!Plač

PUC´ GA MEDO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Toshiba Camileo P10
jurek95 kaže...

evo ,došla baterija sa servisa i za 2 dana se opet pokvarila!!!!!!!!!!!!!!!!!!Plač

  Odi tamo i traži novu kameru ili nekakav povrat novca...ili prijeti tužbom :D

13 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

Gle , oni su meni stavili novu bateriju a SVE baterije imaju tvorničku grešku,samo što se to kod nekih ne vidi i šta sad da meni daju 100 baterija onda bi mi ih svih 100 riknulo i još ako bi uzeo novu kameru opet bi mi dali onu s serijskom greškom...ma,neznam.....

PUC´ GA MEDO
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

Da li je stvarno problem u baterijama ili sama kamera salje baterije u vjecna lovista?

 

Da li je netko narucivao baterije sa ebay-a za ovu kameru? Da li se isplati kupiti? Hoce li recimo i ova "riknuti": http://cgi.ebay.com/Battery-TOSHIBA-Camileo-S30-H10-H20-P10-P20-S10-Pro-/180459275837?pt=Batteries_Chargers&hash=item2a0436063d?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 11:43 (UKiY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

je li se moze koristiti ova kamera kao live capture za programe tipa stop motion pro i dragon stop motion. nijedan od ova dva programa mi ne zeli detektirati kameru. :S spajam ju u komp sa usb kablom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

prastara tema ali isti problem ko jurek95, znači crkla baterija, bila na servisu u ZG, došla nova, opet crkla , kamera skuplja prašinu... jel to baterije nevaljaju ili ih kamera uništava? ima ko tu na forumu da radi u nekakvom servisu ili prodavaoni ? ako ima šta ljudi kažu, ili šta je problem ?

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Toshiba Camileo P10
Diplomirani pješak kaže...

prastara tema ali isti problem ko jurek95, znači crkla baterija, bila na servisu u ZG, došla nova, opet crkla , kamera skuplja prašinu... jel to baterije nevaljaju ili ih kamera uništava? ima ko tu na forumu da radi u nekakvom servisu ili prodavaoni ? ako ima šta ljudi kažu, ili šta je problem ?

I ja isto imam problem s baterijom.

 

Kamera je sama po sebi zadovoljavajuća,sasvim dovoljna za moje potrebe.

Šteta što mi je trajala samo tjedan dana prije nego je riknula baterija.

 

Zna li itko rješenje za problem ?

12 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

baš si  razmišljam da složim nekakav sklop, da bateriju zamjenim sa nekom iz mobitela pošto se puni na USB danas puno proizvoda ima baterije šta se pune na USB (znam da ne mora to značiti) ali ako nađem di odgovarajuću voltažu i snagu....

 

 

pitanje za cijeli forum, IMA NETKO MOŽDA TU KAMERU A DA MU NIJE CRKLA BATERIJA ???? hvala

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2011 20:53 (Diplomirani pješak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Toshiba Camileo P10

Nije vam crkla baterija, baterija ode u standby a software je ne može probuditi.Sa novom baterijom bi bilo isto

Treba updejtati firmware i onda radi normalno.  tak je meni bilo.

 

Javite se na   http://www.makromikro.hr/   tražite servis, oni to rade besplatno.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

ima kolega pravo, i meni su u makromikrou popravili besplatno

 

ne rikava baterija nego je softverski problem, možete i sami updejtati firmware by using google

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2011 8:49 (Diplomirani pješak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Toshiba Camileo P10

meni baterija nije crkla...

12 godina
neaktivan
offline
Toshiba Camileo P10

e ovak, imam problem, slika kasni za zvukom 5 sekundi, u čemu je problem, u nekim playerima nema zvuka

 

Edit: skužio, kao što jurek 95 kaže , sve je normalno s VLC playerom, a ako nekome dajete možete s format factory converterom pretvoriti u mp4 ili neki drugi forma i radit će normalno ko i na ostalim playerima

 

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 16:15 (Diplomirani pješak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Toshiba Camileo P10

To je softwerski problem znam jer sam je slao na servis 3 puta dok toshiba nije objavila update.U servisu kažu da su ga samo flashali i to je to.Radi jako dobro.

Nemoj kupovati novu bateriju nikako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice