Toshiba p10 (maxtv poklon)

poruka: 11
|
čitano: 5.487
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Toshiba p10 (maxtv poklon)

Pozdrav svima.

Moli bih nekoga tko ima ovu kameru da napiše dojmove.

Najveća prednost cijena 1kKN, mana nema opt. zum, al zato p30 ima 5x opt. zum za 1,5kKN.

Mislim da za ovu lovo ovo je super.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)

Da, i mene zanima ova kamera, mislim nova je 900kn, a maxtv 24x65 je oko 1500kn za 2godine, znači isplati se. Gledao sam malo samplove na netu, slika je tak-tak.

15 godina
neaktivan
offline
Toshiba p10 (maxtv poklon)

Imam jedno glupo pitanje,jel to samo snima ili može i slikavati ? Inaće se ne razumjem u kamere i fotoaparate Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Toshiba p10 (maxtv poklon)

može fotografirati, ali su slike loše.

 

ne treba očekivati čuda od te kamere, ipak je to jeftinjara, koju T-com dobije za 200 kn po komadu.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)

Tu kameru smo i ja i sestra dobili i njenu smo samo raspakirali da probamo. Slika pri malo slabijem svjetlu je vrlo losa, a dok ste vani, znaci pri dobrom osvjetljenju, slika je fenomenalna..ako tko od vas zeli kupiti neka se javi preko privatnih poruka jer ja vec imam Sony kameru pa mi ova netreba.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)

nakon dva mjeseca korištenja ove kamere , baterija mi više ne radi. jednostavno ne mogu je napuniti. kad kameru upalim preko ispravljača radi. napon baterije tek moram izmjerit. 

Sve što sam napisao nije moje mišljenje. Vjerovatno se nisam odlogirao pa ovo piše ili moj brat ili mama
14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)
hrvooje kaže...

nakon dva mjeseca korištenja ove kamere , baterija mi više ne radi. jednostavno ne mogu je napuniti. kad kameru upalim preko ispravljača radi. napon baterije tek moram izmjerit. 

odnesi je na servis..sestra ima isti problem, samo, njena kamera nije bila upaljena sveukupno ni dva sata !

Nego, kamera snima HD snimku, ali je kompjuter ne prepoznaje, pise da nema kodek ili tako nesto..

Apple iPhone 3G 8GB-crni
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba p10 (maxtv poklon)

@hrvooje, ajde molim te javi jel ćes nosit bateriju na servis?? i ja imam takav problem... :(((

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)

napon baterije je nula. e sad ...dal se nije dobro formirala baterija ili šta je bilo nemam pojma. našao sam takvu bateriju ovdje, cijena 161 kn. na newsima se može ova kamera naći za 450 kn. kad dodam poštarinu i trošak baterije, izađe me pola kamere. šta da radim, šta da radim ...

Sve što sam napisao nije moje mišljenje. Vjerovatno se nisam odlogirao pa ovo piše ili moj brat ili mama
15 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)
hrvooje kaže...

napon baterije je nula. e sad ...dal se nije dobro formirala baterija ili šta je bilo nemam pojma. našao sam takvu bateriju ovdje, cijena 161 kn. na newsima se može ova kamera naći za 450 kn. kad dodam poštarinu i trošak baterije, izađe me pola kamere. šta da radim, šta da radim ...

  cijela ta kamera skupa s baterijom je najobičnija jeftinjara, ali za te novce nećeš naći sigurno ništa bolje. kupi si drugu bateriju i uživaj dok radi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba p10 (maxtv poklon)

Danas sam vec nesto napisao na forumo o tome :D

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija/max-tv-hd-kamera/40050.aspx?page=0&jumpto=862730&sort=asc&view=flat

 

dakle kameru treba reklamirat na MakroMikro samo sto je to Sizifov posao al ja sam uspio izgurat sve do kraja

NADAM SE

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2010 13:12 (marek_11).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice