Light box izrada

poruka: 4
|
čitano: 1.828
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Light box izrada

Ljudi molim vas da mi napišete koje bih platno mogao koristiti uaizradu boxa umjesto ovoga koje je pokazano u videu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Light box izrada
filip1 kaže...

Ljudi molim vas da mi napišete koje bih platno mogao koristiti uaizradu boxa umjesto ovoga koje je pokazano u videu.

 Videu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Light box izrada

sorry

 

16 godina
moderator
offline
Re: Light box izrada

To bi trebalo biti neko jako tanko platno, jer je poanta platna u light-boxu da razbije, ali da ipak propušta dovoljno svjetlosti. Generički kineski lightboxevi i kišobrani su napravljeni od bjelkaste sintetičke "tkanine" i odlično razbijaju svjetlost - fakat ne znam kakvo bi to platno trebalo biti da bi bilo toliko dobro za omekšavanje svjetla. Možda bijeli zastor za tuš? Plahta? Znam da su se ljudi snalazili s takvim stvarima...

 

Ovo s videa... Ne znam... Podsjeća me na vlažne maramice. Kaže ženska da može i papir, ali nije preporučljivo jer se lakše zapali.

 

Uglavnom, ako se zaputiš u neki dućan, rebao bi uzeti svjetiljku sa sobom i gledati koliko svjetla prolazi kroz platno koje bi ti bilo interesantno. Znači, cilj ti je da čim bolje razbije svjetlo, ali da ujedno prolazi čim više svjetla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice