Samsung es65 problem

poruka: 15
|
čitano: 17.330
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

E, imam problema sa svojim sekundarnim fotoaparatom.

Problem je u tome što ga PC ne prepoznaje pa neznam kako da prebaci fotke na komp.

Ustekam usb kabal u njega i u komp i fotic mi lijepo kaze 'Connecting to PC' koje traje vjecno(ne spoji se).

Jednom se cak spojio al mi je u totalcmd-u rekao "Device error" a u win exploreru "Folder is empty"...inace Win7.

Nece se spojit ni na laptom tak da je usb port u redu.

Sad ako netko ima kakvo rijesenje il prijedlog nek kaze :)

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung es65 problem

nabavi si usb čitač kartica i prek njega prebaci slike sa kartice na komp

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung es65 problem
Wolverine kaže...

nabavi si usb čitač kartica i prek njega prebaci slike sa kartice na komp

  al da nemoram kupovat nist xD

16 godina
offline
Re: Samsung es65 problem

e sad bi ti i ovce i novce ;)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

Izvadi bateriju sakekam malo vrati je pa onda pokušaj.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

ma nist nejde xD
pokuso sam sve i vjerujem da je problem u portu u foticu al ak se puni onda nije?

i to je onaj cudni punjac xD

u adapter ustekam usb kabal...znate ?

i hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung es65 problem
chutac kaže...

ma nist nejde xD
pokuso sam sve i vjerujem da je problem u portu u foticu al ak se puni onda nije?

i to je onaj cudni punjac xD

u adapter ustekam usb kabal...znate ?

i hvala :)

Najlakse ti je onda kupiti citac kartica nije on skup!

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

ma imam ja citac kartica ugrađen u laptop al želim riješit problem xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung es65 problem

Krivim kablom sam najvjerojatnije "skurio" usb na istom fotoaparatu, pa me zanima jel se ta vrsta kvara popravlja odnosno jel ima uopće smisla popravljati obzirom na cijenu. Problem je prvenstveno u tome što se više baterija ne može puniti.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

ja ga trebam malo namjestat da se pocne punit al da ga spojim na PC, nema šanse

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung es65 problem

dobro ti kolege savjetuju čitać kartica...uostaloma ako imaš čitać ili na laptopu ubaci karticu pa probaj jel moš prebacivat fotke uostalom to je i najvažnije..

 

što se tiče neprepoznavanja...možda nije stvar u aparatu ili kabelu, nego baš u memorijskoj kartici...to zna biti čest slučaj...nadalje isprobaj uštekat aparat na sve usb-ove slobodne u kompu/laptopu..i treće driveri od fotića ili software njegov original vidi jel s time možeš

samo krupno, ništa sitniš
13 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

Probavao sam ustekavanje u sve portove, instalaciju najnovijih drivera, a problem nije u mem kartici zato sto na laptop mogu prebacivat kad ju metnem u port al prek usb-a nejde.
Kao sto je bmw_power rekao ni pujnenje bas nejde al to je lakse namjestit neg prebacivanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

Treba ti Intelli studio. To je Samsungov software, trebao si ga dobiti na CD-u. Ako nisi ima stranica s kojih ga možeš skinuti. Kad spojiš fotoaparat uđi u Intelli studioi odaberi fotoaparat.

 

(Osobno iskustvo)

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung es65 problem

Fotoaparat digitalni Samsung es65 ...

Imam problem s punjenjem baterije.

Kada sve prikopčam kao puno puta do sada (punjač - u njega kabel - pa kabel u fotić) na onom dijelu koji ide u aparat ima jedan trokutić koji promijeni boje ovim redom:  crvena - zelena - narančasta. Sve se to dašava u nekih 1-2 sekunde.

Nakon dužeg vremena baterija niti punjač ne pokazuzu znakove punjenja. Ista stvar dešava se kada kabel prikopčam na računalo.

NAPOMENA: imam jedan poseban punjač u koji sam stavio ovu bateriju koju sam u njemu napunio do pola - napravio sam nekoliko snimaka i normalno sam ih preko kable prebacio na računalo ali i dalje fotić ne prima vanjski punjač. Gdje je greška?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung es65 problem
kaktus88 kaže...

Fotoaparat digitalni Samsung es65 ...

Imam problem s punjenjem baterije.

Kada sve prikopčam kao puno puta do sada (punjač - u njega kabel - pa kabel u fotić) na onom dijelu koji ide u aparat ima jedan trokutić koji promijeni boje ovim redom:  crvena - zelena - narančasta. Sve se to dašava u nekih 1-2 sekunde.

Nakon dužeg vremena baterija niti punjač ne pokazuzu znakove punjenja. Ista stvar dešava se kada kabel prikopčam na računalo.

NAPOMENA: imam jedan poseban punjač u koji sam stavio ovu bateriju koju sam u njemu napunio do pola - napravio sam nekoliko snimaka i normalno sam ih preko kable prebacio na računalo ali i dalje fotić ne prima vanjski punjač. Gdje je greška?

 Problem je najvjerojatnije u punjaču. Probaj s drugim kabelom i s drugim punjačem.

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice