Cheat Engine

poruka: 73
|
čitano: 71.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Cheat Engine

Kako da se služim s Cheat Engineom??Znam ga upotrijebiti na pinballu ali za naprednije igre nemam blage veze....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

lol  MORAŠ PRVO PROĆ SVE STEPOVE PA CES ONDA SKUZIT

 

16 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

I morat ces svoj Cheat Engdine compilat (imas upute na njihovom forumu) jer njihova gotova verzija ne radi u 80% novijih igrica...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

Pozz ljudi, ja sam novi ovdje kako da downloadam cheat engine?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

odes na google, " cheat engine download " i skines :)

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

pa na koje se sve igre moze cheateat s tim :D

 

 

ja znam na pinballu samo napises hidden test i enter i kontroliras lopticu =) =)

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

predobar program.

hackam sa njim bez problema sve flash igre te sam neke challenge za cod4 s njim rješio

naprednije stvari od tog neznam ali bi volio znat. rješi tutorial obavezno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Cheat Engine

Kako s njime hakirat pinball ili tako neke flash igrice

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
hackboy kaže...

Kako s njime hakirat pinball ili tako neke flash igrice

 prođi tutorial od cheat enginea, kad prođeš, javi se pa ću ti reć
15 godina
protjeran
offline
RE: Cheat Engine
Radeon PRO kaže...

Kako da se služim s Cheat Engineom??Znam ga upotrijebiti na pinballu ali za naprednije igre nemam blage veze....

 ako hoces speedhack, to je bar lako, otvoris bilo koju igru, spustis je na Start tipku na tastaturi ili na CtRL-ALT-Delete
otvoris Cheat Engine 5.3 NE 5.4, kliknes ono malo svjetlece dugme i nadjes .exe fajl medju procesima od te igre, kliknes 2 puta na nju ili neku tipku sa strane i kad to uradis, odi dole na enable speedhack i stavi na 37.2 eto to je to
14 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

E, moze cheat engine sjebat windows.

 

 

ja sam ga instaliro prije 5 dana i pokusao sam chetat poker na fejsu stavil sam dole na firefox i onda mi je pisalo nekaj da stavim unutra neki

cd to nikako da prekines i restartal sam komp i vise se nije htio ukljucit

 

ali prije sam downloadl neki drugi hack otvoril sam ga stisnal run i dalje se nije nis pokazivalo.mozda je to uzrok zasto mi se nije htio pokrenut win..

Miki
 
0 18 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

ja sam uzimal cheat engine 5.5

 

 

ako ko zna odgovor neka napise ovdje ili na e-mail

 

 

 

 

e-mail:   miki258@net.hr

Miki
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Cheat Engine

to vam je kad hackate neznam zasto ljudi su ogorceni wallhackerima i ko zna cim sve ne a ovo je isto pa njima nitko nista ne kaze

battlefield bc 2 :D// pills here
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
miki258 kaže...

E, moze cheat engine sjebat windows.

 

 

ja sam ga instaliro prije 5 dana i pokusao sam chetat poker na fejsu stavil sam dole na firefox i onda mi je pisalo nekaj da stavim unutra neki

cd to nikako da prekines i restartal sam komp i vise se nije htio ukljucit

 

ali prije sam downloadl neki drugi hack otvoril sam ga stisnal run i dalje se nije nis pokazivalo.mozda je to uzrok zasto mi se nije htio pokrenut win..

ja koristim cheat engine 5.5 za face poker i sve...i valja sve ok

 

errando discimus
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

jel mi moze ko objasnit kako hackat poker na fejsu ili farmville?xD

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

jel ko probal hackat farmville na fejsu ja sve napravim i vide mi se pare i nakon minute mi piše neki eror i piše da refresam stranicu i kad ju ja refresam ovo se izbrise i imam ponovo zlata koliko i prije

15 godina
offline
RE: Cheat Engine
CroDino kaže...

jel ko probal hackat farmville na fejsu ja sve napravim i vide mi se pare i nakon minute mi piše neki eror i piše da refresam stranicu i kad ju ja refresam ovo se izbrise i imam ponovo zlata koliko i prije

Hahaha...ljudi ja sam na 40tom lvlu =)

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
tony THE Noob kaže...
CroDino kaže...

jel ko probal hackat farmville na fejsu ja sve napravim i vide mi se pare i nakon minute mi piše neki eror i piše da refresam stranicu i kad ju ja refresam ovo se izbrise i imam ponovo zlata koliko i prije

Hahaha...ljudi ja sam na 40tom lvlu =)

normalnim igranjem ili hackanjem

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

ljudi hoce li mi molim vas tko reći kako koristit cheat engine 5.5 za poker na facebook-u?! molim vassss

 

Zi.Zu
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 1:42 (pero18).
14 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

E a kako mogu pare ili poene u FarmVille na fb-u??? Ili nesto za Mafia Wars na fb-u..... Pls. neka mi odg. ko zna... I neka mi rekne za koju je to verziju (5.5; 5.4;...)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

To se i meni desava.... Ja sam 48. lvl. na Farm Ville-u... Sve je postignuto igranjem bez h4ck4nja...

14 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine 5.5

bok...

iman 1 veliki problem......treba mi vasa pomoc!

skinuo sam cheat engine 5.5 i slijedio sam sve video instrukcije ispravno kako bim igrao poker na facebooku za đabe...

sve to sam tocno napravio......usao sam na facebook poke i pisalo mi je da iman 9 999 999 999....chips

ALI JE PROBLEM DA JA SA TOM LOVOM NISAM MOGAO IGRAT......

Molim vas ako neko ima rijesenje za to  neka mi se javi.....

hvala.. 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

ja igram farmu preko facebooka i sad dobiem level i lovu ali kad ponovo udem u igru sve se ponisti

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

Molim vas ako neko moze da mi kaze koristim cheat engine i kada napravim sve na texas holdem poker nemogu d aigram sa tim novcem:

Kristijan
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
hack kaže...

Molim vas ako neko moze da mi kaze koristim cheat engine i kada napravim sve na texas holdem poker nemogu d aigram sa tim novcem:

Za zynga poker nema hacka. Možeš samo provaliti nečiji mail, pa mu pokrasti čipove, ali to je kriminalno djelo.

 

Ajde da probam pogoditi koliko je prosijek godina u ovoj temi - 12?????

 

A poruka za nicka "lacki-cakija" - Imaš potrebu pre_eravati se tu pred klincima, i još k tome lagati! Stvarno pohvalno! ...BRAVO

Zdravac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
Zdravac kaže...
hack kaže...

Molim vas ako neko moze da mi kaze koristim cheat engine i kada napravim sve na texas holdem poker nemogu d aigram sa tim novcem:

Za zynga poker nema hacka. Možeš samo provaliti nečiji mail, pa mu pokrasti čipove, ali to je kriminalno djelo.

 

Ajde da probam pogoditi koliko je prosijek godina u ovoj temi - 12?????

 

A poruka za nicka "lacki-cakija" - Imaš potrebu pre_eravati se tu pred klincima, i još k tome lagati! Stvarno pohvalno! ...BRAVO

hvala; a di se to ja pre_erajem i lazem ja sam napravio temu i jos objasnio da se nemoze igrati sa tim cipovima..

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-mrezne-teme/facebook-poker-cheat/36506.aspx

errando discimus
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
laki-cakija kaže...
miki258 kaže...

E, moze cheat engine sjebat windows.

 

 

ja sam ga instaliro prije 5 dana i pokusao sam chetat poker na fejsu stavil sam dole na firefox i onda mi je pisalo nekaj da stavim unutra neki

cd to nikako da prekines i restartal sam komp i vise se nije htio ukljucit

 

ali prije sam downloadl neki drugi hack otvoril sam ga stisnal run i dalje se nije nis pokazivalo.mozda je to uzrok zasto mi se nije htio pokrenut win..

ja koristim cheat engine 5.5 za face poker i sve...i valja sve ok

 

 Evo, TU se pre_eravas.

Toliko od mene. Nemam se namjeru vise prepucavati, a zaključak je da se nemože hacknuti zyngin poker. Točka i pozdrav! Bez ljutnje Namigiva

Zdravac
14 godina
protjeran
offline
RE: Cheat Engine
hack kaže...

Molim vas ako neko moze da mi kaze koristim cheat engine i kada napravim sve na texas holdem poker nemogu d aigram sa tim novcem:

da taj novac je kao virtualni samo ga ti vidis cheatenengie sam promjeni brojeve novca a tebi isto stanje :S bezveze gubite vrijeme

14 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

Ma cheat engine je glupost ja sa ti hackiram pare na pokeru to samo prikazuje kolko hackira npr. 999999 i nemos uc u neku vecu sobu .... sranje i pol.....;P

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cheat Engine
Frenci kaže...

Ma cheat engine je glupost ja sa ti hackiram pare na pokeru to samo prikazuje kolko hackira npr. 999999 i nemos uc u neku vecu sobu .... sranje i pol.....;P

Uopce nije sranje...ako ne radi na pokeru ne znaci da je sranje, nije to napravljeno za poker.Izlanuo se

ⓑⓤⓖ░░▒▓███►◕‿◕◄███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice