Gamepad za Fifu 18

poruka: 11
|
čitano: 13.425
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Gamepad za Fifu 18

Koji je najbolji gamepad za kupiti do 200kn?(Iskljucivo novi,pc)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gamepad za Fifu 18

Nijedan, ustedi jos 150kn i uzmi si X360 kontroler. Razlika u kvaliteti senzora na gljivicama je nebo i zemlja izmedu gamepada ispod 200 i kvalitetnih iznad 300.

Npr, velika vecina ovih ispod 200kn ti ima 16 smjerova u kojima mozes okretati gljivice (u kojima ih ova cita da budemo tocni) tako da ne mozes precizno ciljati.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gamepad za Fifu 18

LOGITECH F310 - (klik - nabava)

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad za Fifu 18
sexytoiletpaper kaže...

Nijedan, ustedi jos 150kn i uzmi si X360 kontroler. Razlika u kvaliteti senzora na gljivicama je nebo i zemlja izmedu gamepada ispod 200 i kvalitetnih iznad 300.

Npr, velika vecina ovih ispod 200kn ti ima 16 smjerova u kojima mozes okretati gljivice (u kojima ih ova cita da budemo tocni) tako da ne mozes precizno ciljati.

 Nema ga nigdje novog za kupiti

13 godina
offline
Gamepad za Fifu 18

Znam da hoćeš novo ko i svi, ali baciti ćeš pare u vjetar. Probaj naći na njuškalu malo korišten Xbox 360 ili još bolje Xbox One kontroler. Ili dodaj još para i pričekaj neku akciju za novo u dućanu. Ako planiraš dosta igrati isplatiti će ti se bez problema, a ti gamepadi traju godinama. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gamepad za Fifu 18

Frend mi nudi xbox one kontroler star 10 mjeseci za 250kn(pc) dal se isplati za 250 ga uzet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamepad za Fifu 18
Ja bih uzeo odmah da sam ti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gamepad za Fifu 18
Arci5 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Nijedan, ustedi jos 150kn i uzmi si X360 kontroler. Razlika u kvaliteti senzora na gljivicama je nebo i zemlja izmedu gamepada ispod 200 i kvalitetnih iznad 300.

Npr, velika vecina ovih ispod 200kn ti ima 16 smjerova u kojima mozes okretati gljivice (u kojima ih ova cita da budemo tocni) tako da ne mozes precizno ciljati.

 Nema ga nigdje novog za kupiti

 https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-gamepad-xbox-360-wireless-controller-pc?tab=alternatives

13 godina
offline
Gamepad za Fifu 18

Eto, ili uzmeš ovog sad na akciji. Pošto imam oba svakako bih prije uzeo Xbox One verziju, ali nećeš puno pogriješiti. Još pokaži frendu ovog ih Mall.hr pa ti možda spusti 50 kuna 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 16:54 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gamepad za Fifu 18

Evo kupio sam ga za 250kn prelijep je i fantasticni gripovi.Stvarno vrijedi svake lipe ;)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gamepad za Fifu 18

Evo ja nabavio usb adapter za pc i igram sa origigi kontrolerom od xbox360-tke - D O B R O ! ! !

 

p.s. a do sada se jadan mučio sa ovim "kvalitetnim" pc joysticima (sve bacio u smeće)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice