Genius speed wheel 3

poruka: 45
|
čitano: 39.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Kupio sam  navedeni volan i najviše bih ga koristio za test drive unlimited.Volan u igri ne odgovara mojim reakcijama na volanu i nemogu prebaciti u rikverc pa bih vas molio da mi kažete kako ga nariktati da sve ide lijepo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Genius speed wheel 3

Odeš u kontrole,i kad oćeš to postaviti dakle oćeš tipku za lijevo promjeniti i klikneš da promijeniš i uzmeš volan i okreneš ga prema lijevo i to ti je to..A za rikverc koristi neku tipku koja se nalazi na volanu!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Genius speed wheel 3

Stavi neku simulaciju vožnje GTR2 ili rFactor F1 mod pa ćeš vidjet kako reagira i sluša volan. Tako je GRID doslovno neigriv sa volanom nakon šta provozaš GTR2..

 

Kako neće u rikverc, pa staviš u rikveerc i gas...kontrole namjestit..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
nfsbaby kaže...

Odeš u kontrole,i kad oćeš to postaviti dakle oćeš tipku za lijevo promjeniti i klikneš da promijeniš i uzmeš volan i okreneš ga prema lijevo i to ti je to..A za rikverc koristi neku tipku koja se nalazi na volanu!

 Stavio sam ja tako kontrole ali kad mi je volan okrenut skroz udesno koliko god može onda je u igrici volan okrenut udesno ali samo do pola,a u rikverc jednostavno neće prebaciti....
16 godina
offline
RE: Genius speed wheel 3
big_guy kaže...
nfsbaby kaže...

Odeš u kontrole,i kad oćeš to postaviti dakle oćeš tipku za lijevo promjeniti i klikneš da promijeniš i uzmeš volan i okreneš ga prema lijevo i to ti je to..A za rikverc koristi neku tipku koja se nalazi na volanu!

 Stavio sam ja tako kontrole ali kad mi je volan okrenut skroz udesno koliko god može onda je u igrici volan okrenut udesno ali samo do pola,a u rikverc jednostavno neće prebaciti....
 Kalibriraj ga, odi u Control Panel, pa u Game Controllers, na Properties i prvo pogledaj dal je sve na mjestu - znači da nejdu nikud one crte koje se pokazuju kad pomakneš volan.

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Evo stisnem button 2 ali on u rikverc ne ide

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
Armor kaže...
big_guy kaže...
nfsbaby kaže...

Odeš u kontrole,i kad oćeš to postaviti dakle oćeš tipku za lijevo promjeniti i klikneš da promijeniš i uzmeš volan i okreneš ga prema lijevo i to ti je to..A za rikverc koristi neku tipku koja se nalazi na volanu!

 Stavio sam ja tako kontrole ali kad mi je volan okrenut skroz udesno koliko god može onda je u igrici volan okrenut udesno ali samo do pola,a u rikverc jednostavno neće prebaciti....
 Kalibriraj ga, odi u Control Panel, pa u Game Controllers, na Properties i prvo pogledaj dal je sve na mjestu - znači da nejdu nikud one crte koje se pokazuju kad pomakneš volan.

 Jel to dobro?Volan mi stoji ravno a taj križje lijevo
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 14:46 (big_guy).
16 godina
offline
RE: Genius speed wheel 3
big_guy kaže...
Armor kaže...
big_guy kaže...
nfsbaby kaže...

Odeš u kontrole,i kad oćeš to postaviti dakle oćeš tipku za lijevo promjeniti i klikneš da promijeniš i uzmeš volan i okreneš ga prema lijevo i to ti je to..A za rikverc koristi neku tipku koja se nalazi na volanu!

 Stavio sam ja tako kontrole ali kad mi je volan okrenut skroz udesno koliko god može onda je u igrici volan okrenut udesno ali samo do pola,a u rikverc jednostavno neće prebaciti....
 Kalibriraj ga, odi u Control Panel, pa u Game Controllers, na Properties i prvo pogledaj dal je sve na mjestu - znači da nejdu nikud one crte koje se pokazuju kad pomakneš volan.

 Jel to dobro?Volan mi stoji ravno a taj križje lijevo
 To je ok, volan ti je centriran.
Znači problem je u samoj igri.
Probaj neke druge pa javi.
Ja sad nemam vremena, javim se poslije.
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Kad mi je volan ravno u igri je lijevo volan okrenut...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3

Volan ti nije kalibriran  vuče ti livo i "sam gas daje" pošto to nije nekakav volan jel večina volana vrši sama autokalibraciju trebaš ga sam kalibrirat u control panelu

 

Poz!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 15:13 (maky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
maky kaže...

Volan ti nije kalibriran  vuče ti livo i "sam gas daje" pošto to nije nekakav volan jel večina volana vrši sama autokalibraciju trebaš ga sam kalibrirat u control panelu

 Daj malo objasni kak da to napravim
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Sad moje kontrole odgovaraju kontrolama u igri ali ja ne stišćem ništa a auto se kreće i nemogu u kontrolama igre stavit da je desna pedala gas a lijeva koćnica...Pliz pomagajte!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3

Kao šta san ti i reka volan če ti ič naprid sam jel nije kalibran .. ja neman takakav volan pa neznan na koji se način kalibrira ... na mojim bivšim volanima se kalibriralo pomoču posebnih tipaka na dnu volana .. ili jednostavno stisneš gas do kraja i kočnicu i full okret volanom livo i desno .. Jesi dobija kakav softwer uz volan ??

 

poz!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 15:13 (maky).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
big_guy kaže...

Sad moje kontrole odgovaraju kontrolama u igri ali ja ne stišćem ništa a auto se kreće i nemogu u kontrolama igre stavit da je desna pedala gas a lijeva koćnica...Pliz pomagajte!

 pa to ti je zato jer ti je onaj plus ljevo gore... koliko me pamćenje služi meni je uvijek bio na sredini
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
maky kaže...

Kao šta san ti i reka volan če ti ič naprid sam jel nije kalibran .. ja neman takakav volan pa neznan na koji se način kalibrira ... na mojim bivšim volanima se kalibriralo pomoču posebnih tipaka na dnu volana .. ili jednostavno stisneš gas do kraja i kočnicu i full okret volanom livo i desno .. Jesi dobija kakav softwer uz volan ??

 Ne.nikakav....A kad kalibriram i kad kaže da stisnem neku tipku koju tipku moram stisnut
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 15:11 (big_guy).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3

pa ako nepiše precizno koju da stisneš, onda stisni bilo koju

 

Poz!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 15:12 (maky).
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Hvala svima nariktao sam kak treba,al je ostao još jedan problem-neće prebacit u rikverc(R).Što da napravim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Genius speed wheel 3
leo_819 kaže...
big_guy kaže...

Sad moje kontrole odgovaraju kontrolama u igri ali ja ne stišćem ništa a auto se kreće i nemogu u kontrolama igre stavit da je desna pedala gas a lijeva koćnica...Pliz pomagajte!

 pa to ti je zato jer ti je onaj plus ljevo gore... koliko me pamćenje služi meni je uvijek bio na sredini
 Ja ne znam kud sam gledal pa da nisam videl da je prek u kutu....
To je jer ne spavam.
Sad sam videl, naravno da ga treba kalibrirati.
Plus MORA biti na sredini da bi volan normalno funkcioniral.
To se napravi pod properties, samo čitaj upute i tak delaj.
Evo slike kak to treba izgledati, istina slika je od gamepada ali to ti tak izgleda i za volan (slično), ne da mi se sad kapčiti G25

EDIT: Vidim da si već sredil, super
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 15:20 (Armor).
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

A napravio sam i za rikverc sad,samo stisnem kočnicu(lijevu pedalu) i to je to!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
Armor kaže...
leo_819 kaže...
 Ja ne znam kud sam gledal pa da nisam videl da je prek u kutu....
To je jer ne spavam.
 Bilo je i meni čudno kad si napisa da mu je volan kalibriran .. al san prepostavija da si kako ti ono kažeš pod "čokom " pa te nisan tija citirat brzo si doša sebiOsmijeh


Drago mi je da si sredija to big_guy a to za rikverc ja ti stvarno neznam poigraj se još malo s tim kontrolama ..

EDIT preduhtrija si me super da si to riješio

Živili Namigiva
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 15:26 (maky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
maky kaže...
Armor kaže...
leo_819 kaže...
 Ja ne znam kud sam gledal pa da nisam videl da je prek u kutu....
To je jer ne spavam.
 Bilo je i meni čudno kad si napisa da mu je volan kalibriran .. al san prepostavija da si kako ti ono kažeš pod "čokom " pa te nisan tija citirat brzo si doša sebiOsmijeh


Drago mi je da si sredija to big_guy a to za rikverc ja ti stvarno neznam poigraj se još malo s tim kontrolama ..

EDIT preduhtrija si me super da si to riješio

Živili Namigiva
 eto prerano sam se veselil,u igri se opet volan ne okreće kak ja okrećem na stolu a onaj + je u sredini
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Aj eto opet da vas malo davim,daj recite kako nariktati najbolje kontrole za LFS S2 ALPHA,opet stišćem za gas desnu pedalu ali ništa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

niako da kalibriram taj volan,stalno vuče udesno,jel ima neki program za to,sry na duplim porukama!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Genius speed wheel 3
big_guy kaže...

Sad moje kontrole odgovaraju kontrolama u igri ali ja ne stišćem ništa a auto se kreće i nemogu u kontrolama igre stavit da je desna pedala gas a lijeva koćnica...Pliz pomagajte!

 mislim da bi trebao imati Game Device Manager u Control panelu i tamo ga kalibriraj, mora biti tipka Calibrate :S
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
Genius speed wheel 3

Kad iskopčam pedale iz volana auto se kreće sam...Zna netko što mu je?:S

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Genius speed wheel 3

Imam isti volan i to se i meni znalo događati.

Evo rješenja:prije svake igre kalibriraj volan.Otiđi na geniusovu stranicu i skini driver od "speed wheel 3 vibration" instaliraj i ne buš imal problema.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
Napokon se neko sjetio drivere predlozit. I od mene isto vrijedi. Driveri, restart, ukopčaj, ako ne radi, kalibriraj. A za rikverc. Prebacuj brzine u lijevo dok ne dodes u R i onda stisni gas. Čista logika. Ovo vrijedi ako manualno mjenjas, naravno.
hmda
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
batly kaže...

Imam isti volan i to se i meni znalo događati.

Evo rješenja:prije svake igre kalibriraj volan.Otiđi na geniusovu stranicu i skini driver od "speed wheel 3 vibration" instaliraj i ne buš imal problema.

Jbg,sad sam ga maloprije raskopao i sve se s*ebalo. :S

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
neaktivan
offline
RE: Genius speed wheel 3
batly kaže...

Imam isti volan i to se i meni znalo događati.

Evo rješenja:prije svake igre kalibriraj volan.Otiđi na geniusovu stranicu i skini driver od "speed wheel 3 vibration" instaliraj i ne buš imal problema.

Instalirao sam to i svejedno opet dodajem gas sa onim ručkama iza volana,pls  pomognite!

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
protjeran
offline
RE: Genius speed wheel 3
big_guy kaže...
batly kaže...

Imam isti volan i to se i meni znalo događati.

Evo rješenja:prije svake igre kalibriraj volan.Otiđi na geniusovu stranicu i skini driver od "speed wheel 3 vibration" instaliraj i ne buš imal problema.

Instalirao sam to i svejedno opet dodajem gas sa onim ručkama iza volana,pls  pomognite!

E imaš ps 2 ili ps 3 kod sebe ili neki frend? Ak moš u jednu od te 2 konzole uštekat uštekaj i igraj pola sata neku igru i spoji na pc i trebalo bi se sve vratit kao što je i prije bilo!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice