Joystick (igraća palica)

poruka: 4
|
čitano: 3.817
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Joystick (igraća palica)

Već duže vremena planiram kupiti joystick, pogotovo sada kad sam vidio da izlazi H.A.W.X, s mišem je stvarno teško igrati, znate i sami, a s gamepad-om se nemoze dobro naciljati. FS2004, je nemoguce igrati bez joysticka, tako da sam se odlucio na kupovinu, ali neznam sta kupiti.

Gledao sam nesto od logitecha, jedan mi se svidio ali je preko 250 kn. nebih bacao lovu bezveze ako mogu kupiti nesto nelose za puno manje para. zamolio bih vas da ako imate neki prijedlog, ili jos bolje ako tko ima kakvog iskustva i pohvale, ili zamjerke.

Hvala!

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Joystick (igraća palica)

Meni je trebala palica zbog Battlefielda. Simulacije rijetko igram, pa posluzi ovaj sto sam kupio.

To je Trust Predator QZ 501

Bitno mi je bilo da ima rudder control. FF nema, platio sam ga oko 200 kn, prije 2 godine.

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
15 godina
neaktivan
offline
Joystick (igraća palica)

imam ja logitech 3d pro  joystick malo korišten pa ako kome treba dam ga za malu paru

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Joystick (igraća palica)
goodye kaže...

Već duže vremena planiram kupiti joystick,.....

 
Igraš i fly-sim koliko vidim.
Dakle, vrijedilo bi pravilo, koliko-para-toliko-muzike. Za "jače" simulacije, pogotovo borbenih aviona/helića, bolje je imati joy sa što više tipki jer, nemaš vremena u brišućem letu pred nekime, tražiti po tipkovnici, recimo "new waypoint", "view behind", izbacivanje flerova, odbacivanje naoružanja, "modove oružja" i sl.
Daj još "2 glave" gore na lovu koju imaš i bit ćeš sretan sa joystikom u svim fly-simulacijama. Za 450 kunića, isplati se, vjeruj mi. Osmijeh
Nemrem ovdje staviti slike (ne kužim zakaj), ali uglavnom, preporuka: Saitek Cyborg EvoForce
..život u oblacima :-))
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2009 16:19 (SemperFi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice