Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!

poruka: 7
|
čitano: 2.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!

Evo ljudi iman sljedeci problem, jutros san kupio u Vemila Logitech Chillstram i ukopca ga u svoj PC te mi je Vista javila da su svi driveri instalirani. Zatim san upalio PES 2009 i pola dugmadi mi radi kako triba a pola radi neku drugu funkciju koja nije njima dodjeljena po defaultu. Ako neko zna ili je ima sličan problem molio bi da mi kaze svoje iskustvo ili rješenje.

Fala i pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!
Ne koristim doticni kontroler za igranje, no koristim Xbox1 kontroler za igranje PES-a 09 i mogu ti samo reci da sam se dosta nagnjavio postelavanjem gumbiju dok nisam dobio optimalan raspored kako meni odgovara, znaci u settings.exe namjestiti da svaka tipka ima svoj smisao sa kontrolerom, pa tek onda po potrebi dodatno rafiniranje gumbiju u samoj igri.
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!

Mozes li malo detaljnije opisat di se nalazi taj settings.exe jer ne znan na sto misliš, fala

 

15 godina
neaktivan
offline
Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!

stavi dvd ili napravi mount image tako da možeš na my computer otići na autoplay dvda od PES-a. tamo imaš Settings -> Controler i onda tamo namjestiš što će ti koja tipka radit

A64 3200+, 1GB, Seagate 160GB, Hitachi 500GB, FX5200 128mb, Gigabyte K8NS Pro, Fortron 350W Thermaltake Shark Logitech MX 510, Z-5400 Samsung SyncMaster 2493HM
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!

Vidi sliku gdje je settings.exe je da je 2008, ali isto mjesto je i za 2009.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 14:06 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!
datoteka "settings.exe" se nalazi u PES09 instalacijskom direktoriju
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
16 godina
neaktivan
offline
Logitech Chillstream ne radi kako triba!!!

Hvala vam svoj trojici od srca, rjesio san i radi izvrsno, inace za sved koji budu imali isti problem, samo triba otic u setting.exe od PES 2009 i postavit da se za kontroler koristi XINPUT, fala puno i pozdrav

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice