Logitech Wingman Formula Force GP

poruka: 8
|
čitano: 13.736
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Logitech Wingman Formula Force GP-molim komentare

Ima li tko ovaj volan? Može li par komentara na njega (mane, dobre stvari, iskustva...)?

Samo cijenu nemojte komentirati, jer ga imam priliku povoljno nabavit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 12:36 (denix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Wingman Formula Force GP

Itko? Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech Wingman Formula Force GP

Ok je volan.Koje igre misliš igrati? Ja uglavnom prašim Burns rally i baš čitam temu na jednom forumu o podešavanju volana.

Volan je više namijenjen za igre tipa Grid , formule i slično .Za rally simulacije je možda bolji neki drugi (Momo ili G25).

Igrao sam i live for speed sa ovim i prilično mu odgovara ta igra.Što se tiče kvalitete izrade nije  vrhunska (pogotovo pedale) ,ali nije ni loša.

Serenity Now!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Logitech Wingman Formula Force GP
Gaus kaže...

Ok je volan.Koje igre misliš igrati? Ja uglavnom prašim Burns rally i baš čitam temu na jednom forumu o podešavanju volana.

Volan je više namijenjen za igre tipa Grid , formule i slično .Za rally simulacije je možda bolji neki drugi (Momo ili G25).

Igrao sam i live for speed sa ovim i prilično mu odgovara ta igra.Što se tiče kvalitete izrade nije  vrhunska (pogotovo pedale) ,ali nije ni loša.

Zaboravio sam ovdje komentirat. Kupio sam volan za 80 kn Bogataš. Ispravno sve, malo korišten, ma kud ćeš bolje. Jedino je dodatno uz njega išlo malo prašine, ali to se lako sredi. :D

E da, ovo boldano. To sam i ja napravio i ide super.

Da, pedale su mu malo slabija strana, ali ajd, zasad im nije ništ. A niti mi ne bježe od nogu jer na podu mi  je linoleum, pa kad ima one gume u čoškima, neda im da mrdnu..

Probao sam richard burns rally, ali mi nije nešto išlo, a i još sam se navikavao na njega, pa ću malo proučiti što su drugi napisali na linku koji si dao.

Uglavnom, zasad su dojmovi odlični. Zbog force feedbacka osjetiš svaku jamu, svaki rubnik, ma sve.

Ima onako, dovoljno tipaka na volanu, ali nebi bilo loše da ima još koju.

Ima dvije c-hvataljke i dok ih zategnem, volan ne mrda.

Zasad se još uigravam Cool

ako treba netko kakvu informaciju u vezi sa volanom, neka se javi

12 godina
offline
Logitech Wingman Formula Force GP

Pozdrav!
Kupio bih volan, i dvoumim se između ova dva modela:

 

1. Logitech Wingman Formula Force GP

 

2. Logitech Formula Force Ex

 

Po izgledu su mi slični, Force Ex se čini funkcionalniji zbog vise tipaka na volanu, ali kod njega mi malo smeta sto se moze "smotat" samo za 180° , ispravite me ako griješim.
Oba volana nisam nikad ni vozio a ni vidio uživo, pa bih molio stručno mišljenje o tim volanima.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Logitech Wingman Formula Force GP

Kupio sam taj volan prije nekoliko dana i sve je radilo uredu msm ok, ali prije 2 dana mi je počeo sam gas dodavati msm drži ga na pola na igrici Live For Speed a takođe i na Euro Truck Simulator 2 pa me to nervira ako može neko da pgne u pitanju je logično gas pedala hvaaala unaprijed i kočnica nekada tu uhvati ali nju samo pritisnem i ono se vrati nazad

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 23:02 (jebacnabaterije).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Wingman Formula Force GP

Jesi probao ponovno kalibrirat?

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Logitech Wingman Formula Force GP
denix kaže...

Jesi probao ponovno kalibrirat?

Probao sam nešta svašta ali neide jednostavno evo vidi ta slika dovoljno govori

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice