[PROBLEM] Steam

poruka: 6
|
čitano: 7.704
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
[PROBLEM] Steam

Ovako momci oprostite što otvaram temu jer znam da joj mjesto nije ovdje, no u žubri sam a ne mogu naći pravo mjesto za ovu temu, pa molim da mi pomognete. 

 

 

Nick na forumu: d0m4c
Pitanje/Problem: Steam, market
Opis problema:
Uglavnom, igram igricu Rust već duže vrijeme i sada bih htio kupiti neke Iteme za igricu, no doduše ovo me zeza:

http://ch-slike.com/images/2016/08/30/kyNuL.png
Pa frendovi kažu da moram neku igricu kupit na Steamu direkt, da se to oslobodi, ali kupio sam Euro Truck Simulator 2 i Rust. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: [PROBLEM] Steam
Jesi ih kupio prije vise od mj. dana? Ako nisi moras pricekat da prode jos dok ne prode tih mj. dana od kupovine igara.
"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
13 godina
offline
Re: [PROBLEM] Steam
d0m4c kaže...

Ovako momci oprostite što otvaram temu jer znam da joj mjesto nije ovdje, no u žubri sam a ne mogu naći pravo mjesto za ovu temu, pa molim da mi pomognete. 

 

 

Nick na forumu: d0m4c
Pitanje/Problem: Steam, market
Opis problema:
Uglavnom, igram igricu Rust već duže vrijeme i sada bih htio kupiti neke Iteme za igricu, no doduše ovo me zeza:

http://ch-slike.com/images/2016/08/30/kyNuL.png
Pa frendovi kažu da moram neku igricu kupit na Steamu direkt, da se to oslobodi, ali kupio sam Euro Truck Simulator 2 i Rust. 

 Nisam baš u toku s tim market pi*darijama koje Steam radi zadnje vrijeme, ali prema screenshotu ispada da nemaš ni jednu kupnju u tom roku od 30 - 365 dana koji se navodi. Znači ako si Rust i ETS 2 kupio prije koji tjedan onda je do toga. Treba pričekati mjesec dana iz nekog razloga. A ako si kupio već dugo prije kontaktiraj support da ti vele gdje je zapelo.

 

Možeš si u purchase history vidjeti kojeg točno datuma si kupio, ako je išlo direkt prek Steama.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: [PROBLEM] Steam

Trebaš igru kupiti u steam storeu direktno, znači keyevi sa g2a i sličnih stranica ti ne vrijede. Ako si ETS kupio na steamu samo pričekaj da prođe 30 dana.

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina
7 godina
neaktivan
offline
[PROBLEM] Steam

Kupio sam prek Keyeva kolko se sjecam, i ima vise od pola godine :). 

 

 

I cijena igrice koju kupujem da se to makne unutar poslje 30 dana, ima neka određena vrijednost ili?    

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: [PROBLEM] Steam

Nisam ti siguran, ali mislim da mora biti 5€+.

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice