PS2 to PC USB Adapter

poruka: 11
|
čitano: 8.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PS2 to PC USB Adapter

http://www.v2china.com/ps-ps2-to-pc-usb-adapter-cable-p-98.html

Dal netko zna gdje kupiti ovu stvar u Varaždinu i bližoj okolici... I kolka je cijena?? Hvala svima na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 to PC USB Adapter

evo ti iz SOPHOSlab ako si voljan naručit kod njih, samo vidim da je to PS2 to PS3 ali možda upali, nazovi ih pa pitaj

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuuuuuuno mjuze...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 17:45 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 to PC USB Adapter
Genoxxx kaže...

evo ti iz SOPHOSlab ako si voljan naručit kod njih, samo vidim da je to PS2 to PS3 ali možda upali, nazovi ih pa pitaj

hm na njuskalo vodi link

edit:nvm nisam vidio da je to njihova stranica na njuskalu oprostiSramim se

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 18:13 (Jebasu123).
14 godina
offline
RE: PS2 to PC USB Adapter
Jebasu123 kaže...
Genoxxx kaže...

evo ti iz SOPHOSlab ako si voljan naručit kod njih, samo vidim da je to PS2 to PS3 ali možda upali, nazovi ih pa pitaj

hm na njuskalo vodi link

edit:nvm nisam vidio da je to njihova stranica na njuskalu oprostiSramim se

lOl sh*t happens Smijeh

My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuuuuuuno mjuze...
14 godina
neaktivan
offline
PS2 to PC USB Adapter

kupio sam jedan sličan adapter i imam problem kad priključim volan na njega PC ga prepozna kao običan kontroler

i zbog toga igre reagiraju samo na tipke volana ,ali ne i na sam volan

 

pomozite molim vas

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: PS2 to PC USB Adapter
VAPOR-X kaže...

kupio sam jedan sličan adapter i imam problem kad priključim volan na njega PC ga prepozna kao običan kontroler

i zbog toga igre reagiraju samo na tipke volana ,ali ne i na sam volan

 

pomozite molim vas

Ako podržava analog na običnom joypadu, trebao bi podržavati i volan. Možda ga Win prepozna bez drivera, ali za punu funkcionalnost treba instalirati drivere koji su došli uz njega.

 

 

Ja sam prijatelju uzimao u tehnomaxa, 25 kn.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
neaktivan
offline
PS2 to PC USB Adapter

ne znam podržava li analog na joypadu ali sam instalirao drivere čim sam uređaj priključio na račinalo plus su me ovi iz technomax opljčkali jer sam ja svoj adapter platia 75kn ,a ne 25 kao što ti kažeš

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: PS2 to PC USB Adapter
Jeli još postoji adapter kakav je naveden u prvom postu?Koliko košta i gdje ga je najbolje za kupit?Hoću li trebat instaliravat nešto kada ga prikljucim i hoću li moć igrat f1 2010 ?
15 godina
offline
PS2 to PC USB Adapter

da ne otvaram novu temu, gdje ima za kupiti tih adaptera ps2 to usb ali koji može primiti 2 joysticka, vidio sam jedan plavi na internetu al nigdje ne nalazim gdje kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 to PC USB Adapter
Matoje kaže...

da ne otvaram novu temu, gdje ima za kupiti tih adaptera ps2 to usb ali koji može primiti 2 joysticka, vidio sam jedan plavi na internetu al nigdje ne nalazim gdje kupiti?

imas u zeldi za 70 kn

13 godina
neaktivan
offline
PS2 to PC USB Adapter

Da li se moze nekako spojiti dio od usb-a i kabla od ps2 controllera? znaci da zice spojim. Ne znam jel to moze

Karlovačko ^^
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice