Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 746.058
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Anime

iznenadilo me ..već mislio 1. april, više se veselim my hero academia

14 godina
online
Re: Anime
nex987 kaže...

iznenadilo me ..već mislio 1. april, više se veselim my hero academia

 yeap. Znači upalio sam stream i molio se da ne krene samo od jednom rickroll... Pao bi u depresiju

15 godina
offline
Anime

Glazba je bila fenomenalna kao i nova epizoda.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Anime
Father_Dougal kaže...

Ja sam to riješio tako da sam mapirao 'enable subtitles' na gumb na daljinskom.

 Malo offtopic, da li imaš neki link za taj postupak skinuo sam keymapper adonn ali ne kužim gdje je enable subs, ima dosta show subtitle ali neće. I vidim da mi neće na daljcu od Philipsa ove prednje tipke mapirati, samo kao ove iza na tipkovnici

16 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...
Father_Dougal kaže...

Ja sam to riješio tako da sam mapirao 'enable subtitles' na gumb na daljinskom.

 Malo offtopic, da li imaš neki link za taj postupak skinuo sam keymapper adonn ali ne kužim gdje je enable subs, ima dosta show subtitle ali neće. I vidim da mi neće na daljcu od Philipsa ove prednje tipke mapirati, samo kao ove iza na tipkovnici

Nemam neki postupak, isto sam skinuo keymapper, edit / fullscreen video / show subtitles, i izmijenio. No ja imam jedan od onih daljinskih sa ugrađenim zračnim mišem i gomilom tipki koje ne koriste ničemu, pa sam mapirao jednu od one četiri tipke u boji (crvenu u mom slučaju).
Imam složen Ubuntu sa Kodijem, ne znam što ti koristiš, možda hardver ne dozvoljava mapiranje bilo koje tipke ako je neki TV sa Androidom...

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
14 godina
offline
Anime

Wtf, druga sezona Attack on Titana će imati samo 12 epizoda? :(

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Završio Iron-blooded orphans... Savršeno nešto. Tko voli si-fi i robote, uz jako kvalitetne likove i priču, to je to.
Zatim Steins Gate koji je čudo.
Što se tiče Attack on titan, to ću tek kad završi sezona, do tad čitati. Za sada mi djeluje kao moderna inačica Claymorea što je jako dobro.
14 godina
online
Re: Anime
ph3nom_gamer kaže...

Wtf, druga sezona Attack on Titana će imati samo 12 epizoda? :(

 A to je realno "treća" sezona. Prva sezona je imala 2 x 12/13 epizoda (nakon prvih 12 je došao i intro-change) tako da će sad bit neka "trilogija".

 

Al' niš se ne brini, nakon prvih 6 ćemo sigurno čekat mjesec-dva za 7. epizodu zbog tobože "mid-season finale"

13 godina
neaktivan
offline
Anime

Ma attack on titan je tesko mucenje, osim sto anime izlazi na kapaljku, manga izlazi svako mjesec dana sto je apsolutna patnja. Ja taj anime ne bih nikome preporucio da pogleda prije nego se zavrsi jer ce mu ostat samo osjecaji tjeskobe.

LoL acc THCJoshi
14 godina
online
Anime

Ova nova sezona Berserka razbija. I još paralelno izlazi sa AoT-om :)

 

12 godina
offline
Anime

Počela druga sezona DanMachi...ili na ingliš "Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon". Tko nije gledao prvu sezonu svaka preporuka.

15 godina
offline
Re: Anime

Čini se zanimljiv fantasy setting. Budem bacio oko.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...

Počela druga sezona DanMachi...ili na ingliš "Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon". Tko nije gledao prvu sezonu svaka preporuka.

Fun stuff, prva sezona. Ja bum, pak, pričekal nekakav batch kad bu gotovo, imam sad kaj za gledati :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
offline
Re: Anime
Father_Dougal kaže...

Fun stuff, prva sezona. Ja bum, pak, pričekal nekakav batch kad bu gotovo, imam sad kaj za gledati :)

 ja sam pak ostao bez inspiracije, progutao sam Rick and Morty-a u 2 dana i sad neznam što gledati, nekad mi fale dani uvođenja ADSL-a pa redom ovi najdugovječniji anime-i, Naruto, Bleach, One Piece.

Sad se rijetko dogodi da otkrijem nešto a da ima više od 10 epizoda

12 godina
protjeran
offline
Re: Anime
nex987 kaže...
Father_Dougal kaže...

Fun stuff, prva sezona. Ja bum, pak, pričekal nekakav batch kad bu gotovo, imam sad kaj za gledati :)

 ja sam pak ostao bez inspiracije, progutao sam Rick and Morty-a u 2 dana i sad neznam što gledati, nekad mi fale dani uvođenja ADSL-a pa redom ovi najdugovječniji anime-i, Naruto, Bleach, One Piece.

Sad se rijetko dogodi da otkrijem nešto a da ima više od 10 epizoda

 

Danas je puno sigurnije igrati kartu kompresiranih sezona. Doduše, One Piece je je još uvijek preživio iz tih dobrih starih dana.

16 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...
Father_Dougal kaže...

Fun stuff, prva sezona. Ja bum, pak, pričekal nekakav batch kad bu gotovo, imam sad kaj za gledati :)

 ja sam pak ostao bez inspiracije, progutao sam Rick and Morty-a u 2 dana i sad neznam što gledati, nekad mi fale dani uvođenja ADSL-a pa redom ovi najdugovječniji anime-i, Naruto, Bleach, One Piece.

Sad se rijetko dogodi da otkrijem nešto a da ima više od 10 epizoda

Hahaha, pa uvijek ostaje CGDCT za bacit mozak na pašu, evo, gledaj Yuru Yuri :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
offline
Re: Anime
Father_Dougal kaže...

Hahaha, pa uvijek ostaje CGDCT za bacit mozak na pašu, evo, gledaj Yuru Yuri :)

 Haha to ne mogu, daj gundam, shonen, krvi do koljena

16 godina
offline
Re: Anime
nex987 kaže...
Father_Dougal kaže...

Hahaha, pa uvijek ostaje CGDCT za bacit mozak na pašu, evo, gledaj Yuru Yuri :)

 Haha to ne mogu, daj gundam, shonen, krvi do koljena

I'm really too old for that crap 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
14 godina
online
Anime

Znači ne mogu vjerovat koliko plot twistova ima ovaj Attack on Titan... I uvijek cliff hanger :)

15 godina
offline
Re: Anime

Pogledo 4 epizode. Prve dvije bile ok, a sam mi malo postaje to previše "ženskasto" kao što sam engleski naslov kaže.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Anime
Vkm996 kaže...

Znači ne mogu vjerovat koliko plot twistova ima ovaj Attack on Titan... I uvijek cliff hanger :)

 Plot twistova? Dont think so. Znači sve što se dogodi, jako je predvidljivo. Al dobro, SNK nije misteriozan anime pa mu se to i oprašta.

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
online
Anime

Pogledao sam ona 3 Berserk filma koja su prequal i re-make original anime-a iz '97.

Stvarno fantastično odrađeno. Svakako gledat uncensored verziju gdje je Casca crnkinja.

16 godina
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...

Pogledo 4 epizode. Prve dvije bile ok, a sam mi malo postaje to previše "ženskasto" kao što sam engleski naslov kaže.

Šta i tebi treba iznutrica da bi ti bilo dobro? :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
14 godina
offline
Anime

Ja u zadnjih mjesec-dva rewatcham FA: Brotherhood. Prošlo je dosta vremena otkako sam ga pogledao i moram reći da mi je još uvijek najbolji anime. Doslovno u svim meni bitnim segmentima briljira: likovi, plot, glazba, odlična animacije te savršeni balans između komedije i drame. I sve to bez fillera na vidiku :)

 

Kad s njim završim bacit ću oko na ovaj Jojo da vidim u čemu je fora. Osjećam se malo out of touch na internetu jer doslovno svugdje vidim gifove i razne gluposti vezane za njega.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
14 godina
offline
Re: Anime
ph3nom_gamer kaže...

Ja u zadnjih mjesec-dva rewatcham FA: Brotherhood. Prošlo je dosta vremena otkako sam ga pogledao i moram reći da mi je još uvijek najbolji anime. Doslovno u svim meni bitnim segmentima briljira: likovi, plot, glazba, odlična animacije te savršeni balans između komedije i drame. I sve to bez fillera na vidiku :)

 

Kad s njim završim bacit ću oko na ovaj Jojo da vidim u čemu je fora. Osjećam se malo out of touch na internetu jer doslovno svugdje vidim gifove i razne gluposti vezane za njega.

 Ako ti ga se ne da gledati skroz ispočetka (bar meni su prve 2 sezone bezveze bile) počni od Stardust Crusadera.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S
12 godina
offline
Re: Anime
EZY-E kaže...
ph3nom_gamer kaže...

Ja u zadnjih mjesec-dva rewatcham FA: Brotherhood. Prošlo je dosta vremena otkako sam ga pogledao i moram reći da mi je još uvijek najbolji anime. Doslovno u svim meni bitnim segmentima briljira: likovi, plot, glazba, odlična animacije te savršeni balans između komedije i drame. I sve to bez fillera na vidiku :)

 

Kad s njim završim bacit ću oko na ovaj Jojo da vidim u čemu je fora. Osjećam se malo out of touch na internetu jer doslovno svugdje vidim gifove i razne gluposti vezane za njega.

 Ako ti ga se ne da gledati skroz ispočetka (bar meni su prve 2 sezone bezveze bile) počni od Stardust Crusadera.

 Sam nek gleda spočetka, bude mu dosta toga nejasno ako nebu.

A i onaj drugi je bio dosta fora radi 2. joje.

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
Re: Anime
Vkm996 kaže...

Pogledao sam ona 3 Berserk filma koja su prequal i re-make original anime-a iz '97.

Stvarno fantastično odrađeno. Svakako gledat uncensored verziju gdje je Casca crnkinja.

 Mislis spanjolka? 

 

A i jedan spoiler momenat kasnije u mangi nam pokaze svijet berserka od gore pa vidis malo na sta lici http://www.skullknight.net/griffith/berseurope.gif 

Sarma
15 godina
offline
Anime

Ovaj Attack on Titan mi je baš jeben. Svaka epizoda ima barem jednu scenu od koje se naježiš. Tih 20min mi proleti dok si reko keks.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Anime
Sarma
14 godina
offline
Anime

Pogledao sam Hunter x Hunter umjesto Jojo-a. Što reći nego Masterpiece. Definitivno najbolji šonen kojeg sam dosad pogledao, ogromna preporuka!

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice