Avatar

poruka: 350
|
čitano: 109.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Avatar
DigiMagic kaže...

40 minuta će možda biti na novom izdanju blu-raya, ali samo u obliku skica, studijskih snimaka bez efekata i slično, ne u finalnoj kvaliteti.

 

Međutim ne sjećam da su naši domaći prikazivači ikad kupovali ovakve re-releasove... Neodlučan tako da će vjerojatno u dogledno vrijeme za verziju s dodatnim scenama jedini način biti ugrabiti blu-ray na ebayu.

E ipak je ovo avatar, koliko čujem jako dugo je bio u kinima kod nas pogotovo u Zagrebu. Moguće je da će oni koji nisu gledali htjeti pogledat, a i oni zaluđenici će ga htjeti opet pogledat, 3D manijaci itd. Siguran sam da bi opet bio gledaniji od bilo čega sada što se emitira u kinu.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion & Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Pem sigurno gledati ali 3d vjernojtno ne jel još nije toliko evoluirao .

Jel neko zna kad se to bu izbacilo na tržište ?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...

E ipak je ovo avatar, koliko čujem jako dugo je bio u kinima kod nas pogotovo u Zagrebu. Moguće je da će oni koji nisu gledali htjeti pogledat, a i oni zaluđenici će ga htjeti opet pogledat, 3D manijaci itd. Siguran sam da bi opet bio gledaniji od bilo čega sada što se emitira u kinu.

Pitao Cinestar, neće ga reprizirati: imaju dovoljno novih 3D naslova za popuniti sve dvorane.

 

13 godina
neaktivan
offline
Avatar

od pusti vizualnih efekata pomalo mi baca na animirani film , zivotinje u filmu izgledaju kao neki gumenjaci al sve

 u svemu film je jako zabavan .

 

Zanima me kako ce oceani izgledat u drugom dijelu filma  

15 godina
offline
RE: Avatar
stype7 kaže...

od pusti vizualnih efekata pomalo mi baca na animirani film , zivotinje u filmu izgledaju kao neki gumenjaci al sve

 u svemu film je jako zabavan .

 

Zanima me kako ce oceani izgledat u drugom dijelu filma  

Bolje nego u ijednom filmu dosada ipak je Cameron stručnjak za tekućine.

 

Pogledaj samo Abyss, Titanic (korištena digitalna voda, a ja mislio prava LOL), terminator II (onaj T1000).

 

Jedna od mojih malobrojnih primjedbi bi isto bila na te gumene životinje stvarno neprirodno izgledaju.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Imam jedno pitanje, ali ne znam je li spomenuto.

Postoje li naznake da će izaći 2. dio?

Miky
15 godina
offline
RE: Avatar
Miky kaže...

Imam jedno pitanje, ali ne znam je li spomenuto.

Postoje li naznake da će izaći 2. dio?

Još odkad se zna da će biti nastavak.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Pa jel postoji kakav trailer?

Miky
15 godina
offline
RE: Avatar
Miky kaže...

Pa jel postoji kakav trailer?

Pre pre rano je za to još, mislim da nemaju još ni priču složenu samo okvirno.

Uglavnom znamo da će se radnja iz šume premjestit na more i u podmorje tog Na'vi mjeseca.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
offline
Avatar

nastavak sigurno za ne manje od 5 god.

15 godina
offline
RE: Avatar
bruno03 kaže...

nastavak sigurno za ne manje od 5 god.

u roku 2god. oko 2012-2013 izlazi.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
protjeran
offline
Avatar

evo ja sam dns pogledo avatara

i jako mi se svidio

steta sto neam 3d televizor

sve pohvaleeeeSmijeh

xDDD
14 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...
stype7 kaže...

od pusti vizualnih efekata pomalo mi baca na animirani film , zivotinje u filmu izgledaju kao neki gumenjaci al sve

 u svemu film je jako zabavan .

 

Zanima me kako ce oceani izgledat u drugom dijelu filma  

Bolje nego u ijednom filmu dosada ipak je Cameron stručnjak za tekućine.

 

Pogledaj samo Abyss, Titanic (korištena digitalna voda, a ja mislio prava LOL), terminator II (onaj T1000).

 

Jedna od mojih malobrojnih primjedbi bi isto bila na te gumene životinje stvarno neprirodno izgledaju.

 

Nebi se složio, u mnogo scena je korištena prava voda...

 

Primjerice za neke dijelove su korištene makete u gotovo stvarnim veličinama...

 

Zadnje uranjanje broda je izvedeno u bazenu, mala maketa brodske stražnjice...

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Avatar

Ići ću ga ponovno gledat jedino ak će biti u IMAX-u u Novom Zagrebu

12 godina
protjeran
offline
Avatar

Evo ruske verzije;

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Avatar
nikad u životu nisam gledao lošiji, a razvaikaniji film. titanic je prema ovom mila majka. drago mi je da nije dobio oscara, narednik james je osrednji film, ali barem duplo bolji od ovog.
HDZ = SDP
15 godina
offline
Re: Avatar
karakteran kaže...
nikad u životu nisam gledao lošiji, a razvaikaniji film. titanic je prema ovom mila majka. drago mi je da nije dobio oscara, narednik james je osrednji film, ali barem duplo bolji od ovog.

LoL pa dobio je jedno 3 Oscara.


Oscari su ionako sprdnja.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
14 godina
protjeran
offline
Re: Avatar
mogao je dobiti i 5 oscara što se mene tiče kad mu je izmakao onaj najbitniji za best picture.
a što se tiče izbora američke filmske akademije tj. njenih članova stvarno je sramota kakvi su filmovi do sada bili nagrađivani kao najbolji.
HDZ = SDP
14 godina
offline
Avatar

Avatar ima sve osim orginalne priče

14 godina
protjeran
offline
Avatar

Avatar sam 1. put gledao s curom u kinu, na kraju filma smo se pogledali i pitali se kako je takav film mogao dobiti toliku pažnju, da ,sve 5 na grafičkim izvedbama,ali kao da prosječnog korisnika danas boli neka stvar kolko su se namučili da nešto naprave (jer većina misli da je to obično sjedenje pred računalom i igranje)...

Straight Edge
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice