Bračne vode - CroVersion

poruka: 165
|
čitano: 28.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Evo ga, snimat će se hrvatske Bračne vode. Kaj mislite o tome? Dal će to uspjeti? Meni osobno nisu dobre hrvatske serije, a kakva će ta bit, ne znam, samo se nadam da neće upropastit jednu od najpoznatijih humorističnih serija na svijetu. Malo informacija : 1. sezona će imat 16 epizoda, a kažu da će snimat još ako se dopadne ljudima. Obitelj se neće zvat Bundy nego zamislite : Bandić, lol ;) To je ime izabrao faca iz NoveTV Siniša Svilan. Scenarist će biti Stevo Cvikić, a ko će glumit Ala i Peggy, to ne daju objaviti. Za glumce znam ovo : Igor Mešin ( Jefferson Darcy ), Jadranka Đokić ( Marcy Darcy ), Sonja Kovač ( Kelly ). To sam pročitao danas u Jutarnjem, a najveća fora mi je da još ne znaju gdje će naći zamjenu za Bucka (pas), a o Budu niti riječi, lol. Zvuči dobro, i nadam se da to neće upropastit. Sad vaša mišljenja.

DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

nema šanse da bude isto tko orginal, upropastit će seriju totalka!!!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
protjeran
offline
Bračne vode - CroVersion

dal znaš kada će se početi prikazivati na tv-u

Shady in the house
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Mogu ja biti budd, imam malo puno godina, ali smo jako slični karakterno. :)

16 godina
moderator
offline
Bračne vode - CroVersion

Zanimljivo. Bas me zanima sta ce Al voziti, mozda Opel Asconu ili mozda VW Golfa ''keca''? :)

 

Samo da ne bude kao kad je Josko Lokas kopirao Tonight with Jay Leno...

 

*kill*

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
protjeran
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
DrNasty kaže...

Zanimljivo. Bas me zanima sta ce Al voziti, mozda Opel Asconu ili mozda VW Golfa ''keca''? :)

 

Samo da ne bude kao kad je Josko Lokas kopirao Tonight with Jay Leno...

 

*kill*

  YUGO
Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion

Ja cu samo rec da jedva cekam da vidim...i da bude uzas od serija (a to je vrlo moguce) plakat cemo od smijeha kako god okrenes :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
Ili možda Mercedes 240D :D
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Još jedan propali projekt...

16 godina
protjeran
offline
Bračne vode - CroVersion

Ljubitelji originalne serije se mogu samo nasmijati na takvu budalaštinu jer hrvati koliko god se trudili ne mogu biti pretjerano smiješni. Married w/ children je u osnovi VRLO bedasta serija ali ima neponovljivu draž! Naši mogu pokušati ali već znamo da će to loše odraditi. Domaće serije nisu niti toliko loše ali da je produkcija u mojim rukama prepustio bi sve Bosancima! :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
Shady kaže...

dal znaš kada će se početi prikazivati na tv-u

 snimat će se krajem kolovoza, tj. početkom rujna, pa si sad računaj 16 epizoda
DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
15 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Mozda cak i uspije..al mislim da neceViče

Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
16 godina
protjeran
offline
Bračne vode - CroVersion

Ako nasi glumci budu glumili nema sanse da uspije xD

Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

ALO!!! Hrvatska gluma je to!!!Mršti se

 

Nema se šta komentirat, već su osuđeni na propast.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Nemojte bit tolko pesimistični, istina da će to bit hrvatsko, al ipak teškoda upropaste takvu seriju.

DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
15 godina
protjeran
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
Horagio kaže...

Nemojte bit tolko pesimistični, istina da će to bit hrvatsko, al ipak teškoda upropaste takvu seriju.

 u hrvatskoj glumi ništa nije nemoguće
Shady in the house
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion

Ma dajte....hrvatska je zemlja komedije ,pogledajte samo sabor...."bračne vode u beskonačnoj petlji " !

v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
Shady kaže...
DrNasty kaže...

Zanimljivo. Bas me zanima sta ce Al voziti, mozda Opel Asconu ili mozda VW Golfa ''keca''? :)

 

Samo da ne bude kao kad je Josko Lokas kopirao Tonight with Jay Leno...

 

*kill*

  YUGO
 A Moskvich ili Wartburg ????
Kublach
15 godina
protjeran
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
v_maxcpp kaže...

Ma dajte....hrvatska je zemlja komedije ,pogledajte samo sabor...."bračne vode u beskonačnoj petlji " !

 možda je zemlja komedije, ali sigurno nije zemlja glume
Shady in the house
16 godina
protjeran
offline
Bračne vode - CroVersion

 

 

 

...prikaz obiteljskog života u ovom TV uratku pokazuje propalitet iste, otac radi za određenu svotu novaca, je li nije htio u životu bolje proći, dok ostatak obitelji će zarađenu plaću dokrajčiti svojim hedonizmom, majka obitelji je neradnik, nifomanka, kćer glavna zvijezda muške požude, sin također sluša nagone nego svoj razum, te što očekivati od toga, da se čovjek nasmije? U redu u radiš to, ali iz nutra si prazan, jel u protivnom slučaju čim bi se napunio osim glupošću glavnih likova, jer mozak je na paši dok se gleda ovakav komad zabavnog uratka, a bojim se da je kritička percepcija slaba u mnogih gledatelja.

Skupljam Kinder-jaja!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
Lumen_Štrumpf kaže...

 

 

 

...prikaz obiteljskog života u ovom TV uratku pokazuje propalitet iste, otac radi za određenu svotu novaca, je li nije htio u životu bolje proći, dok ostatak obitelji će zarađenu plaću dokrajčiti svojim hedonizmom, majka obitelji je neradnik, nifomanka, kćer glavna zvijezda muške požude, sin također sluša nagone nego svoj razum, te što očekivati od toga, da se čovjek nasmije? U redu u radiš to, ali iz nutra si prazan, jel u protivnom slučaju čim bi se napunio osim glupošću glavnih likova, jer mozak je na paši dok se gleda ovakav komad zabavnog uratka, a bojim se da je kritička percepcija slaba u mnogih gledatelja.

 Di ces to nac nego na BalkanuŠutim
Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
15 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Mogo bi vozit ladilaka ili škodilaka ni jugoar nebi bio loš.

16 godina
protjeran
offline
RE: Bračne vode - CroVersion

 

 

 

 

...čuj to nije fenomen Balkana, ima toga dosta po zemljama koje su bile iza Željezne zavjese gdje nova kultura traži nove konzumente.

Skupljam Kinder-jaja!
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

baš me zanima koji je bivši sport Ala pošto ovdje nema američkog nogometa, vjerojatno nogomet, ako da sigurno će riječ bit o hetriku. Al kak će im bit imena. Ovo će bit pretpostavke mog brata i mene : Al - Alen, Peggy -  Pepa, Bud - Borna, Kelly - Kata, Marcy - Marica, Jefferson - Josip, Steve ( bivši muž od Marcy ) - Štefan iliti Solenko, Darcy (prezime) - Darica (treba se rimovati sa Marica), ovo su moje ideje, sad vaše :)

 

P.S. Zaboravil sam psa, Buck-Bukislav iliti na hrvatski Medo

DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2008 11:31 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Tri puta se udarih u čelo! Ajme Božo, šta još neće smislit?!

 

Prognoziram da će ovo biti potpuni promašaj NoveTV. Pošto je projekt pod palicom Siniše Svilana, pretpostavljam da će biti neka sladunjava obiteljska serija s trećerazrednim humorom. Sjetimo se samo NMK, 1. sezona bila ok, dalje samo navlače i navlače... Neodlučan

 

No dobro, neću više kritizirati nešto što je tek u alfa verziji razvijanja.

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Vidim da se svi žalite na hrvatske serije. Meni je to par puta bolje od humorističnih serija na RTL (osim Malcoma i Bračnih voda koje ne prikazuju), al kvaka je u tomu da su samo one na Novoj bezveze, ovo na HRT-u i RTL-u mogu pogledati ak imam vremena (osim sapunica, fuj), al čim vidim hrvatsku seriju na Novoj šaltam program. Jedino kaj sam mogel gledati je bila NMK. Sad je sve *****.

DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
16 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

Meni rulzaju hrvatske serije na HTV-u 2(Odmori se,zaslužio si----Bitange i Princeze)

Ideologije se rađaju krvlju
16 godina
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
Vulgaris kaže...
Ili možda Mercedes 240D :D
 Da, pod uvjetom da se pokušava kopirati Ala koji je vozio staro, ali legendarno auto.

Nadam se da si nešto tako mislio, jer je riječ o jednom od najboljih auta cijele povijesti Cool
Doć će Zoka da vas roka
15 godina
neaktivan
offline
Bračne vode - CroVersion

jel netko našao kakav info o tome tko će glumiti ala? to će mi biti jedini kriterij za gledanje serije.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bračne vode - CroVersion
DhulKarnain kaže...

jel netko našao kakav info o tome tko će glumiti ala? to će mi biti jedini kriterij za gledanje serije.

 To ne žele objavit
DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice