Chuck

poruka: 321
|
čitano: 55.882
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Chuck
speedy56 kaže...

Zadnja epizoda je preeeeedobra. Za sljedeču epizodu nema šanse da ću pogledati sneak peak.

Zanima me kako će Chuck i ekipa riješiti problem koji dobimo u zadnjoj minuti.

Sad idem i ja "kupiti" :D

 

Bas sam ostao znatizeljan na kraju 10-e epizode.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!- Albert Einstein
14 godina
offline
Chuck

11. epizoda najbolja od svih, em je napeto, em neznamo šta će biti dalje, a i emocije su pomiješane...

jedva čekam slijedeću epizodu... (šteta što je prikazuju svakog petka) 

WithStyle
15 godina
offline
Re: Chuck
lnova65 kaže...
Sad sam pogledao chucka ep20 sezona 2 na rtl-u. Mogu reci da mi je sa ovom epizodom serija postala definitivno najdraza. Super mi je kako su uklopili ovu pricu obicnih smrtnika koji rade u buy more-u i njihovim zgodama na poslu. Jeedino neznam sta bi jos mogli napraviti. Mislim chuck vise nema intersect, Morgan je sa svojom curom oso na Havaje, zadatak za saru i caseia je gotov, sestra se udaje itd. Jos nesto jer mozda znate dal misle na rtlu prikazivat 3. Sezonu da nemoram skidat. Hvala

Oooo nemaš pojma :D Ni blizu još nije gotovo, nema serija bezveze 5 sezona :D Samo skini i gledaj. Kasnije sezone su još bolje.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Re: Chuck

Baš šteta što je ovo zadnja sezona, još dvije epizode i serija više ne postoji. Baš žalosno.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Imam sad s05e11 spremnu... Ne želim još poceti gledati jer  je jos ta 12, i zadnja 13 epizoda.

Pricekat cu jos par sati da se malo pomrači, ugrijati sobu i gledati seriju i jesti puding :P

 

Da li ce zadnja, 13. epizoda trajat 2 sata ??? (tako sam negdje pročitao, ali neznam da li je istina?)

Buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
13 godina
offline
Re: Chuck
Games 4 life kaže...

Da li ce zadnja, 13. epizoda trajat 2 sata ??? (tako sam negdje pročitao, ali neznam da li je istina?)

Epizoda 13. nece trajat 2 sata, nego ovaj petak prikazuju zadnje dvije epizode(12. i 13. epizoda). Kada zbrojis dvije epizode, dobijes priblizno 2 sata. Znaci, jos ovaj petak, i Chuck je gotov {#}

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!- Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
dturko kaže...
Games 4 life kaže...

Da li ce zadnja, 13. epizoda trajat 2 sata ??? (tako sam negdje pročitao, ali neznam da li je istina?)

Epizoda 13. nece trajat 2 sata, nego ovaj petak prikazuju zadnje dvije epizode(12. i 13. epizoda). Kada zbrojis dvije epizode, dobijes priblizno 2 sata. Znaci, jos ovaj petak, i Chuck je gotov {#}

Isuse, obije epizode ????? Aaaa... Šteta što je gotovo... Serija je bas zakon... Bas mi je zao serije :(

Sad kad ce zavrsiti idem odgledati jos jedan krug sve sezone ispocetka...

Buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
13 godina
offline
Chuck

Da, i meni je zao sto je zavrsila. Proveo sam dobre dvije godine gledajuci tu seriju. No, nikad nisam znao zasto su ju prestali snimati. Nesto sam cuo da im se vise ne isplati, jer svake godine Chuck ima milijun gledatelja manje, ili tako nesto... Zna netko razlog?

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!- Albert Einstein
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
Games 4 life kaže...
dturko kaže...
Games 4 life kaže...

Da li ce zadnja, 13. epizoda trajat 2 sata ??? (tako sam negdje pročitao, ali neznam da li je istina?)

Epizoda 13. nece trajat 2 sata, nego ovaj petak prikazuju zadnje dvije epizode(12. i 13. epizoda). Kada zbrojis dvije epizode, dobijes priblizno 2 sata. Znaci, jos ovaj petak, i Chuck je gotov {#}

Isuse, obije epizode ????? Aaaa... Šteta što je gotovo... Serija je bas zakon... Bas mi je zao serije :(

Sad kad ce zavrsiti idem odgledati jos jedan krug sve sezone ispocetka...

upravo pogledal 11. epizodu :D preeenapetu, kraj mi se sviđa i zanima me što će se dogoditi u sljedećim epizodama ;) 
btw: i ja ću pogledati sve ispočetka {#} 

Now you see me, now you don't :D
15 godina
neaktivan
offline
Chuck

U koliko sati i kojim danom bude?

Razer_Copperhead
12 godina
offline
Chuck

Bojim se da više nije na telki...

Bila je na RTL zwei, od pon do čet oko 22:30. U petak je bila repriza epizode iz četvrtka.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

 

PAŽNJA: U spojleru se nalazi sadržaj prošle epizode pa vam možda nece biti jako napeto ako pročitate

a još niste pogledali zadnju epizodu (5x11):

 

Isuse, upravo sam odgledao sada ovu epizodi i jako je bila zanimljiva...Sarah ima poteškoce s intersectom i sad joj je onaj lik pokazao neke

slike pa se sad nicega ne sjeca i kad se probudila u hotelu, taj lik joj je dosao u sobu i predstavio se kao njezin handler i rekao joj da mora ubiti Chuck a

i ona se ga uopce ne sjeca !!! Umrijet cu od znatizelje do slijedeceg petka/subote.....

 

{#}

Buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Evo za one koji nemaju di gledat. Imaju 4. i 5. sezonu, od 5. sezone danas dolazi 11. epizoda, i čim izađe 12 i tamo će doć.

12 godina
offline
Re: Chuck
Games 4 life kaže...

 

PAŽNJA: U spojleru se nalazi sadržaj prošle epizode pa vam možda nece biti jako napeto ako pročitate

a još niste pogledali zadnju epizodu (5x11):

 

Isuse, upravo sam odgledao sada ovu epizodi i jako je bila zanimljiva...Sarah ima poteškoce s intersectom i sad joj je onaj lik pokazao neke

slike pa se sad nicega ne sjeca i kad se probudila u hotelu, taj lik joj je dosao u sobu i predstavio se kao njezin handler i rekao joj da mora ubiti Chuck a

i ona se ga uopce ne sjeca !!! Umrijet cu od znatizelje do slijedeceg petka/subote..... 

 

{#}

SPOILER, NARODE, SPOILER!!!

 

 

 

Ja ću ti reči kako će biti. Sarah će u jednom dijelu doći do Chucka, najvrejojatnije će ga dobro izlamantat, i onda vidjeti onaj papir koji su nacrtali u vlaku i svega će se sjetiti i SĆŽSDKŽ. To je prvi slučaj.

Drugi slučaj još smišljam.

BTW: Znači za Saru onih 5 godina ne postoje, ja  se pitam, pa šta se ta ženska ne pita di joj je stari "styling", na početku 1. sezone nije imala kratku kosu :)))

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
15 godina
offline
Re: Chuck
http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
speedy56 kaže...

 

 

 

Ja ću ti reči kako će biti. Sarah će u jednom dijelu doći do Chucka, najvrejojatnije će ga dobro izlamantat, i onda vidjeti onaj papir koji su nacrtali u vlaku i svega će se sjetiti i SĆŽSDKŽ. To je prvi slučaj.

Drugi slučaj još smišljam.

BTW: Znači za Saru onih 5 godina ne postoje, ja  se pitam, pa šta se ta ženska ne pita di joj je stari "styling", na početku 1. sezone nije imala kratku kosu :)))

E da tako i ja bas mislim da ce bit. A iz toga su mogli jos jednu sezonu sad izvuc, barem sa 7 epizoda..........

 

EDIT: @Luuka, ja sam jos prije reklamu vidio, imas na youtube -u video...

Buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 20:11 (Games 4 life).
12 godina
offline
Chuck

NBC s ovom fenomenalnom pričom može napraviti još barem 5 zagarantirano dobrih epizoda, no oni idu raditi dvije, krasno. To ja zovem neiskorištavanje potencijala. Za sljedeču sezonu negledam sneak peak, pa im je bolje da se cijelu epizodu pitam "Što će biti dalje?"

 

Nije mi jasno otkud bi onaj Špeko trebao imati one "Flash kartice", što nebi to trebao imati  Chuck, odnosno jnegov otac, u onoj kolibi di je Orion sistem?

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
15 godina
offline
Re: Chuck

Koja sljedeća sezona? 5. sezona je zadnja, potvrđeno davno. Nažalost.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Danas mi je baš bilo nekako očajno kada sam vidio da Sarah se ne sjeća ničega , nekakva tuga . Hahaha :) 

 

Sve u svemu najbolja serija koju sam ikada gledao ,šteta što je kraj uskoro .

12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Finalne epizode gledam u komadu.
Kokice, Coca-Cola, 108 cm ekran, 1080p :D 
jedva čekaam {#} 

Now you see me, now you don't :D
13 godina
offline
Re: Chuck
xXxBartmanxXx kaže...

Finalne epizode gledam u komadu.
Kokice, Coca-Cola, 108 cm ekran, 1080p :D 
jedva čekaam {#} 

Samo 108 cm? :)

 

Meni ce frend posudit neki projektor od 15k kn. Pa cu gledat zadnje epizode na dijagonali od 3 metara, sa rezolucijom 1080p {#}. Tu ce biti i hrana iz McDonaldsa. Zadnje epizode moraju uvijek biti najbolje, a dobra oprema ce ih napraviti jos boljima {#}

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!- Albert Einstein
12 godina
offline
Re: Chuck
Ja sam na 109cm, dobar kompromis, mogu reci da imam vise od bartmana :), a sa onih 3 metara se na zelim usporedjivati jer nemogu tih 3 metra nigdie staviti ;)
Neznam hocu li ih gledat u komadu, mislim da bi najbolje sljedeci vikend odma bilo pogledati 12. epizodu, a za dva tjedna oba dvije u komadu.
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
12 godina
neaktivan
offline
Chuck

Vidim da nisam jedini kojem će to biti nezaboravan trenutak u životu! Ima vas, ima! {#}

Now you see me, now you don't :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

E a ja cu gledati na svom 21" monitoru uz čipseve, kokice, coca colu....

 

Buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
14 godina
offline
Re: Chuck

Crt ekran od kompa 24" + zagorski gemišt (vino po imenu zagorska noja) + zagorski čvarci + kobasice + chuck = čista uživancija {#}

Zagorje u srcu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck
crni pauk kaže...

Crt ekran od kompa 24" + zagorski gemišt (vino po imenu zagorska noja) + zagorski čvarci + kobasice + chuck = čista uživancija {#}

i ja sam iz zagorja :D gemišt FTW! :D

Now you see me, now you don't :D
13 godina
offline
Re: Chuck
xXxBartmanxXx kaže...
crni pauk kaže...

Crt ekran od kompa 24" + zagorski gemišt (vino po imenu zagorska noja) + zagorski čvarci + kobasice + chuck = čista uživancija {#}

i ja sam iz zagorja :D gemišt FTW! :D

Ja sam iz Istre. Malo dobrog vina nece naskodit.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!- Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuck

Ja sam iz podravine.

 

Hah nema veze... Da li ste pogledali sneak peek ??? Ja nisam nit ne mislim..

Buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
13 godina
offline
Re: Chuck
Games 4 life kaže...

Ja sam iz podravine.

 

Hah nema veze... Da li ste pogledali sneak peek ??? Ja nisam nit ne mislim..

 

Ne, nisam pogledao jer mi na neki način upropasti cijelu radnju. Ako ga pogledam onda znam otprilike što će se dogodit pa mi cijela priča bude nezanimljiva.
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!- Albert Einstein
12 godina
offline
Re: Chuck
Ne niti neću jer omda nepostoji ni n od napetosti.
Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice