Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče ratove

poruka: 6
|
čitano: 589
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče ratove

https://medium.com/insurge-intelligence/exclusive-documents-expose-direct-us-military-intelligence-influence-on-1-800-movies-and-tv-shows-36433107c307

 

eto sad više nitko ne može tvrditi da holywoodski filmovi nisu obično propagandno smeće sa svrhom dezinformiranja i prilagođavanja umova ostalih nacija u korist ciljeva interesnih skupina koje upravljaju SAD-om. Još jedna teorija zavjere koja je (p)ostala samo zavjera.

Vrhunac tog ispiranja mozga mi se zgadio u toliko površnom Star Trek Into Darkness (2013) u kojem je više nego očito da Benedict Cumberbatch simbolizira CIA/NSA/kojugod organizaciju u obliku Alqaide/Alnustre/kojih god terorista, koji su stvoreni kao nekakvo sredstvo s "višim ciljem" (lik je kao nadčovjek u filmu) i koji (kao) mimo regularnih puteva izvodi nelegalne radnje a sve u cilju jačanja ljudske federacije (koja to kao ne želi/ne podržava). Čak su i klingonci prikazani kao nekakvi muđahedinski borci i cijeli film izgleda kao asimetrično ratovanje koje je stvarno američko političko djelovanje na bliskom istoku (ali i u svijetu jer tzv. "terorističke" napade po SAD-u i europi u večini slučajeva su inside jobs (twin towers ako krunski primjer). Takvih paralela sam se nagledao u holiwoodskim filmovima toliko da mi je muka, i već u 20 minuta filma vidim jel film propagandno smeće il ima ikakvu vrijednost, a bogme iz holywooda ih je zadnjih godina, pa čak i desetljeća 99% smeće

Pa vi i dalje kusajte transformers/marvell/star trek/wars propagandu koja u većini slučajeva nije čak niti originalna priča već prežvakana priča najćešće o heroju/božanstvu iz judeo-kršćanske religije (što je logično jer je poznata zavjera da židovi kontroliraju holywood)

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 9:07 (Ges).
8 godina
offline
Re: Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče rat

Smeće je ali toliko analizirat filmove nema smisla, fino delete.

15 godina
online
Re: Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče rat
win10pro kaže...

Smeće je ali toliko analizirat filmove nema smisla, fino delete.

ma koje analiziranje, pustim film da se opustim i vidim nešto novo i zanimljivo a ono ko da gledam dnevnik o bliskom istoku u trajanju od sat i pol, doslovce identično samo sa maskiranim akterima (iako se nemože reći da i ovi u RL nisu markirani, ispod svih tih odjela su samo kojekakvi cvjećari/scenski tehničari i sl. kriminalci tj. politički podobna gamad)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče rat

Ja sam to rijesio na nacin da sam prestao gledati dnevnik pa nemam pojma na koga koji lik u filmu lici ;)

8 godina
offline
Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče ratove

nista novo, Kluingonci su prvobitno izmisljeni u jos u vrijeme hladnog rata da asociraju ,,zle,, sovjete i opcenito komunisticki blok,njihov Hollywood , reziseri patriotski USA nastrojeni vrlo rado promoviraju svoju zemlju i opravdavaju aktuelnu politiku ,svejedno svidjalo se to nekome ili ne u ostatku svijeta

 

sjeca li se netko John Wayne-ove propagande i  ,,opravdanosti,, rata u Vijetnamau ;The Green Berets

waaagh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dokumenti otkrivaju kako Hollywood promiče rat

Spominje se star trek a ne spominje se american sniper. Svi ga dizu u nebesa a meni film totalno los.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice