Dr. House

poruka: 474
|
čitano: 187.598
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Ovo mi je favourite serija, šteta kaj su ju maknuli s HRT-a. Kaj mislite o toj seriji odnosno o toj velikoj ličnosi , Houseu, on je meni zakon.


I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Odlična serija baš za mene

Nabavio sam 2 sezone

Sve pogledao sve odlične

16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Imam sve sezone (mislim da su 4) i nisam jos pogledao sve ali odlicna serija.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Na HRT-u su prikazali 3 sezone od 4 sezona mi se čini, moj prijatelj veli da ih ima 4. Zadnja epizoda na HRT-u je bila dok su Foreman i ona ženska odišli, a House je Chaseu dal otkaz. Moj frend veli da u 4.sezoni mu natrag svi dolaze jer nemreju najti posel. Zadnji slučaj u zadnjoj epizodi prikazanoj na HRT-u je bil dok su došli oni ljudi(iz Kube mi se čini) i onda je ženskoj otkazalo srce i na kraju dok su isključil aparate koji su ju odžržavali na životu, srce joj je proradilo.To je bilo zato jer je imala manu na aorti, to je posebna mana koju je dobila s rođenjem kolko se sjećam. Meni je bedasto kaj su ljudi s HRT-a ukinuli tu seriju, iako im je bila najbolje kaj su imali(prema meni), ak nisu kupili 4.sezonu nek prikazuju Housea od 1. epizode.


I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Horagio kaže...

Na HRT-u su prikazali 3 sezone od 4 sezona mi se čini, moj prijatelj veli da ih ima 4. Zadnja epizoda na HRT-u je bila dok su Foreman i ona ženska odišli, a House je Chaseu dal otkaz. Moj frend veli da u 4.sezoni mu natrag svi dolaze jer nemreju najti posel. Zadnji slučaj u zadnjoj epizodi prikazanoj na HRT-u je bil dok su došli oni ljudi(iz Kube mi se čini) i onda je ženskoj otkazalo srce i na kraju dok su isključil aparate koji su ju odžržavali na životu, srce joj je proradilo.To je bilo zato jer je imala manu na aorti, to je posebna mana koju je dobila s rođenjem kolko se sjećam. Meni je bedasto kaj su ljudi s HRT-a ukinuli tu seriju, iako im je bila najbolje kaj su imali(prema meni), ak nisu kupili 4.sezonu nek prikazuju Housea od 1. epizode.


 Nisu ukinuli seriju nego su završili s prikazivanjem 3 sezone.
U Americi trenutačno ide 4 sezona tako da HRT ne može kupiti navedenu sezonu.
Ali što se tiče serije House mi je najdraža serija i uvijek će biti.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
WOW kaže...
Horagio kaže...

Na HRT-u su prikazali 3 sezone od 4 sezona mi se čini, moj prijatelj veli da ih ima 4. Zadnja epizoda na HRT-u je bila dok su Foreman i ona ženska odišli, a House je Chaseu dal otkaz. Moj frend veli da u 4.sezoni mu natrag svi dolaze jer nemreju najti posel. Zadnji slučaj u zadnjoj epizodi prikazanoj na HRT-u je bil dok su došli oni ljudi(iz Kube mi se čini) i onda je ženskoj otkazalo srce i na kraju dok su isključil aparate koji su ju odžržavali na životu, srce joj je proradilo.To je bilo zato jer je imala manu na aorti, to je posebna mana koju je dobila s rođenjem kolko se sjećam. Meni je bedasto kaj su ljudi s HRT-a ukinuli tu seriju, iako im je bila najbolje kaj su imali(prema meni), ak nisu kupili 4.sezonu nek prikazuju Housea od 1. epizode.


 Nisu ukinuli seriju nego su završili s prikazivanjem 3 sezone.
U Americi trenutačno ide 4 sezona tako da HRT ne može kupiti navedenu sezonu.
Ali što se tiče serije House mi je najdraža serija i uvijek će biti.
 znam , al sam naveo neka onda prikazuju epizode natrag od prve

I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

To i svi CSI.


Kublach
16 godina
offline
RE: Dr.House
Kublach kaže...

To i svi CSI.


Ma House se uopce ne moze usporedjivat sa CSI!
Hous je 100put bolji i sve je lijecnicki ispravno (takvi slucajevi bolesti stvarno postoje) dok za CSI nisam bas siguran! Uostalom sta u CSI neka ekipa za ocevid mjesta ubojstva ima s ispitivanjem svjedoka - to u stvarnosti uopce nije tako!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Assassin kaže...
Kublach kaže...

To i svi CSI.


Ma House se uopce ne moze usporedjivat sa CSI!
Hous je 100put bolji i sve je lijecnicki ispravno (takvi slucajevi bolesti stvarno postoje) dok za CSI nisam bas siguran! Uostalom sta u CSI neka ekipa za ocevid mjesta ubojstva ima s ispitivanjem svjedoka - to u stvarnosti uopce nije tako!

 tako je , slažem se. Na RTL2 je bila neka ženska iz CSI-a pravoga i ona je tam rekal da procedure koje v CSI-u s TV-a uopće nisu točne, skoro sve krivo rade

 

I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 11:17 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

U CSI su uvijek isti slučajevi. Ljubomorni muž ubije ženu jer ga je varala...

Dr House je 1000 puta bolja serija. U svakoj me epizodi ovaj cinik iznenadi. Tip je faca.

16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Dobro ajde, ali zbilja volim i CSI.


Kublach
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House

Trenutno je snimljeno 12 epizoda iz 4 sezone Housea. I citao sam da je frka sa snimanjem dalje,imaju nekih problema,i da puno kasne sa snimanjem. Mislim da je bio strajk pisaca i scenarista. Ali nisam siguran. Veliki,veliki sam FAN,ali imam dojam da su usrali Housea sa ovim novijim epizodama iz 4 sezone. Necu biti spoiler,prosudite sami. Serija je zakon. I tocka. Šutim


CN: "Spider"
Phenom 9600
ASUS MBO 790FX
HD 3870 DDR4
4GB CORSAIR
VISTA SP1 X86
16 godina
odjavljen
offline
Dr.House

Pravi američki forenzičari su se žalili na CSI da izigravaju i pokušavaju nama prebiližiti sliku forenzičara koja je skroz kriva...
CSI je pljuga...


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Ballistix Tracer 1066 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House

Da i meni je 4 sezona bila bezveze, ali zadnje 3 epke (10,11,12) su mi baš bile dobre. Prije toga sam mislio da su se istrošili...

I da najgori plot hole  mi je kada house trči u prvoj epki 3 sezone, a u 2 sezoni je Cuddy pokazao nogu i rekao da mu fali bedreni mišić.

No Roots kaže...

Trenutno je snimljeno 12 epizoda iz 4 sezone Housea. I citao sam da je frka sa snimanjem dalje,imaju nekih problema,i da puno kasne sa snimanjem. Mislim da je bio strajk pisaca i scenarista. Ali nisam siguran. Veliki,veliki sam FAN,ali imam dojam da su usrali Housea sa ovim novijim epizodama iz 4 sezone. Necu biti spoiler,prosudite sami. Serija je zakon. I tocka. Šutim


 
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

ma house mi je idol definitivno!!!!!

 

jedva čekam 4 sezonu!!!!

 

ma ti scenaristi su zahebali puno serija od zakona braće, očito i housa i još neke...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 23:11 (Lord Angel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Zoidberg kaže...

Da i meni je 4 sezona bila bezveze, ali zadnje 3 epke (10,11,12) su mi baš bile dobre. Prije toga sam mislio da su se istrošili...

I da najgori plot hole  mi je kada house trči u prvoj epki 3 sezone, a u 2 sezoni je Cuddy pokazao nogu i rekao da mu fali bedreni mišić.

No Roots kaže...

Trenutno je snimljeno 12 epizoda iz 4 sezone Housea. I citao sam da je frka sa snimanjem dalje,imaju nekih problema,i da puno kasne sa snimanjem. Mislim da je bio strajk pisaca i scenarista. Ali nisam siguran. Veliki,veliki sam FAN,ali imam dojam da su usrali Housea sa ovim novijim epizodama iz 4 sezone. Necu biti spoiler,prosudite sami. Serija je zakon. I tocka. Šutim


 
 
Zadnjih par jesu super. Ono kad se "zaljubio" u onu trebu gore na Aljasci,ili di vec,nie bitno. Ta je odlicna. A jos je bolja kad je zapravo objasnjavao (pred studentima) zbog cega ima sjeb. nogu. Pre dobro. Pogledajte malo na YouTubeu: Hugh Laurie,frajer je legenda.

CN: "Spider"
Phenom 9600
ASUS MBO 790FX
HD 3870 DDR4
4GB CORSAIR
VISTA SP1 X86
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
No Roots kaže...
Zoidberg kaže...

Da i meni je 4 sezona bila bezveze, ali zadnje 3 epke (10,11,12) su mi baš bile dobre. Prije toga sam mislio da su se istrošili...

I da najgori plot hole  mi je kada house trči u prvoj epki 3 sezone, a u 2 sezoni je Cuddy pokazao nogu i rekao da mu fali bedreni mišić.

No Roots kaže...

Trenutno je snimljeno 12 epizoda iz 4 sezone Housea. I citao sam da je frka sa snimanjem dalje,imaju nekih problema,i da puno kasne sa snimanjem. Mislim da je bio strajk pisaca i scenarista. Ali nisam siguran. Veliki,veliki sam FAN,ali imam dojam da su usrali Housea sa ovim novijim epizodama iz 4 sezone. Necu biti spoiler,prosudite sami. Serija je zakon. I tocka. Šutim


 
 
Zadnjih par jesu super. Ono kad se "zaljubio" u onu trebu gore na Aljasci,ili di vec,nie bitno. Ta je odlicna. A jos je bolja kad je zapravo objasnjavao (pred studentima) zbog cega ima sjeb. nogu. Pre dobro. Pogledajte malo na YouTubeu: Hugh Laurie,frajer je legenda.

 Jep dobra epka ta sa sjevernim ili južnim polom. A ta epka s nogom "Three Stories" je dobila Emmy.
16 godina
moderator
offline
RE: Dr.House

Meni sad nije jasno - jel ova sezona koju smo odgledali - treća ili četvrta? Jedni pišete jedno, drugi drugo.... A ako moramo čekati da završi emitiranje "nove" (aktualne) sezone u USA, znači li to da Housa nema do jeseni na našoj televiziji?

 

Btw . propustio sam (zbog putovanja) posljednju epizodu, pa zahvaljujem Horagiu na prepričanom sadržaju! :))

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Miro kaže...

Meni sad nije jasno - jel ova sezona koju smo odgledali - treća ili četvrta? Jedni pišete jedno, drugi drugo.... A ako moramo čekati da završi emitiranje "nove" (aktualne) sezone u USA, znači li to da Housa nema do jeseni na našoj televiziji?

 To je zadnja epizoda 3 sezone (ona koju nisi gledao). U SAD-u je emitirano 12 epizoda 4. sezone od predviđenih 16.
Zadnje 4 nisu emitirane (niti snimljene) zbog štrajka scenarista i nezna se kada će biti emitirane. HRT znači mora čekat ida se emitiraju sve ostale predviđene epizode da bi kupio cijelu 4. sezonu. Predviđa se da će preostale epizode 4. sezone se emitirati u 5. ili 6. mjesecu u SAD-u i da u njima na jesen ide 5. sezona. Kada će ovi naši to otkupiti nitko nezna.

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2008 2:34 (Paolo2612).
16 godina
protjeran
offline
RE: Dr.House
Eh da, Paolo2612 u pravu si, kasni snimanje novog materijala, zbog toga strajka se sezona 4 srozala u kvaliteti, ili barem ove posljednje epizode.
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

ma neka više prestane štrajkat (prestali su jel??) idu mi na živce...

 

na na jesen bi mogla doć kod nas... 100%

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Lord Angel kaže...

ma neka više prestane štrajkat (prestali su jel??) idu mi na živce...

 

na na jesen bi mogla doć kod nas... 100%
 Prestali su štrajkat, ali dok filmski studiji okupe glumce i opet počnu snimat trebat će im vremena, a da ne govorimo da je WGA (writers guild asociation) zabranio svim scenaristima u vrijeme štrajka da razmišljaju !!! i zapisuju ideje o serijama na kojima su radili. Dakle ako su se toga pridržavali dodaj još vrijeme za osmišljane sadržaja i pisanje scenarija epizoda.Viče

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

^^ nadam se da su dobili šta su htjeli (  Bogataš )... i da će se sve vratiti u normalu i house nastaviti se snimati...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2008 19:59 (Lord Angel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Paolo2612 kaže...
Lord Angel kaže...

ma neka više prestane štrajkat (prestali su jel??) idu mi na živce...

 

na na jesen bi mogla doć kod nas... 100%
 Dakle ako su se toga pridržavali dodaj još vrijeme za osmišljane sadržaja i pisanje scenarija epizoda.Viče

Uf, steta sto se scenarij uvijek osmisli vecer prije pocetka snimanja epizode.
A onda od statista i sporednih glumaca tko uleti ujutro.

Yeah right.
16 godina
offline
RE: Dr.House

Nisu je ukinili. Otkupili su ostale sezone (4-tu mislim) pa će je prikazat kasnije. Btw serija je konZa

16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Evo 100% točna vijest viđena u programskoj shemi HTV-a .

 

HTV na ljeto reprizira 3. sezonu, dok nova (4. sezona) kreće u rujnu.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Paolo2612 kaže...

Evo 100% točna vijest viđena u programskoj shemi HTV-a .

 

HTV na ljeto reprizira 3. sezonu, dok nova (4. sezona) kreće u rujnu.


 moreš reći di se našel te informacije, odnosno dati link

I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
Horagio kaže...
Paolo2612 kaže...

Evo 100% točna vijest viđena u programskoj shemi HTV-a .

 

HTV na ljeto reprizira 3. sezonu, dok nova (4. sezona) kreće u rujnu.


 moreš reći di se našel te informacije, odnosno dati link

ma ja mu vjerujem... Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
ParaNO1d kaže...

Nisu je ukinili. Otkupili su ostale sezone (4-tu mislim) pa će je prikazat kasnije. Btw serija je konZa

 a u kojem će se vremenskom roku vratiti na male ekrane?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dr.House
unknown kaže...
ParaNO1d kaže...

Nisu je ukinili. Otkupili su ostale sezone (4-tu mislim) pa će je prikazat kasnije. Btw serija je konZa

 a u kojem će se vremenskom roku vratiti na male ekrane?
u rujnu pa ti je lijepo Paolo napisal , ti ne znaš čitati sve postove, svaki treći il četvrti

 

I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 11:00 (Horagio).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice