Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 605.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...
NiramX kaže...
Luka123 kaže...

koje sranje s ovim ssj2 i 3, skakljaju ih leđa pa se transformiraju, vece gluposti nisam vidio od neznam cega.

 

Moguće je da je to specifičnost U6 Saiyana.

 Nije specifičnost, jer kad je bio razgovor caulifle i gokua kad joj je pokazivao ss2, pitala ga je kako da to dostigne, da li treba škakiljat si leđa i on je rekao tako nešto.

 

Točno tako. Rekao je "something like that", što ne implicira nužno jednakost. Ili sam ja samo u wishful thinking stanju...

12 godina
offline
Dragon Ball Super

https://twitter.com/Herms98/status/926828921680572416

To!Očekivano s obzirom na popularnost

TOP će trajati do 3/18

Top nije kraj

Toriyama planira i dalje pisati DBS

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

U ovoj epizodi art i animacije su bile vrh, podsjećalo je na Z u nekim trenutcima.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Je samo meni glupo sto je Kefla toliko jaka? Ok, je to fusia 2 Saiyana ali opet. Istina da je Goku umoran i da je to jedan od faktora ali ispada da ce Super Saiyan 2 + Super Saiyan Berserker x fusiski faktor > Super Saiyan Blue KK. Sta je onda Vegito najjaci lik koji postoji u medu svim univerzima? I jos uz sve to ne objasne zasto smiju koristit Potaru, ako ostane u ovoj formi vise od 5 minuta nema smisla uz svu tu snagu.

 

I jedno pitanje, je li Ultimate Gohan ustvari base forma ili transformacija?

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 15:22 (michael).
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Fusio je oduvijek OP

Čim će Goku ići SSB + KK iduču ep nije on više umoran

Neće ostati toliko jer bi to značilo 5 epizoda a sumnjam da će trajati duže od dvije epizode max Kefla

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
sstrmi kaže...

Fusio je oduvijek OP

Čim će Goku ići SSB + KK iduču ep nije on više umoran

Neće ostati toliko jer bi to značilo 5 epizoda a sumnjam da će trajati duže od dvije epizode max Kefla

 Pa je OP ali je ovo previse za dvije saiyanice koje su tek dosle do razine ss2

011000110010.
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Svidjela mi se epizoda moram priznat. Tko god je bio zadužen za artwork treba dobit povišicu. Stvarno sam se iznenadio kvalitetom, pogotovo u close-up scenama koje su izgledale odlično.

 

Cure su bile super. Kale-in dizajn u kontroliranoj formi mi je predobar. Sjećam se da sam bio predvidio da će ona za razliku od Brolija naučit kontrolirat snagu, al ajd, to baš nije bilo toliko teško prognozirat.

 

Kefla također izgleda zakon. Mislim da je njena snaga realna s obzirom na svu eskalaciju snage i sviđa mi se što će zadržat zeleni SSJ.

 

Nadam se da će se netko žaliti na njihovu fuziju, no Zena će bolit kita za to hh.

 

btw. što mislite, jel zeleni SSJ3 sad na vidiku? :)

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 19:00 (ph3nom_gamer).
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

https://imgur.com/a/95M23 

https://i.imgur.com/sbtq3hU.gif

Da su ovakvi dizajni likova za stalno pogledao bi jednu epizodu 10 puta. Koliko bolje ssr i ssb vegeta izgledaju to je nevjerovatno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 1:00 (The_K).
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Mogu slobodno reći da je EP114 imala najbolje animacije u DBS-u. DBS Special je imao na momente loše animacije, pogotovo kada je Goku dosegnuo UI u dok je tek shvaćao kaj mu se desilo, njegovi pokreti djeluju toliko atipično. 

 

Ali jedne stvari se nadam, a to je da će SS Blue otići jako brzo u zaborav. Previše se siluje ta forma i nema apsolutno nikakvog smisla da Kafla bude jača od SS Blue, pa sama Kale je dominirala Gokua kao SS Blue. Molim sada bez pametovanja, kako je to moguće jer potara udesetostručuje power up ili kaj god. Nije uopće u tome stvar. SS Blue je nadopuna GOD forme i onda dođu dvije klinke koje se poškaljaju po leđima i sada će već postat SSJ 3. Prvenstveno je problem kaj DBS ima fast pace pa nema tu vremena da njihove doseg transformacijama traje po deset epizoda. Jednostavno se u kratkom roku mora puno toga prikazati, tako da bi objašnjenje moglo doći u mangi iako to još ne znamo. Ali jednostavno ta SS Blue forma nema više nikakvog smisla. Sljedeća EP sugerira da će Goku biti "poražen" kao SS Blue, ali vjerujem da će sa Kaio Ken dominirati Keflom, kao i mogućnost da će Kefla postići SSJ3 formu i odmah će se defusat. 

artuditu
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

mislim da će goku biti pred porazom i da će opet nekako aktivirati ultra instinct

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Skullscar1989 kaže...

mislim da će goku biti pred porazom i da će opet nekako aktivirati ultra instinct

 Dobro misliš 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Koja se vama cura više sviđa? Caulifla ima bolji karakter, a Kale bolji dizajn po mome mišljenju.

7 Caulifla
4 Kale
I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

ja bi rekao da je Piccolo sljedeći na redu za praćenje fajta sa tribina.

 

artuditu
8 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super

sjednes,upalis epizodu kad nije ni pocela vec 20min proslo. Mislim da trebaju staviti 60min epizodu da se bas uzivis.

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Kresimir4 kaže...

sjednes,upalis epizodu kad nije ni pocela vec 20min proslo. Mislim da trebaju staviti 60min epizodu da se bas uzivis.

 Pa onda gledaj jednom na mjesec i imat ces to.

011000110010.
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

PART 2 COMING SOON !!!

http://gph.is/2hhedYB

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 13:11 (flpmyslf).
8 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super

Ultra Instinct opet! Pa hebote i to sa obicnom formom, kao da gledam matrix u dragon ballu :)  i evo opet, bas te navuce i kraj :(

12 godina
offline
Dragon Ball Super

Najjace mi je u naslovu kao u nevjerici "Super Saiyan Blue defeated!?" ... kao da je to nesto neobicno, a svi ikad su ga pobijedili vec :D

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Pa šta fali Ultra Instictu? Meni se baš sviđa. Konačno je nešto malo drugačije u pitanju, dosada je bilo samo dodaj više kose, promjeni boju kosa i sad sam još 10/20/50x brži i jači svaki puta kad se transformiram.

Već su mi i dosadile sve te silne transformacije (pogotovo jer su jedno te isto sa drugom bojom kose).

Osim toga barem ih u DBS ima tonu (i to samo ako pričamo o Saiyanima), SSG, SSB, SSB KK, SS Rose, SS Rage, LSS (ili Berserker SSJ kako je zovu u DBS)... Šta će nam još kose i boja 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 15:39 (ibme74).
12 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Pa šta fali Ultra Instictu? Meni se baš sviđa. Konačno je nešto malo drugačije u pitanju, dosada je bilo samo dodaj više kose, promjeni boju kosa i sad sam još 10/20/50x brži i jači svaki puta kad se transformiram.

Već su mi i dosadile sve te silne transformacije (pogotovo jer su jedno te isto sa drugom bojom kose).

Osim toga barem ih u DBS ima tonu (i to samo ako pričamo o Saiyanima), SSG, SSB, SSB KK, SS Rose, SS Rage, LSS (ili Berserker SSJ kako je zovu u DBS)... Šta će nam još kose i boja 

 

Toriyama je rekao da ćemo još dobiti Super Saiyan White, ili tako nešto.

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

SSW ti je SSB.Trebala je biti transformacija bijele kose,ali pošto je Zamasu imao bijelu kosu promjenio je to unaprijed u SSB

I da 

Ultra Instict je osvježenje među transformacijama,pošto je to više tehnika nego prava transformacija s obzirom da ih je Whis to pokušavao naučiti

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Dragon Ball Super

 !

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Smiješno da ssb kk nije dovoljan za keflu, nego je potreban ultra instinct. Onda u prvom arcu supera su se trebali goku i vegeta fuzati i boriti se protiv beerusa.

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Smiješno da ssb kk nije dovoljan za keflu, nego je potreban ultra instinct. Onda u prvom arcu supera su se trebali goku i vegeta fuzati i boriti se protiv beerusa.

Malo sad glupo izgleda prvi arc. Ispada da je Beerus protiv Gokua koristio vrlo mal postotak snage s obzirom koliko je Goku sad jak, a i to je bilo dosta da unište cijeli univerzum. Power scaling je totalno u qurcu.

 

Inače, prilično meh epizoda danas, pogotovo nakon prošlo tjedne ep. 115 me je podsjetila da je 114 bila izuzetak, a ne pravilo...

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Smiješno da ssb kk nije dovoljan za keflu, nego je potreban ultra instinct. Onda u prvom arcu supera su se trebali goku i vegeta fuzati i boriti se protiv beerusa.

 Beerus > BOG Vegito i to toliko puno da je to neusporedivo

U biti svi iz Z su komedija naspram svih u S

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
sstrmi kaže...
The_K kaže...

Smiješno da ssb kk nije dovoljan za keflu, nego je potreban ultra instinct. Onda u prvom arcu supera su se trebali goku i vegeta fuzati i boriti se protiv beerusa.

 Beerus > BOG Vegito i to toliko puno da je to neusporedivo

U biti svi iz Z su komedija naspram svih u S

 Pa sad ispada da fuzani ss2 i berserk ss jači od ssb kk što je totalna glupost, čak i ssr bi trebao biti dovoljan protiv kefle. Jedino objašnjenje je to da moć koju je goku dobio od rituala za ssr je puno jača od običnog ssr i ssb.

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Smiješno da ssb kk nije dovoljan za keflu, nego je potreban ultra instinct. Onda u prvom arcu supera su se trebali goku i vegeta fuzati i boriti se protiv beerusa.

 Dovoljan je, samo goku nije imao stamine vise. Iscrpio se. Isao je kaio ken 2x, koliko sam vidio a ne 20x? ili sam u krivu.

Svejedno fusion je bio između berserker i ssj2.

 

everyday i'm shuffling...
8 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super

Kako vidis koji je kai isao?

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Izgleda kao da je prvo išao normalni KK pa onda kad je rekao da će ići full power kao i Kefla izgleda više po veličini aure x10

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Pa ako koristi kaoiken mora bit na punoj stamini, trebali su ubacit samo da se powera upa u full power ssb i da onda izdominira keflu, ovako bezveze.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice