Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 602.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Pa UI goku je parirao jirenu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

zato bi ga ui vegito trebao razvaliti :D

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Pa UI goku je parirao jirenu

 Parirao Jirenu koji se utvari nije trudio, jos uvijek nismo vidjeli Jirena u punoj snazi

Skullscar1989 kaže...

zato bi ga ui vegito trebao razvaliti :D

 I ako se pojavi kao svaki put ce ga razvalit i onda se rastavit i onda ce ih opet pocet tuc

011000110010.
12 godina
offline
Dragon Ball Super

UI Vegito bi izdržao 2 napada prije defusa,ako i toliko

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Dragon Ball Super
I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
8 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Mislim da ce frieze otici golden i srediti dypso, pomoci sredivanju drugog i pridruziti se gokuu u vezi jirena, ali tu goku treba izdrzati jako dugo vremena, ili da vrijeme istekne i oni pobjede sto sumnjam da ce se dogoditi jer bi svi ostali razocarani.

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Dobro su to sve poslozili da Vegeta na kraju dobije 5 minuta slave, ali jos bolje je to da dobi svoju formu. Od prvog treninga s Whisom se ispostavilo da Vegeta stalno gleda u Goku-a i da ga to sve na kraju koci.

 

Ali s obzirom da je Vegeta sada u centru paznje mislim da ce on biti ispasti nakon sto ne uspije srusiti Jirena sa fully body, spirit & soul attackom

artuditu
10 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Postoje neke naznake da će Super možda ići na pauzu. Ajay objašnjava zašto u priloženom video, lik se dosta razumije o tome i zna o čemu priča. Mislim da bi to bilo pozitivno, produkcijska ekipa stvarno treba predaha.

 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Čini li mi se ili smo dobili drugu odličnu epizodu zaredom?

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
NiramX kaže...

Čini li mi se ili smo dobili drugu odličnu epizodu zaredom?

Slažem se. Ep. nije bila baš epic kao prošli tjedan no kreativnost u borbama je bila super. Ovakve borbe i zanimljiva korištenja napada su uvijek dobro došla, a ne samo da gledamo tko može jače udarit protivnika.

Jedino mi se nije svidjela Vegetina transformacija, hype = 0. Podsjeća me na onu Trunksovu iz Goku Black arc-a. Kakav otac, takav i sin hh.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Meni je glupo što jiren razori vegetu da se ne može ni pomaknuti sa zemlje, a onda u sljedecoj EP se power upa još više.

 

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Meni je glupo što jiren razori vegetu da se ne može ni pomaknuti sa zemlje, a onda u sljedecoj EP se power upa još više.

 

To rade previše u ovom arc-u. Jos kad uzmes u obzir da se to sve događa u par minuta...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 20:50 (ibme74).
12 godina
offline
Dragon Ball Super

Goku je imao odličnu taktiku ovu epizodu

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
odjavljen
offline
Dragon Ball Super

tfw Jiren toliko jak da se zakoni fizike ne odnose na njega. 

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

artuditu
12 godina
offline
Dragon Ball Super
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Fuck me, Ajay je bio u pravu haha. Iako sam bio dosta kritičan u vezi Supera, moram priznat da će mi nedostajat. Bilo mi je fora probuditi se svaku nedjelju i imati novu episodu DB-a za pogledat. Kako stvari stoje, šanse da će se vratiti ove godine su skoro nepostojeće. Najrealniji datum je nagodinu. Nadam se da će film biti dobar jer mislim da će povratak anime malo ovisiti i o njemu.

 

edit: Eh da, ako/kad se vrati, nadam se da će priča biti nakon završetka Z-a

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 12:10 (ph3nom_gamer).
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

DBS staje sa radom bih ja prije rekao. Vratit će se da, ali možda ne kao Super. Nema nikakvih potvrda. Ali i vrijeme je da ide na pauzu, puno toga se događalo, ToP je odličan kraj i jedva čekam vidjeti finale.

artuditu
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Ja imam filing da je ovo zavrsetak.

 

8 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Od kada staje sa radom?

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

smješne vijesti ali od 1. Aprila :D

artuditu
13 godina
odjavljen
offline
Dragon Ball Super

25.3. 

 

Čisto sumnjam da je ovo kraj DragonBalla, s obzirom da ima još nekoliko godina koje fale u Z-u. Nadam se Uub sagi iduće godine, a ovo sam i očekivao jer treba i film napraviti, to neće bit baš čas posla. 

12 godina
offline
Dragon Ball Super

Sad će FighterZ,u 12-om mjesecu novi film i vjerojatno se bude nagodinu vratio DBS

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

raspored od kraja

artuditu
12 godina
offline
Dragon Ball Super
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Dragon Ball Super

DBS Chapter 32

Klik

10 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije

Odlična epizoda, preview za sljedecu ep izgleda odlično također. Jedino mi bi bilo draže da je ispao a17 umjesto gohana.

8 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Nisam mogao nista viditi, kada izlazi nova verzija godpada?

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Kakav GodPad? Ništa od toga...Lakovjerni ste, svi su odmah pomislili da će biti i novi turnir. DBS is OUT

btw, konačno se bliži kraj ToP-a...Izgleda da će Vegeta tu zasjati, no vjerojatno do trenutka dok Goku ne preuzme stvar u zadnjoj minuti u svoje ruke. Jer za EP 126 se Goku ni ne spominje. Vjerojatno Vegeta sa novom "transformacijom" želi pokazati tko je Boss...

Iako trenutno PUBG dominira...

artuditu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice