Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 605.682
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

dobar bait

artuditu
8 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Ovo je stvarno postalo previse... sada je izgleda topoo isti kao jiren ako ne i jaci, frieza se opet spasio tako da racunam da ce i on baciti neku novu transformaciju, ALI zanimljiva je stvar sto smo saznali da postoje i kadidati za bogove, tako da vjerujem da ce biti i to ukljuceno, makar pauzirali nekoliko mjeseci za film.

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Kresimir4 kaže...

Ovo je stvarno postalo previse... sada je izgleda topoo isti kao jiren ako ne i jaci, frieza se opet spasio tako da racunam da ce i on baciti neku novu transformaciju, ALI zanimljiva je stvar sto smo saznali da postoje i kadidati za bogove, tako da vjerujem da ce biti i to ukljuceno, makar pauzirali nekoliko mjeseci za film.

 Mislim da ce biti pauza do 2019, nemoj me hvatati za rijec. Ali pouzdani izvori, poslije ovogo turnira ide film i onda pauza. Manga se i dalje nastavlja, tako da ima puno materijala za animatore etc. tesko vjerujem da ce odustati nakon sto ovoliko fanova DBS-a ima, tek tako. Mislim samo da ce uzeti predah/pauzu kao sto si rekao.

everyday i'm shuffling...
11 godina
online
Dragon Ball Super

Epizoda je bila dobra, tko bi rekao da Toppo moze biti badass. Išao mi je na živce sa onim svojim justice ovo justice ono, ali sada je cool.

Ne vjerujem da će Frieza dobiti novu transformaciju ali garant će nešto zakuhati ili biti uključen u izbacivanje Toppa.

 

Što se DBS-a tiče, 131 epizoda je kraj, sada ali je to pauza ili apsolutni kraj nije potvrđeno kao ni (logično) kada će se nastaviti (ako se nastavi).

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 20:04 (ibme74).
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Znači Hakai energija/tehnika se jednostavno može naučiti. To smo u biti i znali, ali je bilo manga only.

Toppo>>>>>>>>>>>>>>>Jiren. Više nije ni rasprava tko je more badass, bilo mi je žao Frieze u jednom trenutku haha.

 

Ok, Vegetina nova transformacije je odvratna. Nikako ga nemogu shvatiti ozbiljno s tim velikim i prekrasnim plavim očima i svjetlucavom aurom. Izgleda kao magical girl.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Mogli su nam objasniti kako je tocno postao GoD , a ne samo reci da je postao bog. Toppo nije jači od jirena sigurno.

 

Svaki art koju crtaju kad se goku i vegeta bore protiv jirena je beskoristan jer samo vidi dvije boje kako se mrdaju i to je to. Bezveze su to napravili, trebaju maknut auru kad se obadvojica bore jer se nista ne vidi.

11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže... 

Svaki art koju crtaju kad se goku i vegeta bore protiv jirena je beskoristan jer samo vidi dvije boje kako se mrdaju i to je to. Bezveze su to napravili, trebaju maknut auru kad se obadvojica bore jer se nista ne vidi.

Pa ponavljaju jednu te istu scenu već 3 epizode, mlataraju rukama i viču ta ta ta ta ta.

Zadnje dvije epizode su fokusirane na ostale borbe.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
9 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Nešto sam razmišljao.... Govore li likovi brzo ? Jer svaki put imamo činjenicu da borba traje 5 minuta a zapravo bude par epizoda. Dobro, neki kažu da se jako brzo kreću i bore, no što je s dijalozima? Kojih ima više od borbe same. Sjetite se frize... Pa taj više priča nego što se bori.
Zaključak bi bio da jako brzo govore.
Znam da je glupo, ali to mi je jučer sinulo. :)
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Kad stoje i ne bore se oni jako brzo stoje 

 

Nemoj trazit logiku u crticima pogotovo ne u DBS uz toliko rupa

011000110010.
11 godina
online
Dragon Ball Super

Ti stvarno trazis logicna objasnjenja u animeu gdje je pas predsjednik zemlje, gdje je tehnologija toliko napredna da je sve u malim kapsulama ali su ipak posvuda dinosauri, gdje se djecaci sa repom na punom mjesecu pretvaraju u king konga i slicno 

Ta teorija o brzini je uvijek bila glupa jer tokom tih borbi je uvijek bilo i brdo dijaloga. O tome se jednostavno ne razmislja nego se gleda i uziva.

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Ne znam zakaj ste to odmah pomisli, da je Toppo jaci od Jiren? Nije ni blizu! Pa Jiren je sa očima zaustavio final flash attack od vegete s novom formom. Jiren je ja bih rekao tek na 50-70% snage. U cijeloj toj prici Jiren je OP. Previse su sve to napuhali i kako se kraj blizi necemo saznat nikakav background story o njemu. Pa ispada da je ovako jaci od bilo kojeg GoD-a pa cak i Beerusa. Svaki put kada bi pokazao dijeli svoje prave snage svima bi ispala vilica do poda.  Svaki napad koji je izveo kod Gokua je ulio strah i uzbuđenje. Samo se sjetite početa ToP-a kada je U11 uletio na arenu a Goku i Vegeta odmah "what is that enormous Ki energy"...Znaci nema sanse da je Toppo uopce blizu Jirena. 

Mene samo muci jedna stvar, u warm up tournamentu, kod fajt Toppo vs Goku, Goku je spominjao "limit breaking power", ali nema šanse da je tada pričao o UI već bi ja rekao o SSGSS + Kaioken x20. Ali tada je Toppo isto pricao o "show you my real power", znaci da je mozda tada znao vec da je njegov full power ako "made up his mind". Znaci da su onda pustit da Toppo i Goku idu do kraja, ja bih rekao da bi Toppo to dobio. Ali to je trazenje igle u slami pa cu se tu zaustaviti...

artuditu
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Gogy7 kaže...
Nešto sam razmišljao.... Govore li likovi brzo ? Jer svaki put imamo činjenicu da borba traje 5 minuta a zapravo bude par epizoda. Dobro, neki kažu da se jako brzo kreću i bore, no što je s dijalozima? Kojih ima više od borbe same. Sjetite se frize... Pa taj više priča nego što se bori.
Zaključak bi bio da jako brzo govore.
Znam da je glupo, ali to mi je jučer sinulo. :)

Nije glupo pitanje, pričanje likova tijekom borbe je čist plothole. No razlog za to je prilično jednostavan, Toriyamu ne zanimaju te tehnikalije jer je DB namijenjen prvenstveno za djecu i tinejdžere. Toriyama nikada nije bio dobar shounen autor, njegova snaga su humoristične priče kao Dr. Slump i donekle originalni DB gdje logika nije toliko bitna.

 

Na primjer u Hunter x Hunteru, mangi koja je dobro napisana i drži se svojih pravilila primjetit ćeš da likovi skoro nikada ne pričaju dok bacaju udarce, većinom imaju unutarnje monologe.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 15:38 (ph3nom_gamer).
11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
flpmyslf kaže...

Mene samo muci jedna stvar, u warm up tournamentu, kod fajt Toppo vs Goku, Goku je spominjao "limit breaking power", ali nema šanse da je tada pričao o UI već bi ja rekao o SSGSS + Kaioken x20. Ali tada je Toppo isto pricao o "show you my real power", znaci da je mozda tada znao vec da je njegov full power ako "made up his mind". Znaci da su onda pustit da Toppo i Goku idu do kraja, ja bih rekao da bi Toppo to dobio. Ali to je trazenje igle u slami pa cu se tu zaustaviti...

u mangi ga je pobjedio :)

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Gogy7 kaže...
Nešto sam razmišljao.... Govore li likovi brzo ? Jer svaki put imamo činjenicu da borba traje 5 minuta a zapravo bude par epizoda. Dobro, neki kažu da se jako brzo kreću i bore, no što je s dijalozima? Kojih ima više od borbe same. Sjetite se frize... Pa taj više priča nego što se bori.
Zaključak bi bio da jako brzo govore.
Znam da je glupo, ali to mi je jučer sinulo. :)

 Još je u originalnom DB u borbi između Rohia i Krillina pokazano da osim što se bore brzo također i pričaju brzo jer tamo je prikazano šta se sve desilo u par sekundi,i isto su bili pričali.Ovo nije ništa čudno,recimo Flash može ovako brzo pričati pa često u stripovima on i Superman pričaju tako brzo da ih nitko ne razumije

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Kako se bliži kraj postaje sve bolje.

9 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Jel se vama čini da su se prebrzo rješili Topoa. Iako jest predzadnji, nekako mi se činilo da će barem izbaciti androida i friezu. Kao da su se odlučili ubrzati kraj i htjeli ipak prebaciti fokus na Jirena. Ovako mi ispada bezveze. Toliko njih na Jirena kad znamo da će na kraju vjerojatno ostati samo goku i vegeta i eventualno frieza. Volio bi da serial završi fuzijom ili onim naušnicama UI gokua i vegete. Ipak je bio veliki naglasak na to na ovom turniru. Ali ne zaboravite da bi vrijeme moglo presuditi.... Moguć je i zavrsetak 1:1. Di će se Jiren ipak pokazati nepobjedivim, te će se on i goku dogovoriti što je najbolje za sve univerzume, tj povratak svih universa.
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Fun fact, Universe 11 ima 0 eliminacija!

artuditu
11 godina
online
Re: Dragon Ball Super
flpmyslf kaže...

Fun fact, Universe 11 ima 0 eliminacija!

Hit?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...
flpmyslf kaže...

Fun fact, Universe 11 ima 0 eliminacija!

Hit?

 Ima Jiren 2, a pošto spada u U11 to se računa, ali potpuno je smiješno da ostatak nema nijednu! Čak ni Toppo sa GoD formom

artuditu
11 godina
online
Dragon Ball Super

Ova pozadinska prica Jirena je lame as fuck

10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

I objašnjava gotovo ništa

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Ovaj turnir se totalno raspada kako se približavamo kraju. Jiren se power up-o, a djeluje slabije nego ikad. Dok je tukao UI Goku-a djelovao je snažnije nego u današnjoj epizodi.. Nemogu vjerovat koliko su nekonzistentni sa snagom. 

Mislio sam da će Jiren ubiti 17, to bi bilo puno zanimljivije. Onda bi Goku možda zamolio Zeno-a da ne obriše Pride ekipu ili tak nešto... Ali ne, bomba iz Cell sage je navodno dovoljno jaka da kontrira Jirena, lika koji je jači od GoD-ova.

 

Ako u idućoj ep opet dobijemo novi Vegetin pride govor, mislim da ću se propucat pištoljem...

 

I da, Jirenov back story... wow. 

Nadam se da će Zeno izbrisat U11 za sve vijeke vjekova i da ih više nikad nemoramo gledat.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 20:37 (ph3nom_gamer).
12 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super
ph3nom_gamer kaže...

Ovaj turnir se totalno raspada kako se približavamo kraju. Jiren se power up-o, a djeluje slabije nego ikad. Dok je tukao UI Goku-a djelovao je snažnije nego u današnjoj epizodi.. Nemogu vjerovat koliko su nekonzistentni sa snagom. 

Mislio sam da će Jiren ubiti 17, to bi bilo puno zanimljivije. Onda bi Goku možda zamolio Zeno-a da ne obriše Pride ekipu ili tak nešto... Ali ne, bomba iz Cell sage je navodno dovoljno jaka da kontrira Jirena, lika koji je jači od GoD-ova.

 

Ako u idućoj ep opet dobijemo novi Vegetin pride govor, mislim da ću se propucat pištoljem...

 

I da, Jirenov back story... wow. 

Nadam se da će Zeno izbrisat U11 za sve vijeke vjekova i da ih više nikad nemoramo gledat.

 

Nekonzistenost snage različitih likova nas prati još od početka Supera.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Da li je netko skuzio di je nestao Frieza?

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Leži negdje razbijen

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
offline
Dragon Ball Super

Bolje da su ostavili Gohana i smislili neki turbo ultra super potencial koji bi zaustavio Jirenov napad, a ne faking androida...

BTW koliko znam androidi nemaju Ki, a zasto se onda oko 17 stvara ona aura?

Inace nisam picajzla u DB-u jer znam da nista nema smisla, ali su stvarno poceli pretjerivat (ne mislim tu na 17 nego opcenito na sve)...

 

Al najjaci trenutak jucerasnje epizode mi je bilo pojavljivanje Frieze i mucki napad sa leda 

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Dragon Ball Super

Androidi imaju drugačiju vrstu energije.To je utvrđeno još u Z-u,zato ih ne mogu osjetiti ali to ne znači da nemogu raditi energijske napade.I imaju neograničenu energiju,tako da se ne mogu nikada umoriti

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
online
Dragon Ball Super

Meni smeta sto je nekoliko zadnjih epizoda ponavljanje jednog te istog. Goku i Vegeta napadaju Jirena koji se brani (nekoliko jednih te istih kadrova, pa malo zoom na vegetu pa na gokua pa na jirena), pa nakon nekoliko minuta toga on ih nabije toliko jako da izbije SSB iz njih i ne mogu se micat pa na nekoliko sekundi uleti android/frieza sto je doboljno da se ovi (čudnovato) oporave i opet ide Beyond SSB/SSB x20 kk i ajmo ispocetka.

O tome da je Frieza punching bag jos otkako je ostao u7 vs u11 da ne pricam. Kada se i pojavi to je samo toliko da ga Dyspo/Toppo/Jiren prebiju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice