Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 603.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

O tweetu prica niti dvije minute, ali se nadoveže na to da bi ljudima koji ga gledaju ponudi neki sadržaj, a ne video od dvije minute. 

011000110010.
12 godina
offline
Dragon Ball Super

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super


artuditu
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Preview slike za večeras

 

Izgleda cool, nadam se da će biti dobra tabačina 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Nemam twitter, mozes upload negdje?? Nezaboravi da su slike spoiler.
everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

eo ga <----- spoiler

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 20:02 (ph3nom_gamer).
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ph3nom_gamer kaže...

eo ga <----- spoiler

 
THX , tko ce spavat nocas! Predobra treca slika.

everyday i&amp;#39;m shuffling...
9 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Predobra epizoda. Neću spojlat, ali koje ugodno iznenađenje na kraju. Vrhunska epizoda :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
Gogy7 kaže...
Predobra epizoda. Neću spojlat, ali koje ugodno iznenađenje na kraju. Vrhunska epizoda :)

 Koje iznenadenje? prelose

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Epizoda je meh... Niti mirise niti smrdi.

Prvo me iznenadilo sto su za predzadnju epizodu serije bilo prosjecne animacije i art, bilo je dobrih trenutaka ali je vecina bila ono... Dva ponavljajuca prosjecna frejma fighta.

Ne znam za vas ali meni se ne sviđaju ovi pretjerani sjajevi aura od kojih jedva vidis likove i ono sto rade.

 

Kraj mi se uopce nije dojmio.

Ajde za Friezu smo znali da je jos tu i da ce na kraju imati neku ulogu i tom svemu. Ali sa A17 su pretjerali. To su vec dva lika iz u7 koji su prezivili selfdestruction. Nekako mi sve to ide s brda s dola, kao da nisu imali razrađeni plan za kraj ToP-a nego su onak usput pa šta nam dođe u glavu do kraja, ali hajde. Veselim se zadnjoj epizodi i da vidim kako sve zavrsava.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 15:40 (ibme74).
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Kako sam procitao, nakon filma, DBS epizode se vracaju krajem 2019. sa novim epizodama nastavljajuci sa radnjom tamo di je film stao.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Ovo je bilo točno ono što sam očekivao, glupa priča s dobrom animacijom. I stvarno, animacija i art su bili vrh. @Ibme malo si prekritičan, bilo je ponavljanja frejmova ali zato smo i dobili i par vrhunski animiranih sekvenci, pogotovo ona kada je Goku dobio friendship powers

 

Nego, jebeš epizodu, više sam se radovao reakcijama ludih latino amerikanaca. I nisu me razočarali: evo reddit thread, na nekim mjestima je bilo i više od 10 000 ljudi hahah

 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ph3nom_gamer kaže...

@Ibme malo si prekritičan, bilo je ponavljanja frejmova ali zato smo i dobili i par vrhunski animiranih sekvenci, pogotovo ona kada je Goku dobio friendship powers

 

Ti si očito onda preskočio prvi dio epizode jer su animacije i art bili čisti prosjek, ponovno su im tijela izgledala čudno i nesimetrično a ruke mlohave i neprirodne tokom kretanja.

 

EDIT: Evo pogledaj npr. od 4:26 do 6:30, čisti prosjek i art i animacije izgledaju...meh, čak se može reći i loše.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 18:47 (ibme74).
12 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Nije najbolja moguća, ali svakako jedna od boljih epizoda.

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Ti si očito onda preskočio prvi dio epizode jer su animacije i art bili čisti prosjek, ponovno su im tijela izgledala čudno i nesimetrično a ruke mlohave i neprirodne tokom kretanja.

 

EDIT: Evo pogledaj npr. od 4:26 do 6:30, čisti prosjek i art i animacije izgledaju...meh, čak se može reći i loše.

 

Vidiš, tu se nikako ne mogu složiti s tobom. Ja obožavam kada animatori idu off model s pretjerivanjem pokreta, tada likovi izgledaju puno dinamičniji. To je bio stilski izbor za taj prvi dio epizode. Naravno, kada je still artwork off model onda izgleda retardirano i glupo, ali pretjerivanje tijekom animacija je uvijek plus u mojoj knjizi. No znam da dosta ljudi to nevoli, okus je subjektivan naravno. Ovu raspravu uvijek vidim kada ljudi pričaju o Pokemon Sun i Moon animeu koji je totalno off model i po meni izgleda spektakularno u pokretu no nekima so to valjda nesviđa...

I odmah ti mogu reći da sudeći po onoj slici Goku-a iz nadolazećeg filma da će on biti prepun pretjerivanja animacija. Pojednostavljeni artwork je dobar pokazatelj što se toga tiče i nakon 20 godina, Dragon Ball je se napokon riješio glavnog nadglednika animacije koji je bio poznat po "on model ukočenoj animaciji".

 

 

Ono što si rekao u vezi aure, kako upropaštava izgled animea je točno i tu se totalno slažem s tobom. Tijekom cijele epizode sam se nadao da će Goku i Jiren nekako upiti auru u sebe ili tak nešto pa da možemo vidjeti artwork u punom sjaju... Najgori je bio Sparkle Vegeta što se ovoga tiče. Volio bih vidjeti ovu epizode bez aure hh

To je jedan od problema kod moderne CG aure, treba znati kada treba stat na kočnicu, a Toei očito nezna to napravit. Hunter x Hunter je dobar primjer moderne anime produkcije, tamo aura nikada ne nadjačava artwork no HxH 2011 je proizvod Madhousa koji je jedan od najboljih anime kompanija naravno.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 19:34 (ph3nom_gamer).
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Najbolji fajt u superu mi je vegito protiv zamasua, i ova epizoda nije joj ni do koljena nažalost.

 

Meni je najgori poison ovog arca je ponavljanja frejmova gdje se samaraju međusobno koji traju po 20-30 sekundi, stvarno nemaju ideje ili/i vremena kad režiraju borbe.

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Pogledaj artwork, animacije i pokrete u recimo epizodi Goku i Vegeta vs Jiren (prije samo nove SSb transofmracije) i recimo GoD Toppo vs Vegeta. E to je vrh, ovo je nista.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
6 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Uletit ce monaka i sredit sve bez brige :)

http://www.aocsource.com/
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Trailer za film (trenutno službeno dostupno samo na twitteru)

https://twitter.com/ToeiAnimation/status/976155517125971968

 

Što sam vam rekao za animaciju prije par dana :P

Izgleda božanstveno 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Sviđa mi se kako izgledaju likovi, podsjeca na pocetke DBZ-a. Ali pokreti se nekako cine cudni malo.

10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Nadam se da goku nece postati gumeni covjeculjak

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 20:17 (The_K).
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

MANGA #34

artuditu
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Još jučer je uplodan chapter 34 samo sam zaboravio staviti link klik

Malo je bezveze čitati sa snimke na YT jer nemaš vremena fino pogledati sve slike :)

11 godina
offline
Dragon Ball Super

  

9 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Sto dalje ide to mi ja manga puno bolja od serije. Ova zadnja mi je epic :D

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Urtz kaže...

Sto dalje ide to mi ja manga puno bolja od serije. Ova zadnja mi je epic :D

Meni je manga od pocetka bila bolja od animea.

Dobro ima i u njoj neki failova i neki stvari koje su bolje u animeu ali ukupno gledano manga mi je jednostavno bolja, zanimljivija i neke stvari su bolje objasnjene i pokazane.

 

Eto primjer u ovom zadnjem chapteru, Frieza iskoristi Frosta da prakticki sam izbaci cijeli u9 i onda ga izda i izbaci kada se istrosio, u animeu su to prikazali kao da je Frost na Friezinoj razini pa ga je ovaj morao na prevaru izbaciti i glumiti da se bori protiv Gohana a realno mogao ga je prebiti bez pola muke.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Evo čitam vaše objave o animacijama likova iz dbs! Sjećate li se db i kako su tamo bili nacrtani? Primjer izgled krajolika, da ne znam da je to dragon ball mislio bih da je zekoslav mrkva! Uostalom koga briga kako su nacrtani?! A što se tiče radnje glupo mi je i krivo da goku na kraju svakog serijala tragično završi i pa se opet nađe na nekoj drugoj dimenziji, nastavak neizvjestan i čekaj 5 godina hoće li se nastaviti ili ne! Čak imam osjećaj da će svako malo biti objave kako će se nastaviti, ali pitanje kada, pa će 3 mjeseca kasnije biti objave da ipak neće biti novih epizoda, dok netko drugi ne preuzme serijal! Tako je nastao dbgt koji smo svi gledali pa ga sad ne priznajemo kad se vratio toryama sa dbs! 

Z. Vinić
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

Evo čitam vaše objave o animacijama likova iz dbs! Sjećate li se db i kako su tamo bili nacrtani? Primjer izgled krajolika, da ne znam da je to dragon ball mislio bih da je zekoslav mrkva! Uostalom koga briga kako su nacrtani?! A što se tiče radnje glupo mi je i krivo da goku na kraju svakog serijala tragično završi i pa se opet nađe na nekoj drugoj dimenziji, nastavak neizvjestan i čekaj 5 godina hoće li se nastaviti ili ne! Čak imam osjećaj da će svako malo biti objave kako će se nastaviti, ali pitanje kada, pa će 3 mjeseca kasnije biti objave da ipak neće biti novih epizoda, dok netko drugi ne preuzme serijal! Tako je nastao dbgt koji smo svi gledali pa ga sad ne priznajemo kad se vratio toryama sa dbs! 

Mješaš animacije i art. Animacija je brzo prikazivanje sekvenci 2D ili 3D slika ili pozicija modela postavljenih tako da stvaraju iluziju pokreta. 

Također usporedba ti nema smisla, DB je krenuo sa prikazivanjem 1986. godine i u za to vrijeme izgleda odlično i također je napredovalo u skladu s godinama. DBS je krenio 2015. godine i da izgledao je dosta loše, art stil loš, off model likovi, nesimetrični dijelovi tijela, loše animacije i slično.

 

BoG saga je izgledala loše (pogledaj recimo epizodu 5), jedino što je u njoj izgledalo ok je SSG Goku vs Beerus, ostalo je bilo dosta loše. 

RoF saga je bila kompletno smeće, art je bio užaš, likovi većinu vremena of model, animacije usporeno smeće.

U6 vs U7 saga je također bila čisti prosjek, jedina epizoda gdje je to dobro izgledalo je KKx20 SSB Goku vs Hit.

Tek su se počeli popravljati u Future Trunks sagi i to tek tamo kasnije.

Onaj mini arc Goku vs Hit nebi ni komentirao, povratak na RoF smežće od arta i animacija.

ToP je jedini arc koji je izgledao dobro ili odlično cijelo vrijeme i eto tu DBS završava kako trenutno stvari stoje.

 

Sve je briga kako su nacrtai, ne želim gledati ovo klik1 klik2 klik3 klik4 klik5 klik6 klik7 klik8 klik9 klik10

Želim gledati ovo klik1 klik2 klik3 klik4 klik5 klik6 klik7 klik8 klik9 klik10

 

Kako godu uvijek tragično završi? Kraj DB-a je konačno osvojio World Martial Arts turnir, kraj DBZ-a pobjedio Majin Buu-a, proveo 10 godina sa obitelji i otišao sa Uub-om da ga trenira, DBGT kraj je oproštaj od DB-a i normalno je da završi na onu foru (sviđa mi se taj kraj).

Za DBS nisam čitao što će se dogoditi na kraju (ne želim si spojlat ovu zadnju epizodu) tako da neću komentirati dok ne vidim u nedjelju.

 

Što se DBGT-a još tiče, nema to veze jel ga ti "priznaješ" ili ne, on nikada nije bio cannon.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 13:37 (ibme74).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice