Film - Ultimativna Rasprava izdvojena tema

poruka: 462
|
čitano: 181.082
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
16 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Jedva čekam da ovo izađe:

http://www.imdb.com/title/tt1645170/

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
12 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Mogu li ja gledati blu-ray filmove s ovim mojim računalom (moj pc pogledajte pod mojim profilom)? Ne znam ništa o blu-rayu pa ako bi mi netko mogao objasniti razliku između blu-raya i običnog dvda? Je li blu-ray samo za 3D? Imam najobičnije ulaze za cd i bih li mogao u to staviti blu-ray?

14 godina
protjeran
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Prometheus viral clip - David the Android - ovaj Fasbinder je odlican, samo ovaj klip vrijedi ko neki citavi filmovi

to je isto kao da real madrid kupi kopačke koje same trče a lokomotiva mora imati kopačke stare tri generacije
14 godina
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Treba mi neki alat za namestanje titlova. Koristio sam Time Adjuster, medjutim prilikom namestanja PC mi se restartuje ?!. Pa preporucite mi neki drugi.

Lol, problem je bio u codec-u.

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 8:59 (pirat01).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
pirat01 kaže...

Treba mi neki alat za namestanje titlova. Koristio sam Time Adjuster, medjutim prilikom namestanja PC mi se restartuje ?!. Pa preporucite mi neki drugi.

Lol, problem je bio u codec-u.

Da i meni je znao biti problem u codecu par puta.Drago mi je da si riješio problem no svejedno ti preporučam ti da probaš GOM player.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
Tallahasee kaže...

Prometheus viral clip - David the Android - ovaj Fasbinder je odlican, samo ovaj klip vrijedi ko neki citavi filmovi

Potpuno se slažem, a kad smo već kod Prometheusa - pretpremijera je 6.6. kod nas, ja idem gledati na prvo prikazivanje u Rijeci. Veliki sam fan Aliena i lika i djela Ridleya Scotta.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
11 godina
protjeran
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava

Na kraju filma public enemies, točnije u kinu je bio prikazan neki crno-bijeli film znate li kako se zove?

15 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Moze li netko malo pojasnit kraj Prestigea? 

 

Koji od brace je na kraju umro? I klonovi, di su nestali? Ovaj ih je sve pobio i ostao sam te onda i umro?

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
11 godina
protjeran
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava

Koliko se ja sječam....

Lik Hugh Jackman je utopio svaki put poslije predstave klona. Da se trik ne otkrije zaposlio je slijepe ljude.

Brat "blizanac" od Christian Bale je završio u zatvoru, što je kasnije bilo mislim da je tamo i ostao.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2012 18:07 (DisplayGuy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
DisplayGuy kaže...

Koliko se ja sječam....

Lik Hugh Jackman je utopio svaki put poslije predstave klona. Da se trik ne otkrije zaposlio je slijepe ljude.

Brat "blizanac" od Christian Bale je završio u zatvoru, što je kasnije bilo mislim da je tamo i ostao.

 

Halo, pa koristi spoiler! Ima ljudi koji još nisu pogledali film.

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
11 godina
protjeran
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava

sorry, uredio sam

16 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
Šef kaže...

Moze li netko malo pojasnit kraj Prestigea? 

 

Koji od brace je na kraju umro? I klonovi, di su nestali? Ovaj ih je sve pobio i ostao sam te onda i umro?

ako sam te dobro shvatio..

 

C. Bale je imao samo jednog klona i sa njim uvijek radio svoje trikove.. zato se i iznenadio kad je vidio da H. Jackman svoje ubija (tj. baca ih u vodu)..

Na kraj filma, kad Bale ubije Jackmana iz pištolja, u tom podrumu (ili što je već..) svugdje naokolo možeš vidjeti kontejnere sa vodom i u njima Jackmanove mrtve klonove.

Također, klon (braco) od Bale-a je bio obješen u zatvoru.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
pirat01 kaže...

Treba mi neki alat za namestanje titlova. Koristio sam Time Adjuster, medjutim prilikom namestanja PC mi se restartuje ?!. Pa preporucite mi neki drugi.

Lol, problem je bio u codec-u.

Opet mi se desio slican problem, s tim sto sada ne mogu uopste pogledati film, tj ne mogu ga pokrenuti u playeru. Win je nedavno dignut, instalirani razni codeci, probani razliciti playeri, ali nista ne daje rezultat?

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
14 godina
protjeran
offline
Film - Ultimativna Rasprava

RIP - Ernest Borgninehttp://www.vecernji.hr/scena/u-95-godini-umro-oskarovac-ernest-borgnine-clanak-428695

 

"Jedan vlak za dvije bitange" - EPSKI dvojac Marvin/Borgnine - nit vise takvih glumaca ni filmova:

 

Ja živim u malenom gradu i neam posla, dal smijem ja cheatat dok čekam na burzi?
15 godina
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Mladi Magneto postaje Desmond.

 

Velika vijest jer s Fassbenderom kao producentom/glavnim glumcem, film ima potncijala postati najkvalitetnija ekranizacija video igre.

Ubisoft polaže velike nade u ovaj projekt, ne samo zbog velike popularnosti same igre, već i zbog neslavnog pokušaja kreiranja filmske franšize od Prince of Persia serijala igara.

 

Pitanje je koliko će slobode u obradi predloška imati produkcijska ekipa, s obzirom na to da priča filma neće biti pretjerano zanimljiva igračima ako se budu slijepo držali radnje igre.

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
15 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava
BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava

Izgleda da je do glavešina u Olywuudu gdje stoji neprevrnuti ćup zlata.

Možda najbolja SF triler priča ikad, mogao bi nadmašiti i kultnog Blade Runnera.

Super za nas jer muka me uhvati kada vidim reboot ionako mlačne franšize koja je završila prije samo 5 godina.

Govorim o Paukmanu.

 

Da ne ispadne da samo kenjkam po remake/reboot filmovima dva specifična filma mi se opako dopadaju.

Prvi je remake Stalloneova post-apokaliptičnog  "klasika", koji je upropašten pretjerianjem i lošim castingom - Rob Schneider recimo.

Dredd

Karl Urban je odličan izbor za glavnu ulogu, dok je ostatak ekipe također pogođen , bar za moj ukus, slatkica Olivia Thrilby i Lena Headey - koja bi kao glavna negativka samo trebala nastaviti igrati Cersei Lannister.

 

Nekidan je objavljen teaser za remake meni najboljeg akcijskog filma - Robocop.

Iako me pomalo strah da ne unište sjećanje na toliko drag film, mislim da će moderna tehnologija donijeti samo dobro, što se da naslutiti iz priloženog teasera.

Recimo ED-209 (dvonožni robot, konkurencija Robocopu) je izgledao pomalo komično, sad bi trebao izgledati daleko opasnije.

Iako ni originalni izgled ne bi trebalo pretjerano omalovažavati jer je namjerno dizajniran da izgleda nepraktično kako bi se dala kritika glomaznom i abnormalno rastrošnom odjelu za razvoj novih naoružanja pri Američkoj vojsci.

Glumača postava je odlična, Gary Oldman kao kreator Robocopa, Samuel Motherf*ucker Jackson, te Dr. House!!! - najvjerojatnije kao Boddicker.

Sve to režira Jose Padilha, redatelj Tropa de Elite filmova pa možemo očekivati sve ono što je original učinilo fenomenalnim - obilje koreografiranog nasilja te kritiku današnjeg društva.

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2012 22:55 (wyks).
11 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Želio bih postati režiser, u Sarajevu postoji škola i to je to.

 

Sad me zanima, kako uspjeti?

 

Nolan je za svoj prvi film dobio 5 miliona dolara budžeta (i odličnog glumca), za drugi 46, a za treći 150 miliona.

 

Sad me zanima, ja kao početnik napravim scenarij, naravno, ne smijem ga dati nekom na čitanje jer će mi uzeti ideju. Kako da dobijem budžet od, eto, desetak miliona KM (u BiH sam)?

 

 

15 godina
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Nikako, jesi ti nesto popio pa pises takve gluposti. Jel ti znas kolko ima takvih ko ti s nekim idejicama i htjeli bi pare. I jos spominjes nolana, jednog od najboljih ljudi u tom poslu. I da zaboravio si, na balkanu zivis, ne u holywoodu, tu ljudi za kruh nemaju a di ce tebi dat neko 10 milijuna km.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
mar123 kaže...

Nikako, jesi ti nesto popio pa pises takve gluposti. Jel ti znas kolko ima takvih ko ti s nekim idejicama i htjeli bi pare. I jos spominjes nolana, jednog od najboljih ljudi u tom poslu. I da zaboravio si, na balkanu zivis, ne u holywoodu, tu ljudi za kruh nemaju a di ce tebi dat neko 10  milijuna km.

  Ne bih ja htio sebi pare, već ekipi koja bi pravila film.

 

Pa nije Nolan bio najbolji prije nego što je počeo, a rođen je u Londonu.

16 godina
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Odi prvo u tu školu i nauči nešto o režiranju. Onda možeš razmišljati dalje. Korak po korak bejbe.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
15 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
mar123 kaže...

Nikako, jesi ti nesto popio pa pises takve gluposti. Jel ti znas kolko ima takvih ko ti s nekim idejicama i htjeli bi pare. I jos spominjes nolana, jednog od najboljih ljudi u tom poslu. I da zaboravio si, na balkanu zivis, ne u holywoodu, tu ljudi za kruh nemaju a di ce tebi dat neko 10 milijuna km.

možda bi bio novi spilberg

15 godina
offline
Film - Ultimativna Rasprava

ili tarantino

15 godina
neaktivan
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
OFFT: koji car :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava

ne znam koliko ovo spada ovdje ali dolazi novi Dragon Ball film 2013.-te

više: http://dragonball2013.com/

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Par pitanja za one koji su pogledali The Cabin in the Woods:

1. Ako je cijeli proces bio žrtvovanje, zašto su tražili određene stereotipne reality TV radnje?

2. Kad je Marty došao do razvodne kutije i zatvorio urušavanje tunela, zar nije mogao napraviti još malo štete?

3. Kad se spuste liftom među kaveze sa čudovištima jednostavnije je propustiti bilo koje čudovište u njihovu 2x2 kutiju nego ih pustiti do hodnika.

4. Zašto je uopće bitno koji će način smrti odabrati kad su svejedno sve njihove odluke i ponašanje izmanipulirani?

5. Kakve veze ima što je Japan zakazao? 

15 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
GigaGirl kaže...

Par pitanja za one koji su pogledali The Cabin in the Woods:

1. Ako je cijeli proces bio žrtvovanje, zašto su tražili određene stereotipne reality TV radnje?

2. Kad je Marty došao do razvodne kutije i zatvorio urušavanje tunela, zar nije mogao napraviti još malo štete?

3. Kad se spuste liftom među kaveze sa čudovištima jednostavnije je propustiti bilo koje čudovište u njihovu 2x2 kutiju nego ih pustiti do hodnika.

4. Zašto je uopće bitno koji će način smrti odabrati kad su svejedno sve njihove odluke i ponašanje izmanipulirani?

5. Kakve veze ima što je Japan zakazao? 

hrpa propusta i film je loš amen

 

ali što se tiće prvog pitanja bit je bila još i zarada k tome.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 9:07 (toxic).
16 godina
offline
Film - Ultimativna Rasprava

Tony Scott, redatelj holivudskih hitova poput 'Top Guna, 'Dana groma' i 'Policajca s Beverly Hillsa 2' tragično je preminuo u nedjelju počinivši samoubojstvo.

 

Kao velikog ljubitelja filmova ova vijest me jako potresla. Također sam bio veliki ljubitelj njegovih filmova od kojih su mi najdraži "Prljavi igraju prljavo" i "Tjelesna straža"

 

http://www.tportal.hr/showtime/film/209976/Tragicno-preminuo-slavni-redatelj-Tony-Scott.html

 

Tony Scott

 

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
Dodinho kaže...

Tony Scott, redatelj holivudskih hitova poput 'Top Guna, 'Dana groma' i 'Policajca s Beverly Hillsa 2' tragično je preminuo u nedjelju počinivši samoubojstvo.

 

Kao velikog ljubitelja filmova ova vijest me jako potresla. Također sam bio veliki ljubitelj njegovih filmova od kojih su mi najdraži "Prljavi igraju prljavo" i "Tjelesna straža"

 

http://www.tportal.hr/showtime/film/209976/Tragicno-preminuo-slavni-redatelj-Tony-Scott.html

 

Tony Scott

 

  Meni su Enemy of the State i Man on Fire njegovi najveći uspjesi. Deja Vu me jako razočarao.

 

Obavezno pogledajte Man on Fire ako niste, jer se takav kraj rijetko viđa u holivudskim filmovima. Christopher Walken mi je popravio film, iz tog je filma ona poznata scena s lizanjem prsta.

15 godina
offline
Re: Film - Ultimativna Rasprava
GigaGirl kaže...

Par pitanja za one koji su pogledali The Cabin in the Woods:

1. Ako je cijeli proces bio žrtvovanje, zašto su tražili određene stereotipne reality TV radnje?

2. Kad je Marty došao do razvodne kutije i zatvorio urušavanje tunela, zar nije mogao napraviti još malo štete?

3. Kad se spuste liftom među kaveze sa čudovištima jednostavnije je propustiti bilo koje čudovište u njihovu 2x2 kutiju nego ih pustiti do hodnika.

4. Zašto je uopće bitno koji će način smrti odabrati kad su svejedno sve njihove odluke i ponašanje izmanipulirani?

5. Kakve veze ima što je Japan zakazao? 

1. za zabavu, mozda su dobivali pare od nekih gledatelja.

2. a kakve to? pa unistio im je elektroniku

3. ne jer nesmiju riskirat, zenska nije smjela umrijet prije muskog a ovako bi se to mozda dogodilo.

4. opet zabava, dobivanje para. ono sto rade u podrumu nije manipulirano, pa se oni onda klade koji ce nacin ovi izabrat.

5. nemam pojma.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice