Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 807.436
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
11 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Ni ja nisam nešto posebno zadovoljan krajem, pretpostavljam da je razlog tome što su zbrzali, mogli su potegnut još 4 epizode.

 

Al nekako vjerujem da bi svi bili nezadovoljni kako god da je završilo, jer eto ... završilo je ... nema više ...pa pa.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
16 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

I kakva je poruka na kraju. Najviše se čuvaj onih kojima si puno pomogao. Jer zahvalnost je vrlo kvarljiva roba.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Meni se čini da bi se serija komotno mogla zvati obitelj Stark, jer oni su suština priče, od prve epizode ,prve sezone ,pa do finala i to je naravno Martinovih ruku djelo.
12 godina
offline
Game of Thrones

ajd još 2-3 dana dok svi na internetima ne izbace negodovanje i napokon da je ova trakavica oko "najbolje serije ikada" konačno gotova.

samo mi nije jasno kaj su snimali zadnje 2 godine...

What could possibly go wrong?
12 godina
offline
Game of Thrones

Worm je dosad sve klao i ubijao ne znam sta ga je sada zaustavilo hahaha.

 

8 godina
offline
Game of Thrones

nisam fanboyz,nisam seriju uopce opsesivno gledao,mislim da mi je ova najlosija zadnja  sezona jedina koju sam potpuno pogledao

Zavrsilo je kako je zavrsilo,nije me briga necu se raspizditi ,nije me briga za nelogicnosti,promasaje kojekakvih vojnih taktika i ostalo  ,volio bih da je drugacije jer ipak neki likovi su mi bili drazi ... producentima i scenaristima hvala na odlicnoj sapunici,ispunila je ocekivanje da bude zabavna ,najvise hvala autoru G. R. R. Martinu na ideji i kreativnosti !

John Snow je najveci shupak serijala !

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 10:27 (warhammer).
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
uopće ne bi bilo problema da sam nezadovoljan događanjima u kraju jer nisu 'moji' likovi pobijedili, ali općenito scenarij je za krasan K zadnje 2 sezone, sve ono što su gradili 6 godina su syebali..
-
11 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Jon Snow je jedini lik u cijeloj seriji koji se nije mijenjao od početka do kraja.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
13 godina
offline
Game of Thrones

Ma ako mi netko argumentirano obrazloži ovakav kraj častim ga čevapima. SPOILER: Prvo, sve one silne teorije su se stvarno pokazale da su......samo teorije. Beskrajno duge nepotrebne scene šetanja Tyriona gradom, pa onda dolaska do Red Keepa i pronalaska brata i sestre (onak, wtf, sve se urušilo i on je sad tu razmaknuo 2-3 cigle i opa, evo ruke. Al oke, zatim snijeg koji pada a dan prije je bilo +40. Pa Dragecovo mirišanje Jona i na kraju njegovo ubijanje Dany (a konstantno joj govori da će uvijek biti njegova kraljica, uz prethodan mučni dijalog koji je tolko isprazan i bzvzan). Pa ne prikazivanje scene gdje on priznaje ubojstvo Grey Wormu (jer vjerujem da bi ga ovaj odmah išao ubiti čim je to čuo). Pa Tyrion kao glavni zarobljenik i osoba koja je trebala biti pogubljena predlaže Brana za tron, te da se kralj mijenja ne po rodnoj osnovi (šta je još ok). A cijelo to vrijeme svi kao da su zaboravili ili se pravili mutavi da je Jon istinski nasljednik trona, ali ne, on je protjeran od strane BRANA (haha) zbog razloga da se radi njega ne zarati, te odlazi gdje ? Na zid/iza zida (isti vrag jer šta će tamo sad čuvati kad WW više nema niti je itko više tamo u ratu. Jedan od najodvratnijih likova (Sansa) dobiva titulu Kraljica na Sjeveru.....Nznm, mislim da sam svašta mogao progutati ali ovakva kraj NE. Da mi je samo bilo vidjeti onu dvojica debila kako pišu scenarij za cjelu ovu sezonu, a bome i ekipu oko njega koja je to pročitala i samo kimala glavom. Jad i tuga. Šteta.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Game of Thrones

Muzika za deset, ostalo - blijedo.

morrisoN
16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Sickness kaže...

Ma ako mi netko argumentirano obrazloži ...

 Ja se ne bi zamarao nekakvim smislenim objašnjenjima. Očito da je scenaristima dojadilo više pa su samo gledali kako da što više nas ojade krajem serijala. Da ne bi iskali još, valjda?

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Sickness kaže...

Ma ako mi netko argumentirano obrazloži ovakav kraj častim ga čevapima. SPOILER: Prvo, sve one silne teorije su se stvarno pokazale da su......samo teorije. Beskrajno duge nepotrebne scene šetanja Tyriona gradom, pa onda dolaska do Red Keepa i pronalaska brata i sestre (onak, wtf, sve se urušilo i on je sad tu razmaknuo 2-3 cigle i opa, evo ruke. Al oke, zatim snijeg koji pada a dan prije je bilo +40. Pa Dragecovo mirišanje Jona i na kraju njegovo ubijanje Dany (a konstantno joj govori da će uvijek biti njegova kraljica, uz prethodan mučni dijalog koji je tolko isprazan i bzvzan). Pa ne prikazivanje scene gdje on priznaje ubojstvo Grey Wormu (jer vjerujem da bi ga ovaj odmah išao ubiti čim je to čuo). Pa Tyrion kao glavni zarobljenik i osoba koja je trebala biti pogubljena predlaže Brana za tron, te da se kralj mijenja ne po rodnoj osnovi (šta je još ok). A cijelo to vrijeme svi kao da su zaboravili ili se pravili mutavi da je Jon istinski nasljednik trona, ali ne, on je protjeran od strane BRANA (haha) zbog razloga da se radi njega ne zarati, te odlazi gdje ? Na zid/iza zida (isti vrag jer šta će tamo sad čuvati kad WW više nema niti je itko više tamo u ratu. Jedan od najodvratnijih likova (Sansa) dobiva titulu Kraljica na Sjeveru.....Nznm, mislim da sam svašta mogao progutati ali ovakva kraj NE. Da mi je samo bilo vidjeti onu dvojica debila kako pišu scenarij za cjelu ovu sezonu, a bome i ekipu oko njega koja je to pročitala i samo kimala glavom. Jad i tuga. Šteta.

 Roki, ne pada snijeg nego pepeo(cijeli grad gori ili je izgorio).

Ovo je smiješno koliko su ljudi "razočarani", tko bi vam svima udovoljio?

Sve mi se čini da su ljudi jadni što je serija završila pa od jada ovakve gluposti pišu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 12:35 (Grga1984).
15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

 Neokoljana sad na kraju,  ja neznam,  ja ih toliko nisam vidio ni u winterfellu prije borbe sa đurom, produkcija katastrofa.

 

Jon Snow kao karakterna osobina je osoba koja je odrasla u okruženju inferiornosti koja ga je uvjek tlačila u pozitivnom  smislu da čini dobro. U isto vrijeme ga inspirirajući i pružajući mu snagu i volju  za činiti velike stvari. Priča protagonista koji je na kraju trebao rezultatom svih svojih ciljeva  i  svog backgrounda,  završiti na  puno boljem mjestu, a ne na nekom sjeveru, je u konačnici loše . Taj promjena koja se dogodio s Kalisi trebala se dogodit i sa snowom. Za mene bi perfektan kraj bio da poljubi kalisi i reče joj da će joj biti odan do kraja života , uz oprost i mekšanje nje same kasnije, bezobzira što je  ona to sve učinila. Ruku na srce like je half targerijan, ali to je samoo moje mišljenje u moru drugih. Martin je veliki pisac, napisao je odličnu stvar, producenti su je usrali, kraj  je loš,  na koncu samo budala može reći da goth nije  remek djelo, bez obzira na nijanse.

 

Što se tiče Brana, on je meni zakon kralj, ali nije to zaslužio.  

 

 

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 22:12 (ris).
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Grga1984 kaže...

 Roki, ne pada snijeg nego pepeo(cijeli grad gori ili je izgorio).

Ovo je smiješno koliko su ljudi "razočarani", tko bi vam svima udovoljio?

Sve mi se čini da su ljudi jadni što je serija završila pa od jada ovakve gluposti pišu.

 Očito si čorav: 

  
  
  
 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Sickness kaže...
Grga1984 kaže...

 Roki, ne pada snijeg nego pepeo(cijeli grad gori ili je izgorio).

 Očito si čorav: 
       

 Hmm, moglo bi se objasniti da su vatre i požari bili toliko jaki da je zbog čađe u atmosferi došlo do lokalnog zahlađenja jer se sunce ne može probiti do zemlje da je vlaga u zraku prešla u snijeg. Ali, ne, jednostavno ne  to bi još nažalost bila najlogičnija stvar u cijeloj ovoj epizodi.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 13:11 (JozoBozo121).
13 godina
offline
Game of Thrones

Jon Snow kurwin sin...

11 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Svi su od pete sezone navijali kako će Jon Snow priklati svoju ljubljenu (Azor), samo se nije znalo tko će ljubljena biti, sad odjednom nevalja što je krkno ženskog Hitlera.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 13:45 (Jarvan).
5 godina
offline
Game of Thrones

Vidim da je po stoti put problem razumit ljudima da nije stvar u tome KAKO je serija završila. Pa većina nas je i očekivala ovakav ili sličan kraj. Ono što se nije očekivalo je NAČIN na koji smo došli do tog kraja. Glupe i nelogične scene i radnje koje su dovele do kako tako očekivanog kraja.

 

Nije stvar u cilju, stvar je u putovanju.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ovo ljeto izlazi Dark Phoenix, film sa veoma sličnom pričom.

Mlada žena sa ogromnim moćima tu moć iskoristava za uništenje, te biva ubijena od ruke ljubavnika koji ne želi moć i radije bi bio samotnjak.

Ostaje samo jedno pitanje. Zašto je bilo bitno da je Jon u biti Targeryan?

Cijela ta priča bi jednako funkcionirala da su Sjevernjaci zahtijevali nezavisnost sa Jonom na prijestolju. Cak bi i jasnije pokazali koliko je Dany sumanuta, jer bi se protivila pucanstvu koje je izabralo svog kralja, nakon stoljeća tiranina. Time bi jasnije pokazali da je tron bio cilj kojeg je htjela svim silama.

Da je Jon ostao kopile Dany bi se suocila sa osobom koja je napravila upravo ono sto je ona zagovarala u Essosu, ujedinio je ljude iako nije lord.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Game of Thrones

Samo ću reć : GLUPA SANSA je izgleda jedini pobjednik

 

Koji usrani kraj, ne mogu vjerovat. Nadam se da će se Drogon vratit i spalit cijelu produkciju.

 

Da su bar neokaljani dobili popizditis i potamanili sve lordove bilo bi logičnije.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 15:28 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

Vidim da je po stoti put problem razumit ljudima da nije stvar u tome KAKO je serija završila. Pa većina nas je i očekivala ovakav ili sličan kraj. Ono što se nije očekivalo je NAČIN na koji smo došli do tog kraja. Glupe i nelogične scene i radnje koje su dovele do kako tako očekivanog kraja.

 

Nije stvar u cilju, stvar je u putovanju.

 Slazem se, meni je kraj cak i uredu volio bi da su neki zavrsili drugacije ali to je serija i ne zavrsi uvijek kako ocekujemo ali imam veliki problem sa kako ti kazes putovanjem. Razvoj likova su bacili u smece sve su ubrzali tako da bi sljedece godine dvojac idiota radio na star wars trilogiji ako nisu htjela vise raditi sa got-om mogli su tako reci i dati nekome drugome da zavrsi seriju a ne napraviti tek toliko da se napravi i pobrati pare. Po meni mi smo trebali dobiti cijelu sezonu kad su se borili protiv night kinga a ne sve nabacati bez logike u tri epizode. Tuzan sam jer je serija odlicno krenula a zavrsila je tako tragicno zbog pohlepe za novcem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 18:20 (The_K).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

Vidim da je po stoti put problem razumit ljudima da nije stvar u tome KAKO je serija završila. Pa većina nas je i očekivala ovakav ili sličan kraj. Ono što se nije očekivalo je NAČIN na koji smo došli do tog kraja. Glupe i nelogične scene i radnje koje su dovele do kako tako očekivanog kraja.

 

Nije stvar u cilju, stvar je u putovanju.

Većina gledatelja koji kritiziraju 8. sezonu, a nisu imali iste ili gore primjedbe na prethodne 3, rade to iz prvog razloga. Nažalost najviše se pljuje po producentima koji definitivno nisu krivi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Predator003 kaže...
Većina gledatelja koji kritiziraju 8. sezonu, a nisu imali iste ili gore primjedbe na prethodne 3, rade to iz prvog razloga. Nažalost     najviše se pljuje po producentima koji definitivno nisu krivi.

 A tko je kriv osim producenata? Jesu krivi ljudi koji rade specijalne efekte, kostime, šminku?! Jel kriv HBO koji je htio normalne sezone s po deset epizoda i ako treba budžet za cijelu još jednu sezonu da se priča privede kraju na način koji spada i kakav kraj je serija zaslužila? 

 

Benioff i Weiss su glavni krivci za ovo, pobogu finalna epizoda ima rejting 4.7 zasad na IMDb. Ujutro je imala 5.2, a vjerojatno će još malo pasti. Teen horor filmovi imaju bolje ocjene, a bome je upitno i koliko imaju lošiju radnju od ovakvog finala. Scena sa zmajem mi je nešto najnevjerojatnije. Vidi se da su htjeli napraviti nešto sa zmajem ali nisu znali što. I sad na kraju, ili ispada da je zmaj vrhunski najgenijalac koji je shvatio da je željezno prijestolje uzrok svih problema ili je totalni kreten jer je vidio noževe na prijestolju i da je Dany ubodena pa je spalio prijestolje. 

 

Stvarno razumijem /r/freefolk koji su lijepo nazvali one koji brane D&D Kneelers.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 18:38 (JozoBozo121).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
JozoBozo121 kaže...
Predator003 kaže...
Većina gledatelja koji kritiziraju 8. sezonu, a nisu imali iste ili gore primjedbe na prethodne 3, rade to iz prvog razloga. Nažalost     najviše se pljuje po producentima koji definitivno nisu krivi.

Benioff i Weiss su glavni krivci za ovo, pobogu finalna epizoda ima rejting 4.7 zasad na IMDb. Ujutro je imala 5.2, a vjerojatno će još malo pasti. Teen horor filmovi imaju bolje ocjene, a bome ...

 Kad su ugovarali suradnju sa HBO, Benioff i Weiss su jasno podvukli da oni pristaju na tv adaptaciju gotovog materijala. Ako je itko kriv to je HBO ili George Martin, za davanje praznih obećanja. Producenti su odradili vrhunski posao sa prve 4 sezone dok su imali sa čime raditi. Kako itko može kriviti njih za ostatak? GRRM već godinama piše rješenje za labirint radnje i likova a tv producenti su to trebali odraditi za par mjeseci koliko imaju da isplaniraju cijelu sezonu? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
2 godine su imali da naprave dostojnu zadnju sezonu. Nije morala biti najbolja u povijesti TV, ali ono..da bude dobra.

2 godine...
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Game of Thrones

ma kako uopce mozete usporedit prosle 3 sezone sa ovom zadnjom? meni je do kraja 6. sezone bila odlicna, tu vec malo opada kvaliteta u 7. sezoni no jos uvijek je dobra bila. 8. sezona nema veze s vezom. 

12 godina
offline
Game of Thrones

Bran zavuko svima kitu, vidi naprijed, nazad... Radi kaj hoce. 

 

Za vrijeme sastanka Sansa ne zucne kako je Jon Aegon, epizodu prije toga stoji neonski plakat Jon = Aegon... Tyrion isto. 

Varys ispisao boga oca pisama, ocito do nikog nisu dosla. 

Unsulloed hoce pravdu, dobiju je i odu na drugi kraj svemira... Jel bitno di je Jon onda? Vrsto ga nazad jbt. 

 

Razocarali su krajem. 8 sezona Jon spasava svijet da bi ga svijet nataknul na kurac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Sto se tice tvoje zadnje recenice: pa to je bas u stilu GoTa🤣
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
AA-d00d kaže...
Sto se tice tvoje zadnje recenice: pa to je bas u stilu GoTa🤣

 Da, ali nije nabijen od strane likova iz serije nego od strane pisanja. Jon snow ima puno jacu pricu od Brana, lik je ubijen oa ozivil, blokiral WWa svojim macem... Da ne pricam dalje. Izostavljeb iz price u najvaznijem dijelu kompletne serije. Komedija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Game of Thrones

Kraj kao kraj mi je skroz neloše zamišljen, ali kako se došlo do toga, odnosno nije, to je baš tragedija. Više manje se može zadnja epizoda pogleda bez prethodnih 5. 

Scena sa zmajem gdje topi prijestolje mi je stvarno bila wtf... Ocjena za ovu sezonu 3/10 (nije 1 samo zbog glazbe i efekata).


Doduše, meni je i 7. sezona bila dosta loša, ali tad ljudi još nisu prihvaćali nikakve kritike. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice