Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 805.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
14 godina
offline
Game of Thrones

Dajte me nemojte... CGI je odličan ?

 

koji qratz je radila post-produkcija, primala lovu od Starbucksa i Eviana?

 

reklamiraju tu toplu splačinu koju Ameri krivo zovu kava?

 

nitko nije gledao snimljeni materijal, skopčao iste nadrealne elemente na ekranu i CGI-jem ih izbrisao?

 

Serija je zbrda-zdola na kraju, iako ima smisla dobar dio raspleta, nije svima po volji, ali je tako.. još kad Martin napiše kraj, tek onda počinje nabacivanje "kravljim kolačićima"...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 10:23 (Stric_Jura).
9 godina
offline
Game of Thrones

Dosta sam kritičan bio ove sezone, ali imao sam i razloga. Nisam jučer mogao pogledati zbog faksa, ali sam tamo cuo od nekoliko ljudi da je epizoda sranje. Na fb i ig isto tako. Danas sam je pogledao i jedino sta ja mogu reci da mi epizoda uopce nije losa. Da je mogla biti bolje napravljena, mogla je.  Ipak, epizoda mi nije debakl kao 3. i 5. epizoda. Sve scene nakon biranja novog kralja su mi bile prelijepe. 

Da se je serija trebala razvuci jos jednu sezonu ili čak ostati na 10 epizoda.....po meni je zasigurno trebala. Ovako smo dobili kao neki poluproizvod koji će zapravo živjeti na staroj slavi tj. proslim sezonama.

Kao što je iznad napisano za naseg Jon - dode mi da zaplacem na njegovu priču.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
16 godina
online
Re: Game of Thrones
Cordas kaže...

LOL! 

Pa u GOT-u imaš materijala snimati 15 sezona. Upravo je to i problem cijele ove sezone - sve je ubrzano i stisnuti u premalo epizoda. Plitki dijalozi, loše napisana priča, ništa nije objašnjeno. Neke scene su stvarno cringy. Jednostavno je kvaliteta pisanja opala u odnosu na prošle sezone. 

Navodno D&D nije htio snimati više sezona tako da se mogu posvetiti novom Star Warsu. Ako je stvarno tako, onda je to stvarno sramotan kraj kakav ova serija nije zaslužila.

 Zapravo mislim da su imali više nego dovoljno vremena za sve u poslednjoj sezoni. Svaka epizoda je trajala sat i 15 minuta (bez špica), a toliko ili malo duže su nekad trajali čitavi filmovi i opet su imali smisla. Ovi su imali 7,5h, nisu morali da troše vreme na uvođenje likova i zaplet, trebalo je da odrade bitke za Winterfell i King's Landing i da u preostalih 5 sati daju politički rasplet, što je više nego dovoljno nekome ko zna šta radi i nije u fazonu da kraj snima samo zato što mora i suštinski ga boli ***** kako će ispasti, jer je pare uzeo, sledeću tezgu obezbedio i prosto je takva osoba.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Srce Isusovo kaže...

Jedino mi je žao što je ona Sansa dobila sjever - krv joj jebem... Sve ostalo, uz sve nelogičnosti i brzanja, te ovog i onog - fenomenalna serija. Nije mi žao ni sekunde koje sam proveo pred TV-om. 

 Haha Srce Isusovo ja se slažem,  nije zaslužila ono što je dobila,  jer u realnom vremenu i stvarnom svijetu onakav sklop razmišljanja  te može odvesti samo u jamu ili zatvor.

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 11:45 (ris).
5 godina
offline
Game of Thrones

Vidi se da su preko one stvari snimali zadnju sezonu. Toliki "hype" je napravljen (cak smo mogli, izmedju ostaloga, citati i kako je Clarke istetovirala zmajeve), pa se toliko toga kao "skrivalo" (kobajagi snimano vise zavrsetaka, a zapravo samo jedan), toliko toga je *kao* trebalo biti neocekivano (jedino potpuno neocekivano je bilo sto su ekspresno krkli NKa), a na kraju - kamilica.

Sve ostalo je napisano. Mozda sam razocaran jer sam imao prevelika ocekivanja, a mozda je i dobro sto je gotovo, jer se pretvorilo u klasicno "silovanje", sto radnje, sto gledatelja. Ono sto se dogodi sa serijama koje odu u "bezidejnost". Vjerojatno je tome kumovalo to sto knjige nisu napisane, pa se sve radilo zbrda-zdola da se pare pokupe, a svi dobro znamo onu - puno babica, kilavo dijete. Zasigurno da ne postoji kraj koji bi zadovoljio sve strane, ali na kraju balade (za mene osobno) je ostao jedino osjecaj diletantizma, onaj "gorak" okus u ustima i razocarenje. Steta...

5 godina
offline
Game of Thrones

Ne znam za vas, ali ja danas uopće ne funkcioniram. Samo o seriji razmišljam i plače mi se jer je sve završilo. Čim dođem doma počinjem gledat prvu epizodu prve sezone, a sad dok trenutno nemam posla, sam počeo čitati prvu knjigu, online, na engleskom. 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 11:41 (Filox).
16 godina
offline
Game of Thrones

HBO je htjeo 10 sezona, ova dva šupka od pisaca nisu htjeli više radit a valjda niti dati ikome da odradi zadnje dvije sezone.

Sada krešu u Star Wars

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Azmo kaže...

Zadnja epizoda je ODLIČNA. Ne znam čemu toliki hejt?! Završilo se skroz zanimljivo i neočekivano. Pravi GoT stil!

 

baš zato kaj je završilo totalno atipično GOT serijalu di je do sad sve vrvilo nasiljem i brutalnošću odnosa i svim skupa, di se silovalo kog je stiglo, lomilo lubanje, ubijalo zbog pič., vlasti, cuge, krvi ne znam čega, mučilo, radila ogromna izdavanja tipa krvave svadbe itd..itd.. i sad na kraju kak su snimili od kad je patuljak izašao iz "zatvora" a svi bitni oformili vjeće ( ne znam samo po ćemu su bitni i kaj se njih ima pitati) od tog trena na dalje bolje da nikad nisu snimili --- ne znam ja sam samo čekao da se svi prime za rukice i počnu plesati Kumbaya i pjevaju u glas, pa ja ne znam ovo kao da su zaposlili ove naše vrsne redatelje kaj život na granici i krv nije voda, KT2 i ne znam kaj rade  to je al-pari tome rješeno ..

 

Svaka čast kameri i muzici i svemu ali kažu naši stari ne bacaj bisere pred svinje, toliko loše i toliko besmisleno jbt s05 po kojoj su svi srali je bila hebeno remek djelo za ovo s tim da mi uopce nije bitno ko je postao kralj ili nije i jel Deny umrla i ostale priče -- problem je kaj je to tak loše i na tako atipičan način za GOT rješeno da mi se gadi, Lost su 50x manje usrali na kraju nego ovo

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

Ne znam za vas, ali ja danas uopće ne funkcioniram. Samo o seriji razmišljam i plače mi se jer je sve završilo. Čim dođem doma počinjem gledat prvu epizodu prve sezone, a sad dok trenutno nemam posla, sam počeo čitati prvu knjigu, online, na engleskom. 

 Uopce ne funkcioniram jer i dalje ne vjerujem kako su u stanju usrat takvu seriju. 8 sezona, 8 sezona bildanja svih stvari u seriji da bi sve postalo nebitno. Sve kaj su nam stavljali da sami mozgamo, sve kaj su nam pokazali su usrali. Kompletna radnja prethodnih 7 sezona koda nije postojala... To me smeta, kompletni plot kojem su tezili su odbacili samo tako.

Metaforicki gledano Jon je postao King Free Folksa, zmaj je tehnicki prekinul wheel umjesto Danny i tak... Ima tih, stvari, al tocje sve prazno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
SimeKZ kaže...
zmaj je tehnicki prekinul wheel 

 I onda je došlo više kotača 

5 godina
offline
Re: Game of Thrones
doktor1 kaže...
SimeKZ kaže...
zmaj je tehnicki prekinul wheel 

 I onda je došlo više kotača 

 Nego, kad smo kod lomljenja kola, kako je to Dany mislila slomit kolo? Ona, kao i svi prije nje, je polagalo pravo na prijestolje radi krvi i svog nasljedstva. Znači isto kolo kao i do tada. Šta je to bilo njeno originalno da bi slomilo kolo, ako se opet krv i nasljedstvo računa za krunu?

 

Ovo što su napravili s Branom, ovo je pravo lomljenje kola. Kralj nije došao po krvnoj liniji, nego je izabran, neka osnovna demokracija, kratko glasanje i novi kralj. Nadalje, taj novi kralj ne može imat djecu i tu puca kolo. Od sada se bira kralj, nema više nasljeđivanja.

 

Šta je onda Dany zamislila, kako je njen dolazak na vlast treba razbit kolo? Jedino ako ona stvarno nije mogla imat djece, ali onda bi se to lomljenje ostvarilo tek nakon njene smrti.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
VooDooZg kaže...
Azmo kaže...

Zadnja epizoda je ODLIČNA. Ne znam čemu toliki hejt?! Završilo se skroz zanimljivo i neočekivano. Pravi GoT stil!

 

baš zato kaj je završilo totalno atipično GOT serijalu di je do sad sve vrvilo nasiljem i brutalnošću odnosa i svim skupa, di se silovalo kog je stiglo, lomilo lubanje, ubijalo zbog pič., vlasti, cuge, krvi ne znam čega, mučilo, radila ogromna izdavanja tipa krvave svadbe itd..itd.. i sad na kraju kak su snimili od kad je patuljak izašao iz "zatvora" a svi bitni oformili vjeće ( ne znam samo po ćemu su bitni i kaj se njih ima pitati) od tog trena na dalje bolje da nikad nisu snimili --- ne znam ja sam samo čekao da se svi prime za rukice i počnu plesati Kumbaya i pjevaju u glas, pa ja ne znam ovo kao da su zaposlili ove naše vrsne redatelje kaj život na granici i krv nije voda, KT2 i ne znam kaj rade  to je al-pari tome rješeno ..

 

Svaka čast kameri i muzici i svemu ali kažu naši stari ne bacaj bisere pred svinje, toliko loše i toliko besmisleno jbt s05 po kojoj su svi srali je bila hebeno remek djelo za ovo s tim da mi uopce nije bitno ko je postao kralj ili nije i jel Deny umrla i ostale priče -- problem je kaj je to tak loše i na tako atipičan način za GOT rješeno da mi se gadi, Lost su 50x manje usrali na kraju nego ovo

 Ja mislim da Lost nisu uopće usrali, samo su izostavili objasnjenje otoka i misitke. Nisu spizdili likove i mijenjali radnju na kraju, nije se zanemarilo pola serije, sve je do kraja ostalo relevantno, bitno, sve je zadržalo svoj put, sve je ostalo u priči kako treba. Jedino nisu nama gledateljima ponudili više i detaljnije objašnjenje otoka, Jacoba i Black Smokea.

Live long and prosper.
9 godina
offline
Game of Thrones

ma to sve s kotačima je isto svinjarija. to uopće nije bila poanta ni serije ni knjige. Jedini tko se brinuo za običnu rulju je Varys, odnosno htio ih je zaštititi. Ned Stark je imao vrlo korektan odnos prema svojim podanicima i oni su ga jako volili i poštovali, ali ruku na srce, nikoga nije ni najmanje zabolila kita za rulju. 

 

Dany sad odjednom govori o nekom kotaču, ali to uopće nije bio njen cilj. Njezin cilj je bio sjesti na željezno prijestolje - ne astaporsko, ne meerensko, ne yunkaisko, već željezno prijestolje sedam kraljevina. To što je ona tinejdžerica koja ima nešto empatije i sažaljenja pa je usput oslobodila nešto robova je samo usputna radnja. osim toga s tim oslobađanjem robova je stvorila puno veći kaos i okrutnost nego što je to bilo prije, samo što to nisu baš prikazali u seriji.

 

 

13 godina
online
Re: Game of Thrones
VooDooZg kaže...
Azmo kaže...

Zadnja epizoda je ODLIČNA. Ne znam čemu toliki hejt?! Završilo se skroz zanimljivo i neočekivano. Pravi GoT stil!

 

baš zato kaj je završilo totalno atipično GOT serijalu di je do sad sve vrvilo nasiljem i brutalnošću odnosa i svim skupa, di se silovalo kog je stiglo, lomilo lubanje, ubijalo zbog pič., vlasti, cuge, krvi ne znam čega, mučilo, radila ogromna izdavanja tipa krvave svadbe itd..itd.. i sad na kraju kak su snimili od kad je patuljak izašao iz "zatvora" a svi bitni oformili vjeće ( ne znam samo po ćemu su bitni i kaj se njih ima pitati) od tog trena na dalje bolje da nikad nisu snimili --- ne znam ja sam samo čekao da se svi prime za rukice i počnu plesati Kumbaya i pjevaju u glas, pa ja ne znam ovo kao da su zaposlili ove naše vrsne redatelje kaj život na granici i krv nije voda, KT2 i ne znam kaj rade  to je al-pari tome rješeno ..

 

Svaka čast kameri i muzici i svemu ali kažu naši stari ne bacaj bisere pred svinje, toliko loše i toliko besmisleno jbt s05 po kojoj su svi srali je bila hebeno remek djelo za ovo s tim da mi uopce nije bitno ko je postao kralj ili nije i jel Deny umrla i ostale priče -- problem je kaj je to tak loše i na tako atipičan način za GOT rješeno da mi se gadi, Lost su 50x manje usrali na kraju nego ovo

 

Evo baš to, slažem se praktički sa apsolutno svakim zarezom i točkom.

Previše toga je ubrzano i napravljeno preko k**ca samo da se završi sezona i previše je detalja iz prethodnih sezona koje nisu ni spomenute.

I da, po čemu je to vijeće bitnih? Ono... nemojte me....

13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Filox kaže...

Ne znam za vas, ali ja danas uopće ne funkcioniram. Samo o seriji razmišljam i plače mi se jer je sve završilo. Čim dođem doma počinjem gledat prvu epizodu prve sezone, a sad dok trenutno nemam posla, sam počeo čitati prvu knjigu, online, na engleskom. 

 Ako imaš više od 12 godina onda te žalim.

 

Ali dobro, mogu shvaitti da je netko fan serije prvih 7 sezona...ali nakon ovog pišanja po fanovima, ne.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Pa ako ćemo pošteno i 7 sezona je govnaste kvalitete, a rijetkima su tada otvorene oči da serija ide u lošem smjeru. Većina je fapala na Drogonov napad na Goldroadu.

14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Blago vama kad vam je serija jedini problem u životu. 

 

Modovi zaključajte temu, serija je gotova nema se tu više šta raspravljati. 

5 godina
offline
Game of Thrones

Ma kakvo zaključavanje teme, tek sad počinju rasprave. Do sada smo nagađali, sad sve znamo i tek sad možemo pizdit kako treba.

 

Live long and prosper.
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
GoT me samo podsjetio zašto mrzim serije. Sve bude ok i super do jednog trena i onda bude se dogodi nesto bezveze i neocekivano. Ovdje su totalno upropastili kraj. No nije lako pisati kraj neke priče. Svi bi sigurno htjeli neki svoj kraj ali tu ipak odlucuje pisac. Cak mi i pase ovaj bezveze kraj jer je citava serija bila uvrnuta i s neocekivanim raspletima sezona. Meni je kraj prve sezone bio šok. No dabe dobra prica i likovi ako kraj ne uspije zaokružiti pricu u neku smislenu cjelinu. Los kraj moze srozati kvalitetu cijele serije jer ostavlja gorak okus u ustima.
15 godina
offline
Game of Thrones

ja mislim da vecina uopce nije razocarana samim krajem nego "putem" do tog kraja. ljudi su razocarani jer nije kvalitetno ispricano, a ne zato sto je usrani bran na tronu iako vjerojatno nitko nije htio njega. mislim ja sam od prve epizode htio deny na tronu i nebi uopce reko da je kraj los da ona ne zavrsi na tronu nego neko drugi ako je to super kvalitetno ispricano.

 

ovo sto kazete za deny da nije slomila kotac jer je trazila tron zbog nasljedstva... realno ona je tron mogla trazit po bilokojoj osnovi, mozda pocevsi od tog da je spasila cijelo covjecanstvo od sigurne smrti, zasto to svi zaboravljaju, zasto svi jebeno zaboravljaju da bi svi bili mrtvi da nije bilo nje. ne arye, ne jona, ne sjevernjaka i njihovih saveznika, samo deny i njena ekipa. deny nije vladarica koja bi vladala demokracijom, ali vladala bi posteno, nebi ugnjetavala narod zbog svoje koristi i pohlepe i naravno onaj koji izda to bi dobio smrtnu kaznu. totalna suprotnost od cersei i prijasnjih vladara protiv kojih je jedino i imala nesto protiv.

i na kraju ju jon ubije zato sto su tyrion i ekipa zakljucili da ce ona ubit njega, na osnovu cega? pa jon nikad nebi bio njoj prijetnja za tron, cak i da se pozove na to da ima pravo na tron kako ce joj zaprijetit? s kime? mislim deny je najjaca sila na svijetu jos od targeryana sa zmajevima prije 300 godina. jedan njen zmaj vrijedi vise od sve postojece vojske u westerosu a taj zmaj nadzivi deny i njene unuke s obzirom kolko dugo zivi. 

neznam ni sam zasto se i zivciram vise, kraj je tu, promjenit ga necemo niti nemozemo. u svakom slucaju svima cu uvijek rec da je serija remek djelo s uzasnom zadnjom sezonom.

16 godina
offline
Game of Thrones

Jedan nitan razlog radi kojeg Jon ubike Danny je kada mu Tyron kaže da Sansa neće kleknut pred nju šta odmah znači njenu smrt, a vjerovatno i smrt za Aryu

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
ris kaže...
Srce Isusovo kaže...

Jedino mi je žao što je ona Sansa dobila sjever - krv joj jebem... Sve ostalo, uz sve nelogičnosti i brzanja, te ovog i onog - fenomenalna serija. Nije mi žao ni sekunde koje sam proveo pred TV-om. 

 Haha Srce Isusovo ja se slažem,  nije zaslužila ono što je dobila,  jer u realnom vremenu i stvarnom svijetu onakav sklop razmišljanja  te može odvesti samo u jamu ili zatvor.

 

 

 Od priglupe tuke do Sith Lorda u dvije sezone. 

 

I neustrašiva Arya isto. Bez obzira koliko joj bildali plot armor, trebala joj je Yara ćušku opalit na mitingu.

 

I kao sad je Sjever neovisan, a doslovno dva Starka rulaju. Bit će nepotizma, hehe.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 16:27 (DarthMarkus).
16 godina
online
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

ja mislim da vecina uopce nije razocarana samim krajem nego "putem" do tog kraja. ljudi su razocarani jer nije kvalitetno ispricano, a ne zato sto je usrani bran na tronu iako vjerojatno nitko nije htio njega. mislim ja sam od prve epizode htio deny na tronu i nebi uopce reko da je kraj los da ona ne zavrsi na tronu nego neko drugi ako je to super kvalitetno ispricano.

 

ovo sto kazete za deny da nije slomila kotac jer je trazila tron zbog nasljedstva... realno ona je tron mogla trazit po bilokojoj osnovi, mozda pocevsi od tog da je spasila cijelo covjecanstvo od sigurne smrti, zasto to svi zaboravljaju, zasto svi jebeno zaboravljaju da bi svi bili mrtvi da nije bilo nje. ne arye, ne jona, ne sjevernjaka i njihovih saveznika, samo deny i njena ekipa. deny nije vladarica koja bi vladala demokracijom, ali vladala bi posteno, nebi ugnjetavala narod zbog svoje koristi i pohlepe i naravno onaj koji izda to bi dobio smrtnu kaznu. totalna suprotnost od cersei i prijasnjih vladara protiv kojih je jedino i imala nesto protiv.

i na kraju ju jon ubije zato sto su tyrion i ekipa zakljucili da ce ona ubit njega, na osnovu cega? pa jon nikad nebi bio njoj prijetnja za tron, cak i da se pozove na to da ima pravo na tron kako ce joj zaprijetit? s kime? mislim deny je najjaca sila na svijetu jos od targeryana sa zmajevima prije 300 godina. jedan njen zmaj vrijedi vise od sve postojece vojske u westerosu a taj zmaj nadzivi deny i njene unuke s obzirom kolko dugo zivi. 

neznam ni sam zasto se i zivciram vise, kraj je tu, promjenit ga necemo niti nemozemo. u svakom slucaju svima cu uvijek rec da je serija remek djelo s uzasnom zadnjom sezonom.

 Sa prvim pasusom se slažem, sa ostatkom i ne.

 

Daenerys je tiranin (apsolutistički vladar) koji je svesno rešio da potčini svet terorom (pretposlednja epizoda: "Ako me ne vole, onda mi ostaje strah"). Pristala je da se svrsta na stranu živih tek nakon što joj se sever potčinio; za nju, svet je vredan spasavanja samo ako će ona njime vladati. Nije li neutaživa glad za moći vid pohlepe? I ne znam na koji način bi običnom narodu bilo mnogo bolje nego ranije, pošto se državno uređenje u 7 kraljevstava ne bi mnogo promenilo. Imala bi dobar socijalni program? Nešto na tu temu je postojalo (zahvaljujući Margaery) i pod Joffreyem.

 

Takođe, da maknemo u stranu moralna pitanja, ne treba precenjivati njenu ulogu u bici za Winterfell: tokom cele bitke, Dotrakiji i Neukaljani su "prelazili na protivničku stranu", tj naprosto su ginuli i bivali vraćeni kao Beli Hodači, a Drogon nije mogao ništa protiv Night Kinga - da je sve ovisilo o duelu između njih, Drogon bi prošao kao Viserion u 7. sezoni. Dakle, eventualno je njena armija poslužila kao "amortizer" koji je ublažio nalet vojske mrtvih, no taj amortizer se na kraju slomio - zidine su pale, kripta je pala, zmaja odjednom nigde na vidiku, Three Eyed Raven je opkoljen...

 

No sve i da je drugačije, bespredmetno je tvrditi da je mogla tažiti tron po osnovu zasluga za spasavanje sveta, jer ona to nije učinila. Ona je tražila tron, otkad je rođena, po osnovu toga da je to njeno pravo i pravo njene porodice koje je uzurpirano. To je ne čini gorom od ostalih feudalaca Westerosa, ali ni boljom.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Nema nepotizma kad nitko ne jamči nasljedstvo Starka u kraljevstvu. Jedino neovisnom sjeveru ostaju nasljedno prijestolje (koliko sam shvatio). Tu je kotač slomljen. Uvedena je demokracija sedam kraljevina.
No u cijeloj priči Bran kao onaj tko vidi u budućnost ispada podmukao. Možda mu je to i svrha hehehe.
16 godina
offline
Game of Thrones

Bran je mućki provokator!

Đubre, đubreee 

8 godina
offline
Game of Thrones

samo diktatura i teror bi donijeli mir i progres u Westosu,incestuozna Mad Queen sa sexy obrvama 

waaagh
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
igy kaže...
Nema nepotizma kad nitko ne jamči nasljedstvo Starka u kraljevstvu. Jedino neovisnom sjeveru ostaju nasljedno prijestolje (koliko sam shvatio). Tu je kotač slomljen. Uvedena je demokracija sedam kraljevina.
No u cijeloj priči Bran kao onaj tko vidi u budućnost ispada podmukao. Možda mu je to i svrha hehehe.

 Vidio sam pokušaj demokracije kad su išprdali debelog Sama. S pravom.

 

Kako reće Platon "3 čobana nadglasaju mene i Sokrata, yebo to." Stara grčka :-)

 

Mislim da će sve krenuti starim tokom. Backstabing, ploting, feludalizam u punom sjaju. Zato ih je Danny trebala još pročistiti vatricom.

 

Na neki način Jon se spasio.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 17:50 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
warhammer kaže...

samo diktatura i teror bi donijeli mir i progres u Westosu,incestuozna Mad Queen sa sexy obrvama 

 Uhh, dobro si ovo napisao... Ni sam ne bi bolje...

 Mozemo se nadat da ce za naseg zivota izac remake... :)))

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Bilo bi dobro za nastavak.... :)
10 godina
online
Game of Thrones

Istina 

Origin_Steam: hrka11
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice