Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 808.118
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
15 godina
offline
Game of Thrones

Znači otišli su po nekog iz vojske Mrtvih, bilo bi ful dobro da Hound umre, Night King ga digne nazad, i onda uzme mrtvog Hounda u Kings Landing.

Dead Hound vs Dead Mountain, the most epic Cleganebowl :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Game of Thrones

Po meni je vaznije pitanje hoce li se napokon u narednoj epizodi otkriti nesto vise vezano za white walkere. Kada uzmemo sva desavanja u seriji, sve neke glavne likove ili mozda bolje receno glavne porodice, svi su detaljno razradjeni, svi imaju neke ciljeve, zelje, dobre i lose osobine i onda imamo white walkere sa kraljem o kojima nista skoro se ne zna kako treba i kojima je jedini cilj ici redom i pobiti sve sto dise kako bi John rekao. 

Nekako mi dosadasnje predstavljanje njih nikako ne djeluje u stilu Martina i imam neki osjecaj da na kraju oni nece biti u potpunosti kakvim su ih prikazivali do sada.

 

8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Dr. Vicko kaže...

Po meni je vaznije pitanje hoce li se napokon u narednoj epizodi otkriti nesto vise vezano za white walkere. Kada uzmemo sva desavanja u seriji, sve neke glavne likove ili mozda bolje receno glavne porodice, svi su detaljno razradjeni, svi imaju neke ciljeve, zelje, dobre i lose osobine i onda imamo white walkere sa kraljem o kojima nista skoro se ne zna kako treba i kojima je jedini cilj ici redom i pobiti sve sto dise kako bi John rekao. 

Nekako mi dosadasnje predstavljanje njih nikako ne djeluje u stilu Martina i imam neki osjecaj da na kraju oni nece biti u potpunosti kakvim su ih prikazivali do sada.

 

 Nešto slično upravo i je za cilj serije. Svi su pozitivni iz ugla bližnjeg svoga.

Koja je razlika između Cersei i Deni? U samoj srži - skoro nikakva. Jedna porobi neprijatelje, dok druga oslobađa porobljene, ali ubija one koji nisu spremni bandati knee.

Jaimeu je njegova sestra pozitivka, kao što je i Evi Braun bio Adolf. 

Istina je da te serija navodi da vidiš Deni pozitivno, a Lanistere negativno, ali sve je to ista gamad, i treba navijati za walkerse. 

Svima je u cilju vladati svijetom, i svi su zli.

Između ostalog, Gilly nam je danas nehotice objasnila da Deni baš i nema pravo na tron 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 2:10 (Umbel).
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Hoces reci da su white walkersi u biti Zivi zid? 😃
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Deni je. Slatkim rijecima do osobnog probitka bez postenog plana i znanja, iskoristavajuci jadne ljude i njihove patnje u okovima za osobnu promociju.
12 godina
offline
Game of Thrones

Mene vise cudi sto nitko nije komentirao(barem ja nisam procitao),scenu di John Snow gladi zmaja?

Inace,sama ta scena nema veze ikakve sa dosadasnjom pricom,niti zasto bi on to uopce radio,osim ako se pomalo podpiruje cinjenica da je Snow ustvari Targaryen?

 

  GoT nam je vec dokazao da je sposoban ubiti glavne likove,zar je glupo predpostaviti da je sljedeca na redu za odstrel Dennis Targaryen,te da ce Snow zajahati zmaja?

Takav scenarij ne bih volio,ali nekako mi opasno smrdi na to da ce nam opet servirati šok poput "krvavoga vjencanja"

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: Game of Thrones

Zmaj je prišao njemu zato što zvijer osjeća da je on Targaryen. Jon ga je podragao zato što mu njegova krv neda mira. 

Trenutno u priči nema nikakvog smisla da Jon ubije Danny. Ako će joj on išta napraviti, to će biti beba...

 

edit: sad vidim da si napisao da GoT ubija likove, kad sam prvi put pročitao mislio sam da piše Jon... my mistake!

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 14:48 (ph3nom_gamer).
15 godina
offline
Game of Thrones

 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
offline
Game of Thrones

Zanima me hoce li pojasniti u sljedecoj epizodi s kojim oruzjem s oni osli loviti setace posto im se ne moze nista ako nije napravljeno od dragon glassa ili vatre.

Inace opet jako dobra epizoda i svidja mi sto puno price prodju kroz jednu epizodu jer got je serija di ima 100 prica i koliko god dugacka epizoda opet se ima nesto za ispricati. To mi se jako svidja i nadam se da ce sljedeca sezona biti svaku epizodu takva jer materijala ce sigurno imat. Malo je zeznuto ako netko zeli pratit vremenski tok jer nekad u jednoj epizodu odu do sjevera i nazad a nekad im treba 3 epizode ali ja ne vidim neku vremensku bitnost u seriji pa me to ni ne dira.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 19:47 (gelon).
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ne idu po white walkere nego po wightove. Tj. po jednog
One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
gelon kaže...

Zanima me hoce li pojasniti u sljedecoj epizodi s kojim oruzjem s oni osli loviti setace posto im se ne moze nista ako nije napravljeno od dragon glassa ili vatre.

 

 Pa nisu li do sad rudarili dragonglass? btw. zaboravio si na valyrian steel

Engage...
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Umbel kaže...
Dr. Vicko kaže...

Po meni je vaznije pitanje hoce li se napokon u narednoj epizodi otkriti nesto vise vezano za white walkere. Kada uzmemo sva desavanja u seriji, sve neke glavne likove ili mozda bolje receno glavne porodice, svi su detaljno razradjeni, svi imaju neke ciljeve, zelje, dobre i lose osobine i onda imamo white walkere sa kraljem o kojima nista skoro se ne zna kako treba i kojima je jedini cilj ici redom i pobiti sve sto dise kako bi John rekao. 

Nekako mi dosadasnje predstavljanje njih nikako ne djeluje u stilu Martina i imam neki osjecaj da na kraju oni nece biti u potpunosti kakvim su ih prikazivali do sada.

 

 Nešto slično upravo i je za cilj serije. Svi su pozitivni iz ugla bližnjeg svoga.

Koja je razlika između Cersei i Deni? U samoj srži - skoro nikakva. Jedna porobi neprijatelje, dok druga oslobađa porobljene, ali ubija one koji nisu spremni bandati knee.

Jaimeu je njegova sestra pozitivka, kao što je i Evi Braun bio Adolf. 

Istina je da te serija navodi da vidiš Deni pozitivno, a Lanistere negativno, ali sve je to ista gamad, i treba navijati za walkerse. 

Svima je u cilju vladati svijetom, i svi su zli.

Između ostalog, Gilly nam je danas nehotice objasnila da Deni baš i nema pravo na tron 

 Serija i jeste popularna sto vjerno prikazuje svaku stranu na neki svoj nacin i sto je medju razlicitim ljudima stvorila razlicite omiljene likove. Kod mene skoro citavo drustvo prati seriju i bas smo podijeljeni oko omiljenih "frakcija".

Ja sam misljenja da ce walkeri imati neku veliku ulogu u svemu ovome i da ih necemo samo gledati kao masine za ubijanje. 

 

Uglavnom sljedeca epizoda bi trebala da bude pravo zanimljiva i ako je vjerovati onim scenarijima sto su izasli walkeri ce da dobiju veliko pojacanje.

11 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...
Ne idu po white walkere nego po wightove. Tj. po jednog

 Ima razlike? S tim da pod walkere podrazumijevam i one glavne i ove obicne.

 

Znam da su rudarili ali nije prikazno niti su rekli da je netko dobiti oruzje od dragon glassa, a i u promo videu za sestu epizodu gendry koristi malj ako sam dobro vidio.

Ma nebitna stvar svakako, nekako ce objasnit sigurno.

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
WW su oni koji mogu reanimirati mrtve i pretvarati bebe u WW. Wightovi su oživljeni mrtvi i može ih se zatući normalno kolko ja znam
One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
offline
Game of Thrones

Aha mislio sam da ih sve zovu white walkers, hvala za info.

Onda ima malo vise smisla da ne treba svatko imat posebno oruzje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 20:12 (gelon).
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ti scenariji su se do sada pokazali tocnima. Znaju se i mrtvi. I oni koji ustaju.
10 godina
offline
Game of Thrones

novo curenje u piratskoj lučici, ovaj put je čak i hd slika 

13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Error 404
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Del_Boy97 kaže...

novo curenje u piratskoj lučici, ovaj put je čak i hd slika 

tnx, skidam taj HD od 1,92GB  

10 godina
offline
Re: Game of Thrones

probaj sam upisat na stranici, trebalo bi radit

 

trenutno skidam ovaj navodni hd quality sa dobrim zvukom pa javim valja li što

12 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

jako sporo skida :(

10 godina
offline
Game of Thrones

Ja sam se prišmajhlao na samom početku, skinuo i moram priznat slika je jako dobra za leak, 720p cak mislim

15 godina
offline
Game of Thrones

Meh vi bezobraznici što ne poštujete HBO i njihov trud. Ja čekam regularan torrent.

Rvat katolik!
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
tnakir kaže...

Meh vi bezobraznici što ne poštujete HBO i njihov trud. Ja čekam regularan torrent.

 hahahaha nije govno neg se pas posro

14 godina
offline
Game of Thrones

Na kojoj ste stali epizodi, ja sam trenutno na 6 sezoni 5 epizoda, a vidim da ima za skinut iz 7 sezone 5 epizoda

12 godina
offline
Game of Thrones

kad se sjetim 4 i 5. sezone i onih beskonačnih praznih epizoda, da su ovako udarno krenuli od početka, sve bi zgotovili za 3 sezone...

What could possibly go wrong?
6 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Može netko objasnit kako je Jaimie izbjegao daenerys i vratio se doma, što su magično odplivali na drugu stranu jezera i ovi zaboravili na njih??
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Iscodisco22 kaže...
Može netko objasnit kako je Jaimie izbjegao daenerys i vratio se doma, što su magično odplivali na drugu stranu jezera i ovi zaboravili na njih??

Ni meni nije jasno kako su oni ronili parsto metara u oklopu i izronili na drugoj strani. Malo su počeli izvodit gluposti sa scenarijem.

Rvat katolik!
16 godina
moderator
offline
Re: Game of Thrones
tnakir kaže...
Iscodisco22 kaže...
Može netko objasnit kako je Jaimie izbjegao daenerys i vratio se doma, što su magično odplivali na drugu stranu jezera i ovi zaboravili na njih??

Ni meni nije jasno kako su oni ronili parsto metara u oklopu i izronili na drugoj strani. Malo su počeli izvodit gluposti sa scenarijem.

 

Meni se čini kao da su ronili 30 kilometara i izronili pet sati kasnije. Nigdje ni traga vojsci, Jamie i Bronn sami, u nekakvoj daljini, kao kad s Brača gledaš požar u zaleđu Splita nekakav dim, Jamie i pajdo sjede i ljudikaju, a kao maloprije ga zmaj išao spaliti. Gdje je zmaj, gdje je Daenerys, gdje su svi oni ljudi i kola okolo...? 

 

Never mind, tko će razrađivati scenarij...

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Game of Thrones

Koliko god je Martin pazio na detalje i išao u dubinu, tako se ovi zajebaju i hoće nabrzake završit cijelu priču.

 

Pretpostavljam da će knjige (ako ih debeli ikad završi) dosta odudarat od serije.

Rvat katolik!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice