Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 806.411
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
11 godina
offline
Game of Thrones

To sam i spominjao par postova prije, da su bronn i jaime imali puno vise srece u bitci nego ostali likovi, bilo je ocekivano da ce barem bronn umrijeti ali ne nekako naprave da zmaj ispadne glup a jaime i bronn na pol metra od vatre svaki put skoce i izbjegnu.

Da su to bili neki od "dobrih" likova vjerojatno bi barem jedan umro ali eto odmaknuli su se malo od realnosti u toj epizodi po meni, ako umiru svi dobri onda isto treba vrijedit i za lose likove.

15 godina
offline
Game of Thrones

Šta nije išla uništiti vojsku prije nego se vrate Casterly Rock gdje je onaj njezin GreyWorm? I zato jer su upravo porazili njenog saveznika? Da je htjela mogla je domah onda ciljati Jamiea.

Mislim pa i sama je rekla u epizodi da mora nešto napraviti jer je počela gubiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 12:45 (Jack Sparrow).
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones
Sad sam pogledo ep 6 ISUSE KAKO JE EPIC OMG OMG osto sam bez zraka u jednom trenu al doslovno
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
12 godina
offline
Game of Thrones

Ajde lakse malo, to je samo serija :-)

11 godina
offline
Re: Game of Thrones
Nvidia GTX 680 kaže...
Sad sam pogledo ep 6 ISUSE KAKO JE EPIC OMG OMG osto sam bez zraka u jednom trenu al doslovno

 Jel čitava epizoda? Koliko minuta traje, kakav je video-audio?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
N!NO kaže...

Ajde lakse malo, to je samo serija :-)

 To nije serija, to je način života.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
N!NO kaže...

Ajde lakse malo, to je samo serija :-)

 Ak pratis neces se razočarati,samo neznam kak ces do nedjelje uspijet ne vidit spoilere nigdje na netu ili ces skinut leak si razmisljo?  

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Sheldon Cooper Ph.D kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
Sad sam pogledo ep 6 ISUSE KAKO JE EPIC OMG OMG osto sam bez zraka u jednom trenu al doslovno

 Jel čitava epizoda? Koliko minuta traje, kakav je video-audio?

 Je čitava je ima 2gb zvuk 9/10 slika 7/10 ako gledas sa 2m daljine ako nabijes glavu u monitor 6

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
Nvidia GTX 680 kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
Sad sam pogledo ep 6 ISUSE KAKO JE EPIC OMG OMG osto sam bez zraka u jednom trenu al doslovno

 Jel čitava epizoda? Koliko minuta traje, kakav je video-audio?

 Je čitava je ima 2gb zvuk 9/10 slika 7/10 ako gledas sa 2m daljine ako nabijes glavu u monitor 6

 Nešt sam malo čitao da je samo 60min izašlo a da je epizoda 70 min i da od pola epizode ide loš zvuk.... nisam smjeo podrobnije čitat radi spojlera

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
tnakir kaže...

Koliko god je Martin pazio na detalje i išao u dubinu, tako se ovi zajebaju i hoće nabrzake završit cijelu priču.

 

Pretpostavljam da će knjige (ako ih debeli ikad završi) dosta odudarat od serije.

Malo je glupo to sve ispalo ali jbga, Martin si može uzet koliko god hoće vremena da napiše priču dok ovi moraju izbaciti po sezonu svake godine. Nije da branim ova 2 židova što pišu scenarij ,ali jasno mi je zašto se ovakve stvari dešavaju.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
8 godina
offline
Re: Game of Thrones

Gledao 6. epizodu.

...no comment. Vrh.

12 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

najbolja epizoda!!! daleko!!

12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Dali ste razmisljali o ovome? Ako mrtvaci ube zmaja a glavni mrtvac ga digne iz mrtvih cjela ekipa je najeb...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
mrkac666 kaže...

Dali ste razmisljali o ovome? Ako mrtvaci ube zmaja a glavni mrtvac ga digne iz mrtvih cjela ekipa je najeb...

 O tome se pisalo/govorilo prije pocetka emitiranja ove sezone. Naravno u smislu da je 'moguce' da radnja krene i tim pravcem.

12 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

najbolja epizoda u povijesti svih mogucih serija.

9 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Jel netko našao titlove na engleskom možda?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Iscurila i 6 epizoda

15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
mrkac666 kaže...

Iscurila i 6 epizoda

 Da, lol... Taman me frend zove da dolazi kod mene skinut epizodu jer da je procurila van sa španjolskog HBO on demand. LOL

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
8 godina
offline
Re: Game of Thrones

Nema dalje od ovoga ljudi :)

10 godina
online
Game of Thrones

Daj netko link u pp od epizode tj.gdje ste je skinuli.

 

Pozz...

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Game of Thrones

A tek spojler od zadnje epizode: 

 

Rvat katolik!
14 godina
offline
Game of Thrones

Upravo pogledao epizodu. Neću ništa pisati o događajima zbog respekta prema drugim forumašima.

 

Samo ću reći da je kvaliteta slike bila ok. Malo onako zna zatrzati, ali i više nego gledljivo. Zvuk je također vrlo dobar. Definitivno se može pogledati, što i preporučam budući da ima glupana koji idu spojlati okolo.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 15:21 (ph3nom_gamer).
10 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Audio 8/10 video 10/10  ima za skinit 1gb i isplatilo se

12 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Drago kaže...
tnakir kaže...
Iscodisco22 kaže...
Može netko objasnit kako je Jaimie izbjegao daenerys i vratio se doma, što su magično odplivali na drugu stranu jezera i ovi zaboravili na njih??

Ni meni nije jasno kako su oni ronili parsto metara u oklopu i izronili na drugoj strani. Malo su počeli izvodit gluposti sa scenarijem.

 

Meni se čini kao da su ronili 30 kilometara i izronili pet sati kasnije. Nigdje ni traga vojsci, Jamie i Bronn sami, u nekakvoj daljini, kao kad s Brača gledaš požar u zaleđu Splita nekakav dim, Jamie i pajdo sjede i ljudikaju, a kao maloprije ga zmaj išao spaliti. Gdje je zmaj, gdje je Daenerys, gdje su svi oni ljudi i kola okolo...? 

 

Never mind, tko će razrađivati scenarij...

 

 

 Ako vam je to bilo prenategnuto, pripremite se za 6. epizodu 

12 godina
offline
Game of Thrones

iso miki kakav seks od epizode.. ko će sad dočekat onu tamo nedjelju   

 

 

i ovo s manjim brojem epizoda mislim da odlično funkcionira, stalno je neka akcija, ne stigne se razvodnit/razvuć radnja..  vrh

Ayee!
8 godina
offline
Re: Game of Thrones

kad se sjetim epizoda sa "Vrapcem" uz koje se fino dalo zaspati...

9 godina
offline
Game of Thrones

Ima li nasih titlova za leakove?

Barcelona - Mes que un club
11 godina
offline
Re: Game of Thrones

nema još

9 godina
offline
Game of Thrones

Sjedim vec 11 minuta pred ekranom i razmisljam kojim sve epitetima opisat ovu šestu epizodu......i mislim da ih nebi napisao dovoljno.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto venditur libertas auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

Sjedim vec 11 minuta pred ekranom i razmisljam kojim sve epitetima opisat ovu šestu epizodu......i mislim da ih nebi napisao dovoljno.

 Si ti ikad pogledao neku drugu kvalitetniju seriju? 

 

Efekti i akcija super, ostalo ništa posebno.

 

edit: Banter između Hounda i Tormunda je najbolji dio epizode, umro sam 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 18:13 (The Unforgiven).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice