Game of Thrones

poruka: 3.224
|
čitano: 572.293
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
3 godine
Re: Game of Thrones
Arya.
8 godina
Zasto ww nije prije topljenja zida viknuo dracarys??

Littlefinger je definitivno najmutniji lik u seriji, steta sto ga vise nece bit.

Sto mislite u koga ce se Arya Stark pretvorit kada bude (ako bude) isla ubiti Cersei?
3 godine
Posto je niska...u nekog malog :€)
5 godina
Game of Thrones

bog

9 godina
sisko93 kaže...
Zasto ww nije prije topljenja zida viknuo dracarys??

Littlefinger je definitivno najmutniji lik u seriji, steta sto ga vise nece bit.

Sto mislite u koga ce se Arya Stark pretvorit kada bude (ako bude) isla ubiti Cersei?

Cersei će umrjeti sigurno pošto to dijete neće roditi, kako joj je rekla vidovnjakinja

5 godina
Game of Thrones

Tuga me vata sad kad sam sve odgledao. Da je resetirat pamcenje i krenit iznova. Sezona 8 tek 2019 ? 

8 godina
Game of Thrones

Totalno je glupo toliko razvlačit za 8. sezonu, mislim da će isto interes splasnuti...

2 godine
8 sezona tek u 4. mjesecu 2019..
10 godina
Game of Thrones

April 2019. godine, 6 epizoda po 60 minuta. Jedva čekam...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
4 godine
boxer kaže...

April 2019. godine, 6 epizoda po 60 minuta. Jedva čekam...

majke ti mile, kad odvrtim film kad je izašla prva sezona, ja sam do tada pročitao prve 4 knjige, i krenio gledati seriju i stalno tražim kako će nešto zeznuti, i čak mi u početku nije bila dobra ko knjiga. ali kako su sezone prolazile su stvarno postali sve bolji i bolji, došlo je do toga da sam stvarno uzbuđen što izlazi nova sezona serije, a za nastavak knjige me boli đon kad će izaći. GRR Martin je stvarno s tim knjigama toliko odužio da je prestalo biti zanimljivo

nadam se da će zaokružiti sve kako treba, jer je teško završiti ovako nešto veliko, s toliko puno likova i različitih priča

10 godina
Game of Thrones

Game of Thrones | Season 8 | Official Tease: Crypts of Winterfell (HBO)

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
Game of Thrones

E naježio sam se 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
5 godina
Game of Thrones

ofišl trejler

4 godine
Game of Thrones

koliko god da mi je dopizdio Martin sa odugovlačenjem sljedeće knjige, ne mogu osporiti njegov talent i genijalan svijet i likove. i ja čekam zadnju sezonu, ali itekako ima okus gorčine to što neke stvari iz knjige kronično fale u seriji ili su promijenjene. prvo što mi baš smeta je to što su Eurona pretvorili u prijevoznika i to je to, samo mora prevesti golden company iz essosa u westeros. on je u knjizi genijalan, surov i strašno okrutan luđak, baš slojevit lik, a u seriji je najzanimljivije to što dođe do prijestolja i kaže Cersei da bi je izrokao. također potpuno je izbačena kuća Blackfyre iz cijele priče i još mnoge stvari.

uopće ne znam je li Martin pomaže oko kraja serije ili rade kraj na svoju ruku, ako rade na svoju ruku to bi moglo flopati. nije da to želim, ali one scene i likove koje su najviše privukle masu gledatelja je napisao Martin, jedna stvar je napraviti serije prema nečemu što je netko već smislio, ali sasvim je drugo završiti priču koju je netko drugi započeo, kad sam moraš stvoriti iz ničega nekakav epski kraj.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice