Game of Thrones

poruka: 3.220
|
čitano: 565.236
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
3 godine
Re: Game of Thrones
Arya.
8 godina
Zasto ww nije prije topljenja zida viknuo dracarys??

Littlefinger je definitivno najmutniji lik u seriji, steta sto ga vise nece bit.

Sto mislite u koga ce se Arya Stark pretvorit kada bude (ako bude) isla ubiti Cersei?
3 godine
Posto je niska...u nekog malog :€)
5 godina
Game of Thrones

bog

8 godina
sisko93 kaže...
Zasto ww nije prije topljenja zida viknuo dracarys??

Littlefinger je definitivno najmutniji lik u seriji, steta sto ga vise nece bit.

Sto mislite u koga ce se Arya Stark pretvorit kada bude (ako bude) isla ubiti Cersei?

Cersei će umrjeti sigurno pošto to dijete neće roditi, kako joj je rekla vidovnjakinja

5 godina
Game of Thrones

Tuga me vata sad kad sam sve odgledao. Da je resetirat pamcenje i krenit iznova. Sezona 8 tek 2019 ? 

8 godina
Game of Thrones

Totalno je glupo toliko razvlačit za 8. sezonu, mislim da će isto interes splasnuti...

2 godine
8 sezona tek u 4. mjesecu 2019..
10 godina
Game of Thrones

April 2019. godine, 6 epizoda po 60 minuta. Jedva čekam...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
3 godine
boxer kaže...

April 2019. godine, 6 epizoda po 60 minuta. Jedva čekam...

majke ti mile, kad odvrtim film kad je izašla prva sezona, ja sam do tada pročitao prve 4 knjige, i krenio gledati seriju i stalno tražim kako će nešto zeznuti, i čak mi u početku nije bila dobra ko knjiga. ali kako su sezone prolazile su stvarno postali sve bolji i bolji, došlo je do toga da sam stvarno uzbuđen što izlazi nova sezona serije, a za nastavak knjige me boli đon kad će izaći. GRR Martin je stvarno s tim knjigama toliko odužio da je prestalo biti zanimljivo

nadam se da će zaokružiti sve kako treba, jer je teško završiti ovako nešto veliko, s toliko puno likova i različitih priča

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice