Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 806.231
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones
AA-d00d kaže...
KIKI3ooo kaže...
......

Jesi li ti svjestan da se buniš što Martin te knjige nije napisao realnije?! Zmajevi, ledeni zombiji, voodoo čarolije ALI kap koja je prelila čašu je da Grey Worm kao vođa unsullieda ne izgleda poput...Mountaina?!

Ako je Martin opisao Grey Worma tako kako je i ispao u seriji šta se onda ti imaš buniti i čuditi i zazivati neku korupciju?{#}

Martin je glavni savjetnik kod snimanja serije i za svaku sezonu napiše scenarij za 1 epizodu, tako da ako je Crv takve građe kakve je, onda je to sigurno jer je Martin to odobrio.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

Martin o Grey Wormu:

Grey Worm is young, late 20s or so. As a eunuch, his face would be very smooth, with no trace of facial hair. No beard, mustache, stubble, etc. He's a soldier, so he's fit, but he would not have a bodybuilder's physique. I see him a square, solid guy, maybe a bit on the stocky side, medium height, short brown hair.

 

Izvor: http://www.westeros.org/Citadel/SSM/Entry/Concerning_Grey_Worm

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 1:46 (AA-d00d).
13 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

To da Bran nece hodat, vec letit, je najvece sranje koje sam procitao u knjizi, bio sam nabrijan a na kraju kifla.

LoL acc THCJoshi
10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones

Sada nemas pojma sto ce biti, neznas ni sto ocekivati :(

 

arya navodno prema forumskim postovima ide uciti za master assasaina i sumnjam da ce ista od toga pokazati u seriji osim neke ne zanimljive djelove

bran ce popiti red bull

khalesi navodno prema wikiji ako sam dobro istražio dobija trubu za zmajeve da budu "pitomi"

stannis skuplja starkove gotta catch em all

tyrion navodno ide prema khalesi

jaime nasljeduje sve od oca tywina (kad sazna da su im rudnici presusili mislim da nikada vise nece reci lannister always pay his debts)

john snow iliti kako u srbiji kažu i pišu đon snov :p postat ce glavni u nights watch, cersei ce se naljutiti i prestati slati nove ljude tamo, ali ce ipak na kraju popustiti i poslati ljude, a ti ljudi ce biti placenici koji ce imati zadatak ubiti johna.

cersei ce imati puno scena

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 23:12 (TheThing).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
TheThing kaže...

Sada nemas pojma sto ce biti, neznas ni sto ocekivati :(

 

arya navodno prema forumskim postovima ide uciti za master assasaina i sumnjam da ce ista od toga pokazati u seriji osim neke ne zanimljive djelove

bran ce popiti red bull

khalesi navodno prema wikiji ako sam dobro istražio dobija trubu za zmajeve da budu "pitomi"

stannis skuplja starkove gotta catch em all

tyrion navodno ide prema khalesi

jaime nasljeduje sve od oca tywina (kad sazna da su im rudnici presusili mislim da nikada vise nece reci lannister always pay his debts)

john snow iliti kako u srbiji kažu i pišu đon snov :p postat ce glavni u nights watch, cersei ce se naljutiti i prestati slati nove ljude tamo, ali ce ipak na kraju popustiti i poslati ljude, a ti ljudi ce biti placenici koji ce imati zadatak ubiti johna.

cersei ce imati puno scena

Dynasty continues... Ljudi nikako da shvate da je ovo Santa Barbara novog doba... o tempora o mores - reklo bi se.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
TheThing kaže...

Sada nemas pojma sto ce biti, neznas ni sto ocekivati :(

 

arya navodno prema forumskim postovima ide uciti za master assasaina i sumnjam da ce ista od toga pokazati u seriji osim neke ne zanimljive djelove

bran ce popiti red bull

khalesi navodno prema wikiji ako sam dobro istražio dobija trubu za zmajeve da budu "pitomi"

stannis skuplja starkove gotta catch em all

tyrion navodno ide prema khalesi

jaime nasljeduje sve od oca tywina (kad sazna da su im rudnici presusili mislim da nikada vise nece reci lannister always pay his debts)

john snow iliti kako u srbiji kažu i pišu đon snov :p postat ce glavni u nights watch, cersei ce se naljutiti i prestati slati nove ljude tamo, ali ce ipak na kraju popustiti i poslati ljude, a ti ljudi ce biti placenici koji ce imati zadatak ubiti johna.

cersei ce imati puno scena

Pola je krivo, pola je zbrkano i pomijesano. Dao bi ovom postu 20 od 100. (jer sam se bar nasmijao na red bull).

LoL acc THCJoshi
11 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

:)

battlelog: b4stardo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 10:07 (Bastardo).
15 godina
offline
Game Of Thrones

Well,thats just great -.-

 

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/476479/Veliko-razocaranje-za-fanove-Igre-prestola?ref=fbblic

 

 

Međutim, nismo je videli tada, ali Ferlijeva kaže da je nećemo videti - nikada.

"Da, Kejtlin je mrtva. Onaje potpuno mrtva", pojasnila je glumica za "Entertejnment vikli"

15 godina
offline
Game Of Thrones

Evo i jedna dobra vijest za moj grad!


http://www.sibenik.in/sibenik/foto-game-of-thrones-definitivno-se-snima-u-rujnu-u-sibeniku-traze-i-statiste/24795.html


Grad s puno turističkog potencijala, nedovoljno promoviran i neiskorišten! Nadam se da će ovo biti jedna pozitivna stvar i reklama.

 

Sorry na semi-offtopicu.{#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 17:45 (SHELBY_09).
14 godina
offline
Game Of Thrones
9 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

GOT rekorder s 19 nominacija za Emmy ove godine, jedna od najpopularnijih serija trenutno, The Walking Dead, za ne povjerovati , samo dvije

15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

U svijetu u kojem caruju površnost i glupost, kvazi-zvijezde kao Miley Cyrus i Justin Bieber, nimalo ne čudi da "zlatne kipiće" dobivaju šund-filmovi i razvikane serije. Ova serija ne samo da nema baš nikakvu vrijednost, već sustavno kvari i razara psihu mladih diljem svijeta. 

 

Naravno da ne znate o čemu govorim, jer ste još mladi pa vam serijal poput ovog izgleda fascinantno (spoj "Tračerice", "Dinastije" i nečeg što podsjeća na srednjovjekovni fantasy), no kad budete prošli nešto godina shvatit ćete da je život sam po sebi dovoljno težak i okrutan, da je prepun ovakvih odvratnih likova i perverzija te je stoga sasvim bespotrebno trovati svoje duše, i to u razdoblju kada biste trebali najviše uživati u životu, još i ovakvim smećem od serije. Zašto sam toliko protiv ove serije? Zato jer sam pogledao i ovu 4. sezonu, ali osim još više totalno bespotrebne golotinje, homoseksualaca, prostituiranja, morbidnosti, klanja, krvi i smrti te razvučenih dijaloga i totalnog besmisla nisam našao ništa vrijedno spomena ni uživanja. Pretpostavljam da ne uživate u perverzijama i klanju, no možda se varam. Možda su današnji mladi još gori (u gorem stanju) nego što sam mislio...

 

No ako vi i ne uživate u boleštinama, očito je da u tome uživaju redatelji (to i ne kriju), producenti kao i sam autor, koji se očito pošteno "iživio" u svojim knjigama. Sve u svemu - ova serija nije nimalo bezazlena, jer je zaokupila toliko mladih gledatelja i stoga zaslužuje dublji psihološki osvrt i analizu. Nažalost, dok vani postoje debate oko utjecaja ovakvih serija kod nas takvo što apsolutno ne postoji već se serija normalno emitira u prime-timeu i svaka vijest o njoj se pozdravlja momentalnom aklamacijom, bez i najmanje analize a kamoli kritike.

 

Dodatak kapetanovom dnevniku: Znam da će mi fanovi sada luptiti rekordan broj palčeva-dolje... he he he

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 1:42 (Danyel).
15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

U svijetu u kojem caruju površnost i glupost, kvazi-zvijezde kao Miley Cyrus i Justin Bieber, nimalo ne čudi da "zlatne kipiće" dobivaju šund-filmovi i razvikane serije. Ova serija ne samo da nema baš nikakvu vrijednost, već sustavno kvari i razara psihu mladih diljem svijeta. 

 

Naravno da ne znate o čemu govorim, jer ste još mladi pa vam serijal poput ovog izgleda fascinantno (spoj "Tračerice", "Dinastije" i nečeg što podsjeća na srednjovjekovni fantasy), no kad budete prošli nešto godina shvatit ćete da je život sam po sebi dovoljno težak i okrutan, da je prepun ovakvih odvratnih likova i perverzija te je stoga sasvim bespotrebno trovati svoje duše, i to u razdoblju kada biste trebali najviše uživati u životu, još i ovakvim smećem od serije. Zašto sam toliko protiv ove serije? Zato jer sam pogledao i ovu 4. sezonu, ali osim još više totalno bespotrebne golotinje, homoseksualaca, prostituiranja, morbidnosti, klanja, krvi i smrti te razvučenih dijaloga i totalnog besmisla nisam našao ništa vrijedno spomena ni uživanja. Pretpostavljam da ne uživate u perverzijama i klanju, no možda se varam. Možda su današnji mladi još gori (u gorem stanju) nego što sam mislio...

 

No ako vi i ne uživate u boleštinama, očito je da u tome uživaju redatelji (to i ne kriju), producenti kao i sam autor, koji se očito pošteno "iživio" u svojim knjigama. Sve u svemu - ova serija nije nimalo bezazlena, jer je zaokupila toliko mladih gledatelja i stoga zaslužuje dublji psihološki osvrt i analizu. Nažalost, dok vani postoje debate oko utjecaja ovakvih serija kod nas takvo što apsolutno ne postoji već se serija normalno emitira u prime-timeu i svaka vijest o njoj se pozdravlja momentalnom aklamacijom, bez i najmanje analize a kamoli kritike.

 

Dodatak kapetanovom dnevniku: Znam da će mi fanovi sada luptiti rekordan broj palčeva-dolje... he he he

Hvala o velečasni sto si me prosvjetlio. . ., dok nisam procitao tvoj post nisam znao u kojoj sam zabludi. Idem sad gledat serijal o biblij, tamo ima sigurno manje genocida, golotinje, mrznje, čedomorstva i slicnih fantasy pi*darija. G G {#}

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
D3ViL kaže...
Danyel kaže...

 

Hvala o velečasni sto si me prosvjetlio. . ., dok nisam procitao tvoj post nisam znao u kojoj sam zabludi. Idem sad gledat serijal o biblij, tamo ima sigurno manje genocida, golotinje, mrznje, čedomorstva i slicnih fantasy pi*darija. G G {#}

 He he, ne sumnjam - no nisi uočio poantu - da u ovoj seriji ništa nema poante. U Bibliji sve ima svoju svrhu i zna se razlika između dobra i zla. U ovoj seriji to ne postoji i zapravo ne znam o čemu uopće govori i koja je svrha svega toga. Osim ak nije svrha prikazat malo golih guza i cica te par odsječenih glava i udova. Ono između su besmisleni dijalozi koji kao da su prepisani iz Dinastije, razvučeni, dosadni i repetitivni. 

 

No, uživaj, tko ti brani... jednog dana možda budeš shvatio o čemu sam govorio.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
odjavljen
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

U ...

Micek, da ti nisi možda kakav don Kaćunko, nečasni Sudac, ili neki treći Bezćunko, ili te muči što je svijet okrutan, težak, i grub, plus što si ne možeš priuštiti Sudčeve umjetne zube, ili si samo do podne ljut sam na sebe, a popodne na sve oko sebe? Nekom je domet 24 sata, nekom Martinov izopačeni i pokvareni svijet, nekom Hesse i Baudelaire. Ako si samo umoran od konzumerizma, što itekako razumijem, okani se Interneta, a ja ću ti srediti produženo ljetovanje i pomaganje stanovnicima mnogobrojnih otoćića u Mikronezij, pa ćeš naučiti cijeniti drugačije životne vrijednosti.

 

OT: Nakon što sam davno pred sad već 8 godina pročitao knjige, serija me je oduševila, i ugodno iznenadila. Nažalost bio sam povrijeđen adaptacijom, samom činjenicom da sam postao dio mainstreama, no odlična režija i CGI su mi izvukli osmijeh na lice. Istina, u samoj knjizi se osjeti više strasti, no što je tu je. 

15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

 

No, uživaj, tko ti brani... jednog dana možda budeš shvatio o čemu sam govorio.

Da, bas je definirana linija izmedju "dobra i zla" ljudi su malo zaj*bali, bili su zlocesti pa Bog vjecno dobri i milostivi u svom tantrumu odluci da ih kazni a usput postedi Nou. Ali to nije sve, usput ce Bog zbog ljudskog zla da podavi sve od komarca, ptice dodo, dinosaura, transformera, kentaura i svih ostalih mitoloskih bica jer eto, moze mu se! Poanta ili svrha price ljubi me u dupe il cu da te udavim . . . 

Ajde ostavio je bar po dvije od svake vrste, da valjda na osnovu incestuoznih odnosa prave nove jedinke. . {#}

Jedno je fantasy za odrasle, drugo se cita djeci od malih nogu i uci kako je to "istina" . . .

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
alankish kaže...
Danyel kaže...

U ...

Micek, da ti nisi možda kakav don Kaćunko, nečasni Sudac, ili neki treći Bezćunko, ili te muči što je svijet okrutan, težak, i grub, plus što si ne možeš priuštiti Sudčeve umjetne zube, ili si samo do podne ljut sam na sebe, a popodne na sve oko sebe? Nekom je domet 24 sata, nekom Martinov izopačeni i pokvareni svijet, nekom Hesse i Baudelaire. Ako si samo umoran od konzumerizma, što itekako razumijem, okani se Interneta, a ja ću ti srediti produženo ljetovanje i pomaganje stanovnicima mnogobrojnih otoćića u Mikronezij, pa ćeš naučiti cijeniti drugačije životne vrijednosti.

 

OT: Nakon što sam davno pred sad već 8 godina pročitao knjige, serija me je oduševila, i ugodno iznenadila. Nažalost bio sam povrijeđen adaptacijom, samom činjenicom da sam postao dio mainstreama, no odlična režija i CGI su mi izvukli osmijeh na lice. Istina, u samoj knjizi se osjeti više strasti, no što je tu je. 

Ne znam što si htio reći svojim postom (prvim dijelom), znaš li ti?

 

Drugi dio pak razumijem - serija ti se sviđa (ok, možda ne kao knjige) no volio bih da mi kažeš što ti se točno sviđa u njoj? Po pisanju rekao bih da si prevalio 20ineku, dakle smtram te dovoljno razboritim komentatorom. Osim specijalnih efekata (kojih je pun danas već svaki trećerazredni film). Jer radnja je spora i valja se kao ustajala magluština, otprilike kao i dijalozi koji kao da su pisani, odnosno prepisani iz Dinastije (ako znaš o čemu govorim). Naime, pokušavam razumjeti vas fanove, fanatike i zaljubljenike u ovu seriju.

----------

D3vil@ , mislio sam na Isusa i NZ, ne na SZ. 

 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

Ipak, naslov je prenapuhan: u 90% scena nema nikakvih efekata. Zapravo, vrlo lako se primijete lokacije po Dalmaciji (Dubrovnik i Split) gdje je serija snimana (i ostale lokacije već prepoznajem, mislim da je i Island negdje u pitanju). Nekome tko ne poznaje dalmatinske krajolike eksterijeri djeluju fantastično, možda i nadrealno no u suštini to je ono što gledam svaki dan tako da me ne fascinira previše. Strance i one koji to ne gledaju svaki dan možda jako fascinira.

 

 

 

 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
odjavljen
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

Ne znam što si htio reći svojim postom (prvim dijelom), znaš li ti?

 

Drugi dio pak razumijem - serija ti se sviđa (ok, možda ne kao knjige) no volio bih da mi kažeš što ti se točno sviđa u njoj? Po pisanju rekao bih da si prevalio 20ineku, dakle smtram te dovoljno razboritim komentatorom. Osim specijalnih efekata (kojih je pun danas već svaki trećerazredni film). Jer radnja je spora i valja se kao ustajala magluština, otprilike kao i dijalozi koji kao da su pisani, odnosno prepisani iz Dinastije (ako znaš o čemu govorim). Naime, pokušavam razumjeti vas fanove, fanatike i zaljubljenike u ovu seriju.

----------

 

 

Nisi shvatio, a i nije mi bila namjera te uvrijediti. Sama serija i knjiga naravno, ne odašilje krivu poruku, dovoljno je da odeš u najbližu crkvu, i da se sam uvjeriš koliko je svijet licemjeran i prljav. Uzmimo za primjer, 24sata, kao "vodeće" dnevne novine, i usporedi količinu prljavština kao i obezvrijeđivanje ljudskog života i dostojanstva, kao i razni "informativni" novinski internet portali. Ja razumijem, što tebe muči, ali ne razumijem zašto si takvim nastupom došao u ovu temu.

 

Istina, da ja kao zaljubljenik u fantasy, nakon knjiga, gutam seriju. Da je radnja prerazvodnjena, je, no u tome ti ima HBO prste, kako bi gledatelje što duže zadržao pred malim ekranom, što izdavaču, donosni, jelte novac.  Knjigu, odnosno do tada izašle sam knjige, progutao sa oduševljenjem u roku od par dana. Da mi se ne sviđa što svaki "mediokritet", odjednom uzdiže Pjesmu Vatre i Leda, u nebesa, odnosno GoT, a niti ne zna tko je autor, ne sviđa mi se. Ali ono što je kod samog djela, knjige bitno, je mašta i fantasy prikazan na drugi, stvaran i brutalan, realan, kakav je i sam život. Pokušaj to razumjeti. Osvrni se oko sebe i reci sam sebi što vidiš? U Martinovom epu ima nečeg čega što danas nedostaje, osječaja za ispravno, pravdu i čast.

 

To što je netko jučer gledao Dinastiju, Santa Barbaru, Marisol, Tween Peaks, Walking Dead, a danas gleda GoT, je stvar konzumerizma, oko čega se najmanje uznemirujem. I, da prevalio sam 20ineku {#} Uživaj, i NHF.

14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel je u ovom podforumu ono što je Sinatra u igrama za PC/konzole i onaj T-55 u temi o zavjerama - trolčina žešća
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
offline
Game Of Thrones

Onda, jel se itko od vas prijavio na casting?

Rvat katolik!
10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones

Ja se nisam prijavio jer radim, a i uništio bi pogled na cijelu seriju kada bi bio statist :)

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 9:33 (TheThing).
14 godina
offline
Game Of Thrones

Gdje ima za prijaviti se?

Swedish latin super funk.
10 godina
protjeran
offline
Re: Game Of Thrones

Ovdje https://www.facebook.com/EmbassyFilmsCasting mislim da je negdje bila i online prijavnica, ali nemogu naći sada link.

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

U svijetu u kojem caruju površnost i glupost, kvazi-zvijezde kao Miley Cyrus i Justin Bieber, nimalo ne čudi da "zlatne kipiće" dobivaju šund-filmovi i razvikane serije. Ova serija ne samo da nema baš nikakvu vrijednost, već sustavno kvari i razara psihu mladih diljem svijeta. 

 

Naravno da ne znate o čemu govorim, jer ste još mladi pa vam serijal poput ovog izgleda fascinantno (spoj "Tračerice", "Dinastije" i nečeg što podsjeća na srednjovjekovni fantasy), no kad budete prošli nešto godina shvatit ćete da je život sam po sebi dovoljno težak i okrutan, da je prepun ovakvih odvratnih likova i perverzija te je stoga sasvim bespotrebno trovati svoje duše, i to u razdoblju kada biste trebali najviše uživati u životu, još i ovakvim smećem od serije. Zašto sam toliko protiv ove serije? Zato jer sam pogledao i ovu 4. sezonu, ali osim još više totalno bespotrebne golotinje, homoseksualaca, prostituiranja, morbidnosti, klanja, krvi i smrti te razvučenih dijaloga i totalnog besmisla nisam našao ništa vrijedno spomena ni uživanja. Pretpostavljam da ne uživate u perverzijama i klanju, no možda se varam. Možda su današnji mladi još gori (u gorem stanju) nego što sam mislio...

 

No ako vi i ne uživate u boleštinama, očito je da u tome uživaju redatelji (to i ne kriju), producenti kao i sam autor, koji se očito pošteno "iživio" u svojim knjigama. Sve u svemu - ova serija nije nimalo bezazlena, jer je zaokupila toliko mladih gledatelja i stoga zaslužuje dublji psihološki osvrt i analizu. Nažalost, dok vani postoje debate oko utjecaja ovakvih serija kod nas takvo što apsolutno ne postoji već se serija normalno emitira u prime-timeu i svaka vijest o njoj se pozdravlja momentalnom aklamacijom, bez i najmanje analize a kamoli kritike.

 

Dodatak kapetanovom dnevniku: Znam da će mi fanovi sada luptiti rekordan broj palčeva-dolje... he he he

Lupio sam ti palac dolje ne zbog toga što sam fan serije nego zato što se ne slažem s tvojim riječima, a očito se i dobri ljudi iz Emmy žirija ne slažu s tobom. Svaki toj post u ovoj temi odražava samo jedan segment filmske umjetnosti, a to je logos, tj. sadržaj koji te se očito nije dojmio. Međutim, sadržaj i poanta koja proizlazi iz sadržaja te dijalog koji povezuje taj sadržaj je čisto subjektivni dojam (npr. Ana Karenjina je meni zanimljiva knjiga dok je nekom drugom možda dosadna). Ako je ova serije toliko sadržajno loša, znači li to da je i općenito loša? Ajmo pogledati:

 

Outstanding Art Direction For A Contemporary Or Fantasy Series (Single-Camera)

Scena "The Mountain and the Viper"; Deborah Riley, Production Designer; Paul Ghirardani, Art Director; Rob Cameron, Set Decorator

 

Outstanding Casting For A Drama Series

Hoćeš mi reći da je kasting serije loš? 
Outstanding Cinematography For A Single-Camera Series
Za scene The Lion And The Rose i Two Swords. Kad znaš što će se dogoditi, ali te scena i dalje uspije šokirati onda znaš da je vrhunski snimljeno i odglumljeno.
Outstanding Costumes For A Series
Za scenu The Lion And The Rose. Kostimografija u seriji je na samom vrhuncu kroz sve sezone, ali Emmy nominira samo one probrane epizode ili isječke koji su se najviše istaknuli na svom području.
Outstanding Directing For A Drama Series

Možda najvažnije od svega je režiserova vizija svake scene bez obzira kako je koncipiran scenarij. Ako si pogledao sve 4 sezone onda češ se sigurno složiti sa mnom da je režija puno bolja od Sante Barbare, Marisol {#} i drugih koje si spomenuo, a barem al parí Dinastiji.

 

Mogli bismo tu još spomenuti i druge nominacije kao npr. za kozmetiku, prostetiku, glazbu ili apsolutno zasluženu nominaciju Petera Dinklagea za ulogu Tyriona i Lene Headey za Cersei, ali kao što se može primijetiti, nijedna od ovih kategorija nije subjektivna niti se odnosi na sadržaj.

 

Osim jedne, a to je naravno nominacija za najbolju dramsku seriju.

 

15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

 He he, ne sumnjam - no nisi uočio poantu - da u ovoj seriji ništa nema poante. U Bibliji sve ima svoju svrhu i zna se razlika između dobra i zla. U ovoj seriji to ne postoji i zapravo ne znam o čemu uopće govori i koja je svrha svega toga. Osim ak nije svrha prikazat malo golih guza i cica te par odsječenih glava i udova. Ono između su besmisleni dijalozi koji kao da su prepisani iz Dinastije, razvučeni, dosadni i repetitivni. 

 

No, uživaj, tko ti brani... jednog dana možda budeš shvatio o čemu sam govorio.

Aaaaa, ti ne kužiš o čemu se radi u seriji, zato ti se ne sviđa. Ne znači to da je serija loša i većina ljudi shvaća o čemu se tu radi. A zato i je dobra serija što nema jednostavnu radnju kao recimo biblija, nema ovi su dobri a ovi zli...

13 godina
offline
Re: Game Of Thrones

Veće ste budale od njega jer se uvlačite u raspravu. Lik je trolčina, a vi ga redovito hranite. Stavite ga na ignore i bok. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
D3ViL kaže...
Da, bas je definirana linija izmedju "dobra i zla" ljudi su malo zaj*bali, bili su zlocesti pa Bog vjecno dobri i milostivi u svom tantrumu odluci da ih kazni a usput postedi Nou. Ali to nije sve, usput ce Bog zbog ljudskog zla da podavi sve od komarca, ptice dodo, dinosaura, transformera, kentaura i svih ostalih mitoloskih bica jer eto, moze mu se! Poanta ili svrha price ljubi me u dupe il cu da te udavim . . . 

Ajde ostavio je bar po dvije od svake vrste, da valjda na osnovu incestuoznih odnosa prave nove jedinke. . {#}

Jedno je fantasy za odrasle, drugo se cita djeci od malih nogu i uci kako je to "istina" . . .

Neman ništa protiv tebe, ali pokaži malo respekta

15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
infernoxcro kaže...

Neman ništa protiv tebe, ali pokaži malo respekta

Covjek se zali kako serija prikazuje previse besmislenog nasilja (neznam samo sta bi rekao za Spartacusa {#} ) ja sam samo naveo primjer iz knjige koja ima daleko vise nasilja, genocida, klanja i ubijanja. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
D3ViL kaže...
infernoxcro kaže...

Neman ništa protiv tebe, ali pokaži malo respekta

Covjek se zali kako serija prikazuje previse besmislenog nasilja (neznam samo sta bi rekao za Spartacusa {#} ) ja sam samo naveo primjer iz knjige koja ima daleko vise nasilja, genocida, klanja i ubijanja. . .

A štoš sad, kad čovjek nema pametnijeg posla u životu

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice