Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 807.823
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
chaselol kaže...

omg nova epizoda je tako epic 

 

Apsolutno nista se ne dogodi

 a svi umrli od iscekivanja :D

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Baš kad pomisliš da Melisandre ne može postati seksepilnija evo novog fap materijala.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ikarus01 kaže...

Baš kad pomisliš da Melisandre ne može postati seksepilnija evo novog fap materijala.

 haha, pa prava macka je kaj oces

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
9 godina
offline
Game of Thrones

Pogledo epizodu i sad me zanima, kog je Stannis je*o na Zmajokamenu. Mislim da bi se sam ubio kad bi sazno. (mozda ga i ona zenska nije ubila).

I da, slazem se, nista se nije dogodilo.

The North remembers!

 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Melisandre ima 400 godina so yeah, Stannis voli some kinky shit

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

Dorne i lannisteri su katastrofa. Lanisteri s tolikom vojskom ovise o obicnom covjeku koji ima koliko 100-200 ljudi? neka je i 1000....smijeh!

 Problem je u tome da Lanisteri trenutno niti imaju neku vojsku (pola pobijeno ili razasuto okolo) niti imaju adekvatan lanac komande, ono sto je ostalo je Jaimijev ujak odveo koliko se sjecam u Lanisport (vjerovatno ce doci poslje u serij kao sto iam scena u traileru) Gold Cloaksi su vise militia vec ikakva vojska. U ostalom oni i nesmiju bez velikog zaledja napasti Sparowa i njegove batinase jer bi se vjerovatno ljudi u gradu pobunili i sve skupa potrgali, Kings Landing je trenutno ko pretis lonac. Rat, glad, neimastina bjeda se okrenula vjeri da im to oduzmu najebal* su. 

 

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Pa zna se da imaju najvecu vojsku u westerosu i sada kažeš da je pola pobijeno ili razasuto okolo wtf? Nije valjda i ovo pitanje koje sam postavio kao gluposti u seriji gdje nakon pogledane epizode moras ici na youtube ili na forume da ti netko reće što je bilo u knjigama pa sve to povezat, mislim onda je to najveca glupost od serije.

13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

Pa zna se da imaju najvecu vojsku u westerosu i sada kažeš da je pola pobijeno ili razasuto okolo wtf? Nije valjda i ovo pitanje koje sam postavio kao gluposti u seriji gdje nakon pogledane epizode moras ici na youtube ili na forume da ti netko reće što je bilo u knjigama pa sve to povezat, mislim onda je to najveca glupost od serije.

 Pa znaš i sam koliko je Lannisterovih trupa pobijeno u ratu protiv Robba, a onda je tu i Stannis sa napadom na King's Landing. U ovom trenutku Dorne i Reach imaju najveću vojsku.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Game of Thrones

Nisam citao knjigu ali koliko sam vidio i cuo, Lannisteri su imali dosta placenika a sam Tywin je rekao da zlata u rudnicima nemaju.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

Nisam citao knjigu ali koliko sam vidio i cuo, Lannisteri su imali dosta placenika a sam Tywin je rekao da zlata u rudnicima nemaju.

 Nisu imali puno plaćenika, samo "Brave Companions" koje je vodio Vargo Hoat. Oni su se raspali i dezertirali, dok je vojska dovedena na 1/4 svoje pune moći.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Game of Thrones

Sta je s Brotherhood without banners? Lady Stoneheart? so many questions! Ovo ljeto moram nabavit knjige i pocet ih citat :D. jedina fantazija koja mi je zanimljivija od svijeta GoT-a je LOTR, a   pogotovo patuljci (i hobit,  kojega sam i procitao :D)

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones
Ja samo cekam da ta crvenokosa baka oživi mog joh snowa !
12 godina
offline
Game of Thrones

Zna li netko gdje bi kod nas mogao pronaći G.O.T. knjige na engleskom jeziku,hardcover verziju, sa linka niže (dakle klasičan format knjige,normalna veličina,tvrde korice,na engleskom)?

 

Ili ako netko želi prodati,može i to :)

 

 

klik

 

 

 

Ayee!
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Epizoda u svakom slucaju podbacila, toliko iscekivanja ni za sto, osim za razocarenje Melissandre... 

 

To me ustvari i najvise smeta i nadao sam se da ce ispravit, par epizoda rastegnu do beskraja a ne kazu nista a onda u jednoj pobiju pola glavnih likova... WTF? 

I definitivno im prekratko traju sezone i epizode, vise od pola toga i gotovo sva sporedna radnja se ni ne dotaknu a dosta su bitni za vazne likove... 

 

Jbga, svejedno jedva cekam iducu epizodu haha 

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

Sta je s Brotherhood without banners? Lady Stoneheart? so many questions! Ovo ljeto moram nabavit knjige i pocet ih citat :D. jedina fantazija koja mi je zanimljivija od svijeta GoT-a je LOTR, a   pogotovo patuljci (i hobit,  kojega sam i procitao :D)

 Ih, kad bi to bila jedina zapostavljena priča:

 

 

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Alex Mercer kaže...
LLAMABOY kaže...

Sta je s Brotherhood without banners? Lady Stoneheart? so many questions! Ovo ljeto moram nabavit knjige i pocet ih citat :D. jedina fantazija koja mi je zanimljivija od svijeta GoT-a je LOTR, a   pogotovo patuljci (i hobit,  kojega sam i procitao :D)

 Ih, kad bi to bila jedina zapostavljena priča:

 

 

 row row row ur boat

Gendry down the stream

merrily merrily merrily meriliy

since the season 3

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

Sta je s Brotherhood without banners? Lady Stoneheart? so many questions! Ovo ljeto moram nabavit knjige i pocet ih citat :D. jedina fantazija koja mi je zanimljivija od svijeta GoT-a je LOTR, a   pogotovo patuljci (i hobit,  kojega sam i procitao :D)

 Brotherhood without banners su zapravo 20 (ako me sjećanje dobro služi) vojnika koje je Ned poslao da riješe problem sa Mountainom u Riverlandsu prije početka rata. Tokom rata je njihov broj porastao jer su im se pridružvali razni dezerteri. Poslije Red Weddinga njih vodi Lady Stoneheart. Oni su Faction za sebe, iako se fokusiraju na ubijanje Lannister/Bolton/Tyrell vojnika.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 19:44 (luxxxfromhell).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones

crvenokosa mi cak postaje simpaticna.

nije da imam boner na nju ili kaj vec, jednostavno se pretvara i fakat zanimljivog lika (do sad sam ju smatrao antipaticnom attention whore).

cak mi pomalo lici na walkere kad se "transformirala" u pravu sebe

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

Pa zna se da imaju najvecu vojsku u westerosu i sada kažeš da je pola pobijeno ili razasuto okolo wtf? Nije valjda i ovo pitanje koje sam postavio kao gluposti u seriji gdje nakon pogledane epizode moras ici na youtube ili na forume da ti netko reće što je bilo u knjigama pa sve to povezat, mislim onda je to najveca glupost od serije.

 Vec sam ti odgovorio u prethodnom postu al ajde. Dosta vojske im je osteceno ratom, gubitak Tywina je ogroman udarac koji je izazvao rasulo, glupi potezi od Cersei su naljutili njenog ujaka Kevana Lanistera (druga ruka Tywina i trenutni komandant) koji je sa vojskom Lanistera otisao iz Kings Landinga za Casterly Rock. Sto znaci da trenutno u Kings Landingu Cersei raspolaze s Gold Cloaksima koji su obicna militia unovacena od gradjana, seljaka i probisvjeta i manje/vise su beskorisni osim patroliranja okolo. 

 

Serija nemoze objasniti i docarati sve sto pise u knjigama (jednostavno nema dovoljno vremena) i bilo bi ti jasnije da ih uzmes citat, ili pogledas koji jubito video da ti to malo bolje objasni.

 

Na kraju Tyreli trenutno imaju "najvecu" vojsku u Westrosu a eto ni njima jos nije dosla u pomoc (jos tek je pocela sezona) njihova vojska nit je osjetila borbe, dobro je organizirana i opskrbljena trenutno su oni najjaca frakcija u komsiluku pa opet trunu u tamnici. 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...
Alex Mercer kaže...
LLAMABOY kaže...

Sta je s Brotherhood without banners? Lady Stoneheart? so many questions! Ovo ljeto moram nabavit knjige i pocet ih citat :D. jedina fantazija koja mi je zanimljivija od svijeta GoT-a je LOTR, a   pogotovo patuljci (i hobit,  kojega sam i procitao :D)

 Ih, kad bi to bila jedina zapostavljena priča:

 

 

 row row row ur boat

Gendry down the stream

merrily merrily merrily meriliy

since the season 3

 imaš jako kreativan um, preporučio bih te za post dana samo kaj pol ljudi ne bi skužilo referencu

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ikarus01 kaže...
LLAMABOY kaže...
Alex Mercer kaže...
LLAMABOY kaže...

Sta je s Brotherhood without banners? Lady Stoneheart? so many questions! Ovo ljeto moram nabavit knjige i pocet ih citat :D. jedina fantazija koja mi je zanimljivija od svijeta GoT-a je LOTR, a   pogotovo patuljci (i hobit,  kojega sam i procitao :D)

 Ih, kad bi to bila jedina zapostavljena priča:

 

 

 row row row ur boat

Gendry down the stream

merrily merrily merrily meriliy

since the season 3

 imaš jako kreativan um, preporučio bih te za post dana samo kaj pol ljudi ne bi skužilo referencu

 

 awww

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
14 godina
offline
Game of Thrones

Zakaj je Ser Davos buljio u Jon Snowovu krv na snijegu nakon što su ga podigli. Je li vidio neki znak ili nešto?

https://i.imgur.com/rTYh7Ia.png

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 20:48 (bruno03).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
bruno03 kaže...

Zakaj je Ser Davos buljio u Jon Snowovu krv na snijegu nakon što su ga podigli. Je li vidio neki znak ili nešto?

https://i.imgur.com/rTYh7Ia.png

Half Life 3 confirmed

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Game of Thrones

Ja vidim Balroga sa rogovima

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
bruno03 kaže...

Ja vidim Balroga sa rogovima

 

3:20

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
7 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
bruno03 kaže...

Zakaj je Ser Davos buljio u Jon Snowovu krv na snijegu nakon što su ga podigli. Je li vidio neki znak ili nešto?

https://i.imgur.com/rTYh7Ia.png

 Stvar je u tome da se do sada previše razočarao u proročanstva od Melissandre, ali ser Davos kad je vidio lik strahovuka u Jonovoj krvi u snijegu  ipak odlučio sačuvati njegovo tijelo u nadi da će se proročanstvo njegove borbe s Ledenim hodačima ipak ispuniti...čitao sam na engleskom prequel Vjetrova zime...sory ekipa

12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ako jon umre nzm ni zbog koga da gledam seriju ono svi likovi koji su mi se svidjali su pockrali seriju sam iskljucivo poceo zbog ned starka par likova sam zgotivio ali ista sudbina cak mi i stanis delovao ok .. Jedino patuljak odrzava gl serije. Starkove cure beda secen sa aryom jedva cekam da se zavrse ovaj mali bogalj takodje bilo uzivanje ne gledati ga tokom prosle sezone..

Repent the end is near!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Scarfaceee kaže...

Ako jon umre nzm ni zbog koga da gledam seriju ono svi likovi koji su mi se svidjali su pockrali seriju sam iskljucivo poceo zbog ned starka par likova sam zgotivio ali ista sudbina cak mi i stanis delovao ok .. Jedino patuljak odrzava gl serije. Starkove cure beda secen sa aryom jedva cekam da se zavrse ovaj mali bogalj takodje bilo uzivanje ne gledati ga tokom prosle sezone..

 Dude, GILF pr0n, daj malo sačekaj. Zakuhat će se.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Scarfaceee kaže...

Ako jon umre nzm ni zbog koga da gledam seriju ono svi likovi koji su mi se svidjali su pockrali seriju sam iskljucivo poceo zbog ned starka par likova sam zgotivio ali ista sudbina cak mi i stanis delovao ok .. Jedino patuljak odrzava gl serije. Starkove cure beda secen sa aryom jedva cekam da se zavrse ovaj mali bogalj takodje bilo uzivanje ne gledati ga tokom prosle sezone..

 Da, ubit će Jona, lika koji je doslovno Ice and fire u "Song of Ice And Fire" (pola Stark pola Targaryen)

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ratohnhake:ton kaže...

 Da, ubit će Jona, lika koji je doslovno Ice and fire u "Song of Ice And Fire" (pola Stark pola Targaryen)

 To je samo teorija. Scenaristi se mogu odlučiti na skroz drugi način za završiti seriju.

Swedish latin super funk.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice