Guns n Roses

poruka: 46
|
čitano: 7.130
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Guns n Roses

Ovu temu otvaram iz čiste dosade ali kad sam ju već napiso mislim da su oni legandaran bend bili ali sad baš i ne Axl ima skroz drukčiji glas ko da mu je pukla petarda u grlu.Gitaristi nisu ni približno Slashu.Meni su njihove najbolje pjesme Welcome To The Jungle i Paradise City s tim da obadvije imaju super riff.Slash je legenda i mislim da će uspjeti u Velvet Revolveru.Al ipak nije to to,da se nisu raspali bilo bi još zakon pjesama al ovak čujem da rade na novom albumu Chinese Democracy.Inače sad moram slušat Velvet Revolver al mislim da oni u Velvet Revolveru nisu mogli smislit ni pošteno ime, logično je - Guns=Revolver.

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Od albuma Chinese Democracy su procurile neke pjesme. Tocnije njih 8. Na svoj blog ih je stavio jedan od manager-a. Na srecu ja sam ih se uspio na vrijeme docepati. Pjesme nisu lose, ali nije to to.

Gentoo user. :')
16 godina
neaktivan
offline
RE: Guns n Roses

Procurilo kažeš, uf još da i duke novi procuri :D

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
offline
Guns n Roses

Evo da osvježim temu,Gansi nastupaju 20. lipnja u zagrebačkoj Areni.Mislim da bi svirka čak mogla bit i dobra jer imaju novog gitarista koji svira više blues pa odlično mijenja Slasha.Cijene ulaznica po kategorijama:
Fan pit stajanje: 350 kuna
Stajanje: 300 kuna
Sjedenje tribine dolje: 330 kuna
Sjedenje tribine gore: 275 kuna
Lože: 500 kuna

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Guns N Roses je meni jedan od najboljih bendova ikad.

Samo da pitam ako netko zna kad će karte biti puštene u prodaju jel znam da su ih povukli zbog tehničkih problema.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
14 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Evo da napišem ovdje, Gunsi dolaze 24. rujna i karte će koštat od 299kn do 499kn. (http://www.jutarnji.hr/gunsi-u-zagreb-stizu-24--rujna/810099/) :D

15 godina
odjavljen
offline
Guns n Roses

Inaće slušam Gunse, ali ovo što dolazi u Zg nisu Gunsi već je od Guns n' Roses ostao samo Rose s pratećim bendom. Da živim u Zg možda bih otišao u nadi da će izvedba starih stvari imati kvalitetu barem 10% od kvalitete svirke orginalnih Gunsa i to pod uvjetom da se onaj egocentrik koji je i uništio Gunse ne nalije i nadrogira pa otkaže koncert.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
offline
RE: Guns n Roses

Axl Rose & Prijatelji..

Plod nepouzdanosti kontracepcije
16 godina
offline
RE: Guns n Roses
Filip21 kaže...

Evo da napišem ovdje, Gunsi dolaze 24. rujna i karte će koštat od 299kn do 499kn. (http://www.jutarnji.hr/gunsi-u-zagreb-stizu-24--rujna/810099/) :D

Na ovo svakako idem. Gunsi su mi by far najdraži bend ikad i ovo neću propustiti ni za koju cijenu.

 

MrBlc kaže...

Inaće slušam Gunse, ali ovo što dolazi u Zg nisu Gunsi već je od Guns n' Roses ostao samo Rose s pratećim bendom. Da živim u Zg možda bih otišao u nadi da će izvedba starih stvari imati kvalitetu barem 10% od kvalitete svirke orginalnih Gunsa i to pod uvjetom da se onaj egocentrik koji je i uništio Gunse ne nalije i nadrogira pa otkaže koncert.

Iako se djelomično slažem, moram ti reći da je Axl uvijek bio i bit će srž Gunsa.

On piše tekstove, on piše glazbu. Tko će ih odsvirati objektivno je svejedno. To nama fanovima 'starih' gunsa smeta.

 

Chineese democracy je vrhunski album a u novom je sastavu.

 

Da i meni je žao što nema Slasha ali njega nema već 15 godina. Get over it.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
Guns n Roses

ma nema šanse da idem na ovo, ovo nisu gunsi bez axla i slasha, ovo su samo jadni pokušaji

Dajem demonoid pozivnicu na pm
16 godina
offline
RE: Guns n Roses
mind_challenge kaže...

ma nema šanse da idem na ovo, ovo nisu gunsi bez axla i slasha, ovo su samo jadni pokušaji

Axl je u bendu. lol,

 

Axl i Dizzy su ostali od prvotnog benda.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
Guns n Roses

Nisu originalni Gunsi ali je Axl okupio ekipu izvrsnih glazbenika.Možda čak i odem na koncert.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Ne to nije vise to!! Cim je slash presal to vise nije to makar imaju bucketheada al nije on ko slash..

slash ima posebne prste i ima bas to neke kak svira. Al za to je axl kriv kaj je on presal jer on je htel neki solo album a Axl se nije slagal pa su se posvadali

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Guns n Roses
wital kaže...

Ne to nije vise to!! Cim je slash presal to vise nije to makar imaju bucketheada al nije on ko slash..

slash ima posebne prste i ima bas to neke kak svira. Al za to je axl kriv kaj je on presal jer on je htel neki solo album a Axl se nije slagal pa su se posvadali

Buckethead više nije u bendu sad imaju tri gitarista Bumblefoota,Fortusa i novog DJ Ashbu koji jako dobro mijenja Slasha.Svaki od ova tri gitarista može sve pjesme od Gunsa odsvirat kao Slash,al svima je Slash bolji zato jer je bio u originalnoj postavi zlatnog doba GnR-a (1985-1996).

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Guns n Roses
Danny_HR kaže...

 

Chineese democracy je vrhunski album a u novom je sastavu.

 

Da i meni je žao što nema Slasha ali njega nema već 15 godina. Get over it.

E sad da je Chinese Democracy vrhunski album ne bi se se baš složia ( s obzirom da je album najavljivan cijelo jedno desetljeće), vrijeme Gunsa je davno prošlo, a ovi pokušaji egocentrika Axl-a da vrati komadić stare slave (čitaj love) su mi ispod svake kritike.

 

With your bitch slap rappin' and your cocaine tongue you get nothing done ...

Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience
16 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Najiskomercijaliziraniji rock bend ikada. Imaju jedan dobar album, ostalo nije vrijedno spomena, ne za mene.

 

Axlov glas mi se nikad nije sviđao, jednostavno ne padam na kričuće glasove (tj. na takav tip, dok recimo Gillan ima super glas iako ponekad zna zakričiti). Nadalje, Slash je možda još više iskomercijaliziran nego sam bend. Dam si rezati ruku ako Slash ne uči svirati pjesme napamet, pa taj nikad nije improvizirao.

 

All in all, bend kojeg pokreće novac, a ne muzika, nije ni čudo što su se tako brzo raspali, a svoj doprinos su ostavili u obliku tipičnih rock pjesma (kričanje i distorzija) bez imalo originalnosti. Da, moram priznati da imaju catchy riffove u par pjesama, ali na što smo spali ako kvalitetu procjenjujemo prema cool riffovima?

 

Uz Metallicu, obavezno štivo mladcima koji žele postati rockeri (od negdje moraju krenuti, a gle, Gunsi su sinonim za rock Neodlučan) i moram priznati da ne znam čovjeka preko 25 godina koji ih sluša.

~~~ How do you like them apples? ~~~
15 godina
protjeran
offline
Guns n Roses

Ja nis nikad bio neki veliki ljubitelj koncerata i svirki uživo. Radije to poslušam doma u sobi ili na kompu, iam 50W stereo. Ajd nije neš ali grmi dost pa ono..

Inače ne volim komercijalne bendove ako nemaju duše i stila ko Gunsi. Oni su mi ušli u uho kad sam imo 19 gdn i imam i posljednji najgori Chinese Democracy.

Tipovi stare šta'š.. Nije isto divljati i živjeti sa 25 ili sa skoro 50 gdn i rageat po stageuovima i po noćnim clubovima i rock kafanama nakon svirke.

Mis da ih droga nije uništila. Još vrijede svi slbumi iz 80ih 90ih, a novi je za malo pa uspio ali nisu oni krivi nisu ovo više vremena rocknroll bunta ni pokreta.

Slash je priča za sebe. On bez benda više ni ne živi bar po meni a gitarista je ono dobar pa nabolje iako može on i bolje samo je klasa sam po sebi pa izvlači max iz takve vrste soloa.

Mis da je on i pol muzike u Gunsima bio.

 

Osmijeh

free speech for the dumbxD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Guns n Roses
stoncin3 kaže...

Mis da ih droga nije uništila. Još vrijede svi slbumi iz 80ih 90ih, a novi je za malo pa uspio ali nisu oni krivi nisu ovo više vremena rocknroll bunta ni pokreta.

Slash je priča za sebe. On bez benda više ni ne živi bar po meni a gitarista je ono dobar pa nabolje iako može on i bolje samo je klasa sam po sebi pa izvlači max iz takve vrste soloa.

Mis da je on i pol muzike u Gunsima bi

 

Osmijeh

 

 

to si prav rekal.. i to za slasha. ja se isto slazem to da on ucil napamet a nije improviziral nikad, barem kolko sam ja skuzil

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
14 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Ja ih bas i ne volim. Osim sto su unistili Dylanovu pjesmu Knockin on heaven's door, opcenito mi zvuce kao bend za mladju publiku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 18:54 (Dragon23288).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Guns n Roses

Po meni su ju poboljsali

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Guns n Roses
M_dipl. kaže...
i_rambo_plache kaže...
[...]
[...]

Wow, ove stvari nisam znao... Ne znam, trenutno ne slušam hard-rock, vidio sam par live videa u kojima je Slash odsvirao isto kao i u studijskim verzijama. Pretpostavljam da je onda moje mišljenje proizašlo djelomično i iz neznanja.

 

No dobro, bacio si mi drugačije svjetlo na G'n'R, no svejedno moje subjektivno mišljenje ostaje onakvo kakvo je i bilo. Previše su istaknuti njihovi hitovi, a premalo ostale pjesme. Zato sam i pretpostavio da su bend s par hitova. Neću ih uspoređivati s drugim bendovima, ali po mom mišljenju, ima mnogo boljih i originalnijih bendova od Gunsa. Ukoliko se ti kužiš u muziku, vidio bi da su njihove pjesme tipične, kao i progresije i skale na kojima grade pjesme. Tekstovi nisu previše duboki. Nisu ni previše složeni, ne ponukaju slušatelja na razmišljanje. Opisuju konkretne stvari i događaje. I što je najglavnije, Gunsi ne odudaraju od tipičnih hard-rock bendova iz Amerike s kraja 80-ih.

 

Možda i rade pjesme zato što vole muziku i žele svijetu iskazati svoje mišljenje i osjećaje, ali jesu li zbog toga kvalitetni?

 

P.S. - što se tiče komercijale... Složio bi se s tvojom definicijom, a moje općenito mišljenje je da Gunsi rade pjesme većinom zbog para. Da, dosta su dali svijetu glazbe, ali jednostavno nisu (pretpostavljam da nikad ni neće biti) my cup of tea. Slušao sam ih i ja prije par godina, a mislim da sam ih već sad prerastao.

Sa zadnjom tvrdnjom se apsolutno slažem, sine ira et studio! Ipak, ljudi smo, ne možemo biti totalno objektivni...

~~~ How do you like them apples? ~~~
14 godina
neaktivan
offline
RE: Guns n Roses
m_dipl, svaka cast na biografiji gunsa. Nebi ni sam bolje :D
imas pivu ako se sretnemo na koncertu ;)
hmda
16 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Otišli ste vas dvojica u malo preduboku analizu. Gunsi su nesumnjivo kvalitetan bend koji je iza sebe ostavio nekoliko pjesama koje će živjeti vječno - zar je bitno dali su komercijalne ili ne? Neke pjesme su pisane za publiku (čitaj - komercijala), neke za svoju dušu,  neke su samo filleri, a neke su kombinacije svega toga. Meni najdraži bend (Queen) su konstantno tako radili pjesme. Muka mi je više od tih silnih napadanja tipa komercijalno ovo, komercijalno ono. Pogotovo jer to često osjećam na vlastitoj koži kada neki "pravi" glazbenik dođe pa meni soli pamet da je moj bend  komercijalan. Možda tako i zvuči ali mi na to nismo ciljali i pjesme smo radili iz svog gušta i onako kako mi volimo. Uostalom evo pogledaj sam http://www.myspace.com/stratos1band pa reci što misliš. Imaj samo na umu da je sve ovo snimano u "studiju" gdje je jedna pjesma 200kn pa ne očekuj vrhunsku kvalitetu, a nisu ovo još ni finalne verzije pjesama (i još 3 se trenutno snimaju). Svaki bend je jednostavno priča za sebe - Gunsi su sirovi, brutalni, ritmični, ludi i veseli i u tome je njihova čar. Osobno nisam nekakav preogromni ljubitelj njihove glazbe, ali nikada nisam sumnjao u njihovu kvalitetu.

I da se malo dotaknem Chinese Democracy-a. Može svatko pričati što god hoće ali radi se o jednom nevjerovatno kvalitetnom albumu - vrlo slojevit, raznovrstan  i prošaran odličnim aranžmanima i tekstovima. Tip albuma koji naučite tek kasnije cijeniti i koji nosi neku određenu dozu originalnosti i eksperimentiranja - a toga danas kronično nedostaje.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Gunsi su među najvećim rock bendovima ikada, i da ih heroin nije pomeo to bi još nebrojeno puta dokazali. Inače da su komercijalizirani jednostavno ne stoji. Komercijalizirani "rock" bend je Oasis npr.

14 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Sto vam zapravo znaci komercijalno? Mozete li mi svi vi koji dijelite glazbu na komercijalnu i nekomercijalnu definirati sto je to komercijalna glazba?

 

I sto znaci "komercijalni rock band"?

15 godina
neaktivan
offline
Guns n Roses

Osobno se slažem s M_Dipl. I da ja isto jako volim Guns 'N Roses i znam svirati solo od njih i sviram u bendu i svirao sam par pijesama i iskreno ga volim. Meni neki ljud kazu recim oda su bolji stari hitovi kao Rolling Stone itd. Ali meni će uvjek biti različit tip muzike Guns 'N Roses i starih hitova neznam zašto ali mi je to različito.

vorpen
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 18:21 (ris).
15 godina
offline
Guns n Roses

Ekipa neznam jel ste čuli, al' Gunsi su izabrani za ulazak u Rock 'n' Roll Hall of Fame 2012.

To znači da bi se trebao napraviti reunion originalne postave.

Ceremonija bi se trebala održati u travnju iduće godine.

 

A članovi...

U HoF bi trebala ući originalna Appettite postava, znači Slash, Axl, Duff, Izzy i Adler.

Adler je naravno sretan 'ko mala beba, Slash i Duff će vjerojatno biti tamo, kao i Izzy.

Jedini problem će vjerojatno bit' Axl, koji ne trpi Slasha,

al' bit' će zanimljivo vidjet' kak će se stvari odvijat'.

Jer ipak, to je još samo par mjeseci.

Kako kaže pjesma, malo strpljenja.

 

 

Za mene osobno bi to bio najveći događaj u zadnjih 10 godina.

 

 

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
16 godina
offline
Re: Guns n Roses
Zasluženo. Meni daleko najdraži bend svih vremena. Većina njihovih stvari za mene je bezvremenska i ne može mi dosaditi ma koliko ih slušam.

GNR FTW!
I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
16 godina
offline
Guns n Roses

Gansi u srpnju imaju koncert u Splitu, originalna postava.

Definitivno idem!

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Guns n Roses
Danny_HR kaže...

Gansi u srpnju imaju koncert u Splitu, originalna postava.

Definitivno idem!

No shit ??? Slash ? Ulaznice brijem ko za Iron Maiden oko 400 kn

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice