Iron Maiden 10.08.2008 Split

poruka: 91
|
čitano: 14.199
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Inspiriran Verbatimovom temom o Lenny Kravitz-u, pa da čujem ko sve sa foruma ide na koncert?

Kojim bugovcima moram platit pivuCool?

Moja karta je spremna Moja karta je spremna
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2008 21:58 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Lucky you! I ja bi iso, al nemogu, damn :/
Siguran sam da ce biti ludnica!
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Meni ces morat ja idem xD

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split

ohoho, pa i ja sam tamo skupa s curom. Eto ti meni platis pivu a ja cu njoj.

Vidim da si uzeo travnjak, e jebga, ja uzeo tribine jer sam ovo ljeto obisao toliko koncerata i izbengao se ko budala, a ceka me jos slayer u 11 misec, treba se cuvat za to.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Koliko košta karta za tribine? Čuo sam da je travnjak rasprodan.

16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

meni je frend ponudio karte za travnjak (on inace ima za headbangers pit --- mislim da se tako zove) ali sam odbio jer me bas ne zanimaju, po mojem misljenju su malo precijenjeni...

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
AA-d00d kaže...

  po mojem misljenju su malo precijenjeni...

  Osjećam herezu u zraku!
 
Na vrhuncu su bili prije 20 godina, ali još uvijek dobro zvuče. 
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2008 10:36 (klimama).
16 godina
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Idem i jaaaaaa ;o)

 

BTW:imam viska ...

 

EDIT:

Za trgovinu služe oglasi!

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2008 0:00 (manic).
16 godina
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Devils_child kaže...

Koliko košta karta za tribine? Čuo sam da je travnjak rasprodan.

 
sve su po 250kn...
ja ću na tribine, ne da mi se gužvat dolje...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
pixelatem kaže...

ohoho, pa i ja sam tamo skupa s curom. Eto ti meni platis pivu a ja cu njoj.

Vidim da si uzeo travnjak, e jebga, ja uzeo tribine jer sam ovo ljeto obisao toliko koncerata i izbengao se ko budala, a ceka me jos slayer u 11 misec, treba se cuvat za to.

 Ja sam uzeo travnjak baš zbog toga, nemam šanse u hedbangers pituSramim se, kada mi dođe neki obrijane glave sa 150 kila mišića i progura se pokraj mene ili ako izbije sranje pa da nahebem ko žuti, bit ću palačinka na podu. Ajde travnjak je malo dalje i sigurniji.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2008 11:01 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Paolo2612 kaže...
 Ja sam uzeo travnjak baš zbog toga, nemam šanse u hedbangers pituSramim se, kada mi dođe neki obrijane glave sa 150 kila mišića i progura se pokraj mene ili ako izbije sranje pa da nahebem ko žuti, bit ću palačinka na podu. Ajde travnjak je malo dalje i sigurniji.
 
pa ako ti imas dugu kosu onda si ti u prednosti! ljepo ga šamaraš po faci sa kosom dok ne poplavi \m/
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
klimama kaže...
AA-d00d kaže...

  po mojem misljenju su malo precijenjeni...

  Osjećam herezu u zraku!
 
Na vrhuncu su bili prije 20 godina, ali još uvijek dobro zvuče. 
 
to je meni jedan paradox, oni su vise-manje u mirovini, zar ne? mislim ne skladaju vise nikakve albume nego samo idu na turneje? kako onda da karta kosta 250kn??? meni je to previse za jedan metal band! ta cijena mi je u rangu neke zvijezde sa mtv-a
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
AA-d00d kaže...
klimama kaže...
AA-d00d kaže...

  po mojem misljenju su malo precijenjeni...

  Osjećam herezu u zraku!
 
Na vrhuncu su bili prije 20 godina, ali još uvijek dobro zvuče. 
 
to je meni jedan paradox, oni su vise-manje u mirovini, zar ne? mislim ne skladaju vise nikakve albume nego samo idu na turneje? kako onda da karta kosta 250kn??? meni je to previse za jedan metal band! ta cijena mi je u rangu neke zvijezde sa mtv-a
 LOL

Oni rade nove albume i to u manjem vremenskom razmaku nego većina MTV zvjezdica.
I koja MTV zvjezda je (po tebi) vrijedna tih 250kn?


Dokaz da "redovno" izdaju albume

  • Iron Maiden (1980)
  • Killers (1981)
  • The Number of the Beast (1982)
  • Piece of Mind (1983)
  • Powerslave (1984)
  • Somewhere in Time (1986)
  • Seventh Son of a Seventh Son (1988)
  • No Prayer for the Dying (1990)
  • Fear of the Dark (1992)
  • The X Factor (1995)
  • Virtual XI (1998)
  • Brave New World (2000)
  • Dance of Death (2003)
  • A Matter of Life and Death (2006)

+ tone best off, koncerata itd...
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2008 11:33 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Up the irons... planirao sam ići ali sad mi se neda do Splita Sramim se. "Prestar sam za ta sranja" Cool

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Paolo2612 kaže...
 LOL

Oni rade nove albume i to u manjem vremenskom razmaku nego većina MTV zvjezdica.
I koja MTV zvjezda je (po tebi) vrijedna tih 250kn?


Dokaz da "redovno" izdaju albume

  • Iron Maiden (1980)
  • Killers (1981)
  • The Number of the Beast (1982)
  • Piece of Mind (1983)
  • Powerslave (1984)
  • Somewhere in Time (1986)
  • Seventh Son of a Seventh Son (1988)
  • No Prayer for the Dying (1990)
  • Fear of the Dark (1992)
  • The X Factor (1995)
  • Virtual XI (1998)
  • Brave New World (2000)
  • Dance of Death (2003)
  • A Matter of Life and Death (2006)

+ tone best off, koncerata itd...
 
dobro ispricavam se onda, ali to sto si napisao po meni im ne ide u prilog! zele se sto vise prodavati i najvise izvuci iz fanova. ovo sad ne govorim napamet nego su frendovi koji slusaju IM rekli da su im samo prvi albumi bili dobri, da su im zadnja izdanja losa i prosjecna. ja sam iz toga zakljucio da izdaju albume tek tolko da dobe jos miljuncic-dva na racune

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
15 godina
protjeran
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

ja idem

Shady in the house
16 godina
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split

Sta ga ti mlatnes i ostanes ziv.

Reci mi koji to glazbenik i sl. ne radi za lovu. Sta ti radis na poslu za krumpire ili za novce.

Na Maidenov koncert mozes bit siguran da ce oni svirati i pred 200 ljudi, ako treba. A ne neke pic.... koje kad vide da nisu prodali dosta karata otkazu koncert (Metallica ...)

250 kn je ok cijena prema nekima koji su trazili i vise, pa na kraju nisu prodali dovoljno karata.

Prvi albumi nisu dobri, nego su kultni Osmijeh

Karta za koncert je doma jos od zime (headbangers pit) ide nas jedno 10-15 iz ekipe (mjesano).

Pozdrav svim metalheadsima i onima koji se tako osjecaju.

16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

nisam ga ja nista bezveze mlatnuo, samo zelim reci da obicno dodje vise metal bandova na jednu gazu (najcesce 3) za puno manju cijenu od 250kn.

ovo sto si rekao da ce svirati bez obzira dal ce biti mala zainteresiranost (mislice na metallicu) i nisam bas siguran da bi bilo tako

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split

To rade obicno bendovi koji nemaju potporu fanova kao IM, pa ne mogu sabrat dosta ljudi ili su manje poznati.

Na "zalost" ovu tezu o sviranju za 200 ljudi vjerojatno necemo moci potvrditi, jer ce doci "malo" vise ljudi.

Nadam se da te nisam uvrijedio prijasnjim postom, jer mi to nije bila namjera.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split

e i ja bi rado na koncert...ali ne idemPlač

Nije tolko u cijeni karte (250kn) nego je stvar u tome što mi je split predaleko (da je u zagrebu još bi i ošo)...iako mislim da je uredu što se svi koncerti ne održavaju u zagrebu, i ostali gradovi imaju pravo na to (nemogu sam purgeri uživatiNamigiva)

Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Chaky kaže...

To rade obicno bendovi koji nemaju potporu fanova kao IM, pa ne mogu sabrat dosta ljudi ili su manje poznati.

Na "zalost" ovu tezu o sviranju za 200 ljudi vjerojatno necemo moci potvrditi, jer ce doci "malo" vise ljudi.

Nadam se da te nisam uvrijedio prijasnjim postom, jer mi to nije bila namjera.

 
ma nisi me uvrijedio, također se nadam da nisam ja nikoga uvrijedio.
puno bandova ima veliku podrsku fanova ali zar nebi bilo super da oni sa takvom reputacijom prodaju karte po recimo 120kn a ne 250, mislim da bi time svima poslali jednu veliku pozitivnu poruku
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
AA-d00d kaže...
puno bandova ima veliku podrsku fanova ali zar nebi bilo super da oni sa takvom reputacijom prodaju karte po recimo 120kn a ne 250, mislim da bi time svima poslali jednu veliku pozitivnu poruku
 
Obično je cijena za koncerte ovog kalibra 350 kn, i ovo je sasvim solidna cijena. Ako se dobro sjećam za koncert u Velikoj Gorici cijena je bila 350 kn.
16 godina
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split

Bilo bi super kad bi bilo tako Osmijeh

Ali benzin je poskupio, struja, sad ce i piva Mršti se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Paolo2612 kaže...
 Ja sam uzeo travnjak baš zbog toga, nemam šanse u hedbangers pituSramim se, kada mi dođe neki obrijane glave sa 150 kila mišića i progura se pokraj mene ili ako izbije sranje pa da nahebem ko žuti, bit ću palačinka na podu. Ajde travnjak je malo dalje i sigurniji.
 
OOOO, onda nisi musko nego si .... Ajde necu biti vulgaran ali pravi metalac se ovako ponasa:

btw: to sam ja unutar wall of deatha i jos dvi budale. Smijeh
IMHO, to je najbolji osjecaj kojeg mozes dozivit, potpuna dislokacija nekoliko kostiju je cool.
Steta sto nemam snimljeno, ali na Arch Enemyu sam bio i na 'divingu', presao desetak metara u par sekundi... No svejedno IM su bend drugacijeg zanra po meni, iskreno meni je to laksa glazba za koju se ne isplati uprljati u HP-u...
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Ovakva tema vec postoji kolko ja znam, al ko ga hebe.

Vidimo se na mejdenima! :D

 

Ja sam u Headbangers Pit!

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
pixelatem kaže...
Paolo2612 kaže...
 Ja sam uzeo travnjak baš zbog toga, nemam šanse u hedbangers pituSramim se, kada mi dođe neki obrijane glave sa 150 kila mišića i progura se pokraj mene ili ako izbije sranje pa da nahebem ko žuti, bit ću palačinka na podu. Ajde travnjak je malo dalje i sigurniji.
 
OOOO, onda nisi musko nego si .... Ajde necu biti vulgaran ali pravi metalac se ovako ponasa:

btw: to sam ja unutar wall of deatha i jos dvi budale. Smijeh
IMHO, to je najbolji osjecaj kojeg mozes dozivit, potpuna dislokacija nekoliko kostiju je cool.
Steta sto nemam snimljeno, ali na Arch Enemyu sam bio i na 'divingu', presao desetak metara u par sekundi... No svejedno IM su bend drugacijeg zanra po meni, iskreno meni je to laksa glazba za koju se ne isplati uprljati u HP-u...
 Daj mi vremena, još sam nov što se tiče velikih koncerata. Uhodat ću se jaSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

jaooo counting the days jedva čekam bio sam i na prošlom koncertu u Ljubljani i sad idem opet, btw paolo kako ides iz Rijeke busom??

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
buky kaže...

jaooo counting the days jedva čekam bio sam i na prošlom koncertu u Ljubljani i sad idem opet, btw paolo kako ides iz Rijeke busom??

 Ne, ja preksutra u Dalmaciju i nema me mjesec dana. Ja ću od tamo di ljetujem brodom do Zadra pa basom do Splita. Ali svejedno se možemo nekako nać.

IMA LI KOJA DOBRA DUŠA DA MI BUDE TURISTIČKI VODIČ PO SPLITU???  Smijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden 10.08.2008 Split
Paolo2612 kaže...
IMA LI KOJA DOBRA DUŠA DA MI BUDE TURISTIČKI VODIČ PO SPLITU???  Smijeh
 
a nes ti splita... Dodzi na rivu i prodzi kroz dioklecijanove podrume, prosetaj malo kroz staru gradsku jezgru i poslin se popni na marjansku vidilicu i pokrija si 90% splita.
Poslin ako se oces ic kupat obavezno posjeti Bacvice i to ti je to.
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden 10.08.2008 Split

Ja idem na tribine, u Zagreb san isto bija na tribinama, zelin vidit sve jer su oni ipak audio-vizualni spektakl, ja samo u prve redove na koncerte tipa Juliette Lewis :)

 

 

Sta se tice cijene i ostalih glupih komentara i usporedbi sa mtv zvijezdicama, da su i 500kn ne bi bilo skupo jer su ljudi 20+ godina na sceni i rade kvalitetnu glazbu i uzor su gomili metal bedova.

Kad cujes neku novu njihovu stvar po prvi put tipa na radiu (a jos neznas da su to oni) mos skuzit da je njihova stvar po stilu, a ne zvuce in sve pisme isto (tipa Ramonesi). To je pravi talent, a i tri gitare ukomponirat da to ne zvuci ko kakofonija.

 

Zato djeco i ostali ignoranti manite se glupih komentar.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice