Koji je to film? help

poruka: 19
|
čitano: 5.128
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koji je to film? help

glumac samuel l jackson glumi amerikanca koji odlazi u skotsku prodat nekakav recept za neku drogu...

Pricali su mi o filmu ali ni sami neznaju kako se zove pa vas molim pomoc

 

 

EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help

51 state, mislim, on dila extacy pa prebije neke skinjare na kolodvoru il tak nesto, opak film...heheh

Zadatak masovnih medija je 'oblikovanje mišljenja ljudi' da vjeruju u vrijednost močnih glupana koji vladaju. Noam Chomsky
15 godina
neaktivan
offline
Koji je to film? help

The 51st state ili  Prljavi poslovi ponaški..

volio bi majko mila da se ovo samo sniva...
15 godina
protjeran
offline
Koji je to film? help

ja ne znam.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help
Aleandro von Joža kaže...

ja ne znam.

 sad znaš..to je taj film
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 12:06 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Koji je to film? help

 LOCK i hvala !

EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je to film? help

sve u svemu film nije neki, opićen je,a li ništa posebno, na kraju se ispostavi da to nije droga, već obični bomboni koji prolaze test za drogu

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help
livadasb kaže...

sve u svemu film nije neki, opićen je,a li ništa posebno, na kraju se ispostavi da to nije droga, već obični bomboni koji prolaze test za drogu

 super pa si mu spoilo kraj Belji se
Zadatak masovnih medija je 'oblikovanje mišljenja ljudi' da vjeruju u vrijednost močnih glupana koji vladaju. Noam Chomsky
15 godina
neaktivan
offline
Koji je to film? help

Da ne otvaram novu temu..Zna li netko gdje bih mogao downloadati film Metastaze ako uopće ima na P2P-u..Pošaljite pm..Hvala

Music is my life :)
16 godina
offline
RE: Koji je to film? help
makaweli kaže...

Da ne otvaram novu temu..Zna li netko gdje bih mogao downloadati film Metastaze ako uopće ima na P2P-u..Pošaljite pm..Hvala

proslijedi mi pp ako dobijes
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help
Aki kaže...
makaweli kaže...

Da ne otvaram novu temu..Zna li netko gdje bih mogao downloadati film Metastaze ako uopće ima na P2P-u..Pošaljite pm..Hvala

proslijedi mi pp ako dobijes
 Rado,ali čini se da ništa od toga :((
Music is my life :)
15 godina
offline
Koji je to film? help

Ima jedna zanimljiva scena u filmu kad se ekipa naguta nekih tableta (krivih) pa počnu nekontrolirano "derat" proljev a lik im baci role papira ako se dobro sjećam - to mi je bilo najjače u filmu. Inače prosječan film, gledljiv u svakom slučaju.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help
Stimulans kaže...

Ima jedna zanimljiva scena u filmu kad se ekipa naguta nekih tableta (krivih) pa počnu nekontrolirano "derat" proljev a lik im baci role papira ako se dobro sjećam - to mi je bilo najjače u filmu. Inače prosječan film, gledljiv u svakom slučaju.

 A ti si gledao u kinu ili?
Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help
makaweli kaže...
Stimulans kaže...

Ima jedna zanimljiva scena u filmu kad se ekipa naguta nekih tableta (krivih) pa počnu nekontrolirano "derat" proljev a lik im baci role papira ako se dobro sjećam - to mi je bilo najjače u filmu. Inače prosječan film, gledljiv u svakom slučaju.

 A ti si gledao u kinu ili?
 misli na 51 state film, brijem...
Zadatak masovnih medija je 'oblikovanje mišljenja ljudi' da vjeruju u vrijednost močnih glupana koji vladaju. Noam Chomsky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je to film? help
eterna luchar kaže...
makaweli kaže...
Stimulans kaže...

Ima jedna zanimljiva scena u filmu kad se ekipa naguta nekih tableta (krivih) pa počnu nekontrolirano "derat" proljev a lik im baci role papira ako se dobro sjećam - to mi je bilo najjače u filmu. Inače prosječan film, gledljiv u svakom slučaju.

 A ti si gledao u kinu ili?
 misli na 51 state film, brijem...
 Skonto sam..sjećam se te scene..Sam L. im dao fake pa se prosrali ko grlice :)
Po meni film je odličan
Music is my life :)
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je to film? help
Hacker-ri kaže...

glumac samuel l jackson glumi amerikanca koji odlazi u skotsku prodat nekakav recept za neku drogu...

Pricali su mi o filmu ali ni sami neznaju kako se zove pa vas molim pomoc

 

 

 jel mozda crnac u tunelu??
15 godina
offline
RE: Koji je to film? help
deja_vu kaže...
Hacker-ri kaže...

glumac samuel l jackson glumi amerikanca koji odlazi u skotsku prodat nekakav recept za neku drogu...

Pricali su mi o filmu ali ni sami neznaju kako se zove pa vas molim pomoc

 

 

 jel mozda crnac u tunelu??
 51st state - piše ti gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji je to film? help
Stimulans kaže...
deja_vu kaže...
Hacker-ri kaže...

glumac samuel l jackson glumi amerikanca koji odlazi u skotsku prodat nekakav recept za neku drogu...

Pricali su mi o filmu ali ni sami neznaju kako se zove pa vas molim pomoc

 

 

 jel mozda crnac u tunelu??
 51st state - piše ti gore
 pa procitao sam, ma zezao sam se, lol
jer malo smijesna tema!
15 godina
neaktivan
offline
Koji je to film? help

poz! da ne otvaram novu temu...

Da li tko zna nesto vise , tj. ime jednofg japanskog ili kineskog filma o kung-fu školama... davno je bio na slavonskoj televiziji, radi se o dva lika, oba ucitelja u suparničkim školama , ovaj jedan je imao u pletenicu ugrađenu neku oštricu, ima opak fight na ljestvama u nekom skladištu, na kraju ovaj s oštricom pogine jer je zabrijo da tehnika željezne košulje funkcionira i za metko, vrijem radnje filma je stari japan ili kina...thanx

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice